Pages:
Author

Topic: [ANN] [09.05] UBIATAR-AIRDROP KRİPTOPARA HER YERDE OLACAK [pre-ICO 6850 eth] - page 4. (Read 1565 times)

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Adminin açıklamasına göre bounty ödülleri 10 gün içerisinde dağıtılacak.
Hala bir gelişme yok galiba Smiley
Sözünde duran bounty manager'lar artık iyice azaldı. Ekipler de sürekli öteliyor.
member
Activity: 114
Merit: 10
var mı bi ses seda arkadaşlar ?
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Sanırım şuana kadar katıldığım en hızlı dağıtılan ödüllerden birisi olucak.Keşke tüm bountyler böyle olsa, geçen başka bir tanesine katılmıştım ntok diye şimdi herifler ICO Pt2 olcak ondan sonra bounty ler dağıtılacak diyor ve oda 2 ay sonra olucakmış şaka gibi gerçekten.
full member
Activity: 461
Merit: 112
full member
ICO'nun bitmesine yaklaşık 5 saat kaldı.

Fena bir kampanya olmadı. ICO'ya, Bounty'ye ya da Airdropa katılan herkese bol kazançlar dilerim.
Herhangi bir borsa haberi ya da gelişmesi yok değil mi ico sonrası?

Bir gelişme yok, yakında açıklayacaklarını söylüyorlar.

Tier2 reddedilmiş daha yeni mail gelmiş 5'inde. Saçma sapan sebeplerden ve ehliyeti kabul etmemiş, pasaport istiyor beyefendiler! Ne alaka ??

Kabul etmediklerini bu kadar geç açıklamış olmaları etik olmamış. Yetkililerle görüşürseniz belki bir gelişme olabilir.
member
Activity: 114
Tier2 reddedilmiş daha yeni mail gelmiş 5'inde. Saçma sapan sebeplerden ve ehliyeti kabul etmemiş, pasaport istiyor beyefendiler! Ne alaka ??
legendary

Fena bir kampanya olmadı. ICO'ya, Bounty'ye ya da Airdropa katılan herkese bol kazançlar dilerim.
Herhangi bir borsa haberi ya da gelişmesi yok değil mi ico sonrası?
full member

full member
Eidoo wallet a ether göndermiştim ve icoengine de tier1 e kadar doğrulama yaptırmıştım o bonusları ne zaman alabiliriz?

Airdrop ödüllerini ICO bittikten sonra 15 gün içerisinde dağıtacaklar. Tier1 seviyesine getirdiyseniz bir sıkıntı olmadığı takdirde 20 Ubiatar token alacaksınız.

Bol kazannçlar.
sr. member
Eidoo wallet a ether göndermiştim ve icoengine de tier1 e kadar doğrulama yaptırmıştım o bonusları ne zaman alabiliriz?
full member

2. bounty ye katılabilirmiyiz?

2. bounty daha yayınlanmadı ICO bittikten sonra yayınlanacak. Ancak bir sorun olacağını sanmıyorum, muhtemelen katılabilirsiniz.
sr. member
Listeye baktımda hiçte azımsanmayacak değerde ödül dağıtılacak. ödül miktarının düşürülmesi fazla olmadığı için pek etkilememiş gibi görünüyor. Bu arada bir ödül kampanyası daha yapacağız gibi bir şey diyorlar konuda.

Evet azaltılan miktar ile ICO bittikten sonra bir kampanya daha yapacaklar. 2. kampanyada 280 bin Ubiatar token dağıtılacak.

ICO'nun bitmesine sadece 6 gün kaldı. Ubiatarplay ICO'suna Eidoo cüzdanı üzerinden katılabilirsiniz.

Ayrıca ekip İsviçre'li şirket Monitra ile yapılan ortaklığı duyurdu. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://ubiatarplay.io/wp-content/uploads/2018/05/comunicato_stampa_monitra.pdf

Bounty gönderimi ico'dan ne kadar sonra olacak acaba bir bilgilendirme mesajı var mı? Bir bilgi göremedim ben.

Monitra ile ortaklık güzel. Ubiatar'ın geleceğini hiç kestiremiyorum gerçekten.

O konuda herhangi bir bilgilendirme yapmadılar ama airdrop tokenları ICO bittikten sonra 15 gün içerisinde dağıtılacak. Bounty tokenlarının dağıtımı da çok uzun sürmez diye düşünüyorum.

2. bounty ye katılabilirmiyiz?
full member
Listeye baktımda hiçte azımsanmayacak değerde ödül dağıtılacak. ödül miktarının düşürülmesi fazla olmadığı için pek etkilememiş gibi görünüyor. Bu arada bir ödül kampanyası daha yapacağız gibi bir şey diyorlar konuda.

Evet azaltılan miktar ile ICO bittikten sonra bir kampanya daha yapacaklar. 2. kampanyada 280 bin Ubiatar token dağıtılacak.

ICO'nun bitmesine sadece 6 gün kaldı. Ubiatarplay ICO'suna Eidoo cüzdanı üzerinden katılabilirsiniz.

Ayrıca ekip İsviçre'li şirket Monitra ile yapılan ortaklığı duyurdu. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Bounty gönderimi ico'dan ne kadar sonra olacak acaba bir bilgilendirme mesajı var mı? Bir bilgi göremedim ben.

O konuda herhangi bir bilgilendirme yapmadılar ama airdrop tokenları ICO bittikten sonra 15 gün içerisinde dağıtılacak. Bounty tokenlarının dağıtımı da çok uzun sürmez diye düşünüyorum.
legendary

sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
full member

full member
Activity: 308
Merit: 100
hocam bence fena çeviri değil,  forumda zaten en çok google translate ile haram yiyen, bounty managerlara para yediren 3-4 kişi harici çeviri alamıyor, bence okununca anlaşılıyor ne denildiği
full member
Hocam bende imza kampanyasına yeni katıldım proje ilk başlarda biraz karmaşık gibi görünüyor ekipte çok başarılı umarım iyi bişeyler kazanırız ellerine sağlık teşekkürler

Rica ederim, malesef imza kampanyası sona erdi. ICO'dan sonra yeni kampanya düzenleyecekler, ona katılabilirsiniz.
member
Activity: 162
Hocam bende imza kampanyasına yeni katıldım proje ilk başlarda biraz karmaşık gibi görünüyor ekipte çok başarılı umarım iyi bişeyler kazanırız ellerine sağlık teşekkürler
full member
YOU CAN REMOVE YOUR SIGNATURE THANKS TO EVERYONE

İmza kaldırma izni geldi. Herkese hayırlı olsun bol kazançlar Smiley

Sağolun hocam, gelişmeleri anında öğrenip bilgilendiriyorsunuz Smiley

Herkese hayırlı olsun, ödüllerin azaltılması dışında güzel kampanyaydı.
Pages:
Jump to: