Pages:
Author

Topic: [ANN] [09.05] UBIATAR-AIRDROP KRİPTOPARA HER YERDE OLACAK [pre-ICO 6850 eth] - page 6. (Read 1565 times)

member
Activity: 114
Merit: 10
Ödüllerin düşürülmesi imzasında ki arkadaşlar için kötü oldu zaten nezaman iyi kazanacağız desek bu gibi sorunlar karşımıza çıkıyor yapacak bir şey yok belki gelen token fiyatı artar ozaman iyi bi kazanç sağlanır.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Şimdi gördüm,

May 27th(Sunday) will be the last day for all bounty campaign,GMT 11:00 AM
We will reduce the bounty for any campaign and we will run a new campaign after the ICO end.

yazmışlar bounty konusunda. Girmeme gerek kalmadı. Smiley zaten ödülleri de düşüreceklermiş, çok saçma bir hareket oldu. İmzadaki arkadaşların bilgisine..
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
imzasına girmeyi düşünüyorum. aynı gün atılan postlar kabul edilmez diye bir kural var ana bounty başlığında, 11. kural. ama 14 gün kalmış gözüküyor ico bitmesine. 50 post gerekiyormuş totalde, bunu nasıl sağlayacağız? telegram grubundan yazdım dönmediler, bounty başlığına yazın dediler. yazdım ama kaynadı gitti, herkes sosyal medya raporlarını paylaşıyor.. bir de local sınırı yok olarak algılıyorum, doğru mudur?

Aynı gün atılan postlar sayılmazdan kasıtları, bütün hafta hiç post atmayıp sayımdan bir gün önce ya da herhangi bir gün 10 post atığınız zaman o hafta stake alamamanız. 50 post, kampanyaya girişteki post sayınızla bitiş günündeki toplam post sayınız arasındaki farkla ölçülüyor. Yani o postların uzunluğu atıldığı yer gibi kriterler önemli değil. 10 tanesi yeterli uzunlukta ve uygun başlıklarda olsun yeter.  Kalan haftalarda her hafta en az 10 yapılı post atar ve toplam olarak 50 post atarsanız bounty alıtsınız.
benim 1 haftam sayılmamış aynı gün atıldı diye 0 yazmışlar ama ben zaten her gün yazıyorumki normalde? neden böyle bişey yazmışlar anlamadım
full member
Activity: 461
Merit: 112
imzasına girmeyi düşünüyorum. aynı gün atılan postlar kabul edilmez diye bir kural var ana bounty başlığında, 11. kural. ama 14 gün kalmış gözüküyor ico bitmesine. 50 post gerekiyormuş totalde, bunu nasıl sağlayacağız? telegram grubundan yazdım dönmediler, bounty başlığına yazın dediler. yazdım ama kaynadı gitti, herkes sosyal medya raporlarını paylaşıyor.. bir de local sınırı yok olarak algılıyorum, doğru mudur?

Aynı gün atılan postlar sayılmazdan kasıtları, bütün hafta hiç post atmayıp sayımdan bir gün önce ya da herhangi bir gün 10 post atığınız zaman o hafta stake alamamanız. 50 post, kampanyaya girişteki post sayınızla bitiş günündeki toplam post sayınız arasındaki farkla ölçülüyor. Yani o postların uzunluğu atıldığı yer gibi kriterler önemli değil. 10 tanesi yeterli uzunlukta ve uygun başlıklarda olsun yeter.  Kalan haftalarda her hafta en az 10 yapılı post atar ve toplam olarak 50 post atarsanız bounty alıtsınız.
sr. member
full member
Evet hardcap 30 milyon dolar. Websitesinde pre-ICO, ICO ve dışarıdan yapılan yatırımlar dahil toplam yaklaşık 18 milyon token satıldığı yazıyor. Bu da 35 milyon dolar yapıyor yaklaşık olarak. Buraya kadar her şey güzel ama ICO cüzdanına etherscanda baktığımızda yatırımlar düşük gözüküyor.

Etherscan adresine burdan bakabilirsiniz https://etherscan.io/address/0xfa6764b049f5e64cd8c364142fa07c51cf3ed302

Gelişme olarak Venedik Roma Madakaskar Moskova Everest gibi farklı farklı yerlerde canlı yayın yapıyorlar Avatar sayısını arttırmaya çalışıyorlar. Verification konusunda benim yapabileceğim pek bir şey yok telegramdan ekibe yazmanız daha iyi olur.

member
Acaba gelişme var mı hocam, ne oluyor ne bitiyor, id verificationlar hala beklemede Cheesy ne kadar para toplanmış v.s
sr. member
kaç usd toplantı su ana kadar, bir bilgi var mı? icobench'e baktıgımda hardcap için 30,000,000 USD yazdıklarını gördüm.
full member
Hocam sosyal medya kampanyasına katılım devam ediyor mu? Herhangi tarih bulamadım ben spreadsheet 3 haftalık bi tablo var ama boş yeni mi başladı acaba bilginiz var mı teşekkürler

Malesef sosyal medya kampanyaları 23 Nisanda sona erdi. İmza kampanyası 3 hafta daha devam edecek isterseniz ona katılabilirsiniz.
member
Activity: 98
Hocam sosyal medya kampanyasına katılım devam ediyor mu? Herhangi tarih bulamadım ben spreadsheet 3 haftalık bi tablo var ama boş yeni mi başladı acaba bilginiz var mı teşekkürler
full member

16 mayıs 15:00 (GMT+8) tarihinde @oldevi nickli avatar, UbiatarPlay üzerinden Everest dağından görüntülerini paylaşacak.

Şu ana kadar ne kadar yatırım alındığında dair bir bilgi var mı elinizde? Sitede ve icoenginede pre-icoda toplanan tutar gözüküyor.

https://etherscan.io/txs?a=0xfa6764B049f5E64Cd8C364142fa07C51cF3Ed302&p=1

Bu cüzdan ICO'ya katılmak için ethereum gönderilen adres. Websitesinde de toplam satılan tokenları gösteriyor ama etherscan ile websitesi arasında çok büyük fark var. Eidoo cüzdanından toplanan yatırımlar baya az.
full member
Activity: 504
Merit: 120

16 mayıs 15:00 (GMT+8) tarihinde @oldevi nickli avatar, UbiatarPlay üzerinden Everest dağından görüntülerini paylaşacak.

Şu ana kadar ne kadar yatırım alındığında dair bir bilgi var mı elinizde? Sitede ve icoenginede pre-icoda toplanan tutar gözüküyor.
full member

full member
benimkide beklemede icoengine telegram kanalına mı yazmamız gerek onun için?

UbiatarPlay - Official'a yazabilirsiniz ya da hızlı olması için Jessica Lor'a özelden yazabilirsiniz. Kendisi telegram kanalının adminlerinden biri ve grupta baya aktif soru sorunca çabuk cevap veriyor.

UbiatarPlay - Official:  https://t.me/ubiatarplay
Jessica Lor :  @jeca09

sr. member
benimkide beklemede icoengine telegram kanalına mı yazmamız gerek onun için?
full member
Aradan bir hafta geçmesine rağmen hala beklemede. Nasıl olacak acaba ?
YOUR VERIFICATION PROCESS IS PENDING

Kişisel durumlarla ilgili benim yapabileceğim pek bir şey yok resmi başlıkta ya da telegramdaki adminlere yazarsan onlar daha iyi yardımcı olabilir.
member
Aradan bir hafta geçmesine rağmen hala beklemede. Nasıl olacak acaba ?
YOUR VERIFICATION PROCESS IS PENDING
full member
erken hardcap yapma gibi olasılık varmı? ay sonuna kadar ise acele etmiyorum da ether göndermek için o yüzden sordum daha zaman var diye

Yok sanmıyorum erken hardcap yapmaz yatırımınızı geciktirebilirsiniz.
sr. member
erken hardcap yapma gibi olasılık varmı? ay sonuna kadar ise acele etmiyorum da ether göndermek için o yüzden sordum daha zaman var diye
full member

Hocam ben de katılmıştım bu ubiatar airdropuna. Icoengine üzerinde de tier 2 onaylı profilim. Ama cüzdanımı yeni onayladım eidoo cüzdanımdan 0 eth göndererek. Snapshot tarihinde cüzdanımın onaylı olmaması sıkıntı olur mu acaba bilginiz var mı? yoksa cüzdanımda 0.01 eth olması yeterli miydi?

O onay çok gerekli değildi emin olmamakla birlikte problem olacağını sanmıyorum. Zaten artık yapabileceğiniz bir şey yok. Airdropların onaylanıp onaylanmadığı ile ilgili bir yerde spreadsheet ya da herhangi bir şey yokmuş ama kısa süre içerisinde airdropla ilgili bilgilendirme maili atacaklarını söylediler. (@dkburak25 'ın ikinci sorusunun cevabı da burda)

bugün eidoo walleti kurcalarken denk geldim ubiatara ama ne kadar topladığını bi türlü göremedim bunu öğreneceğimiz bir yer varmı? daha önce imtoken cüzdandan icolara girebiliyorduk orada toplanan tutar vs görünüyordu.kıyaslama yaptığım zaman imtoken eidoo dan çok daha kullanışlı geldi bana ama appstoreda tr marketten kaldırılmış galiba

Ne kadar topladığını göstermemeleri bence de bir eksik. Ekibe nereden öğreneceğimizi sorduğumda websitesini söylediler: http://ubiatarplay.io/home/
sitede toplanan para olarak yüksek bir mebla gözüküyor. Ama denemek için ICO'ya katılıp ethereum adresini etherscana yazdığımda çok daha küçük bir paranın toplandığını gördüm. Etherscan linki: https://etherscan.io/txs?a=0xfa6764B049f5E64Cd8C364142fa07C51cF3Ed302&p=1
Ayrıca pre-ICO'da 6850 eth toplamıştı.
Pages:
Jump to: