Pages:
Author

Topic: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu - page 8. (Read 60034 times)

full member
Activity: 1400
Merit: 161
5 centin aşağısına düşerse böbrek satar basarım bu projeye. ilerde ico fiyatını görse sadece benim için yeterli. ico fiyatının çok çok altına topladım. satmak için bekliyorum
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
5-6 cent aralığı "benden topla, benden topla" diye bağırıyor ama yapamıyorum. Güvenemiyorum şu Ether tokenlerine artık. Zarar üzerine zarar yazdılar. Bir süre önce Civic aldım elimde patladı, Monethaları elden çıkartmasaydım vay benim halime diye ağlardım. Vaktinde kaçtım zira. Ne zaman toparlar kestirmek zor ki ne zor.
sr. member
Activity: 329
Merit: 250
Fiyat durumu sadece bu projeyle alakalı değil bence aynı bunun gibi yeni projelerde bir türlü artmıyor fiyat açısından. Bitcoin yüzünden bence

Sadece bitcoinin artışından dolayı olduğunu düşünmüyorum ben. Piyasadaki benzer ödeme sistemi projelerinin neredeyse tamamının durumu monethadan iyi. Durum böyleyken ben ekipte ararım hatayı.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Etkinliği takip edebilecekmiyiz bir linkten bilmiyorum eğer bulursam buraya not düşerim . Bakalım ne olacak .
hero member
Activity: 736
Merit: 504
Monetha'nin sahibinin fotograflarinin direkt olarak ekibin kendisi tarafindan yayildigini dusunuyorum. Parayi topladiktan sonra boyle bir projeyi gerceklestirmek istemiyor olabilirler.

Kardesim komplo teorisinde level atlamissin.

Sen piyasayi iyi tanimamişsin Coinmarketcap'ta 1000 tane coin var hepsi bir zamanlar Monetha'ydi.
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
Fiyat durumu sadece bu projeyle alakalı değil bence aynı bunun gibi yeni projelerde bir türlü artmıyor fiyat açısından. Bitcoin yüzünden bence
member
Activity: 159
Merit: 10
İcosunu kaçırdığım için inanılmaz üzülmüştüm şimdi iyi ki diyorum. Fakat sürekli olarak takibimde
member
Activity: 350
Merit: 25
Monetha'nin sahibinin fotograflarinin direkt olarak ekibin kendisi tarafindan yayildigini dusunuyorum. Parayi topladiktan sonra boyle bir projeyi gerceklestirmek istemiyor olabilirler.

Kardesim komplo teorisinde level atlamissin.
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
Herkes inançlı bir şekilde Ethereum'ları döktü bu projeye ico zamanında. Takır takır akıttık, kervana ben de dahilim. Bok mu vardı bu kadar üzerine düştük, heder ettik kendimizi? Ethereum transferleri onay almıyordu ico zamanı göndereceğiz diye inatla saçımızı başımızı yolduk, bakın ne güzel de patladı bir ico daha arkamızda? Çok gülüyorum Bancor ile bu ikisine.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Aralik ortasina dogru 500 satoshinin altina indiginde alin. Baska incek yeri kalmadi zaten.

Neden inicek? Cunku CME futures borsalari icin herkes tekrar bitcoine gecicek, altlar agliyor olucak.

Ha bi de bu dandik bitcoin silver forku falan da gelirse tam yagli kasar olur, artmasi cok zor buyuk bir haber vermedikleri surece.
bitcoin harbiden çatal üstüne çatal oluyor. altcoinler değer kaybı yaşayacaktır. 500 sat çok iyi rakam olur. bitcoin 10 bin doları ggörürse 500 sat ın altını bile görebiliriz. Smiley
member
Merit: 25
Aralik ortasina dogru 500 satoshinin altina indiginde alin. Baska incek yeri kalmadi zaten.

Neden inicek? Cunku CME futures borsalari icin herkes tekrar bitcoine gecicek, altlar agliyor olucak.

Ha bi de bu dandik bitcoin silver forku falan da gelirse tam yagli kasar olur, artmasi cok zor buyuk bir haber vermedikleri surece.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
monethanın gidecek daha çok yolu var. sabırlı olan her zamanki gibi bundada kazanacaktır. takım ekip falan çalışkan gözüküyor. adam gay olabilir ama pekte sıkıntı değil o.
sr. member
Merit: 253
Monaco'ya da ilk çıktığı zaman scam scam diyip duruyorlardı.Bizim Türkçe bölümde konusunu açıp bakabilirsiniz hatta  Grin Şuan monaco scam diyip düşük fiyattan satan kişiler çok pişman monetha içinde benzer bir durumun olabileceğini düşünüyorum.

beklenti gerçekleşmeyince hemen scam söylentileri çıkıyor. haklı oldukları yanlar var ama bu da insanların aklını çeliyor.

yapacakları iş basit bir iş olmadığı kanaatindeyim. ülke içinde e-ticaret sitelerindeki sistem gibi zannettik ama dünyaca yapılması ve herhangi bir sisteme entegre edilmesi gerçekten yorucu olsa gerek. yazılım ortaya çıkacak, testler yapılacak falan filan işler uzun.

arkadaşların dediği gibi üzmeyecek bir yatırım yapılabilir, tamamen kişiye kalacaktır. ytd.
member
Activity: 308
Merit: 10
Monaco'ya da ilk çıktığı zaman scam scam diyip duruyorlardı.Bizim Türkçe bölümde konusunu açıp bakabilirsiniz hatta  Grin Şuan monaco scam diyip düşük fiyattan satan kişiler çok pişman monetha içinde benzer bir durumun olabileceğini düşünüyorum.
full member
Activity: 392
Merit: 100
ortaya herhangi bir şey çıkmaması insanı tedirgin ediyor, gün geçtikce twitter üzerinden yeni personeller alındığı gösteriliyor. ne kadar doğru ne kadar yanlış zaman gösterecek.

scam olup olmadığı tamamen zamanla ortaya çıkacağını düşünüyorum. bitcoin örneği veriyorlar, eskiden de scam deniliyordu şimdi de balon deniliyor.

2018 yılında ortaya bir ürün koyarlarsa, hızlı bir yükseliş söz konusu olabilir.

açıkcası bende katılırken monaco gibi iki-üç haftaya 20 dolar olur gözüyle baktım ama tamamen sanş ve kısmet işi. şimdilik beklemek gerekiyor.

Kendileri ile çalışan adamlar cidden scam projede çalışacak adam değiller arkadaşlar. Bence korkmayı bırakın adamların tek hatası bu işe girerken sadece ellerinde fikir olması o sebeple daha ortaya ürün koyamadılar ama kod çalışmaları başladı gördüğüm kadarı ile elbet yavaş yavaş birşeyler çıkacaktır ortaya. Bence halen bu fiyatlardayken can yakmayacak miktarlarda toparlamakta fayda var.
sr. member
Merit: 253
ortaya herhangi bir şey çıkmaması insanı tedirgin ediyor, gün geçtikce twitter üzerinden yeni personeller alındığı gösteriliyor. ne kadar doğru ne kadar yanlış zaman gösterecek.

scam olup olmadığı tamamen zamanla ortaya çıkacağını düşünüyorum. bitcoin örneği veriyorlar, eskiden de scam deniliyordu şimdi de balon deniliyor.

2018 yılında ortaya bir ürün koyarlarsa, hızlı bir yükseliş söz konusu olabilir.

açıkcası bende katılırken monaco gibi iki-üç haftaya 20 dolar olur gözüyle baktım ama tamamen sanş ve kısmet işi. şimdilik beklemek gerekiyor.
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
Ekip nerede çalışıyor hacım ya? alt tarafı erc20 tokeni bir şey yaptıkları yok iki konferanstan başka.
sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
Tamam piyasa kötü filan dedik monetha ekibi çalışıyor dedikte yükselen altcoinler yükseliyor piyasaya bakmadan örneğin ethereum'un son bir hafta içerisinde geldiği nokta ortada.Umarım bir an önce toparlar bugün için %6 bir artış yapmış gözüküyor güzel bir rakam.
full member
Merit: 100
Fiyat takıldı kaldı. Tamam eyvallah binance'te filan ama hacim üretemedikten sonra polo'da olsa ne farkeder. Günde 500 bin dolar hacim yapıyor ve büyük bir proje için bu hiçbirşey değil.
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
hiç hareketlilik yok. zaten hiç olmadı da. Smiley halen beklemedeyiz. sabremeyen arkadaşlardan biraz daha topladım.

coininiz bol olsun. Smiley
Pages:
Jump to: