Pages:
Author

Topic: [ANN][BOUNTY][ICO] STK Global Ödemeler İçin Yeni Bir Kriptopara - page 11. (Read 5629 times)

legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
İmzasını geçte olsa aldık bakalım hayırlısıyla umarım güzel paralar toplar da altlardan zaten yüzümüz gülmüyor buralardan para kazanırız.

Insallah hocam fork muhabbeti bittikten sonra altcoinler yükselise geçecektir umarim duzgun bir yatirim alirlar sizde kazanirsiniz.

İmza kampanyasına katıldığımızda ETH adresini değiştirmememiz çok saçma olmuş bana kalırsa bunu yapmaları baya bir ilginç, adamın ether adresi hacklendi ki bu son zamanalrda çok fazla oluyor ne olacak o zaman?

Ödül kampanyasi konusunda bir takim sikintilar var bunun çalinan hesaplarin ethereum adresinin degistirilememesi için yapildigini dusunuyorum.
full member
Activity: 139
Merit: 100
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
İmza kampanyasına katıldığımızda ETH adresini değiştirmememiz çok saçma olmuş bana kalırsa bunu yapmaları baya bir ilginç, adamın ether adresi hacklendi ki bu son zamanalrda çok fazla oluyor ne olacak o zaman?
full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
İmzasını geçte olsa aldık bakalım hayırlısıyla umarım güzel paralar toplar da altlardan zaten yüzümüz gülmüyor buralardan para kazanırız.
legendary
Stack'ın rakiplerinden farkı şu an hali hazırda çalışıyor oluşu ve aynı zamanda plastik banka kartlarının yerine mobil uygulama üzerinden telefonunuz sayesinde cüzdanınızı pos cihazlarında kullanışınızdır. Stack'in likit havuzu (akışkan havuz anlamına gelir) STK Tokenlerin başka para birimlerine dönüştürülmesini sağlar. Peki nedir bu akışkan havuz?

Havuzun içerisinde tüm kriptopara birimleri tutulur ve siz havuzun içine STK gönderdiğinizde havuzdan başka bir kriptopara birimiyle ödeme yapabilirsiniz. Bu size akışkanlık sağlar yani STK tokenlerini Bitcoin kabul eden bir iş yerinde de, dolar kabul eden bir iş yerinde de kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Stack'ın en önemli özelliği ise deminde söylediğim gibi plastik kartlar yerine mobil cüzdan kullanımıdır. Proje hali hazırda çalıştığı için ve demo gösterimleri Youtube üzerinde çalıştırıldığı için büyük ilgi göstereleceğini düşünüyorum.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Bütün söyledikleriniz tamam ama şöyle bir gerçekte söz konusu bu tarz projeler çok sıklaştı, rakipleri çok, Stack'ın diğerlerinden farkı ne? Onlardan farklı olarak ne ortaya koyuyor.. Birçok yorumda ekibin eski Mastercard çalışanlarından oluştuğu söyleniyor tamam ama önemli olan tokenin piyasaya çıktıktan sonra desteklenmesi.. Umarım ekip projesinin arkasında durur.
legendary
Imza için haftada 10 mesaj max 5 local baslik kabul ediliyor kalani ingilizce olmali onun disinda sizinde soylediginiz gibi hard cap cok yuksek demekki kendilerine guveniyorlar.
hero member
Activity: 938
Merit: 501
UTrust'tan sonra bunun imza kampanyasına katılmayı düşünüyorum konu dizaynı olsun imzalar olsun baya hoşuma gitti benim bu adamlar ancak ekip üyelerini tanıtmamışlar orası olmamış işte. Bunlarında güzel para toplayıp bountycilere güzel kazandıracağını düşünüyorum. Haftalık toplam kaç mesaj istiyorlar?

Ben girecektimde Eidoo'da vardi buna girdim. Hard cap ne abi öyle ya 300 k hard cap mi olur? cidden bu rakam çok yuksek
legendary
Merit: 1001
UTrust'tan sonra bunun imza kampanyasına katılmayı düşünüyorum konu dizaynı olsun imzalar olsun baya hoşuma gitti benim bu adamlar ancak ekip üyelerini tanıtmamışlar orası olmamış işte. Bunlarında güzel para toplayıp bountycilere güzel kazandıracağını düşünüyorum. Haftalık toplam kaç mesaj istiyorlar?
legendary
Utrustla benzetemedim ben  Huh

Utrust biraz escrow islevi goren ticaret platformu, bu odeme sistemi ama digerlerinden daha mantikli en azindan sistem hali hazirda calisiyor

Evet Escrow platformuyla karsilastirilmasi yanlis olmus sonuçta bu bir mobil cuzdan / mobil odeme uygulamasi.

Baya efsane bir şeye benziyor harbi harbi, yani adamların gelecek vaadettiklerine dair bir şüphem yok. İmza kampanyalarıdna ki imza tasarımlarıda ayrıca çok fazla hoşuma gitti benim, bu tür imzaları kullanmak insanı mutlu hissettirir be.

Imza kampanyalarinda en fazla bes adet yerel basliga mesaj atabiliyorsunuz, gerisi Ingilizce olmali buna dikkat edin. Bizim forumdan bir arkadas STK için Youtube videosu hazirlamisti bulursam konunun içine atarim.
sr. member
Activity: 454
Merit: 300
Baya efsane bir şeye benziyor harbi harbi, yani adamların gelecek vaadettiklerine dair bir şüphem yok. İmza kampanyalarıdna ki imza tasarımlarıda ayrıca çok fazla hoşuma gitti benim, bu tür imzaları kullanmak insanı mutlu hissettirir be.
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
Utrustla benzetemedim ben  Huh

Utrust biraz escrow islevi goren ticaret platformu, bu odeme sistemi ama digerlerinden daha mantikli en azindan sistem hali hazirda calisiyor
legendary
Ödüllerde sikinti olmaz, ekip kaçip gidecek tiplerden degil. Her turlu is yapar proje zaten demosu hazir, Youtube videolarinda telefon uygulamasini pos cihazinda calistirabildiklerini gozukuyor

valla öyle bir şey yapabilirlerse efsane olur çünkü çok fazla adam tarafından reel hayata enjekte olabilecek projeler takip ediliyor, takibe aldım bakalım ne olacak

Liquidity Pool denilen bir havuzda Japon Yen'inden tutun Sterlin'e kadar her türlü dovize çevirim yapilabilecek, cüzdan olarak STACK Mobil Uygulamasi kullanilacak, uygulama iOS ve Android üzerinde yayinlanacak. BTC ile odeme isteyen yerde de ETH ile isteyende de STK tokenleri ile odeme yapilabilir.
legendary
Activity: 973
Merit: 1053
Ödüllerde sikinti olmaz, ekip kaçip gidecek tiplerden degil. Her turlu is yapar proje zaten demosu hazir, Youtube videolarinda telefon uygulamasini pos cihazinda calistirabildiklerini gozukuyor

valla öyle bir şey yapabilirlerse efsane olur çünkü çok fazla adam tarafından reel hayata enjekte olabilecek projeler takip ediliyor, takibe aldım bakalım ne olacak
legendary
sr. member
Activity: 672
Merit: 250
Global ödemeler için bu şekilde bir yapı sunmaları güzel de acaba imzacı, bountyci ne kazanır bilemiyorum bunalrda diğerleri gibi yan çizmesin ödüllere. Ekipte ortalıkta yok gibi ama bilemiyorum. Yatırım toplarlarlar mutlak.
legendary
Ödül miktari saglam, Türkçe teknik sayfa hazir. Her türlü katilmanizi tavsiye ederim, cebinizden bir sey çikmiyor sonuçta.
sr. member
Activity: 543
Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol
Bu tarz projeler arasında para toplamayan proje çok az benim gördüğüm kadarıyla, en kötü sağlam bir ekip kurulursa 5-10 milyon dolar yine her halükarda toplanıyor. İmza da da güzel ödül var verdikleri sözü yerine getirirlerse başarılı olacakları şüphe götürmez, sorumuz olursa size sorsak siz kendilerine iletir misiniz?
legendary
Ödemeler için ortaya çıkarılan kriptoparaların başarılı olup, para topladıklarını düşünüyorum ancak iş yatırımcısına para kazandırmaya geldiği zaman aynı şeyi göremiyoruz, yatırımcı bir türlü para kazanamıyor ancak ben bu projeden umutluyum açıkçası imzasına da katılmayı düşünüyorum. Borsa için bir vaadleri var mı?

Bittrex ve yaninda bir buyuk borsa daha olmak üzere hedefleri var, yatirimcisina kazandirir ya da kazandirmaz orasini bilemeyecegim. Odul kampanyasi satilan tokenlerin %1'i dolayisiyla katilimcilarina yuksek miktarda para kazandirabilir (eger yuksek yatirim toplarsa)
sr. member
Activity: 346
Ödemeler için ortaya çıkarılan kriptoparaların başarılı olup, para topladıklarını düşünüyorum ancak iş yatırımcısına para kazandırmaya geldiği zaman aynı şeyi göremiyoruz, yatırımcı bir türlü para kazanamıyor ancak ben bu projeden umutluyum açıkçası imzasına da katılmayı düşünüyorum. Borsa için bir vaadleri var mı?
legendary
Konu tasarımı gördüğüm kadarıyla baya başarılı hazırlanılmış, tasarımcılarının baya tecrübeli bir arkadaş olduğunu düşünüyorum ben. Proje genel olarak Monetha ve UTrust gibi bir yapıya sahip gördüğüm kadarıyla ancak projenin web sitesinde ekip üyelerine dair bir şey göremedim, ekip üyelerinin kimlerden oluştuğunu nereden görebiliriz?

Evet fakat diger ödeme sistemlerinden farkli olarak kritopara ve fiat döviz havuzu olusturulmus. Bu havuzda STK tokenleri otomatik olarak diger kriptopara veya doviz birimine donusturulup mastercard destekli her yerde ödeme yapilabiliyor. Takim üyelerini websitesinde bulabilirsin: https://stktoken.com
Pages:
Jump to: