Pages:
Author

Topic: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu - page 6. (Read 60034 times)

member
Activity: 154
Merit: 10
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Monetha'ya ben artık dolar olarak bakıyorum yoksa insanın içi daralıyor bugün 0.1 doları geçti  Smiley Gerçekten monetha için sevindirici bir haber yavaş yavaşta olsa artmaya başladı.Umarım monetha uzun vadede yatırımcılarının yüzünü güldürür.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Bende hala bir ümit bekliyorum ancak heran elimdeki monethaları çıkarıp eth ye geçebilirim. Tık yok her yer hareketleniyor tık yok dolar bazında bari biraz kıpırdasa, oda yok
member
Activity: 224
Merit: 12
Ortaya birşey çıkarsalar fiyat artacak ama elle tutulur birşey yok. Ama ben güveniyorum bu projeye. Ortaya birşey çıkarırsalar gider
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
açıkcası ben bu projeden halen ümitliyim. projeyi beğeniyorum ama ortada somut bir şekilde ürün olmadığı için düşmesi doğal ama çok diplerde.

reklama ayarladığı bütçe ve zamanı projeye tam ayırsa, kısa zamanda somut bir şeyler çıkarsa ancak o zaman yukarıya yön alır. MTL yani metal gibi örnek bir yazılımları çıksa hızlı yükselebilir yoksa diğer türlü bekliyoruz.

beklemeye devam edeceğim, yatırım tavsiyesi değildir. sabırlı olmak lazım.
member
Activity: 111
Ico fiyatı neydi bunun çok enteresan 10 centin altına düşmesi.
full member
Activity: 588
Merit: 125
Bana nedense hiç mantıklı proje gelmiyor ve icodan giren varsa yazık oldu 1 btc giren adamın hiç parası kalmadı nerdeyse ama sabır ya da sağlam coin almak onda beklemek
newbie
Activity: 42
Merit: 0
çok başarılı, rakipsiz bir proje. Fakat nereye kadar böyle gidecek. Ico fiyatından aldım yüzde 70 civarı değer kaybetti. Zerre kıpırdanma yok. Proje çok sağlam olmasına rağmen her gün değer kaybediyor. 2018 Q1 bekler zararına satarım böyle giderse.
member
Activity: 126
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Valla monetha aldım ben de ico fiyatına ulaşsa benim için muazzam bir kar olacak lakin,monethanın işlem hacmi inanılmaz düşük seviyelerde ben biraz alım yapınca bile fiyatı bir anda yükseldi.
member
Activity: 378
Merit: 11
Gıdım gıdım çıksa da en azından bir temeli olduğunu biliyoruz Monetha'nın. Dilerim hepimize bir sürpriz yapar ve kısa, net bir artış trendi yakalar  Undecided
full member
Activity: 448
Merit: 100
send and receive money instantly, w/no hidden cost
Artmıyor hocam monetha resmen artışa direniyor. Elalem düşüşe direnir Monetha yükselişe direniyor. 2018' bir girelim artık yeni yılda monetha için ümitlerimiz.
full member
Activity: 350
Merit: 110
Diğer altlar 3er 5er artıyor monetha 1er 1er artıyor. Bu da globalde monethaya güvenin ne kadar olduğunun bir göstergesi gibi. Gelecek yıl için çok yüksek hedefler belirlemeyin derim kendinize.
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
Monetha' nın da diğer yeni ICO' lardan çıkan tokenlerde olduğu gibi şu an BTC veya ETH' nin fiyat yükselişlerine dayanabilecek gücü malesef ki yok. Düşüş varsa bu sebepten ötürüdür ve bu dönemde doğal karşılanmalı. Proje adımları ilerledikçe artışda gelecektir Monetha için.
full member
Activity: 238
0.80 dolardan satın aldım monethayı dolar olarak fiyatına bakıyorum.Yoksa monetha almak için ethereum bozduğum için durum daha kötü gözüküyor.İlerleyen zamanlarda fiyatının artmasını bekliyorum.Hiçbir analize dayanmadan içimden geçen monethanın 2018 yılı içinde 10 dolar seviyelerini görebileceği yönünde umarım yanılmam. Smiley
sr. member
Activity: 980
Merit: 275
Gene 65 cente dusmus. Tam bir omur torpusu olmus. Milletin alis fiyati o kadar yuksekki artik yuzde 50 60 lik yukselislerde bile al sata donemiyor.
full member
Activity: 252
The future is your Genome
Valla insanları bıktırana kadar Monetha'nın fiyatı böyle seyretmeye devam edecek gibi.Umarım bir süre sonra zincirlerini kırıp artmaya başlar.Hiç anlamadığım bir şekilde ceosunun cinsel tercihinden dolayı projeyi karalamaya çalışanlar bile var.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Monetha yine iyi düşmüş.Marta kadar pek birşey olmayacak gibi fiyatta.Martta ise ilk ciddi artış yaşanabilir.Hem altlar hareketlenecek hemde monetha ilk ürününü ortaya çıkarıcak.
member
Activity: 350
Merit: 25
Gene mi alim firsati, gene mi alim firsati?

Al al bitmedi aq.

Saka bi yana yarin Super Bitcoin forku var o yuzden insanlar bitcoine geciyorlar, altlar gene acilarin cocugu
full member
Activity: 322
Merit: 112
eski yorumlarda 5k satoshi olduğu yazıyor şimdi geldiği noktaya bak umarım o seviyelerden aramızda alan kimse yoktur
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Şu an btc bazında onda biri fiyatında hatta daha altta 8000 satoshilerden geldi buraya bu monetha bakalım ne olacak
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
10 Gündür buraya uğrayan olmamış anlaşılan Smiley Alternatif kripto paralar kısmındaki başlığa yazıyor artık insanlar daha çok .

Kısaca neler oldu yazayım ,

Abu Dabi ve Dubai Konferansları Oldu .
Bu sürede 2 Meet-up Yapıldı .
Monetha % 50 ye yakın pumplar yedi .
Git-hub kodları sonunda açıldı .
Monetha yeni eleman alımı yaptı.
Trust iot alliance ile anlaşma sağlandı.
Git-hub'daki kodlarda hata bulanlara 100-10.000 $ arası ödül programı başlatıldı .
Ekip ürünün 31 Mart 2018'de sunulacağını Çok önemli başlıklı bir video ile yayınlandı .
Ekip yukarı belirttiğim videoda 3 Ay boyunca yaptıkları bütün çalışmaları anlattı .

Yukarıda yazmayı unuttuğum eminim bir kaç şey daha vardır . Bunlar 10 günde gerçekleşen çalışmalar . Ama yok monetha çalışmıyor diyorsanız hala Smiley
Pages:
Jump to: