Pages:
Author

Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım - page 2. (Read 9013 times)

hero member
Activity: 882
Merit: 507
Boşuna bizi yordular elektrumdan adres falan işi btc imzalama adı altında şimdi walletdaki adres yeterli diyorlar neyse gönderdik bakalım.
member
Activity: 406
Merit: 11
Bende antivirüsü kapatarak dosyayı indirdim. Cüzdan çok basit ve kullanışlı.

Cüzdan adresi
https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/hdac-forward/hdac/hdac_setup.exe

Mesaj gönderilecek üye
https://bitcointalksearch.org/user/hdac-2054516

Mesajda Bitcointalk kullanıcı adı
Mail adresi ve cüzdan adresi isteniyor.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
HDAC cüzdanında sıkıntı olabilir mi? Gerçek cüzdanları olduğunu snamıyorum aynı şekilde zemana spyshealter kullanıyorum zemana karantiladı direk. İndirmeden önce beklemenizi öneririm.
Bu arada pm attacağımız kişiye ilk kayıt olurken verdiğimiz adresi pm atacağız değilmi yoksa HDAC cüzdanı açıp o adresi mi vereceğiz? Orası bende biraz karıştı.
Yukarıda aynı şeyi ben de yazdım, Zemana anında karantinaya aldı, ben fake bir duyuru olabileceğimi düşünmüştüm ama şimdiye kokusu çıkardı (Zemana'ya Hdacın cüzdan dosyasından daha çok güveniyorum elbette). Ben geçici olarak şöyle çözdüm, cüzdanı normalde bu işlerde kullanmadığım notebooka kurdum ve adresi oradan oluşturup gönderdim. Hoş bir durum değil bu.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
HDAC cüzdanında sıkıntı olabilir mi? Gerçek cüzdanları olduğunu snamıyorum aynı şekilde zemana spyshealter kullanıyorum zemana karantiladı direk. İndirmeden önce beklemenizi öneririm.
Bu arada pm attacağımız kişiye ilk kayıt olurken verdiğimiz adresi pm atacağız değilmi yoksa HDAC cüzdanı açıp o adresi mi vereceğiz? Orası bende biraz karıştı.

Virüs programları bazı cüzdanları bu şekilde algılayabiliyor. Hdac cüzdanınızdaki adresinizi göndereceksiniz
member
Activity: 114
Merit: 10
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Bu şekilde olması daha iyi oldu. Çünkü adres düzenleme falan işlerinde farklı kişilerin bilgilerini başka kişilere yazmıştılar Smiley
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
ne zamandır gözümüz yolllarda kalmıştı, bende cüzdanı indirip adresi gönderdim. birsürüde imzalı mesaj atılacak diye karın ağrısı vermişlerdi. adres değiştir falan  karışmıştı başlık.
hepsi gereksiz miş. direkt forumdan pm ile olayı çözdüler. inşallah adresleri doğru dürüst kayıt ederlerde sorun yaşamayız. beklnti çok yüksek bakalım sonunda ne çıkacak
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Hdac mining için AmaZix'le konuştum.

Hello, what is ePoW mining system? Can you give me link about Hdac mining?

E-POW = Eco Proof of Work   

We propose an ePoW algorithm for the consensus algorithm to develop the existing PoW scheme to induce efficient use of energy and equitable distribution.
ePoW refers to “PoW based on equitable chance and energy-saving.” The Hdac algorithm considers these two as its basic philosophy. The ePoW consensus algorithm can reduce the number of nodes participating in PoW and motivates the participation of multiple mining nodes. As a result, we intend to prevent energy waste due to excessive hashing power for mining competition and distribute equitable mining opportunities

The ePoW consensus algorithm can reduce the number of nodes participating in PoW and motivates the participation of multiple mining nodes. As a result, we intend to prevent energy waste due to excessive hashing power for mining competition and distribute equitable mining opportunities.

Which miner (asic, gpu etc.) is needed for this?

the Lyra2Rev2 ASIC-resistant algorithm is applied.

Nedir bu Lyra2Rev2?
legendary
Hangi borsaya girecek bilen varmı ben büyük bir dump bekliyorum çok bonuslu vermişler bunlar presale kısımlarında. Direk satmak lazım ama bakalım bu arada 25 mayısa kadar pm atılması lazım herhalde

IoTA'da aynı şekilde zamanında çok ucuza satılmış sonra 1000'e mi, 10000'e mi ne katladı, kendi zincirini oluşturmuş bir projeden bahsediyoruz ayrıca ödüldekilerin satacağını düşünmüyorum ben kendi payıma düşeni satmayacağım. Bunun bountysine katılan bile yok sanırım.
Aynen, satmak ne kelime borsaya bilmem kaç çarpıyla çıkmazsa (ki, zannetmiyorum) mutlaka elimdekileri arttıracağım. Moon falan diyorlar ya hani, bana öyle geliyor ki bu projede sabırlı olan (en az 1 yıl) moonun kraterinde selfie çektirir. Umarım yanılmam, hepimiz kazanırız.

Şu ePoW Mining olayı var, ben onun peşindeyim fakat detayları hala bulabilmiş değilim. Pundi X'te kâr payı direkt dağıtılıyordu bunda da elindeki coin sayısına göre coin kazanacaksın sanırım. Bu konuda bilgisi olan var mı? Daha önce Pundi X, Minexcoin gibi çokça örnekte fiyatın bu sistem sayesinde uçtuğuna tanık olduk.
legendary
Hangi borsaya girecek bilen varmı ben büyük bir dump bekliyorum çok bonuslu vermişler bunlar presale kısımlarında. Direk satmak lazım ama bakalım bu arada 25 mayısa kadar pm atılması lazım herhalde

IoTA'da aynı şekilde zamanında çok ucuza satılmış sonra 1000'e mi, 10000'e mi ne katladı, kendi zincirini oluşturmuş bir projeden bahsediyoruz ayrıca ödüldekilerin satacağını düşünmüyorum ben kendi payıma düşeni satmayacağım. Bunun bountysine katılan bile yok sanırım.
Aynen, satmak ne kelime borsaya bilmem kaç çarpıyla çıkmazsa (ki, zannetmiyorum) mutlaka elimdekileri arttıracağım. Moon falan diyorlar ya hani, bana öyle geliyor ki bu projede sabırlı olan (en az 1 yıl) moonun kraterinde selfie çektirir. Umarım yanılmam, hepimiz kazanırız.
legendary

member
Activity: 378
Merit: 11
full member
Activity: 742
Merit: 112
pm atılacak üye bu HDAC
https://bitcointalksearch.org/user/hdac-2054516

hdac üyesine gönderilecek pm de bu bilgiler olacak.

hdac cüzdan adresini
mail adresini
bitcointalk kullanıcı adını yazıp gönderiyorsun.

inş karışıklık çıkmaz. çok fazla pm alacak bu hesap.

https://t.me/HDAC_bounty
telegramdan pinned message kısmına bakın ayrıntılı bilgi bulabilirsin.
google çeviri ile anlaşılıyor zaten

bu işlem hdac bountysine katılmış olanlar için geçerli. bounty ödülünü almak için.
member
Activity: 136
newbie üyeye pm göndermek için  Personal Message Options > Allow newbies to send you PMs.  burayı işaretleyin yoksa pm gönderilmiyor. hata yapmamak için pm ye yazdığım tüm bilgileri belki 10 defa kontrol ettim.

Hocam makale yazmak için önce kiminle iletişime geçecek link falan yok mu

hdac bounty eylül, ekim aylarında yapıldı. bounty biteli çok oldu.

Hocam biraz daha açıklayıcı olabilir misiniz? Ödüllere ulaşmak için ne yapmamız gerekiyor kime ne pm'si atacağız.
full member
newbie üyeye pm göndermek için  Personal Message Options > Allow newbies to send you PMs.  burayı işaretleyin yoksa pm gönderilmiyor. hata yapmamak için pm ye yazdığım tüm bilgileri belki 10 defa kontrol ettim.

Hocam makale yazmak için önce kiminle iletişime geçecek link falan yok mu

hdac bounty eylül, ekim aylarında yapıldı. bounty biteli çok oldu.
legendary
Bu proje hakkında yerelden pek yorum gelmiyor ama kendi zincirini oluşturan en dandik projenin bile en az 10'a katladığını düşünürsek Güney Kore ve İsviçre tabanlı bir ekibin çok daha fazlasını yapabileceğini düşünüyorum. Cüzdanda ise HyundaiPay'ın adı kullanılıyor yani Hyundai ile en kötü akrabasal bir bağ olmasaydı bu adı kullanamazlardı. Ben ödüle katılmıştım, iyi de bir pay kalıyor ama satmayı düşünmüyorum bu projeyi saklayacağım.
member
Activity: 136
Hocam ben anlamadı olayı twitter kampanyasında vardım ben hdac'ın electurumdan adres oluşturup verdim electrum adresime gelmeyecek mi şimdi tokenler cüzdanlarını mı indirmem gerekecek illa?
legendary
telegrama bakın yeni pinned mesaj yayınladılar. sonunda hdacları dağıtıyorlar.   İsviçre Hdac Tech AG son teyid alındığı için bountye dağıtımına geçiş başlıyor. android, mac, windows cüzdanı indir felan diye başlayan bir dizi madde yazmışlar. sonunda hdaclara kavuşuyoruz  Grin
Windows için verdikleri cüzdan dosyasını Zemana Antimalware anında engelleyip karantinaya aldı, bu işte bir sakatlık var, haberiniz olsun.

windows defender var bende herhangi sorun yaşamadım. private key oluşumu, cüzdan bilgilerinin alınması, programdan çıkıp, tekrar açtım sorunsuz. çok sade menüleri var hatta yok gibi. ilerde update geldikçe zenginleşecektir. ben sorun yaşamadım açıkçası. bence sorun antimalwarede  Grin
Antivirus bulamaz zaten, antivirus ve antimalware programlarının işlevi başka, birbirlerinin yerini alamazlar. Ben şu an o dosyaya güvenmiyorum, neden 40 çeşit cüzdan kuruluyken onlar temiz de bu dosya böyle?
Bir de bu projenin ödül yöneticisi Woshib idi, niye duyuruyu o yapmadı?
full member
telegrama bakın yeni pinned mesaj yayınladılar. sonunda hdacları dağıtıyorlar.   İsviçre Hdac Tech AG son teyid alındığı için bountye dağıtımına geçiş başlıyor. android, mac, windows cüzdanı indir felan diye başlayan bir dizi madde yazmışlar. sonunda hdaclara kavuşuyoruz  Grin
Windows için verdikleri cüzdan dosyasını Zemana Antimalware anında engelleyip karantinaya aldı, bu işte bir sakatlık var, haberiniz olsun.

windows defender var bende herhangi sorun yaşamadım. private key oluşumu, cüzdan bilgilerinin alınması, programdan çıkıp, tekrar açtım sorunsuz. çok sade menüleri var hatta yok gibi. ilerde update geldikçe zenginleşecektir. ben sorun yaşamadım açıkçası. bence sorun antimalwarede  Grin
legendary
Pages:
Jump to: