Pages:
Author

Topic: [ANN] [09.05] UBIATAR-AIRDROP KRİPTOPARA HER YERDE OLACAK [pre-ICO 6850 eth] - page 3. (Read 1577 times)

sr. member
Activity: 812
Merit: 260
yokmu yeni bir haber bir kaç gündür? hala bounty gelcek diye bekliyoruz Smiley ödeselerde görsek ether walletta
sr. member
Bu bounty de mi yalan oldu yoksa? Bi kaç aydır bounty'ler kesat. Shivom harici gelen giden yok Cheesy
sözde en hızlı sayım yapılan bounty idi ve hemen ICO sonrasında ödemeler yapılacaktı sanırım deidğiniz gibi yalan oldu buda napalım artık kader diyip geçicez.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Bu bounty de mi yalan oldu yoksa? Bi kaç aydır bounty'ler kesat. Shivom harici gelen giden yok Cheesy
sr. member
Airdrop eidoo üzerinden yapılandı değil mi ? 0.01  eth falan atıyorduk kyc doğrulaması falan yapıyorduk . İnşallah sonları eidoo gibi olmaz . Coin nerelerden nerelere geldi. Satıp kurtuldum 3 dolarken .
bende aynısını merak ediyorum doğrulama yaptım ettim hiç bir airdrop gelmedi malesef.Nereye gelecekti hangi ether adresine?
jr. member
Activity: 481
Merit: 1
Herkes gibi ben de muzdaribim bu konuda dün herhangi bir mail gelmediğine dair şikayet dolu mail gönderdim kendilerine. Cüzdan adresi, katıldığım hesap gibi bilgileri yazdım daha sonra bilgilerinizi kaydettik en kısa zamanda göndereceğiz diye mail attılar. Henüz gelmedi fakat aynı durumdan muzdarip olan arkadaşlar mail atsın geri dönüş yapıyorlar en azından.
full member
Activity: 672
Merit: 100
Airdrop eidoo üzerinden yapılandı değil mi ? 0.01  eth falan atıyorduk kyc doğrulaması falan yapıyorduk . İnşallah sonları eidoo gibi olmaz . Coin nerelerden nerelere geldi. Satıp kurtuldum 3 dolarken .
full member
Activity: 461
Merit: 112
Airdrop dağıtımı başladı. Ama bounty konusu hala belirsiz, bounty bittiğinden beri "üzerinde çalışıyoruz" "verileri kontrol ediyoruz" dan öte bir şey söylemediler. Borsaya konusunda olumlu düşünüp piyasanın düzelmesini bekliyorlar diyebilirim ama böyle bile olsa bilgilendirilme yapılması gerekirdi. Ya da en başından uçuk vaadlerde bulunmamaları gerekirdi. Bounty 10 gün içerisinde airdrop 15 gün içerisinde dağıtılacak denmişti.

Ayrıca bounty işleri ile ilgilenen UBIATAR.Team hesabından yaklaşık 20 gündür hiç bir post atılmadı. Umarım sonu kötü bitmez.

Ico bittikten sonra çekildiler kenara. Telegramda soranlara sürekli inceleniyor diyorlar ama hala neyi inceliyorlar belli değil. Küçük hesaplar peşine düşüpte ödülü düşürme vs. gibi şeyler yapmazlar umarım.

Zaten bir kere düşürdüler ödül miktarı belli olduktan sonra bir daha düşürmeleri proje için hiç iyi olmaz. Aslında iyi giden bir projeydi ve yayınladıkları haberlere göre proje kısmı hala fena değil. Umarım herkes emeğinin karşılığını alır.
full member
Activity: 504
Merit: 120
Airdrop dağıtımı başladı. Ama bounty konusu hala belirsiz, bounty bittiğinden beri "üzerinde çalışıyoruz" "verileri kontrol ediyoruz" dan öte bir şey söylemediler. Borsaya konusunda olumlu düşünüp piyasanın düzelmesini bekliyorlar diyebilirim ama böyle bile olsa bilgilendirilme yapılması gerekirdi. Ya da en başından uçuk vaadlerde bulunmamaları gerekirdi. Bounty 10 gün içerisinde airdrop 15 gün içerisinde dağıtılacak denmişti.

Ayrıca bounty işleri ile ilgilenen UBIATAR.Team hesabından yaklaşık 20 gündür hiç bir post atılmadı. Umarım sonu kötü bitmez.

Ico bittikten sonra çekildiler kenara. Telegramda soranlara sürekli inceleniyor diyorlar ama hala neyi inceliyorlar belli değil. Küçük hesaplar peşine düşüpte ödülü düşürme vs. gibi şeyler yapmazlar umarım.
full member

full member
Bounty bitti, ico bitti ama ortalıkta henüz ne token var ne de borsa. Uygulama için aktif olarak çalışıyorlar sanırım arada denk geliyorum ama dağıtım vs. konusunda hiçbir bilgi görmedim. Var mı belirlenen bir tarih?
full member
Activity: 672
Merit: 100
Ödül dağıtımı neden bu kadar geçikti . Çok güzel para topladılar
member
Activity: 114
Merit: 10
Airdrop ile ilgili gelen maillere cüzdan adresi ile birlikte cevap verilmesi gerekiyormuş. Mail [email protected] adresinden gelmiş olmalı. Airdropa katıldınız ve mail gelmedi ise yine aynı adres ile iletişime geçebilirsiniz.

Ödül dağıtımıyla ilgili herhangi bir bilgi var mı? 10 gün geçeli çok oldu açıklama üzerinden

Önemli bir bilgi yok, üzerinde çalışıyoruz gibi şeyler söylüyorlar.

son bi mail daha geldi ignore edin son attığımızı doğrulama istemiyoruz yanlışlıkla atıldı gibisinden birşey.Airdropta gelmedi bounty de ödenmedi hala bekliyoruz

gelen arkadaşlar var sanırım, beklemedeyim hala. bana mail falan da gelmedi gerçi :S
sr. member
Airdrop ile ilgili gelen maillere cüzdan adresi ile birlikte cevap verilmesi gerekiyormuş. Mail [email protected] adresinden gelmiş olmalı. Airdropa katıldınız ve mail gelmedi ise yine aynı adres ile iletişime geçebilirsiniz.

Ödül dağıtımıyla ilgili herhangi bir bilgi var mı? 10 gün geçeli çok oldu açıklama üzerinden

son bi mail daha geldi ignore edin son attığımızı doğrulama istemiyoruz yanlışlıkla atıldı gibisinden birşey.Airdropta gelmedi bounty de ödenmedi hala bekliyoruz
full member

full member
Activity: 490
Merit: 193
sr. member
Airdrop için mail alan oldu mu ? Bazı bilgileri istedikleri bir mail aldım. Güvenemedim doğru mail adresi mi falan diye ? İcoenginede kyc doğrulaması yaptık yine niye bilgi isteyecekler ki ?
bana da geldi mail ama güvenemedim nedir ne değildir diye göndermedim bişey daha.Hemdediğin gibi KYC yi icoengine üzerinde yapmadıkmı level1 te kaldım orada da 2 ye geçemedim (tier)
full member
Ben de yaralı bir bilgi edinemedim. Sadece yakında diyorlar. Aslında hatayı beklentiyi yükselterek yaptılar şimdi karşılayamıyorlar. Umarım bir sorun yaşanmaz.
member
Activity: 560
Merit: 12
Airdrop için mail alan oldu mu ? Bazı bilgileri istedikleri bir mail aldım. Güvenemedim doğru mail adresi mi falan diye ? İcoenginede kyc doğrulaması yaptık yine niye bilgi isteyecekler ki ?
jr. member
Activity: 168
Merit: 1
Hocam proje için teşekkürler başarılı bir proje yapmışsınız ileride çok iyi kazandıracağına inanıyorum bende kayıt yaptıracam umarım bizede bileyler düşer
full member
Hazır olduğumuzda açıklama yapacağız diyorlar. Gecikmesi önemli değil de en azından bir süre verilse fena olmaz. Belirsizlik hiç hoşuma gitmiyor Cheesy
Pages:
Jump to: