Pages:
Author

Topic: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu - page 5. (Read 60034 times)

legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
Bountyden gelenleri dayanamayıp satmıştım ondan sonrada dahada yükseldi gitti ama pişman değilim yinede imza için güzel sayılacak bi miktar dağıtmışlardı çünkü.Tek pişmanlığım ilk geldiği anda satmamak oldu o zamanlarda 5k satoshi fiyatı vardı ama dahada gider diyerek satmamıştım
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Monetha'nın Türk telegramı var benim kurduğum . Güzel bir kitlemiz var . Yatırımcı ve ilgisi olan arkadaşlar gelebilir .

https://t.me/joinchat/FFO01hC4lifr2PTNoJaqFg
full member
Activity: 252
Merit: 100
The future is your Genome
Monetha elimde çok fazla yok ama değeri 0.1 doların altına düştüğünde almıştım.Çünkü token değerinin düşmesinin sebebi görebildiğim kadarıyla sadece ekipteki üst düzey bir adamın cinsel tercihiydi.Altcoin piyasasının biraz olsun toparlanmasıyla monethada ico fiyatına yaklaşmaya başladı.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
2 gündür 1700-1900 aralıklarında gidip geliyor.  Mart aylarında önemli gelişmeler gelecektir diye tahmin ediyorum. bitcoin ile ethereum bu seviyedeyken 1 dolar olması hayal değil bence.
sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
Kısa vadede monetha hakkında ne olacağını ön görmek çok zor ama uzun vadede mutlaka yatırımcısına kazandıracaktır.2018 yılının en çok kazandıran coinlerinden bir tanesinin monetha olmasını bekliyorum. Smiley
sr. member
Activity: 308
Merit: 250
Şu an düştü bende tekrar toplamaya başladım 25 lerden satmıştım 17 lerden geri topluyorum düşüşü bu ara btc bağlantılı btc artarsa yine bunda da artış bekleyeceğim
size katılmıyorum hocam. bitcoin çok sert artarsa monetha dibi görebilir diye düşünüyorum. ha belki dolar olarak artar ama btc olarak artacağını sanmıyorum.
full member
Activity: 588
Merit: 125
Şu an düştü bende tekrar toplamaya başladım 25 lerden satmıştım 17 lerden geri topluyorum düşüşü bu ara btc bağlantılı btc artarsa yine bunda da artış bekleyeceğim
full member
Activity: 420
İyi toparladı son zamanlarda fiyatı ama ben dayanamayıp satmıştım bikaç gün önce, yine kar etttim allah bereket versin ama beklesem daha fazla kazanacakmışım.2018 de fiyatı 1 dolar ve üstünü göreceğini düşünüyorum aynı zamanda utrust ta aynı seviyelere çıkabilir şuanda etherdeltada fiyatı uygun gibi toplanabilir
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
temkinli olmayı bende destekliyorum. bu fiyatlar ilk baslangıç fiyatları idi 500 satoshiye kadar indi. arada düşme-artma eğilimi gerçekleştirecektir o sebepten ara ara kontrol etmek lazım. 2018 ilk çeyreğinde ortaya bir ürün çıkartacaklardır herhalde yoksa bu gidişler belirli bir aralığa sıkışmış olacağız.

ilk günden beri destekliyorum, bakalım yüzümüzü ak çıkartacak mı zaman gösterecek. yatırım tavsiyesi değildir, iyi araştırın.
full member
Activity: 588
Merit: 104
Bence temkinli olmakta fayda var. Az düştü diye hemen atlamamak lazım. bir kaç hafta önce bunun 4 te biriydi. 2300 satlardan yukarıya çıkamadı. ben emir girip 2400 sat üstüne çıkarsa alım yapmayı planlıyorum. Onun haricinde çok düşerse zaten toplamaya devam edeceğim.
full member
Activity: 420
Arkadaşlar 19 Ocakta Monetha nın demosu yayınlanacakmış yerinizi alın arkadaşlar uçuşa geçiyoruz en az hedef 1 dolar dedik demo ile gelebiliriz hızlıca dikkat edin
member
Activity: 224
Merit: 12
Elle tutulur, gözle görülür birşeyler ortaya çıkmaya başlayınca monetha primlenecektir.
member
Activity: 308
Merit: 10
monetha işi sabır işi şubat ayında yazılım çıkıyor diye duymuştum eğer doğru ise daha iyi fiyatlanabilir
full member
Activity: 392
yarın yeni borsaya eklenecekmiş OkEx diye inş fiyata güzel bir etki yapar.
ilk defa duydum okex i etki ediceğini pek sanmıyorum.

Okex , Çin tarafında borsaların yasaklanması sonra tekrardan başka ülkede açılan Çin'in en büyük borsalarından biriydi. Şimdi toparlıyolar kendilerini bakalım ilk 10'da olmaları lazım zaten şu an.

Monetha ise sabredenlere meyvelerini vereceğini gösterdi yavaş yavaş bakalım.
full member
Activity: 168
Onca düşüşe rağmen sabır edip elinde monetha tutanlar biraz olsun kazanmaya başladılar.Umarım monetha artışını devam ettirirde ico sürecinden monetha token alanların zararı ortadan kalkmış olur çünkü zararları monetha dip yaptığı sırada çok üst düzeydeydi.
member
Activity: 224
Merit: 12
Monetha iyi hareketlendi sanki. Uzun vade için düşünülebilir.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Hocam hiç bilmiyorum artık iyimi toparladı yoksa ölümü gösterip sıtmaya razı mı etti? İmzadan alanlar satmıştır bence ben çoktan çıktım uzun hold falan da yapmayı düşünmeyin BENCE.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
ilk defa duydum okex i etki ediceğini pek sanmıyorum.
full member
Activity: 546
İyi toparladı ıco dan alanlar sıkılanlar elden çıkarmış olabilir. Ancak o kadar beklemeye hala tatmin edici bir fiyat yok ortada bakalım yeni borsa haberleri var belki toparlar.
full member
Activity: 142
Merit: 102
Pages:
Jump to: