Pages:
Author

Topic: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu - page 4. (Read 60034 times)

sr. member
Activity: 392
Merit: 250
Şaka maka 1 dolar goygoyları yaparken şu an gerçekleşecek gibi ama erken daha ağırdan alınacaktır gel gitler olacaktır banko bu ara satıp 1500 lerden alınabilir

Monetha çok hızlı bir ivme ile artmaya başladı.Eğer ivmesini koruyabilseydi şuan çoktan bir doları görmüştü. Grin Neyse artış yaparken biraz dinlenmesi iyidir.Bu arada ben monethanın çok fazla düşüş yaşayacağını düşünmüyorum.
aynen katılıuorum. bu saatten sonra 20 cent altını göreceğini sanmıyorum bende. takım kendini toparlardı sanırım gidenlerin yerleri dolduruldu. Cheesy

coininiz bol olsun.
sr. member
Activity: 546
Şaka maka 1 dolar goygoyları yaparken şu an gerçekleşecek gibi ama erken daha ağırdan alınacaktır gel gitler olacaktır banko bu ara satıp 1500 lerden alınabilir

Monetha çok hızlı bir ivme ile artmaya başladı.Eğer ivmesini koruyabilseydi şuan çoktan bir doları görmüştü. Grin Neyse artış yaparken biraz dinlenmesi iyidir.Bu arada ben monethanın çok fazla düşüş yaşayacağını düşünmüyorum.
full member
Activity: 420
Merit: 100
sr. member
1 dolara gidiyor sanırım. Cheesy hadi hayırlısı o kadar imzasında kaldık. o kadar diplerde bizi süründürdü.

ama sonunda yüzümüzü güldürüyor. uzun vade de iyi kazandıracak diye herkes söyleniyordu. orta vadede bu kadar kazandırdıysa uzun vade beklerim ben.

coininiz bol olsun.
sr. member
Activity: 308
çok fazla düşüp çıkıyor. al sat yapan traderlar varsa baya bi kazanmıştır diye düşünüyorum. holderlarda iyi kazanmıştır. 6 centten 40cente kadar çıktı.
sr. member
Activity: 686
Merit: 359
monetha guzel para kazandirdi son zamanlarda. 6 centten daha cok toplamadigima pismanim cidden. hodl yapilacak coinlerin basinda geliyor.
full member
Merit: 100
Alınan coinlerin uzun vadeli olarak değerlendirilmesinin bir örneği olarak görüyorum monetha'yı 6-7 cente düşünce bile elindekileri satmayanlar ve maliyet düşürmek için toplayan arkadaşlar şuan mutlu bir şekilde monethanın artışını izliyorlar.

Monetha ico ve imza kampanyasına katıldım oralardan aldıklarımı satmadım fakat fiyat 0.06 lara düşünce kendime kızdım sinirlendim vs.. vs.. ama hiç düşünmedim ki dibin dibine düşmüş bu fiyat daha fazla toparlıyayım alayım. Gerçekten şu ico fiyatının çok çok altına düşen coinleri toplasak ciddi manada para kazanmıştık bitcoin vs.. diye uğraşmadan kısa sürede.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Bountyden gelenleri satıp daha sonra o parayla 4-5 katını alan insanlarda var hocam  Grin Bountyden gelen monethaları hangi seviyeden sattığınız ile alakalı bir durum.Bence en geç şubat ayının sonlarına kadar bir doları görecektir Monetha.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Bountyden gelenlerin hepsini satıp çıkmıştım. Şimdi sattığıma pişman oldum. Bundan sonra bountyden gelenleri kolay kolay satmam. Sonradan 30 centten tekrar aldık ama bakalım.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
sanirim altcoinlerin en dusuk oldugu donem kasim son haftasi aralik ilk haftasi araligiydi. o zamanlar almak icin planladigim tum coinlerin fiyati patladi. aldiklarim ise beklentimi karsilamadi. uzgun uzgun izliyorum monetha grafigini Smiley
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Çok hızlı artış yaptı bu coin imzasına girenler için güzel bir kazanç getirecek gibi duruyor şu an için. Bu şekilde devam ederse önü açık şu an için. Yakın zamanda 1 doları görebiliriz.
member
Activity: 98
Merit: 11
BELUGA PAY. Complete Mobile Point of Sale System
13 centten monero alıp artışını oturup seyredenlerdeniz. Coin Dünyası biraz sabır işi sabreden kazanıyor
sr. member
Activity: 523
Merit: 285
Alınan coinlerin uzun vadeli olarak değerlendirilmesinin bir örneği olarak görüyorum monetha'yı 6-7 cente düşünce bile elindekileri satmayanlar ve maliyet düşürmek için toplayan arkadaşlar şuan mutlu bir şekilde monethanın artışını izliyorlar.
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Monetha 1 Dolar ve üzerine de çıkabilecek bir yapıya sahip bence. Monetha'nın imza kampanyasına katılmıştım. Elimde bulunan Mth'leri satmıyorum. Şuan bekletiyorum. 2020'ye kadar da satmayacağım. Güzel bir artış ivmesi yakalayacağını düşünüyorum. Önü çok açık bir proje...

Aynen öyle benim de fikirlerim o yönde . İmza kampanyasından gelen tokenlerim mevcut . Ben de 1 $üstünü görene kadar satmama niyetindeyim . Bakalım ekip halen aktif harıl harıl çalışıyorlar . Fiyat açısından güzel hareketlerde bulunacaklardır şüphesiz ..
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Monetha 1 Dolar ve üzerine de çıkabilecek bir yapıya sahip bence. Monetha'nın imza kampanyasına katılmıştım. Elimde bulunan Mth'leri satmıyorum. Şuan bekletiyorum. 2020'ye kadar da satmayacağım. Güzel bir artış ivmesi yakalayacağını düşünüyorum. Önü çok açık bir proje...
hero member
Böyle devam eder ve yakın zamanda demo sürüm falan derken gözle görülüyor projeleri ortaya koyarlarsa 1 doları rahat görecektir diye düşünüyorum
hero member
Activity: 728
Merit: 501
6-7 cent civarından monetha toplayanlar şuan bayram ediyordur. Grin Ama projenin ben en az bir dolara kadar yolu olduğunu düşünüyorum bilinçli bir şekilde fiyatı düşürüldü insanlar bıktıktan sonra yavaş yavaş artmaya başladı.
full member
Activity: 686
Merit: 101
1 dolar olur mu ? ana konu bu bence. Acil paraya ihtiyaç olmadıktan sonra belenebiliir Toplu altcoin pumpı yaşandığında monetha da yukarıya çıkacaktır.
hero member
40 cente yaklaştığında satmadık bekliyoruz. Uzun vadede bekleyenler kazanacak gibi
member
Activity: 98
Merit: 11
BELUGA PAY. Complete Mobile Point of Sale System
Düşük seviyelerden toplamak lazımdı. 30 centin üstüne atıyor kendini. 10 cent altından toplayanlar için iyi kazanç
Pages:
Jump to: