Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   - page 21. (Read 13195 times)

hero member
Activity: 896
Merit: 519
Bugün tekrar baktım bir gelişme olup olmadığını görmek için açıkçası 60.000 sınırını geçtiğini düşünüyordum 50 ye ulaşamamış olması garip. Yatırım yavaşladı ama sürekli gönderim oluyor zaman olarak bile hesaplasak damlaya damlaya 50.000 ether'e ulaşması gerekiyordu. Bonuslar da bitti bakalım sürpriz olacak mı yoksa bu şekilde devam mı edecekler. Change bence çok iyi bir proje hak ettiği yatırımı umarım toplayabilir.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Bence 50k bandını aşacak. Son 3-4 gün kala yatırımlar hızlanacak gibi geliyor. Ekip gerçekten ilgi çekmek için çok çaba harcıyor.
Henüz önümüzde zaman var Smiley
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
bonus dustukce yatirimda dustu tabi gerci ben %15den yatirim yaptim enson cunku maas ozaman yatmisti birde imzadan birseyler gelecek bakalim uzun sure tutmayi dusunuyorum bunu.
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Pre saleden sonra bekleneni karşılamadı gibi. Presalede beklentileri düşük tutmuşlardı bence. Umarım sizi üzmez ben başından beri tutucağına inanmıyordum.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Resmen durdu 1 2 ether anca ilerliyor küçük yatırımcılar atıyor sadece büyüklerden ses yok bence 50k gibi biter ama çok uzun tutmuşlar süreyi.
full member
Activity: 350
Merit: 100
Hard capleri konusunda bir bilgisi olan var mı ? Yoksa milestone olarak ilerleyip toplayabilecekleri kadar toplayacaklar mı Smiley 50 k ethereum hiç küçümsenecek bir miktar değil. Bence proje şimdiden başarılı sayılabilir
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Change kampanya bakımından şu ana kadar aktiflik konusunda diğerlerine 5 bastı diyebiliriz . sosyal medyayı gayet iyi yönlendirdiler . Ekip çalışmalarına ara vermeden devam ediyor . ICO ' suna ufak bir miktar sıktım. Bir miktar da imza kampanyasından geldiğinde uzun vadeli bu yatırımı tutacağım . 50 K bandını aşarsa da gerisi gelir gibime geliyor .
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
ico'nun bitmesine 16 gün var ama yatırım çok yavaş ilerlemeye başladı. bu hızla giderse 50K limitini zor aşacak. reklam kampanyaları düzenliyorlar, 5 adet iphone x ve %10 bonus indirimi vesaire için çekiliş düzenleyeceğiz diye duyuru yaptılar fakat yatırım akışı hızlanmıyor. büyük yatırımcı gelmiyor. son anlarda bir yada bir kaç sürpriz gelirse belki 50k üzerine çıkar.
full member
Activity: 201
Proof-of-Asset Protocol
sıradaki milestone için çok çalışıyorlar.. arkadaşına öner kampanyası sanırım pek ilgi çekmedi. şimdi twitterinda gördügüm kadarıyla ceosu asyada çeşitli ülkelere gidip changein tanıtımını yapıp yatırım toplamaya çalışıyor. 2 gün önce japonyadaydı konuşmasınıda facebookta yayınlamışlar.caafe gibi bir yerde japonlara changei anlatmaya çalışıyor.
full member
Activity: 448
whitepaper'in türkçe çevirisini yapan olsa çok iyi olurdu şu anda 47.702 ETH yatırım almış belirledikleri limiti tamamlamaları muhtemel. sosyal medya kampanyalarına katıldım.
sr. member

bildigim kadariyla yok turkce kaynak ben bulamadim varsa burada paylasirmisiniz?
full member
Activity: 532
Merit: 151
Bende twitter kampanyasına katıldım kayıt olurken keşke ethereum adresinide isteselerdi şimdi boşu boşuna herkesten adres toplucaklar resmen kendi işlerini zorlaştırıyorlar
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
full member
Activity: 266
Merit: 190
47kyi devirdi proje ve hala fena miktarda yatirim almiyor cidden bravo. siradaki Milestone 60k diyor ama anladigim kadariyla bu hardcap degil dogrumudur?
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
Ben de imza kampanyasına katıldım, bakalım nasıl bir sonuçla karşılaşacaz.
Bu aralar bountyler çok fazla çöp oldu, changeten de pek umudum yok ama deneyelim ve görelim bakalım, herkese iyi şanslar Smiley

İmza kampanyasına girip spam post atan o kadar çok katılımcı var ki, bize kampanyadan stake düşecek mi düşmeyecek mi aşikar. Birisi haftada 100 post atıyor, diğeri 150. Haftada 600-800 arası stake alıyorlar bu insanlar. Adeta BlockLancer' in imza kampanyasına dönmüş durumda. Yazılacak post sayısına bir sınırlandırma getirselerdi çok daha adil olabilirdi. Şimdi de sınırlandırma var, yok değil ama ucu açık.

Her kullanıcı post başına +1 puan kazanır. Bunun için haftalık en az 10 yazı yazılması gereklidir.

Hızını alamayan yardırıyor.

Spreadsheet' deki örnekler.

hero member
Activity: 868
Merit: 1003
genelde hard cap yapmayan coinler daha çok prim yapıyor hard cap yapanlarda büyük olasılıkla kaktırıyorlar bakalım bunda durumlar nasıl olcak geçerli bir çalışma merakla bekliyorum sosyal medyadan ne düşerse artık  Wink

Hardcap yapmaması hem fiyatın gelecekte yükselmesi durumunu kolaylaştırıyor. Hem de sizin gibi ödül katılımcılarının daha çok kazanmasına vesile oluyor. Kampanyaların bitmesine daha 4 hafta var. Çok büyük bir gelir beklemeyin ama yine de projenin geçerli yatırım almış olması, projeye inancım olduğundan ötürü sevindirici.
legendary
Activity: 1526
Merit: 1026
SellDefi.com | Earn by selling files
Bana kalırsa gayet akılcı ilerliyor proje. Güzel bir yatırım toparlayacaklar ve herkesi sevindirecekler . Projenin faaliyete geçmesi uzun vade de yatırımcısını sevindirecektir . Tabi ki bu süreçte Kasım ayında ki Bitcoinin durumuna bağlı olarak gelişecek . Aşırı bir düşüş yaşanırsa her token gibi Change ' de illaki etkilenecektir .
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Ben de imza kampanyasına katıldım, bakalım nasıl bir sonuçla karşılaşacaz.
Bu aralar bountyler çok fazla çöp oldu, changeten de pek umudum yok ama deneyelim ve görelim bakalım, herkese iyi şanslar Smiley
hero member
Activity: 698
Merit: 506
yatırım hızı ve süresi iyi gidiyor. Yine başarılı bir kart projesi olacak. son zamanlarda nedense bu tür projeler tutuyor ne zaman bir yacaşlama olacak acaba. bu kadar projenin içinden illaki çöp adayları çıkacaktır fazla bekletmemek lazım.
sr. member
twitterina katıldım ama sanırım onay alma süreci yavaş işliyor kendimi listede hala göremiyorum. bu arada youtubeta reklamlarına denk geldim bu kadar reklam tanıtım yapmalarına ragmen icosu hala çok yavaş geçiyor.

twitterda cidden cok yavas isliyor sayim tek tek sayiyorlar yazilan tagleri sanirim cok zaman kaybi. Youtube icin ayrilan miktara gore cok az katilim var 20klik aboneli bir youtube sayfasiyla fena stake alinir ama yok Smiley
Pages:
Jump to: