Pages:
Author

Topic: [ANN] [09.05] UBIATAR-AIRDROP KRİPTOPARA HER YERDE OLACAK [pre-ICO 6850 eth] - page 5. (Read 1577 times)

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
YOU CAN REMOVE YOUR SIGNATURE THANKS TO EVERYONE

İmza kaldırma izni geldi. Herkese hayırlı olsun bol kazançlar Smiley
full member
Activity: 461
Merit: 112
Sayımlar yapıldı ama söylediklerine göre hala kontroller devam ettiği için resmi açıklama gelene kadar imzaların değiştirilmemesi gerekiyor. Umarım yakında resmi açıklamayı yaparlar.
legendary
Sayımları bir sonraki gün yapıyordu zaten menajer yine hemen sayıp kazanılan tokenleri de girmiş. Menajerin böylesi makbuldür valla Cheesy Eğer uzatmazlarsa ico 10 gün sonra bitecek. Bir de imzadan çıkabiliyor muyuz herhangi bir bilgi görmedim. Bounty ico sonunda bitecek diyor, imzayı da o zamana kadar taşıyacak mıyız acaba?
Hem imzayı o zamana kadar taşıtıp hem düşük bounty verirlerse büyük şerefsizlik yaparlar. Bugün yarın imzaları serbest bırakmaları lazım. Bounty düştü zaten erken bitti diye.
full member
Activity: 504
Merit: 120
Sayımları bir sonraki gün yapıyordu zaten menajer yine hemen sayıp kazanılan tokenleri de girmiş. Menajerin böylesi makbuldür valla Cheesy Eğer uzatmazlarsa ico 10 gün sonra bitecek. Bir de imzadan çıkabiliyor muyuz herhangi bir bilgi görmedim. Bounty ico sonunda bitecek diyor, imzayı da o zamana kadar taşıyacak mıyız acaba?
member
Activity: 176
Merit: 10
Güzel bir süreç oldu aslında bazı yerde ödül kampanyasındaki arkadaşları madur ettiler fakat proje mantık olarak cok hosuma gıdıyor.Ne zaman hangi borsaya girecegi de umarım yakında acıklanır.Kademeli olarak toparlamayı düşünüyorum.
legendary
Bugün bounty kampanyası bitiyor sanırım değil mi? 3-4 gün içinde de imzaları kaldırabilirsek güzel olur. 2 haftalık stake almış olacağım benim için ne gelirse kar artık. Yeni projelere yelken açma zamanı Smiley
beni 1 hafta 0 yazmışlar sanırım aynı gün mesaj attım diye sağlık olsun yinede hiç yoktan 801 token gelmiş sayacağım.
tokenlar ne zaman release edilir bilen varmıdır?
Ne zaman gönderilecek, ne zaman borsaya girecekler hiç bir bilgi yok sanırım. kaldı ki daha ico da bitmedi, devame decek bir süre. Borsaya girişleri falan en az 2-3 ayımız var gibi.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Bugün bounty kampanyası bitiyor sanırım değil mi? 3-4 gün içinde de imzaları kaldırabilirsek güzel olur. 2 haftalık stake almış olacağım benim için ne gelirse kar artık. Yeni projelere yelken açma zamanı Smiley
beni 1 hafta 0 yazmışlar sanırım aynı gün mesaj attım diye sağlık olsun yinede hiç yoktan 801 token gelmiş sayacağım.
tokenlar ne zaman release edilir bilen varmıdır?
hero member
Activity: 644
Merit: 504

Çok hızlı çıktılar stakeler coin sayısı hepsi hesaplanmış. Ağzım açık kaldı bu hız karşısında

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1yEQ09u_0SL0sxq_UOLEXZSg2CqKLFyW6l-WrpEanraM/edit#gid=144729219
Ben de şaşırdım sadece 2 3 saat içinde alınacak token miktarı bile belirlendi. Ödül kazananlar için hayırlı olsun.
legendary
Ödülü düşürmeleri iyi olmamış ama en azından çok fazla düşürmemişler. Bir de bunlar zaten yanılmıyorsam 3-4k ether ön satışta topladılar. Icoengineye de şu ana kadar 12 milyon dolar toplandı ibaresi eklenmiş o yoktu. Eğer bu kadar para topladılarsa fena değil yani. 30m dolar toplamasını zaten beklemiyordum.

En son baktığımda ICOengine'de sadece ön satış bilgisi vardı. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Evet ön satışta fena toplamadılar, 6850 ethereum toplandı. ICO için de 12 milyon dolar güzel.

etherscan muhabeti nedir orayı kaçırdım sanırım

Websitelerinde çok yüksek miktarda satıldığını gösteriyor ama eidoo üzerinden katılınan cüzdan adresine pek bir yatırım yok. Bu biraz kafa karışıştırıyordu. Etherscanda 250 300 etherlik bir yatırım var. Ama ICOengine'de ve sitesinde gösterilen yatırımları gayet yüksek o yüzden sanırım herhangi bir problem yok.

Etherscan adresi: https://etherscan.io/address/0xfa6764B049f5E64Cd8C364142fa07C51cF3Ed302

Evet bugün bounty kampanyası forum saati ile 11am'de bitiyor. Yani 1 saat önce bitti. Genellikle imza kampanyasında stakeleri birkaç gün içerisinde dağıtıyorlar. Net bir bilgim yok ama ICO bitene kadar imzada kalma zorunluluğu koymazlarsa imzadan 3 4 gün içerisinde çıkabilirsiniz diye düşünüyorum.
Çok hızlı çıktılar stakeler coin sayısı hepsi hesaplanmış. Ağzım açık kaldı bu hız karşısında

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1yEQ09u_0SL0sxq_UOLEXZSg2CqKLFyW6l-WrpEanraM/edit#gid=144729219
full member
Ödülü düşürmeleri iyi olmamış ama en azından çok fazla düşürmemişler. Bir de bunlar zaten yanılmıyorsam 3-4k ether ön satışta topladılar. Icoengineye de şu ana kadar 12 milyon dolar toplandı ibaresi eklenmiş o yoktu. Eğer bu kadar para topladılarsa fena değil yani. 30m dolar toplamasını zaten beklemiyordum.

En son baktığımda ICOengine'de sadece ön satış bilgisi vardı. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Evet ön satışta fena toplamadılar, 6850 ethereum toplandı. ICO için de 12 milyon dolar güzel.

Websitelerinde çok yüksek miktarda satıldığını gösteriyor ama eidoo üzerinden katılınan cüzdan adresine pek bir yatırım yok. Bu biraz kafa karışıştırıyordu. Etherscanda 250 300 etherlik bir yatırım var. Ama ICOengine'de ve sitesinde gösterilen yatırımları gayet yüksek o yüzden sanırım herhangi bir problem yok.

Etherscan adresi: https://etherscan.io/address/0xfa6764B049f5E64Cd8C364142fa07C51cF3Ed302

Evet bugün bounty kampanyası forum saati ile 11am'de bitiyor. Yani 1 saat önce bitti. Genellikle imza kampanyasında stakeleri birkaç gün içerisinde dağıtıyorlar. Net bir bilgim yok ama ICO bitene kadar imzada kalma zorunluluğu koymazlarsa imzadan 3 4 gün içerisinde çıkabilirsiniz diye düşünüyorum.
legendary
sr. member
full member
Activity: 504
Merit: 120
newbie
Activity: 84
Merit: 0
Ubicoinplay AppStore ve Googleplay ı tahtından edemeyebilir ama kısa sürede aynı sevgeye çıkacağından Emin’im
Heryerde olma herşeye ulaşma tabirler keşke biraz daha dikkatli kullanılsa
2000000 token ödül gerçekten Harika
full member
yüzde kaç düşüş var dostum?

Ek Ödül kısmı daha önce yüzde 10'du şimdi yüzde 28'e çıktı yani toplamda %18'lik bir düşüş var. İmza kampanyası da Killermoney'in de dediği gibi 300.000'den 250.000'e düştü yani o da yaklaşık aynı oranda düştü.

Bende bir süredir imzasındayım projeye güveniyordum ama yatırım konusunda yanıldık sanırım etherscan adresine baktığımda tablo çok kötü görünüyor.ayrıca ödül düşürmeleri de hoş olmamış daha önce imza için 300.000 token ayrılmıştı diye hatırlıyorum şuanda 250.000 e düşürmüşler.eğer piyasaya çıkınca fiyatı dump yemezse yinede fena kazandırmayacak gibi duruyor

Ödül miktarında çok büyük bir düşüş yok ve kampanya daha kısa süreceği için anlayışla karşılanabilinir ancak son dakika böyle bir karar değişik projenin güvenirliği açısından hoş olmadı. Özellikle 50 postu dolduramayanlar için büyük sıkıntı.

Ben de projeye güveniyordum ama Etherscan güvemi kırdı. Fakat ekip hala iyi çalışıyor, konferanslara katılıyorlar, her gün UbiatarPlay üzerinden canlı yayınlar var, websitesi sık sık güncelleniyor ve telegramda adminler aktifler. Etherscan sadece Eidoo cüzdanı üzerinden yapılan yatırımları kapsıyor. Dışarıdan bulunan yatırımlar ile başarılı olabilirler.
full member
Activity: 490
Merit: 193
Bende bir süredir imzasındayım projeye güveniyordum ama yatırım konusunda yanıldık sanırım etherscan adresine baktığımda tablo çok kötü görünüyor.ayrıca ödül düşürmeleri de hoş olmamış daha önce imza için 300.000 token ayrılmıştı diye hatırlıyorum şuanda 250.000 e düşürmüşler.eğer piyasaya çıkınca fiyatı dump yemezse yinede fena kazandırmayacak gibi duruyor
sr. member
Önemli!

Yeni ödül yapısı aşağıdaki gibidir:
Avatar ve imza kampanyası (250.000 UAC) 300 kullanıcı ile sınırlıdır.
Çeviri Kampanyası (200.000 UAC)
Makale ve Blog Kampanyası (25%, 200.000 UAC)En fazla 300 makale veya blog ile sınırlıdır
Facebook Kampanyası ( 25.000 UAC)
Twitter Kampanyası ( 20.000 UAC)
Ek Ödül, ICO sonrası düzenlenecek başka bir kampanya için kullanıcaktır (280000 UAC)

yüzde kaç düşüş var dostum?
full member
Önemli!

Yeni ödül yapısı aşağıdaki gibidir:
Avatar ve imza kampanyası (250.000 UAC) 300 kullanıcı ile sınırlıdır.
Çeviri Kampanyası (200.000 UAC)
Makale ve Blog Kampanyası (25%, 200.000 UAC)En fazla 300 makale veya blog ile sınırlıdır
Facebook Kampanyası ( 25.000 UAC)
Twitter Kampanyası ( 20.000 UAC)
Ek Ödül, ICO sonrası düzenlenecek başka bir kampanya için kullanıcaktır (280000 UAC)
sr. member
we are very happy with your interest.
yanlış konu hadi naş
copper member
Activity: 149
Merit: 0
we are very happy with your interest.
Pages:
Jump to: