Pages:
Author

Topic: [ANN] [09.05] UBIATAR-AIRDROP KRİPTOPARA HER YERDE OLACAK [pre-ICO 6850 eth] - page 9. (Read 1565 times)

full member
Activity: 461
Merit: 112
UbiatarPlay ekibi Uzak Doğu'da konferanslara katılmaya devam ediyor. Ekip Şangayda İkinci Global Blockchain konferansına katılacağanı açıkladı. https://twitter.com/UbiatarPlay/status/985095392919457797
full member
Resimlerin linklerini bir kez daha yeniledim sanırım artık sorunsuz bir şekilde görüntülenebiliyor.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Özellikle eidoo üzerinden yapılması iyi oldu. yalnız bu edo fiyatı dolar bazında da btc bazında da sürekli düşüyor. Cüzdanıma bir kaç tane eidoonun düzenlediği airdrop tokenlerinden gelmiş.
full member
İlk mesajdaki görsellerde bir sıkıntı mı var. Bitcointalk proxy gibi bir şey yazıyor. Forumdan kaynaklı bir sorun galiba. Airdropuna katıldım .

Linkler kırılmış olabilir diye düşündüm linkleri yeniledim ama hala problem var sebebini ben de çözemedim. Bitcointalk kaynaklı olabilir.
member
Activity: 560
Merit: 12
İlk mesajdaki görsellerde bir sıkıntı mı var. Bitcointalk proxy gibi bir şey yazıyor. Forumdan kaynaklı bir sorun galiba. Airdropuna katıldım .
full member

Bize katılın ve muhteşem ROBOT DENEYİMİNDE bir tur atın! Her şey gerçek! Linke tıklayın ve talimatları takip edin! Sizi bekliyoruz!

www.ubiatargaming.space

full member
Ön satışta bu kadar iyi para toplamışken niye icoyu ertelediler ki. Bana çok saçma bir hareket olarak geldi. Belki piyasa Mayıs'ta daha kötü olacak . Neye göre ileri attılar

Akıllı sözleşme ile ilgili bir problem çıkmıştı ve büyük ihtimalle mayısta piyasanın daha iyi olacağını düşündükleri içindir. Eski ICO tarihinde daha belirsiz bir ortam vardı. Tabiki mayısta piyasanın iyi olacağının garantisi yok.
Ayrıca projenin daha fazla reklamını yapmak için de uzatmış olabilirler yeni duyan bir çok kişi var.

Pre Ico zamanı Las Vegas'ta CES forumuna katıldılar. O parayı o forumun etkisiyle dışardan yatırımcılarla toplamış olmaları yüksek ihtimal. Bitcointalk'ta ve diğer platformlarda yeteri kadar reklam yapamamışlardı bana göre.

Bir risk aldılar izleyip göreceğiz. Ekip iyi grafikler tanıtımlar güzel, umarım yatırımcısına kazandırır.
member
Activity: 476
Merit: 10
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Ön satışta bu kadar iyi para toplamışken niye icoyu ertelediler ki. Bana çok saçma bir hareket olarak geldi. Belki piyasa Mayıs'ta daha kötü olacak . Neye göre ileri attılar
full member
Activity: 588
Merit: 125
Öylesine bir girdim.İlginç ve değişik geldi bana.İmza kampanyam olmasa şu an katılırdım ben buna.Tasarımları falan sitenin ne bileyim tarz mı diyeyim ilgi çekici olmuş
full member
ICO'nun başlangıç tarihi değiştiği için Airdrop'un süresi uzatıldı ve yapısı değiştirildi artık bilgi vermeden de token kazanmak mümkün.

Aşağıdaki yönergeleri uygulayarak 130 UAC token kazanma şansınız var.

10 UAC  Eidoo app uygulamasını telefonuna indirip cüzdan açanlar için, cüzdanınızda en az 0.01 ETH bulunması gerekiyor.
20 UAC  icoengine.net. 'e kayıt olup hesabını Tier 1 seviyesine çıkartanlar için, cüzdanınızda en az 0.01 ETH bulunması gerekiyor.
130 UAC   icoengine.net. 'e kayıt olup hesabını Tier 2 seviyesine çıkartanlar için, cüzdanınızda en az 0.01 ETH bulunması gerekiyor.
Bu 3 adım birleştirilebilir değildir, yani en fazla kazanabileceğiniz UAC token miktarı 130'dur.

Ayrıca, UAC airdrop'undan yararlanmak için yapmanız gerekenler:

Ubiatar app'i akıllı telefonunuza indirmek;
Ubiatar app'e kayıt olmak;
Ubiatar Telegram kanalına abone olmak;

Not: 1 Ubiatar token ICO'da 2 dolardan satılacaktır.

Hocam ben Tier 2'ye çıkardım hesabı. Hem Eidoo hem de Ubiatar app'i ekli telefonumda. Yalnız anlamadığım nokta; 0.01 ETH Eidoo cüzdanıma göndereceğim ama icoengine.net sitesi ile nasıl bağdaşıyor Eidoo cüzdanı? Ne siteye ne de cüzdanı ikisi ile ilgili bir bilgi girmiyoruz. Beni bu konuda aydınlatabilir misin yanlış bir işlem yapmak istemiyorum. Airdrop gönderilirse boş yere gitmesin.

İcoengine.net sitesinde cüzdan adresi olarak eidoo cüzdan adresinizi vermeniz gerekiyor. Bu şekilde iki işlemi birleştiriyorsunuz.
member
Activity: 121
Merit: 31
ICO'nun başlangıç tarihi değiştiği için Airdrop'un süresi uzatıldı ve yapısı değiştirildi artık bilgi vermeden de token kazanmak mümkün.

10 UAC  Eidoo app uygulamasını telefonuna indirip cüzdan açanlar için, cüzdanınızda en az 0.01 ETH bulunması gerekiyor.
20 UAC  icoengine.net. 'e kayıt olup hesabını Tier 1 seviyesine çıkartanlar için, cüzdanınızda en az 0.01 ETH bulunması gerekiyor.
130 UAC   icoengine.net. 'e kayıt olup hesabını Tier 2 seviyesine çıkartanlar için, cüzdanınızda en az 0.01 ETH bulunması gerekiyor.
Bu 3 adım birleştirilebilir değildir, yani en fazla kazanabileceğiniz UAC token miktarı 130'dur.

Hocam ben Tier 2'ye çıkardım hesabı. Hem Eidoo hem de Ubiatar app'i ekli telefonumda. Yalnız anlamadığım nokta; 0.01 ETH Eidoo cüzdanıma göndereceğim ama icoengine.net sitesi ile nasıl bağdaşıyor Eidoo cüzdanı? Ne siteye ne de cüzdanı ikisi ile ilgili bir bilgi girmiyoruz. Beni bu konuda aydınlatabilir misin yanlış bir işlem yapmak istemiyorum. Airdrop gönderilirse boş yere gitmesin.
full member
Ubiatar'ın ne olduğunu anlatan 1 dakikalık güzel bir video projeyle ilgilenenlerin göz atmasını tavsiye ederim.

Video linki: https://www.youtube.com/watch?v=MW_AGCH7KpY

merhaba, enteresan bir ICO'ya benziyor video tasarımıda güzel olmuş ve bilgilendirici olmuş paylaşım için teşekkürler.

Videonun anlaşılmasını kolaylaştırmak için proje hakkında Türkçe kısa bir bilgi vereyim . UbiatarPlay'ın bir mobil uyguluması var bu uygulamada isteyen Avatar ya da Usar ( kullanıcı) olabilir. Avatar olup canlı yayın yaparak Ubiatar token kazanabilirsiniz. (Uygulamada sadece Ubiatar token geçecek bitcoin ya da herhangi bir coin kabul edilmeyecek) Mesela İstanbul'da oturuyorsunuz ve Kolombiya'da oturan bir "Usar" Ayasofya'yı merak ediyor siz "Avatar" olup onun komutlarına uyarak canlı yayınla İstanbulu gezdirebilirsiniz ve karşılığında Ubiatar ile ödeme alırsınız. Aynı şekilde Türkiye'de yaşıyorsunuz ve örneğin İtalya'daki Kolezyum'u merak ediyorsunuz. İtalya'dan bir Avatara ödeme yaparak canlı olarak İtalya'yı gezmiş oluyorsunuz.

Proje en sade haliyle böyle videoyu da izlemenizi tavsiye ediyorum kısaca güzel açıklanmış.
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
Ubiatar'ın ne olduğunu anlatan 1 dakikalık güzel bir video projeyle ilgilenenlerin göz atmasını tavsiye ederim.

Video linki: https://www.youtube.com/watch?v=MW_AGCH7KpY

merhaba, enteresan bir ICO'ya benziyor video tasarımıda güzel olmuş ve bilgilendirici olmuş paylaşım için teşekkürler.
jr. member
Activity: 378
Merit: 1
Resmi bounty başlığının linkini paylaşabilir misin?
full member
Aynen hocam polemiğe gerek yok , yazım hataları ile ilgili yazdıktan kısa süre sonra sildim zaten kırdıysam özür dilerim.

İlk mesajımda "Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla bu durumdan rahatsızlık oluşmuş bazı konularda da size hak verdim, uyardığınız için teşekkür ederim. Whitepaper ve bu başlıktaki İngilizce terim sayısını azaltmaya çalışacağım." demiştim yine aynı şeyi söylüyorum terimleri Türkçe'ye çevirmemem gerektiğini düşünüyordum yanılmışım, bu gece saat geç oldum ama en kısa zamanda bu sayfayı ve whitepaperı revize edeceğim. Hayırlı geceler dilerim.

Ayrıca yazı yazmayı düşünüyorsanız blog bountysi baya yüksek ama Türkçe yazınızdan ödül almanız için 1000'den fazla takipçiye sahip olmalısınız.

member
Activity: 742
Merit: 15
hocam hadi unuttun bir yeri orası tamam da peer to peer marketplace ben bilgi sahibi olmadığım için anlamadım. Bunu belki burada pek çok kişi anlamamıştır. Yanına yazarsanız eğer böyle tam Türkçe karşılığı olmayan cümleleri daha iyi olur. En azından sayılmayan bölümler kısmına yanlarına ne anlama geldiğini yazsan olurdu.  Bu arada ilk yazdığın cevabı gördüm ve benim Türkçeme laf ediyorsun. Belki bu yazdığım yazıda da vardır yazım yanlışı. Neyse polemiğe gerek yok hocam. Ama eleştirilere karşı açık olmanız gerekir direk insanların açığını bulmaya yönelik eyleme gerek yok.
full member
Hocam nasıl çeviri bu yarı ingilizce yarı türkçe
 Her Pazar günü manuel olarak stakeler kullanıcılara atanacaktır.
Rütbeniz kampanya sırasında değişirse, yeni rütbe bir sonraki haftadan itibaren geçerli olacaktır. Değiştirmek için UBIATAR.team’e pm gönderin.
FIRST WEEK  OF SIGNATURE WILL START THE 13/03  AND FINISH THE 18/03 ONLY THIS WEEK WE WILL ACCEPT 8 POST INSTEAD OF 10
İMZANIN İLK HAFTASI 13/03’TE BAŞLAYIP 18/03 TE BİTECEKTİR VE SADECE BU HAFTA İÇİN 10 DEĞİL 8 POST YETECEKTİR

Sayılmayan Board’lar: games and round, micro investments, auction threads, off topic,  Investor based games,
 bounty, giveaways,  Politics & Society, Beginners and help, Archival, Gambling

peer to peer marketplace ne hocam?
Türkçe de böyle bir kelime yok.

Madem çeviri yapıyorsunuz biraz özen gösterin ya whitepaperı inceledim inanırmısın birşey anlamadım proje hakkınnda

"Her Pazar günü manuel olarak stakeler kullanıcılara atanacaktır." Bu cümle için neye kızdınız bilmiyorum ama eğer stake kelimesine kızdıysanız bounty programlarına katılan herkes stake'in ne olduğunu bilir. Evet bazı arkadaşlar "kazık" diye çeviriyor ama bu kelimenin ilk anlamı kazık olsa bile kazık diye kullanmak çok mantıksız çünkü ekonomideki karşılığı hisse ya da pay. Ancak ben bunu hisse diye çevirirsem stake'i mi başka bir şeyi mi kastettiğim anlaşılamaz o yüzden terimleri mümkün olduğu kadar olduğu gibi bıraktım.

"FIRST WEEK  OF SIGNATURE WILL START THE 13/03  AND FINISH THE 18/03 ONLY THIS WEEK WE WILL ACCEPT 8 POST INSTEAD OF 10
İMZANIN İLK HAFTASI 13/03’TE BAŞLAYIP 18/03 TE BİTECEKTİR VE SADECE BU HAFTA İÇİN 10 DEĞİL 8 POST YETECEKTİR" Alttaki cümle üstteki cümlenin çevirisi üstteki cümleyi silmeyi unutmuşum özür dilerim, uyardığınız için teşekkürler.

"Sayılmayan Board’lar: games and round, micro investments, auction threads, off topic,  Investor based games,
 bounty, giveaways,  Politics & Society, Beginners and help, Archival, Gambling" Bu cümlenin görünüşünün tuhaf olduğunun ben de farkındayım ama burada bahsedilen başlıklar globaldeki başlıklar yani zaten global foruma gittiğiniz zaman bu başlıkları İngilizce olarak görüyorsunuz. Eğer ben bu başlıkları çevirseydim okuyanların hangi başlıklar olduğunu anlaması için tekrar İngilizce'ye çevirmesi gerekirdi.

"peer to peer marketplace" Peer to peer kalıbı Satoshi'nin bitcoini tanıttığını makalesinin başlığında da yer alan ve blockchain teknolojisinin temel yapıtaşlarınından biri olan bir terim olduğu için anlaşılacağını düşünmüştüm piyasada yeni olanlar da var bu konuda haklı olabilirsiniz ama "eşten eşe pazar alanı" "peer to peer marketplace" tabirini tam olarak karşılamadığı için bu şekilde bırakmıştım.

Özen konusunda düşüncenize katılmıyorum bu bahsedilen Türkçe'ye çevrilmeyip İngilizce bırakılan kelimeler zaman kazanmak için bunu da çevirmeyiveriyim düşüncesi ile değil hangi türlü yazarsam daha doğru anlaşılır düşüncesiyle yapıldı. Zaten o birkaç kelimenin çevrilmesinden ne olacak. Ancak yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla bu durumdan rahatsızlık oluşmuş bazı konularda da size hak verdim, uyardığınız için teşekkür ederim. Whitepaper ve bu başlıktaki İngilizce terim sayısını azaltmaya çalışacağım.

Whitepaperda anlaşılamayan yerler hakkında sorularınız varsa elimden geldiğince yanıtlamaya çalışırım.

member
Activity: 742
Merit: 15
Hocam nasıl çeviri bu yarı ingilizce yarı türkçe
 Her Pazar günü manuel olarak stakeler kullanıcılara atanacaktır.
Rütbeniz kampanya sırasında değişirse, yeni rütbe bir sonraki haftadan itibaren geçerli olacaktır. Değiştirmek için UBIATAR.team’e pm gönderin.
FIRST WEEK  OF SIGNATURE WILL START THE 13/03  AND FINISH THE 18/03 ONLY THIS WEEK WE WILL ACCEPT 8 POST INSTEAD OF 10
İMZANIN İLK HAFTASI 13/03’TE BAŞLAYIP 18/03 TE BİTECEKTİR VE SADECE BU HAFTA İÇİN 10 DEĞİL 8 POST YETECEKTİR

Sayılmayan Board’lar: games and round, micro investments, auction threads, off topic,  Investor based games,
 bounty, giveaways,  Politics & Society, Beginners and help, Archival, Gambling

peer to peer marketplace ne hocam?
Türkçe de böyle bir kelime yok.

Madem çeviri yapıyorsunuz biraz özen gösterin ya whitepaperı inceledim inanırmısın birşey anlamadım proje hakkınnda

full member

Eidoo cüzdanımızda mı 0.01 ETH bulunması gerekiyor yoksa herhangi bir ERC-20 cüzdan oluyor mu?

Olmuyor, Eidoo cüzdanınızda bulundurmanız gerekiyor
Pages:
Jump to: