Pages:
Author

Topic: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu - page 2. (Read 60016 times)

member
Activity: 224
Merit: 12
Monetha'dan benim de beklentim yüksek 31'inde ürün piyasaya çıkacak sanırım o zaman göreceğiz neler olacak. Ya güldürecek ya da üzecek
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Monetha öyle iki günlük proje değil neden artmadı falan diye ekip içinde paypaldan adamlar var ve amaçları paypalin yerini almak çok mantıklı hamleler yapıyorlar uygulama ile göreceğiz
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
100 sayfa olmuş halen yatırımcısını tatmin edemedi. o beklenilen çıkışı yapamadı. takım durmadan bir şeyler paylaşıyor ama elle tutulur bir şeyler göremiyoruz fiyata yansıyan. :/ imzasına girdik zamanından beklediğimiz kadar bekleceğiz sanırım. Cheesy

coininiz bol olsun.Smiley

Coin piyasasının 100x hype yaptığı zamanında bile kafa kaldırmayan coin ne zaman çıkış yapacak allah aşkına.Bence geçti gitti bir daha çok zor monetha için.Ürün falanda yok ortada hala
coin piyasasinin 100x hype yaptigi zaman kafasini cok guzel kaldirmisti. 500 satoshilerden alip 3500-4000 satoshilere kadar gitti. 7-8x yapabilmis bi coin. sonrasiinda zaten dusmeyen altcoin kalmadi. urunde 31 martta cikiyor.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
31 martta etkinlik gorunuyor.

"The first product version will be release on the 31st of March". Check the source for proof.

normalde haber dustugu anda fiyata yansirdi yani simdiye coktan fiyatlanmis olmasi lazimdi ama g20 cin japonya falan derken bitcoin tum alt haberlerini golgede birakti.
sr. member
Activity: 812
100 sayfa olmuş halen yatırımcısını tatmin edemedi. o beklenilen çıkışı yapamadı. takım durmadan bir şeyler paylaşıyor ama elle tutulur bir şeyler göremiyoruz fiyata yansıyan. :/ imzasına girdik zamanından beklediğimiz kadar bekleceğiz sanırım. Cheesy

Coin piyasasının 100x hype yaptığı zamanında bile kafa kaldırmayan coin ne zaman çıkış yapacak allah aşkına.Bence geçti gitti bir daha çok zor monetha için.Ürün falanda yok ortada hala
sr. member
Activity: 392
Merit: 250

legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
Kesinlikle fiyatın etkilendiğini düşünüyorum Murat Hocam.Ama beklenilen oranda bir artışın gerçekleşmediğini anlatmaya çalıştım.Bugün monetha'nın günlük hacmi diğer günlere oranla çok fazla bunun herhangi bir sebebi var mı Huh

Evet var Smiley 1411 - 1395 aralığında 30k monetha ile son 6 saattir alım satım yapıyorum. 7 BTC lik hacim yapmışım binance da
can sıkıntısı kötü bir şey.  Bu benim trade de çevirdiğim kısım. 20k da 10 cent maliyetli 2 yıl vadeli yatırımım var o borsada bile değil.

İyi güldürdünüz hocam. Grin Bu arada ciddi olarak bu monetha'nın bugün neden bu kadar fazla hacimlendiğini bilen var mı.Haber mi var diye telegram grubuna ve twitter hesaplarına göz gezdirdim bir gelişme göremedim.
legendary
Activity: 3150
Merit: 1516
Kesinlikle fiyatın etkilendiğini düşünüyorum Murat Hocam.Ama beklenilen oranda bir artışın gerçekleşmediğini anlatmaya çalıştım.Bugün monetha'nın günlük hacmi diğer günlere oranla çok fazla bunun herhangi bir sebebi var mı Huh

Evet var Smiley 1411 - 1395 aralığında 30k monetha ile son 6 saattir alım satım yapıyorum. 7 BTC lik hacim yapmışım binance da
can sıkıntısı kötü bir şey.  Bu benim trade de çevirdiğim kısım. 20k da 10 cent maliyetli 2 yıl vadeli yatırımım var o borsada bile değil.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Monetha'nın uzun vadede artacağını düşünenlerdenim ama fiyatında ani düşüşler meydana gelirse hiç şaşırmam.Bu 31 marttaki uygulama olayı monetha fiyatını beklenildiği ölçüde etkileyememişe benziyor.

Aslında etkiledi,
1100 - 1200 satoshi aralığında 1350 - 1450 aralığına çıktı. hacim düşük. fiyat baskılanmaya çalışılıyor. birileri inatla toplamaya çalışıyor. Elinde olanlar da satmıyor. Çok acayip buluyorum bu gelişmeleri.

legendary
Activity: 3150
Merit: 1516
Monetha'nın uzun vadede artacağını düşünenlerdenim ama fiyatında ani düşüşler meydana gelirse hiç şaşırmam.Bu 31 marttaki uygulama olayı monetha fiyatını beklenildiği ölçüde etkileyememişe benziyor.

Aslında etkiledi,
1100 - 1200 satoshi aralığında 1350 - 1450 aralığına çıktı. hacim düşük. fiyat baskılanmaya çalışılıyor. birileri inatla toplamaya çalışıyor. Elinde olanlar da satmıyor. Çok acayip buluyorum bu gelişmeleri.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
full member
Activity: 238
Merit: 101
The Experience Layer of the Decentralized Internet
ben 31 mart uygulama seyinden umudumu kestim. baska bi coin olsa coktan fiyatlardi ama bunda oyle bi sey olmadi. en buyuk iki pismanligim monetha ve waves oldu acikcasi.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
31 Mart tarihinde uygulamasının çıkması bekleniyor.Buna rağmen fiyatının neden hala bu seviyelerde olduğunu anlamıyorum.Bugün btc bazında 14.5 knın üstünü gördükten sonra tekrardan gerilemeye başladı.Hacmi çok yüksek olmadığı için fiyatı ara ara çok değişken olabiliyor.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
6-7 cent alım 50 cent üstü orta vadede satım hedefi olmalıdır.Ayı piyasası geçmeden hiçbir coinden birşey beklemeyin.Herkes elindekileri çıkarıp umudu tükendiğinde yükseliş başlayacaktır bence.
full member
Activity: 364
Merit: 100
fiyatı düştü de düştü. düştü de düştü. 10 cent civarlarında dolanıyor yanılmıyorsam. forumdakiler bayagı övüyordu monethayı. bekleneni veremedi şu ana kadar. insanların parası zaten sağa sola dağıldı. monethayı unutur olduk resmen.
sr. member
Uygulaması gelecek açıklamalar geliyor alibaba ile anlaşma yapabilirmiş bu yüzden 1 dolar olması hayal değil bence coinler yeşillenmeye başlayınca monetha güzel artacaktır
inşallah dediğiniz gibi olur Türkçe forumun neredeyse alayı monetha ya para yatırdı Smiley
full member
Activity: 322
Merit: 100
Uygulaması gelecek açıklamalar geliyor alibaba ile anlaşma yapabilirmiş bu yüzden 1 dolar olması hayal değil bence coinler yeşillenmeye başlayınca monetha güzel artacaktır
sr. member
Valla 40 centten MTH aldırdıklarım şimdi bana küfür ediyor Cheesy 1$ olacaktı hani diye
member
Activity: 112
Merit: 10
Bu seviyelerden alınır gibi duruyor. İco fiyatının altında olduğu gözüküyor. alıp beklemekte fayda var. bütün coinler ico fiyatından sonra yüzde 400-2000 arasında artmış gözüküyor buda artarsa güzel olur
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
imza kampanyasına katılmıştım. bountylerden gelmişti ilk yükselişte satacaktım. beklediğime değdi boğa piyasasında fırladı gitti. 2. de de satamadım. büyük ayıdan sonra beklemeye başladım. Sad bekliyoruz.. imzasında 3 aya yakın bekledik. proje gelişmesi için beklemek artık farz oldu. Cheesy

Pages:
Jump to: