Pages:
Author

Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım - page 3. (Read 9021 times)

jr. member
Activity: 168
Merit: 1
Hocam makale yazmak için önce kiminle iletişime geçecek link falan yok mu
full member
Activity: 742
Merit: 112
telegrama bakın yeni pinned mesaj yayınladılar. sonunda hdacları dağıtıyorlar.   İsviçre Hdac Tech AG son teyid alındığı için bountye dağıtımına geçiş başlıyor. android, mac, windows cüzdanı indir felan diye başlayan bir dizi madde yazmışlar. sonunda hdaclara kavuşuyoruz  Grin
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Bountysine girenler bekliyorlar daha da bekleyecekler gibi gözüküyor. Hdac ekibi insanları bekletmekten vazgeçmeliler, yoksa kötü reklam olacak gibi kendileri için.
member
Activity: 112
Merit: 10
kaç ay geçti hala herhangi bir şey yok ortada. İmza kampanyasına girenlerin tokenlerini ödeseler de ne yaparsalar yapsınlar. scam çıkmaz inşallah
member
Activity: 252
Merit: 11
bildiğim kadarıyla aylar önce bitti bu kampanya hala hiç bir dağıtım yok herhalde. Niye kendi ayaklarına sıkarlar ki.
member
Activity: 378
Noldu bu proje gerçekten böyle vizyonu olan projeler uzun sure çıkmayınca unutulup gidiyor. bounty hunterlar harici daha yatırımcılar bıle alamadılar tokenlerını herhalde
member
Activity: 224
Merit: 12
Son zamanlarda ki imza kampanyaları gerçekten sıkmaya başladı. Yok kyc yok başka birşey falan filan gidiyor yakında bunun da suyunu çıkaracaklar. Dağıtsalar da kurtulsak beklemekten.
Hocam miktar/rakam artsın da ister kyc gereksin, ister başka bir şey. Ama 2-3 ayını harcayıp karşılığı 300-400 dolar olursa insan bu tarz taleplere sinirleniyor tabiiki. Ver 10.000 doları ne istiyorsan göndereyim...

Aynen katılıyorum aylarca reklamda kalıyorsun sonra gelen para 100-200 dolar insanı acayip sinirlendiriyor. Bazıları da 1-2 hafta kalıyorsun daha çok kazandırıyor. şu aylarca kalıpta para etmeyen kampanyalara deli oluyorum
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Son zamanlarda ki imza kampanyaları gerçekten sıkmaya başladı. Yok kyc yok başka birşey falan filan gidiyor yakında bunun da suyunu çıkaracaklar. Dağıtsalar da kurtulsak beklemekten.
Hocam miktar/rakam artsın da ister kyc gereksin, ister başka bir şey. Ama 2-3 ayını harcayıp karşılığı 300-400 dolar olursa insan bu tarz taleplere sinirleniyor tabiiki. Ver 10.000 doları ne istiyorsan göndereyim...
sr. member
Activity: 329
Merit: 250
Fikir olarak gerçekten güzel bir proje. Tek soru işareti uygulanabilirliği..

Şimdilerde icosu yapılacak başka bir proje var, quark chain di sanırım ismi. O da bu tarz bir fikirle ortaya çıkmış. Neyse bekleyip göreceğiz neler olup biteceğini Smiley
hero member
Activity: 953
Merit: 504
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Dağıtsalar ödülleride  onlarda kurtulsa bizde kurtulsak, kaç aydır bekliyoruz,
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Aynen öyle, zaten hdac için yatırımcıların ve ödülcülerin önemli bir kısmı (ben de o gruptayım) beklentilerini uzun vade olarak hedefliyorlar. Hdac gibi bir projede yatırımcılar, ödüller aynı anda dağıtılmış, fiyatı 5 iken 3 olmuş vb durumunu çoğunluk umursamayacaktır. Hatta düşerse işime gelir, sadece ödülle yetinmem, biraz da toplarım.
member
Activity: 224
Merit: 12
Bütün tokenleri aynı anda salsalar aslında daha iyi olur. Parça parça salmak hdac ekibi için yanlış bir uygulama olur. Kimin ne alaağı varsa hepsini sal gelsin
newbie
Activity: 33
Merit: 0
Bence efsane bir proje olacak, ethereum gibi wanchain gibi olma potansiyeli var hatta kendi alanında çok daha iyi olacaktır, iotlar arasında iletişim kurabilecek bir sistem ama kullanımı için çok erken henüz
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
Şu an kendi zincirleri aktif oldu ve pre-sale katılımcılarına tokenleri dağıtıyorlar muhtemelen benim gibi ödül katılımcıları ödüllerini Haziran'dan aşağı alamayacak gibi görünüyor.

o kadar uzun süreceğini sanmıyorum , gerci mainnetin acıldıgına dair bir şey göremedim ama muhtemelen saleler dağıtılır dağıtılmaz ödülleri de salacaklardır. piyasaya parca parca coin sokacaklarına tüm coinleri aynı anda sokmayı tercih ederler diye düşünüyorum
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Şu an kendi zincirleri aktif oldu ve pre-sale katılımcılarına tokenleri dağıtıyorlar muhtemelen benim gibi ödül katılımcıları ödüllerini Haziran'dan aşağı alamayacak gibi görünüyor.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Beyler HDAC pek takip ettiğim bir coin değil. Coinmarketcap.com'da göremedim. Herhangi bir borsada işlem görüyor mu?

daha cikmadi hocam kendi chainlerini yaziyorlarmis herkes giib bizde beklemedeyiz guzel zamanda guzel ICO yaptilar ama bise yok daha.
full member
Activity: 434
Merit: 109
Beyler HDAC pek takip ettiğim bir coin değil. Coinmarketcap.com'da göremedim. Herhangi bir borsada işlem görüyor mu?
member
Activity: 378
Hdac wanchain potansiyeline sahip hatta daha özgün biliyorsunuz, Hdan ne zaman işi bitirir bilinmiyor ama kore tabanının ve hyundai baglantısının desteğini adam gibi kullanırsa çok iyi olabilir.
newbie
Activity: 87
Merit: 0
Hdac ve wanchain bence gelecekte ethereum gibi çok iyi coinler olacaklar, adamların felsefesi zaten muazzam bakalım kriptonun yükselişinde neler olacak

Wan cidden nerelerden geldi ya 10x yaptı.Millet burada ismini söylemezken dalacaktık.Her zaman adı duyulmamış bir coin almak lazım.Denk gelip basacaksın 1000 tl 10k alacaksın.
Pages:
Jump to: