Pages:
Author

Topic: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu - page 3. (Read 60034 times)

hero member
Activity: 953
Merit: 504
İco fiyatının baya altında alınıp bir miktar köşeye atılabilir. Benim de beklentim var ama lakin hala beklediğim seviyelere gelmiş değil, o yüzden altlardan topluyorum.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
0.35 cent civarından elimdeki tüm Monetha'ları satıp çıkmıştım ve alma planımda yoktu fakat bugün twitter'da Eric Duprat'ın Danışman olarak projeye katıldığını anons ettiler tekrardan bir yükseldim 0.18 cent civarlarından tekrardan güzel bir alım yaptım. Eric Duprat(eski Paypal mobil genel müdürü) ismi Monetha ekibine bir çok kapı açabilir sırf bu sebeple tekrardan Monetha'ya döndüm.

https://twitter.com/Monetha_io/status/964188169439731712

Eric Duprat'ın netleşmesi Monetha için olumlu bir hareket oldu gerçekten. En son yayınladıkları görsel de Eric yoktu ve insanlar bir karamsarlık içine girmişlerdi .

Monetha piyasanın artmasıyla 1 $ civarına sallayacaktır tahminime göre .

Eric Duprat'ın gelişi bence de artıracaktır diye düşünürken daha çok düşürdü ama Eric ile alakalı bir durum değil genel piyasa yüzünden mtgox kayyumu yüzünden bunlar
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
0.35 cent civarından elimdeki tüm Monetha'ları satıp çıkmıştım ve alma planımda yoktu fakat bugün twitter'da Eric Duprat'ın Danışman olarak projeye katıldığını anons ettiler tekrardan bir yükseldim 0.18 cent civarlarından tekrardan güzel bir alım yaptım. Eric Duprat(eski Paypal mobil genel müdürü) ismi Monetha ekibine bir çok kapı açabilir sırf bu sebeple tekrardan Monetha'ya döndüm.

Eric Duprat'ın netleşmesi Monetha için olumlu bir hareket oldu gerçekten. En son yayınladıkları görsel de Eric yoktu ve insanlar bir karamsarlık içine girmişlerdi .

Monetha piyasanın artmasıyla 1 $ civarına sallayacaktır tahminime göre .
full member
Activity: 392
Merit: 100

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Monetha konusu iyice suskunlaşmış.Neredesiniz millet yahu nereye kayboldunuz?Herkes sattı mı monethalarını?Ne yaptı?Benim hala ümidim var bu tokenden 1 doları göreceğiz

Piyasa bozuk.Hangi coin kazandırıyor ki bu aralar.Btc piyasaya kan doğradı resmen.Şubat ayında alım için fırsat kollanmalı.Monetha martın sonuna doğru fiyatlanmaya başlar.Piyasalarda düzelirse 50 centin üzerine çıkabilir tekrardan.
full member
Activity: 420
Monetha konusu iyice suskunlaşmış.Neredesiniz millet yahu nereye kayboldunuz?Herkes sattı mı monethalarını?Ne yaptı?Benim hala ümidim var bu tokenden 1 doları göreceğiz
member
Activity: 126
Merit: 10
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Bugün gerçekten çok büyük oranda arttı monetha.Son takip ettiğimde binance borsasında en çok artan coinler arasında ilk üç arasında yer alıyordu.Monetha dip yaptıktan sonra yatırımcılarının yüzünü düzenli olarak güldürmeyi başaran bir coin haline geldi.
full member
Activity: 588
Merit: 104
Türkçe forumun gazladığı projelerden birisi daha, Allah'a şükür ne aldım ne aldırdım. Türkler çok konuşuyorsa koşarak uzaklaşmak gerekiyor
önyargılı olmamak lazım hocam. ben alalı daha 1 hafta olmadı 2200 sattan aldım. az önce 3000 sattan sattım gitti. tekrar alım fırsatı bekliyorum. daha öncede 4000 satları görmüştü. tekrar düşüp tekrar çıkacaktır.
newbie
Activity: 49
Merit: 0
Türkçe forumun gazladığı projelerden birisi daha, Allah'a şükür ne aldım ne aldırdım. Türkler çok konuşuyorsa koşarak uzaklaşmak gerekiyor
newbie
Activity: 42
Projesi sağlam bir coin. Ico'dan 1 Ethereum değerinde almıştım. ıco'nun baya altına sattım dayanamadım. Şu an çok pişmanım. Bu ay içerisinde ciddi gelişmeler olacak diye biliyorum. Bu coini elinde bulunduranlar birazdaha sabretmeli bence. Meyvelerini almaya çok kısa zaman kaldı.
full member
Activity: 336
Piyasa güzel düştü, bu coin için tam zamanında alım fırsatı doğdu. Ben bu coin'in ileride düşünülenden çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Bence çok iyi yatırım.

Hocam bence hiç bulaşmayın forumda eskisiniz insanlar neler çekti ne dertler yandı bu forumda hatırlıyorsunuzdur sizde gayet iyi. Uzak durulması gereken projelerden biri kesinlikle.
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
Piyasa güzel düştü, bu coin için tam zamanında alım fırsatı doğdu. Ben bu coin'in ileride düşünülenden çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Bence çok iyi yatırım.
newbie
Activity: 14
Monetha baya aldım iyi yerlere gelecek diye bekliyorum. Umarım şans yüzümüze güler
newbie
Activity: 33
monetha whitepaper'ında şöyle bir ibare var. translate ile çevirdim. bunu ne amaçla yazmışlar. herkes yatırım yapıyor.

Türkçe
 Monetha belirteçleri pay değildir ve Monetha GmbH genel kuruluna katılma hakkı yoktur. Monetha belirteçleri, Monetha Platformu dışında bir performansa veya özel bir değere sahip olamaz. Dolayısıyla, Moneta jetonları spekülatif veya yatırım amacıyla kullanılmamalı veya satın alınmamalıdır.

ingilizce
 Monetha tokens are not shares and do not give any right to participate to the general meeting of Monetha GmbH. Monetha tokens cannot have a performance or a particular value outside the Monetha Platform. Monetha tokens shall therefore not be used or purchased for speculative or investment purposes.

Reel şirket ile elinizde token'in organik bir bağı yok demek. Yani dolaşımdaki bütün token ları toplasanız da şirket üzeinde resmi bir yaptırımınız yok. ICO ların yapanlar tarafından en beğenilen  güzel tarafı bu zaten. Topluluğu inandırıp parayı topluyorlar ama aslında yasal olarak ico yatırımcılarının en ufak bir yaptırımı yok reel şirkete. tek yaptırımınız beddua etmek olur.

Peki millet bunu bilerek neden yatırım yapıyor? Çünkü reel firma bir ico yapmış olsa da elindeki token'ın hepsini satmayıp bir miktarda elinde ileri finansman amaçlı olarak tutuyor.

Proje yol haritasında ilerledikçe reel şirket değerlendikçe kendi token havuzunun en büyük ortağı olan kurucular. gerek re finansman için gerekse nam olsun diye token borsa fiyatınını yükselmesini sağlıyorlar.
açıklama için teşekkürler hocam
member
Activity: 112
Merit: 10
Demo sürüm yakında çıkacaktı sanırım. Demo sürüm ile ilgili tarih belli mi?
member
Activity: 274
Merit: 88
monetha whitepaper'ında şöyle bir ibare var. translate ile çevirdim. bunu ne amaçla yazmışlar. herkes yatırım yapıyor.

Türkçe
 Monetha belirteçleri pay değildir ve Monetha GmbH genel kuruluna katılma hakkı yoktur. Monetha belirteçleri, Monetha Platformu dışında bir performansa veya özel bir değere sahip olamaz. Dolayısıyla, Moneta jetonları spekülatif veya yatırım amacıyla kullanılmamalı veya satın alınmamalıdır.

ingilizce
 Monetha tokens are not shares and do not give any right to participate to the general meeting of Monetha GmbH. Monetha tokens cannot have a performance or a particular value outside the Monetha Platform. Monetha tokens shall therefore not be used or purchased for speculative or investment purposes.

Reel şirket ile elinizde token'in organik bir bağı yok demek. Yani dolaşımdaki bütün token ları toplasanız da şirket üzeinde resmi bir yaptırımınız yok. ICO ların yapanlar tarafından en beğenilen  güzel tarafı bu zaten. Topluluğu inandırıp parayı topluyorlar ama aslında yasal olarak ico yatırımcılarının en ufak bir yaptırımı yok reel şirkete. tek yaptırımınız beddua etmek olur.

Peki millet bunu bilerek neden yatırım yapıyor? Çünkü reel firma bir ico yapmış olsa da elindeki token'ın hepsini satmayıp bir miktarda elinde ileri finansman amaçlı olarak tutuyor.

Proje yol haritasında ilerledikçe reel şirket değerlendikçe kendi token havuzunun en büyük ortağı olan kurucular. gerek re finansman için gerekse nam olsun diye token borsa fiyatınını yükselmesini sağlıyorlar.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Haladaha Potansiyeli yüksek bir coin bana kalırsa Piyasalar biraz düzeldiğinde tekrardan çıkış yakalayacağını düşünüyorum. Bir kaç duyuruda zaten kendisi hemen atağa kalkıyor.
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
500 satoshilere kadar indikten sonra 3000 satoshi civarlarında şu an.

2018 ilk yarısındayız, bir ürün ortaya çıkartmaları lazım. yoksa rakipleri boş durmuyor gördüğüm kadarıyla. itibar platformları başlar, bundan hızlı çıkar. bizde bakarız arkasından. ytd.
newbie
Activity: 33

Türkçe

ingilizce

sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Boğa piyasası bir ay daha sürerse bana göre monetha'nın fiyatı bu bir ay içerisinde çok rahat bir şekilde 1 dolara ulaşacaktır.Yukarıda söylenildiği gibi ekip fiyatın düşmesine rağmen proje üzerinde çalışmasını hiçbir zaman bırakmadı.
Pages:
Jump to: