Pages:
Author

Topic: Şampiyonlar Ligi 2023/2024 - page 3. (Read 8370 times)

hero member
Activity: 1946
Merit: 575
March 06, 2024, 03:35:24 PM
Şampiyonlar liginden elendiğimize çok üzülemiyorum açıkcası, daha Kopenhag elenecek kadar maç bile yapmamışken biz Uefadan bile elendik Cheesy Adamlar daha ikinci maçını yapamadı yahu. Kadrolara ve şuan bulunan takımlara falan bakıyorum, harbiden biz burada olsak kimle eşleşsek kaybedermişiz gibi bir duygu oluyor içimde. Seneye şampiyonlar ligine gitmek neredeyse garanti gibi, hem ülke puanı hem takımın durumuna bakacak olursak, çok büyükr bir süpriz olmazsa az eleme oynayıp onlarıda yeneriz diye umuyorum. Bunu düzenli olarak aslında 3-5 sene arka arkaya yapan pek takım olmadı ülkemizde hatırladığım kadarıyla, biz eğer başarabilirsek çok şey değişir diye umuyorum.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
March 06, 2024, 03:17:40 PM
Bayern Münih Villarreal fiyaskosunu tekrarlar mı diye bir endişe duyarken neyse ki aynı hatayı tekrarlamadı.  Smiley  Lazio engelini 3-0 gibi rahat bir skorla geçtiler. Lazio için aslında maçın bir kırılma anı da yaşanmıştı. de Ligt'in arkaya sektirdiği topta Immobile bomboş pozisyonda topu dışarı attı. Orda gol atsa kim bilir nasıl bir maç izleyecektik çünkü skor henüz 0-0'dı.  Grin

PSG için gerçekten basit bir maç oldu. Real Sociedad sezon başlarındaki gibi oynayamıyor. Evinde kalesini gole kapatmakta zorluk çektiği için bu maçta da 2-1 kaybedip turnuvaya veda etti. Mbappe'nin golleri enfesti.

İmmobile yeteneğindeki bi adamın o golü atamaması tam bi kabus Lazio taraftarları için. Bayern Münih ligi kaybetti. Bana kalırsa Şampiyonlar Ligini zorlayacaklar sonuna kadar. Şampiyonlar Ligine daha bi çok odaklanacaklar. Manchester City, Real Madrid varken bu kupayı kazanmaları çok olası diiiil. Ama zorlayacaklar sonuna kadar kesin.

Bu akşam Real Madrid - Leipzig, Manchester City - Kopenhag maçları var. Manchester City ilk maçı 3-1 kazanmıştı. Şimdi kendi sahalarında oynuyacaklar. Bana kalırsa bu maçı da bol gollü bi şekil kazanacaklar. İlk maçta kazanan diğer favori takım Real Madrid. Onlar 1-0 kazanmıştı deplasmanda. Kendi sahalarında rahat bi galibiyet alırlar bana kalırsa bu akşam.
hero member
Activity: 868
Merit: 878
March 06, 2024, 08:32:48 AM
Bayern Münih Villarreal fiyaskosunu tekrarlar mı diye bir endişe duyarken neyse ki aynı hatayı tekrarlamadı.  Smiley  Lazio engelini 3-0 gibi rahat bir skorla geçtiler. Lazio için aslında maçın bir kırılma anı da yaşanmıştı. de Ligt'in arkaya sektirdiği topta Immobile bomboş pozisyonda topu dışarı attı. Orda gol atsa kim bilir nasıl bir maç izleyecektik çünkü skor henüz 0-0'dı.  Grin

PSG için gerçekten basit bir maç oldu. Real Sociedad sezon başlarındaki gibi oynayamıyor. Evinde kalesini gole kapatmakta zorluk çektiği için bu maçta da 2-1 kaybedip turnuvaya veda etti. Mbappe'nin golleri enfesti.
Kaptanlık pazubendini de taktı Mbappe ve muhteşem 2 golle takımını tek başına sırtladı. Bu arada skora bakıp aldanmamak gerekiyor Sociedad’ın bir golü iptal edildi 2 tane %100 pozisyonu kaleci kurtardı. Donnarruma biraz kötü gününde olsaydı Sociedad bu turu geçerdi. Mbappe, PSG’yi sırtladı götürüyor. Defans olarak büyük sorunları var Fransızların. Büyük maçlarda sürekli alarm veriyorlar.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
March 06, 2024, 06:44:38 AM

legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
March 05, 2024, 06:20:40 PM
Şampiyonlar Ligi son 16 turu ikinci maçlarında favoriler kazanarak turladı. PSG için çok rahat bir maç oldu. Mbappe ile golleri bulan PSG Real Sociedad'ın sürpriz arama umuduna maçın başından önlem alarak izin vermedi. Mbappe bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde 8 maçta 6 gole ulaştı.
Bir diğer favori Bayern Münih de ilk maçta 1-0 yenilmesine rağmen kendi evinde 3-0 kazanarak Lazio'yu eledi. Harry Kane takımını taşıdı. Alman devinin erken elenmesini beklemiyordum. Lazio ilk maçtaki avantajını iyi kullanamadı ama Almanya'da skoru tutmak zaten kolay olmayacaktı. Takımlar arasındaki kalite farkı ortaya çıktı.
sr. member
Activity: 630
Merit: 463
February 22, 2024, 05:12:25 PM
Şampiyonlar liginde ilk maçlar sona erdi ve Arsenal sürprizi bize yetti sanırım. Diğer maçlarda da iyi takımlar genellikle turu geçmeye yakın şu anda. Barcelona-Napoli maçı beklediğim gibi berabere sona erdi ben rövanş için Barcelona’yı avantajlı görüyorum ama top yuvarlak ne olacağı belli olmaz. Porto da umarım Arsenali eler. Emeklerinin devam etmesini ve nereye kadar bu hikayenin devam edeceğini görmek isterim.

Aaa hocam olur mu Lazio Bayern Münih maçını nasıl es geçersiniz? Bundesliga ve UCL için her zaman şampiyonluk ihtimali bulunan Bayern, Lazio’ya kaybetti. Bu onların bu sene kaybettiği az maçtan biri ama bu sene kendilerine göre fazla maç kaybettiler. Evet bu 2 maç dışında sürpriz olduğunu ben de düşünmüyorum. Güzel geçen rövanş maçlarından sonra final havasında çeyrek final maçları olsun isterim.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
February 22, 2024, 04:15:55 PM
Şampiyonlar liginde ilk maçlar sona erdi ve Arsenal sürprizi bize yetti sanırım. Diğer maçlarda da iyi takımlar genellikle turu geçmeye yakın şu anda. Barcelona-Napoli maçı beklediğim gibi berabere sona erdi ben rövanş için Barcelona’yı avantajlı görüyorum ama top yuvarlak ne olacağı belli olmaz. Porto da umarım Arsenali eler. Emeklerinin devam etmesini ve nereye kadar bu hikayenin devam edeceğini görmek isterim.
legendary
February 22, 2024, 10:52:35 AM
İki maç da beni çok şaşırttı valla hocam. Napoli'nin bu kadar tutuk bir performans sergilemesini hiç beklemedim. Tam tersine hücum anlamında etkili bir oyun bekliyordum. Osimhen'den yine faydalandılar bir şekilde ama çok kötü oynadılar. Barcelona defans olarak en kötü sezonlarından birisini geçiriyor olmasına rağmen rakibine neredeyse top göstermeden maçı kazanacaktı. Arsenal maçına gelince de Porto'nun kazanmasına ihtimal vermemiştim. Arsenal berbat oynayınca cezalandırılmış oldu ama Emirates'te Arsenal farklı kazanır bence yine de.

Ben Arsenal maçını canlı takip ettim. Arsenal'in bu kadar topa sahip olup pozisyona girdikten sonra gol atamaması gerçekten garipti. Kaleyi bulan şutları bile olmadı çünkü son topa kadar çok iyi geldikleri tüm atakları cömertçe harcadılar. Son dakikalarda Arteta'nın bu skor bize yeter düşüncesi de elinde patladı. Jorginho dışında değişiklik bile yapmadı. En azından Nketiah oyuna girebilirdi. Şimdilik Porto avantajlı gibi dursa da ikinci maçta Arsenal kazanıp uzun yıllar sonra çeyrek final yapacaktır. Taraftara bunu borçlular.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
February 22, 2024, 07:19:45 AM
Napoli neredeyse şut bile atmadığı maçta beraberliği kurtardı. Barca Lewandowski ile öne geçmişti ama ikinci golü atamadılar ve Osimhen'in golü gelince maç berabere bitmiş oldu. Artık bu turdaki düğümün çözümü rövanş maçına kaldı. Camp Nou'da Barca hala bu skorla avantajlı ama maç 1-0 bitse onlar için çok daha raha olacaktı.
Arsenal ise 0-0 ile eve dönme hesapları yaparken maçın bitmesine 30 saniye kala golü yedi. Arteta'nın beklediği gibi olmadı. Galeno müthiş bir gol attı. Şampiyonlar Ligi'nde 6 maçta 5 gole ulaştı. Ligde skora bu kadar katkı vermiyor ama Şampiyonlar Ligi maçlarında bir başka oynuyor.

İki maç da beni çok şaşırttı valla hocam. Napoli'nin bu kadar tutuk bir performans sergilemesini hiç beklemedim. Tam tersine hücum anlamında etkili bir oyun bekliyordum. Osimhen'den yine faydalandılar bir şekilde ama çok kötü oynadılar. Barcelona defans olarak en kötü sezonlarından birisini geçiriyor olmasına rağmen rakibine neredeyse top göstermeden maçı kazanacaktı. Arsenal maçına gelince de Porto'nun kazanmasına ihtimal vermemiştim. Arsenal berbat oynayınca cezalandırılmış oldu ama Emirates'te Arsenal farklı kazanır bence yine de.
legendary
February 21, 2024, 06:49:00 PM
Napoli neredeyse şut bile atmadığı maçta beraberliği kurtardı. Barca Lewandowski ile öne geçmişti ama ikinci golü atamadılar ve Osimhen'in golü gelince maç berabere bitmiş oldu. Artık bu turdaki düğümün çözümü rövanş maçına kaldı. Camp Nou'da Barca hala bu skorla avantajlı ama maç 1-0 bitse onlar için çok daha raha olacaktı.
Arsenal ise 0-0 ile eve dönme hesapları yaparken maçın bitmesine 30 saniye kala golü yedi. Arteta'nın beklediği gibi olmadı. Galeno müthiş bir gol attı. Şampiyonlar Ligi'nde 6 maçta 5 gole ulaştı. Ligde skora bu kadar katkı vermiyor ama Şampiyonlar Ligi maçlarında bir başka oynuyor.
sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
February 20, 2024, 01:41:11 PM
Ben Haaland'ın röveşata vuruşunu çok beğendim. Ronaldo'nun 2,38 metre olan rekoruna 2,34 metre ile yaklaşmış Norveçli dev forvet. Ronaldo atletik bir futbolcu olduğu için sıçradığı seviye bana normal gelmişti. Fakat Haaland cüsseli bir futbolcu olduğu için 2,34 metrelik sıçrayışı bana inanılmaz bir şey gibi geldi. Ronaldo 185 cm 80 kilogram. Haaland 194 cm ve 88 kilogram.

Haaland bu gibi akrobatik vuruşları sık sık deneyen bir futbolcu. Yanlış hatırlamıyorsam Şampiyonlar Ligi'nde Dortmund'a karşı kendine has bir akrobatik vuruş ile gol atmıştı. Hatta bu ikonik vuruş daha sonra FC 24 oyununa da eklenmiş.  Grin

Bugünkü maçlara gelecek olursak ben Inter'in kazanmasını ve Dortmund'un PSV'ye kaybetmemesini bekliyorum. Aslında Dortmund'un gayet kazanabileceği bir maç da bu. Çünkü grup aşamasında zorlu deplasmanlarda galibiyetler almıştı. Inter'in rakibi Atletico Madrid olduğu için skor yakın bir şey olur gibi geliyor bana ama Inter günün sonunda maçı alır diyorum.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
February 20, 2024, 12:21:10 PM
Inter'in bu maçı kazanma potansiyeli var fakat Atletico Madrid'in maçı kolay kolay bırakmayacağını düşünüyorum.Maçın berabere bitme potansiyeli de mevcut.Burada aslında Inter'in bir karar vermesi gerekiyor.Ligde zaten birazcık puan farkını açmış durumdalar ve böyle olunca lig maçlarında rotasyon yaparak şampiyonlar ligine ağırlık verebilirler.Bu maçta tam kadro oynarlarsa eğer kazanma şansları daha yüksek olacaktır.Atletico Madrid karşısında deplasman karşılaşması daha zor olacağından turu geçmek istiyorlarsa evinde kesin bir şekilde yenmeleri gerekiyor.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
February 20, 2024, 11:22:52 AM
Bugün İnter - Atletico Madrid, PSV - Borussia Dortmund maçları var. Şampiyonlar Ligi maçları her zaman güzeldir. Ama maç programı çok bi iyi diiil bana kalırsa. PSV - Borusia Dortmund maçı grup maçı kıvamında. İnter - Atletico Madrid maçı daha bi iyi maç olabilir. İnter bi kaç sezondur iyi oynuyor.

Yarın Porto - Arsenal, Napoli - Barcelona maçları var. Yarınki maç programı daha bi iyi. Arsenal ligdeki şanssızlığını Şampiyonlar Liginde telafi edebilir. Barcelona da aynı şekil. Gerçi Barcelona eski gücünde olmadığı için şansı daha az bu kupada. Ama ligi kazanması zor takımlar olarak Şampiyonlar Ligini daha bi fazla önemseyebilirler. Bu şansa sahipler hiç yoksa bile.
legendary
February 16, 2024, 06:52:17 PM
Ben Haaland'ın röveşata vuruşunu çok beğendim. Ronaldo'nun 2,38 metre olan rekoruna 2,34 metre ile yaklaşmış Norveçli dev forvet. Ronaldo atletik bir futbolcu olduğu için sıçradığı seviye bana normal gelmişti. Fakat Haaland cüsseli bir futbolcu olduğu için 2,34 metrelik sıçrayışı bana inanılmaz bir şey gibi geldi. Ronaldo 185 cm 80 kilogram. Haaland 194 cm ve 88 kilogram.

Haaland bu hareketleri çok deniyor. Ibrahimović de bu fantastik vuruşları zamanında çok yapardı. Haaland'a sahip olmak City için büyük şans ama ondan da önemlisi De Bruyne'nin müthiş geri dönüşü takıma yeniden winner havasını kattı. Guardiola'nın topa sahip olmayı sevdiğini ve takımlarını hep bu şekilde oynattığını biliyoruz. Rakip takımlar da buna önlem alırken savunmayı kilitliyorlar. İşte bu kilidi açacak yaratıcı oyuncu olmadığında Pep'in takımı zorlanıyor. KDB'nin dönüşüyle bu problemi giderdiler. Takım sağlıklı kalırsa final yapacaklardır.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
February 16, 2024, 05:32:20 PM
Son 16 turu ilk maçlarında alınan sonuçlarla Manchester City ve Real Madrid büyük avantaj yakaladı. İkisi de favori oldukları eşleşmelerde deplasmanda kazandılar ve tur kapısını araladılar.

Manchester City Kopenhag'a top göstermedi. Kopenhag ilk yarıda bulduğu tek pozisyonda golü attı ve kısa bir süreliğine beraberliği yakaladı ancak devre arası olmadan gelen Bernardo Silva golüyle City maçta kontrolü hiç kaybetmemiş oldu. De Bruyne maçın adamıydı. Foden da oynadığı oyunla göz doldurdu. Manchester City bu kupanın en büyük favorisi olduğunu gösteriyor.
Real Madrid ise Leipzig'i tek golle geçti. Brahim Diaz'ın golüyle kazandılar. Leipzig'in bu maçta gol atamaması mucize gibi bir şeydi. Lunin iyi maçlarından birini çıkardı.

Maçlar oynanmadan önce iki takımın da maçı kazanması bekleniyordu. Real Madrid kritik bir galibiyet aldı ama Manchester City daha kolay bir galibiyet aldı. Manchester City maçın başında bulduğu pozisyonlarla galibiyeti daha kolay da alabilirdi.

legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
February 15, 2024, 02:01:43 PM
Vay aq Bayern’e bak sen gitmişler Lazio’ya yenilmişler ulan Nagelsman reis 84 maçta 10 yenilgi almıştı, bu Tuchel gevşeği geldiğinden beri Bayern 50 maç olmadan 10 yenilgi aldı biri de demiyor ki ulan biz ne yapıyoruz forvet yok diyorlardı Harry Kane geldi yine çare yok yine çare yok bu sene ligi de verirlerse artık şaşırmayın Kane laneti diye bir şey var herhalde  Grin
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
February 15, 2024, 05:42:52 AM
Real Madrid'in oyununu pek beğenmedim. İlk yarıda berbattılar ve Bellingham'ın yokluğunun takımı hücum organizasyonlarında ne kadar ciddi etkilediğini hepimiz gördük. İkinci yarıda Brahim Diaz'ın beklenmedik bir anda gelen muhteşem golü takımı biraz olsun canlandırdı. Yine de savunmada oldukça kötü bir görüntü verdiler. Alaba, Militao, Rüdiger gibi oyuncuların yokluğu takımı derinden etkiliyor. Leipzig'in gol atamaması gerçekten büyük şans.

Manchester City ve PSG ikisi de hak edilen bir galibiyet aldılar. Bayern Münih ise çok kötü bir maç çıkardı. Kaleye isabetli şutları yoktu diye hatırlıyorum. Çok ciddi fırsatları da kolayca harcadılar ve yenilgiyi bence hak ettiler.  Sad
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
February 14, 2024, 04:26:01 PM
Dün akşam favoriler kazandı. Manchester City ve Real Madrid deplasmanda galibiyet ile evlerine döndüler. Bu akşam oynanacak maçlarda ise Paris Saint Germain ve Bayern Münih favori takımlarım. Bayern’de tanıdık yüzler de olacak. Kim Min-Jae maça 11’de başlarken, Boey yedeklerde devam edecek. Boey gibi oyuncuyu yedek bırakması da ilginç. Bence Mazroui’den daha iyi.

Maçlarda ilk 25’er dakika geçildi ve her iki maçta da gol sesi çıkmadı.Şu an Bayern maçta daha atak görünse de aslında başa baş bir mücadele gerçekleşiyor.Lazio beklenenden iyi çıktılar ve bu maça iyi hazırlandıklarını düşünüyorum.Paris SG ise, Sociedad karşısında çok iyi değil.Sociedad bir kaç kez geldi PSG kalesine ama isabetli şut atamadılar.Bu maç sürpriz olabilir.
hero member
Activity: 868
Merit: 878
February 14, 2024, 03:33:07 PM
Dün akşam favoriler kazandı. Manchester City ve Real Madrid deplasmanda galibiyet ile evlerine döndüler. Bu akşam oynanacak maçlarda ise Paris Saint Germain ve Bayern Münih favori takımlarım. Bayern’de tanıdık yüzler de olacak. Kim Min-Jae maça 11’de başlarken, Boey yedeklerde devam edecek. Boey gibi oyuncuyu yedek bırakması da ilginç. Bence Mazroui’den daha iyi.
legendary
February 14, 2024, 11:49:18 AM
Son 16 turu ilk maçlarında alınan sonuçlarla Manchester City ve Real Madrid büyük avantaj yakaladı. İkisi de favori oldukları eşleşmelerde deplasmanda kazandılar ve tur kapısını araladılar.

Manchester City Kopenhag'a top göstermedi. Kopenhag ilk yarıda bulduğu tek pozisyonda golü attı ve kısa bir süreliğine beraberliği yakaladı ancak devre arası olmadan gelen Bernardo Silva golüyle City maçta kontrolü hiç kaybetmemiş oldu. De Bruyne maçın adamıydı. Foden da oynadığı oyunla göz doldurdu. Manchester City bu kupanın en büyük favorisi olduğunu gösteriyor.
Real Madrid ise Leipzig'i tek golle geçti. Brahim Diaz'ın golüyle kazandılar. Leipzig'in bu maçta gol atamaması mucize gibi bir şeydi. Lunin iyi maçlarından birini çıkardı.
Pages:
Jump to: