Pages:
Author

Topic: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu - page 9. (Read 60034 times)

member
Activity: 350
Merit: 25
Erimesi sorun degil. 0 (sifir)'a asla ulasmayacak oldugunu biliyorsun cunku halen calisan bir takimi var. Iflas etmedigi surece sadece HODL yapicaksiniz o kadar. Sorun su ki yaza kadar beklemeniz gerekebilir, yani HODL suresi normale gore daha uzun ama scam bir proje degil, kesinlikle degil.
member
Activity: 85
Merit: 10
Earn with impressio.io
Herkes yükselecek diye beklerken her geçen gün düşmeye devam ediyor fiyatı, gerçekten hayret edilecek bir durum. Balinalar gemiyi terkediyor ve küçük yatırımcılar kalıyor sadece sanırım.
full member
Activity: 142
Merit: 102
Fiyat 5 cent' e kadar gerilemiş. Şaşırıyorum gördükçe. 10 cent civarlarından çıkmıştım ben bundan, iyiki de çıkmışım. O kadar dalavere döndü, TR forumda üzerine yürüyen çok oldu ico zamanı ama bunun da içi boş çıktı. Bunun da akıbeti SONM gibi olacak sanırım hodlerler için. Yeni borsa haberi bekleyeceğiz artık.

Her geçen gün eriyor resmen ya, sürekli geziyorlar yeni developer ekleniyor ekibe ama fiyata hiç yansımıyor.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Fiyat 5 cent' e kadar gerilemiş. Şaşırıyorum gördükçe. 10 cent civarlarından çıkmıştım ben bundan, iyiki de çıkmışım. O kadar dalavere döndü, TR forumda üzerine yürüyen çok oldu ico zamanı ama bunun da içi boş çıktı. Bunun da akıbeti SONM gibi olacak sanırım hodlerler için. Yeni borsa haberi bekleyeceğiz artık.
member
Merit: 25
Fiyat hala düşüyor ne zaman yükselecek merak ediyorum açıkcası. Kardeşim bu adam dj'se ne biliyim striptizciyse baştan karalasaydınız bu kadar adamı mağdur ettiniz Smiley

Yahu bu striptiz haberleri bi kac ay once paylasilip bitmedi mi anlamadim ben tekrardan mi gundeme getiriliyor. Eric Duprat olsun Kellogg Fairbank olsun bu adamlar sizden benden once uzak dururlardi eger bu proje bombos bir proje olsaydi korkmanizin yeri degil bence.

Valla monetha'yla alakası bile olmayan konularda bile adamların üstsüz fotoğraflarına filan rastlıyorum Smiley millet çok durdu bu olayın üstünde heryerde duyuldu yavaş yavaş

O olay hicbir zaman gecmicek. Her MTH konusuldugunda bir haber birsey ciktiginda adamin ciplak fotograflarini postlayan birileri olucak, hep prestij yerlerde.

O adamin CEO'lugu birakmasi gerek, baska cikar yolu yok, yoksa MTH'nin yuzu striptizci diye surekli isitilip isitilip gelir bu.
full member
Merit: 100
Fiyat hala düşüyor ne zaman yükselecek merak ediyorum açıkcası. Kardeşim bu adam dj'se ne biliyim striptizciyse baştan karalasaydınız bu kadar adamı mağdur ettiniz Smiley

Yahu bu striptiz haberleri bi kac ay once paylasilip bitmedi mi anlamadim ben tekrardan mi gundeme getiriliyor. Eric Duprat olsun Kellogg Fairbank olsun bu adamlar sizden benden once uzak dururlardi eger bu proje bombos bir proje olsaydi korkmanizin yeri degil bence.

Valla monetha'yla alakası bile olmayan konularda bile adamların üstsüz fotoğraflarına filan rastlıyorum Smiley millet çok durdu bu olayın üstünde heryerde duyuldu yavaş yavaş
member
Activity: 83
Merit: 10
6 cent seviyelerinde. Kaybettikleri güveni geri kazanamadılar gibi görünüyor. Altlar artıyor ama monetha suskun.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Hiç bir token bu kadar üzmedi yatırımcısını.

Bence Primalbase daha çok üzdü yatırımcısını Smiley bende bekliyorum Monetha artsın diye ama bekliyoruz bakalım
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Bugün kellogg fairbank'in toplantısı var . Bakalım ne olacak .

şah idi, şahbaz olacak. Hiç bir şey olmayacak. olan olmuş durumda zaten. belki bir %10 artış olur fiyatında. Ama hepi topu bu yani.
Bitcoin dalgalanması bitene kadar monetha dan bir hareket beklemiyorum artık. Ucuz ucuz alıp tutacağız. İlerde yaşlılığımızda para eder umuduyla.
Hiç bir token bu kadar üzmedi yatırımcısını.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Bugün kellogg fairbank'in toplantısı var . Bakalım ne olacak .
newbie
Activity: 48
Merit: 0
Adam daha önce DJ lik vs. yaptığından güvenilir miyor bu sektörden olmadığından. Bende monetha alırken düşündüm bu durumun problem olabileceğini fakat aldım sonuç ortada zarar Smiley
full member
Activity: 462
Merit: 102

Yahu milletin gay olup olmadığından bize ne?Ne kadar seviyoruz insanları yaftalamayı.İster kendini pazarlar ister gay olur kendi tercihleri arkadaşlar boş verelim yahu bize ne
sr. member
Activity: 308
Merit: 250
Arkadaslar Su gay mevzusuna açıklık getirelim . Adam gay değil . Striptiz barlarında çalışmış . Adamı gay de yaptınız Cheesy . Kadınların gittiği striptiz barları var erkekleri izlemek görmek icin . Sadece bu işi kadınlar yapmıyor erkekler izlemiyor yani
erkek orospusu mu diyorsun yani adama. bu daha kötü hocam. kendini pazarlayan bizim coinimize kim bilir neler yapar. adamın reklam yeteneği burdan geliyor olmalı
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
Arkadaslar Su gay mevzusuna açıklık getirelim . Adam gay değil . Striptiz barlarında çalışmış . Adamı gay de yaptınız Cheesy . Kadınların gittiği striptiz barları var erkekleri izlemek görmek icin . Sadece bu işi kadınlar yapmıyor erkekler izlemiyor yani

https://www.youtube.com/watch?v=tWbLkXhGEmo    Cheesy
sr. member
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
full member
Activity: 182
Merit: 100
The future is your Genome
sadece reklamla bu iş yürümez. icraata geçene kadar çok büyük bi artış beklemeyin. ama icraata geçerse 10-20x hayal değil bence.

İcraat gelirse zaten hocam 10x-20x bile az kalır.Şu para toplayan projeler arasında gerçekten icraate geçen proje sayısı çok az.Saysak bir elin parmaklarını geçmez benim monetha hakkında umudumun olma sebebi sırf bu yüzden.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
sadece reklamla bu iş yürümez. icraata geçene kadar çok büyük bi artış beklemeyin. ama icraata geçerse 10-20x hayal değil bence.
sr. member
Merit: 253
Justas dediğimiz adam bu projenin kurucularındanmış web sitesinde öyle yazıyor.

adam genç, yakışıklı ve gaymiş. bu durum aslında bizi hiç ilgilendirmemesi lazım, adamın iki gün sonra videoları bile çıkar. sanki ülkemizde önde gelen sanatçıların videoları internette değilmiş gibi.

bu adamların en iyi yaptığı şey iyi reklam. bu konuda gerçekten waves bunları örnek almalı. itibar sisteminin kurulması zordur diye düşünüyorum ama iş ile ilgili biraz bilgiler paylaşılmadığı için insanlar çabuk vazgeciyorlar.

ne yazık ki kripto dünyasında dedikodular çok iyi pumplayıp/dumplayabiliyor.

bilgi aldığınız  kaynakları ve insanları iyi seçin. bir coine yüzde yüz bağlanmakta hatadır.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
0.03 seviyelerine gelmesini bekliyorum almak için. uzun vadede iş yapacaklardır çünkü. ekipte gay olması projenin gidişatını etkilemez umarım. fiyat onun yüzünden düşmüş diyorlar.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Fiyat uygun. Halen bir miktar monetha toparlayabilmek için uygun zaman. Ama malesef bende hiç sermaye kalmadı. Eğer fırsatı olan varsa bu düzeyden (0.05 USD) toparlayabilir. Daha fazla düşeceğini zannetmiyorum fiyatın. ytd.
Pages:
Jump to: