Pages:
Author

Topic: [ANN] [BNT] Bancor Protokolü | Akıllı-Tokenler için protokol - page 14. (Read 74135 times)

anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Katılımcıları çok uğraştırdılar. İnsanlar bezmenin eşiğine geldi. Adex' e bakın. Adamlar kampanya bitti dedikten sonra 1 hafta geçmeden stakeleri hesaplayıp dağıtımı yaptılar. Çok güzel bir şekilde de kazandırdılar. Bounty spreadsheet' ini ikinci açışımda herşey bitmiş durumdaydı. İşte bu iş bu kadar basit! Bancor ekibi de emeklemeye devam etsin.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
Paso kıvırıyorlar platformu yapmak için 1 zuk veya 1eco atıp duruyorlar bir şeyleri denemeye çalışıyorlar ama yapamıyorlar. Bu kadar zaman boyunca bir platform ile uğraşcaklarına bir excel dökümanda bounty dağıtımını yapsalarda eğer şimdiye çoktan bountyler dağıtılmıştı dump bitmişti ve belki pump aşamasına geçmişti ama nerde.

hahah ne varsa kara duzende var Smiley bakkal usulu acican defteri alcak vercek ne varsa ode gec Cheesy
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Paso kıvırıyorlar platformu yapmak için 1 zuk veya 1eco atıp duruyorlar bir şeyleri denemeye çalışıyorlar ama yapamıyorlar. Bu kadar zaman boyunca bir platform ile uğraşcaklarına bir excel dökümanda bounty dağıtımını yapsalarda eğer şimdiye çoktan bountyler dağıtılmıştı dump bitmişti ve belki pump aşamasına geçmişti ama nerde.
hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
ARkadaşlar bancorda fiyat dibi zaten belli 100 bancor 1 ether. Yani erken yada gec dağıtsalarda zaten adamlar 100e1 şeklinde geri alıyorlar. yarın ether 0.15 olursa bancor uctu kaçtı mı diyeceğiz?

Şimdi 0.12-0.13'den satın 0.088 den geri alma fırsatını kaçırmış olmamıza yanıyoruz ( En azından kendi adıma konuşuyorum.)
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
ARkadaşlar bancorda fiyat dibi zaten belli 100 bancor 1 ether. Yani erken yada gec dağıtsalarda zaten adamlar 100e1 şeklinde geri alıyorlar. yarın ether 0.15 olursa bancor uctu kaçtı mı diyeceğiz?
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
O kadar büyük bountyi yedireceklerini düşünmüyorum. Öte yandan bountyler dağıtıldığında borsada gelecek dumpda alım için güzel fırsat olabilir. Etherdeki düşüşle birlikte, bounty etkisi de dahil, bancourun fiyatının daha da düşeceğini düşünüyorum.

orta vadede gelecek güncellemelere de bağlı olarak kaç x bekleyebiliriz sizce, öngörü yapılabilir durumda mı henüz? diğer arkadaşlara da bu sorum.
full member
Activity: 161
Merit: 100
O kadar büyük bountyi yedireceklerini düşünmüyorum. Öte yandan bountyler dağıtıldığında borsada gelecek dumpda alım için güzel fırsat olabilir. Etherdeki düşüşle birlikte, bounty etkisi de dahil, bancourun fiyatının daha da düşeceğini düşünüyorum.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR
Mevlağ büyük olunca zor gelmiş olabilir bountyleri dağıtmak  Cheesy
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
bunlarda sözünde durmadı...
legendary
https://etherscan.io/token/0x4b3b174ce250c352dd5d41dd025c5e4b4fa32f1f?

simdi su linkteki bnceco dagitimina bakarsak bugun nasil sisirildigini de rahat gorebiliriz, bu hesapta bi ipnelik var ama dur bakalim az daha inceleyelim

bu adamlar nasil bir bug bulmus ki 5k 10k bol kepceden dagitmislar hayret.

----
gorunen 5k 10k 100k tokenler contract tarafindan bounty manager hesaba aktarilmis yanlis yansitmayim.
simdi dagitimlara baktigimda 19 haziran oncesi toplam dagitilan bnceco token sayisi 29500
19 haziran oncesine ayrilan butce 396,619.85bnt
buna gore 1 bnceco token 1,12bnt olmasi gerekmez mi?

sunlara bi ulasmaya calisayim bakalim hesapta bi hata mi yaptik nedir?
legendary
0.5% tekabül eden bnceco nun ederi 0.72 şaka mı lan bu

Edit: 396,619.85 bu miktarı toplam buglar için ayırmışlar ve 19 hazirana kadar olanlara 45k ayırmışlar . Gelelim şu konuya

Eğer herkes web service bug kısmına yoğunlaşsa 396,619.85/500=793.2397 bu ayırılan miktarla 793 tane web service bug çıkmalı adamlar resmen biz ya bu bug bountyleri dağıtmıcaz yedirmicez diyor yada bizim güvenlikle ilgili ciddi sorunlarımız var diyor !
yaptigin hesapta hata var. login olabilirsem bakcam Cheesy

suanki toplam bnceco sayisi 45.503 bnceco bu da demek ki 45503/500=91 bug bulunmus
bug bounty icin ayrilan total 396,619.85bnt 19 haziran oncesi icin ayrilan total 33,051.65bnt (toplam bug bounty nin %8i)
19 haziran oncesine ayrilan kisim hakikaten cok komik olmus. bug bounty adina yakismayan bir butce olmus.
sonucta platformun en cok guvenlik acigi olabilecegi zamani ilk devreye alindigi zamanidir. ama odullendirme butcesi komik. bu butceye kontrattaki aciklar da dahil edilmisti ki platformun zaten can damari bu kontrat sozlesmeleri
bi %25-30 guzel olurdu
hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
0.5% tekabül eden bnceco nun ederi 0.72 şaka mı lan bu

Edit: 396,619.85 bu miktarı toplam buglar için ayırmışlar ve 19 hazirana kadar olanlara 45k ayırmışlar . Gelelim şu konuya

Eğer herkes web service bug kısmına yoğunlaşsa 396,619.85/500=793.2397 bu ayırılan miktarla 793 tane web service bug çıkmalı adamlar resmen biz ya bu bug bountyleri dağıtmıcaz yedirmicez diyor yada bizim güvenlikle ilgili ciddi sorunlarımız var diyor !
full member
Activity: 252
Merit: 100
aca bu ipneler 1 ağustosumu bekliyor iyice dip olsun sonra satalımda bountyleri ucuzdan alalım diye ç.

Vallaha ne yapıyorlar bilemiyorum da dürüst takılmadıkları kesin. Muhtemelen Ağustosu bekliyorlardır. Ağustos öncesi dağıtsalar ondan sonra tepetaklak olacak fiyatlar ETH düşüşünün de yardımıyla. Ellerine yüzlerine bulaşır ondan sonra proje. Bundan korkuyor olmaları olası.

ICO sırasında şartları değiştirdiler. Daha ne söylenebilir ki?

Hayırlı forumlar!
Aynen oyle. Ben ico'larina giricekken o degisiklik yuzunden guvensizlik olustu ve girmedim. Oyun sirasinda kurallari degistiren kisinin tekrar yapmiyacaginin garantisi yok
sr. member
Activity: 420
aca bu ipneler 1 ağustosumu bekliyor iyice dip olsun sonra satalımda bountyleri ucuzdan alalım diye ç.

Vallaha ne yapıyorlar bilemiyorum da dürüst takılmadıkları kesin. Muhtemelen Ağustosu bekliyorlardır. Ağustos öncesi dağıtsalar ondan sonra tepetaklak olacak fiyatlar ETH düşüşünün de yardımıyla. Ellerine yüzlerine bulaşır ondan sonra proje. Bundan korkuyor olmaları olası.

ICO sırasında şartları değiştirdiler. Daha ne söylenebilir ki?

Hayırlı forumlar!
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

sr. member
Activity: 434
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Bountyler içerden çekildikten sonra fiyat dipleri görür eğer bu ay içerisinde dağıtım olmaz ise ağustos ayı çok kritik bir dönemeç diyebilirim haladaha Platformu yapamayan bir ekip var ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar 2 aydır bu işi sonuçlandıramadılar.
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
Ayın 12 si ama ne bir duyuru nede bir haber var. Bu da gelecek haftaya sarkacak bence.
full member
Activity: 266
Merit: 190
Bu sistemin gelecegi oldugundan bahsediliyor iyide yatirim aldi amabsuanki fiyat dususu aklimi bulandiriyor..
sr. member
Activity: 322
Altcoin çakılması son dönemde düzenlenen ico'lar için oldukça kötü oldu. Mart, Nisan aralığında iyi gidiyordu. TaaS, We Trust oldu bitti, ico fiyatı altına düşmeden biri 3' e biri 5,5' a katladı.

Bancor' a hem cebinden yatırım yapan hem de imza kampanyasına giren kişiler hariç, diğer herkes zarar etti. Sonbahara kadar bekleyeceğiz artık biz de.
[/quote
Taas ve wetrsuta katıldım taas çıktıgın %40 gibi bir kara ulaştıgında satmadım,bounty olarak jamalla atıştık falan sinir oldum sonra %20 zararına sattım,wetrust 0.5 btc gonderıp 1 btc ile çıktım sonra tepelerden 3 btc toplamında aldım ve çok uzun süre elımde tuttum,sonra az bır zararla sattım kurtuldum.
Güzel projelerden aptallığım yüzüne çok rahat kar yapabilecekken zarar yaptım,çok ufak bir ihtimalde olsa gittim kısa çöpü çektim
Pages:
Jump to: