Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   - page 19. (Read 13195 times)

full member
Activity: 266
Merit: 190
icoda son haftaya girildi büyük bir sürpriz olmazsa 60Klık milestonea ulaşılammıyacak gibi duruyor şu anda.pre-icosu çok iyi geçince acaba hardcap yapacakmı diye düşünmüştük bunun 4 te 1ini zor topladı.

Hardcap zaten imkansizdi surekli yeni milestone cikiyordu sonra bir baktm belirli hedefler varma farkli farkli dedim bu proje kac kere hard cap yapacak Smiley ama bunun imzasindan umutluyum iyi bise birakacak ve ben tutacagim coinlerimi
hero member
Activity: 896
Merit: 630
icoda son haftaya girildi büyük bir sürpriz olmazsa 60Klık milestonea ulaşılammıyacak gibi duruyor şu anda.pre-icosu çok iyi geçince acaba hardcap yapacakmı diye düşünmüştük bunun 4 te 1ini zor topladı.
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
Biraz ethereum'um var ve Change çok ilgimi çekiyor ama güvenemiyorum, sallayım mı sallamayım mı emin olamadım bir türlü. Şu dönem çoğu ico düzenlendikten hemen sonra tokenler ico fiyatı altına düşüyor. Change' de iyi yatırım topladı. Bunda da aynısı olacak gibi hissediyorum. Ne dersiniz ?
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
Düzenlenen etkinlikler, bonus kampanyası ve reklamlar işe yarıyor ve meyvelerini veriyor gibi. 50K ETH sınırını aşmasına neredeyse ramak kalmış. 50K' yı aştığı anda yatırım hızlanacak gibi hissediyorum. O aşamadan sonra bir sonraki kilometre taşına geçiş yapar kolaylıkla.

Daha çok yolları var hocam 50K Ethereum'a 1000'e yakın ethereum toplamak zorundalar oda zaten 300 bi dolar para yapıyor o kadar yatırımı belkide toplayamazlar ancak 50k ethereumu geçerlerse bir sınır noktası oluşur ve belki de 60k ethereumu zorlayabilirler.
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Düzenlenen etkinlikler, bonus kampanyası ve reklamlar işe yarıyor ve meyvelerini veriyor gibi. 50K ETH sınırını aşmasına neredeyse ramak kalmış. 50K' yı aştığı anda yatırım hızlanacak gibi hissediyorum. O aşamadan sonra bir sonraki kilometre taşına geçiş yapar kolaylıkla.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Kampanyanın üstünde çok duran projeler esas hedeften mi uzaklaşıyor nedir Cheesy son dönemde kampanyaları en çok ilgi gören projelerin çoğu başarısızlıkla sonuçlandı. Baktığınızda zaten başarılı olacak projelerin çoğu artık btctalk forumda başlık dahi açmıyor, kampanyaya ihtiyaç duymuyorlar.

Forumda başlık açmayan ve başarı sağlayan projeler hangileri acaba?
full member
Activity: 350
Merit: 100
Kampanyanın üstünde çok duran projeler esas hedeften mi uzaklaşıyor nedir Cheesy son dönemde kampanyaları en çok ilgi gören projelerin çoğu başarısızlıkla sonuçlandı. Baktığınızda zaten başarılı olacak projelerin çoğu artık btctalk forumda başlık dahi açmıyor, kampanyaya ihtiyaç duymuyorlar.
full member
Activity: 266
Merit: 190
Ne olmus biricik imza kampanyama yahu yatirim yok konu yerlere dusmustu kaldirayim dedim Smiley pili bitti herhalde bununda Smiley bakalm ico aonrasi fiyat ne olacak uzun tutmayi dusunuyorum.
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Ekibin işi gerçekten zor .  Oldukça rağbet gördü . Twitter desen başlarını kaldıramıyorlar . İmza kampanyası desen hergün artıyor . Bu kadar rağbete bile şimdilik iyi gidiyor. Bakalım dağıtım sırasında çuvallamazlarsa aldığı yatırımla zirvelere oynar Change . Proje güzel anlatımı açıklayıcı . Zamana bırakmak gerekiyor açıkcası . Ne zaman aceleci davransak ters gidiyor . Adamları bir bırakmak lazım ki işlerini yapabilsin . Ama ileri vadede geçerli bir proje olduğu kesin .
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Takibi ne kadar zor olsa da altından kalkamayacaksan bounty yöneticiliği işine girmeyeceksin. Günler sonra güncelleme yapılmış, onda da eksikler var.
Adam artık yorulmuş isimleri falan girmemiş listeye, sadece profil numarası var oradan ulaşabiliyoruz kendimize Cheesy
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Yatirimini yapan yapti zaten benim gibi maasini sonradan alanlar yatirimini dusuk bonusla yapti daha yukselmez kapatsinlar bence yatirimi Smiley
sr. member
Activity: 1022
Merit: 306
bence dev takımıda 60K milestone hedefine ulaşılamıyacagının farkında artık.en son yatırımı 0.5 ether olarak 3 saat önce almışlar sitesinde böyle gözüküyor.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Kafasına göre yazıyor zaten doğru düzgün stake takibi yok. İki hafta daha sabretmek lazım.

Adam ne yapsın hocam? Twitter'ine katılmış 1750 kişi. İmzasında var 200' den fazla katılımcı. Adamın'da işi zor. Twitter konusunda biraz hatalı davrandılar. Raporlama isteselerdi yerinde olurdu, kampanya yöneticisinin de işi gayet kolaylaşırdı. Gerçi bu sefer de Change ANN çöpe dönüşecekti. Tek tek profilleri açıp hesaplamak ciddi emek gerektiren iş. Yatırım da hazır olunca insanlar çıldırmış gibi saldırıyorlar. Pastadan ne kadar pay alırsam mantığı var. Bize sabretmek düşüyor. Spreadsheet'ler genellikle Salı gecesi güncelleniyor.
full member
Activity: 434
Merit: 100
Kafasına göre yazıyor zaten doğru düzgün stake takibi yok. İki hafta daha sabretmek lazım.
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Arkadaş maşallah 900 ler 800 ler havada uçuşuyor stake kasanlar yardırıyor anlaşıldı . Bounty leri hesaplayan adama da yazık Smiley Ekibi çok yoruyoruz böyle yapmamak lazım .
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
120,000 ETH
"e-Kurum ile kurumsal entegrasyon AB'de destek ve şirket kurma işlevselliği"

Su milestonea ulassalar iyi olabilirdi ama suan cok zor gorunuyor. Belki projenin ilerleyen donemlerinde yaparlar.
sr. member
Activity: 543
Merit: 250
Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol
Change yatırımcısının yüzünü güldürecek bir proje arkadaşlar . ICO sürecinin de üstesinden gayet iyi geliyor. Daha zamanı var bitmesine . Ne ıco lar son anda yatırımları son 10 dakika toparladılar . Ekip fıldır fıldır geziyor malumunuz .Bu süreçte ister istemez sağlam ensesi kalın abilerden 3-5 kişiyle kapanışı sağlam yapacaklarına inanıyorum .

Hocam bu tür projeler uzun vade de genelde zaten tutar ancak ekip fıldır fıldır olması acaba ICO’dan sonra da devam edecek mi yoksa saman alevi gibi sona mı erecek önemli olanda bu zaten. Yatırımcı kısa vade de parasının kendisine dönmesini isteyecektir.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Change yatırımcısının yüzünü güldürecek bir proje arkadaşlar . ICO sürecinin de üstesinden gayet iyi geliyor. Daha zamanı var bitmesine . Ne ıco lar son anda yatırımları son 10 dakika toparladılar . Ekip fıldır fıldır geziyor malumunuz .Bu süreçte ister istemez sağlam ensesi kalın abilerden 3-5 kişiyle kapanışı sağlam yapacaklarına inanıyorum .
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
ico uzadıkça yatırımcıların şevki kırılıyor. son gün süprizi gelmezse 60 k civarında kapanacak gibi duruyor

Yatırımcıların şevkinin kırılmasının yanında Bountycilerinde pek keyifli bir şekilde takip ettiğini sanmıyorum ben, Bountyciler buraya baya yatırım yapılmasını bekliyordu ancak beklenildiği gibi olmadı hiç.
sr. member
Activity: 378
Merit: 250
Kaç haftadır sanki zaman geçmiyor gibi girip bakıyorum 50.000 ether'e ulaşamadı gitti. Gerçekten garip bir ICO oluyor diğer ico'lar da böyle yavaşlamıştı ama yine de daha hızlıydı. 60.000 ether görülünce 70 e çıkartarak devam ederler başka çareleri yoktur 100 yapacak değiller.

Böylede bir hedefleri varmış.

10,000 ETH
Kriptolu Mobil Cüzdan + Kartlar

35,000 ETH
Roboadvisor, P2P kredileri ve crowdfunded realestate ile pazar entegrasyonları

45,000 ETH
Yatırımcı pazaryeri public API

60,000 ETH
Adanmış dolandırıcılık önleme, KYC / AML ve belge doğrulama yazılımı geliştirme

80,000 ETH
e-İkamete entegrasyon olmadan kurumsal işlevsellik

100,000 ETH
Kart Yayınlayan Lisanslar ve Fiat Para Entegrasyonu

120,000 ETH
"e-Kurum ile kurumsal entegrasyon AB'de destek ve şirket kurma işlevselliği"

140,000 ETH
Sigorta ve Kredi Pazarı kamu API'ları

160,000 ETH
Kripto Değişimi / Komisyonculuk +20 diğeri Üçüncü Şahıs Hizmetlerine entegre

200,000 ETH
Ana stratejik merkezdeki Bankacılık Lisansı

Oluşturulan işaretçiler Ethereum'a dayalıdır ve yaygın olarak kullanılan ERC20 standardına uygundur.
200.000 ETH'lik hard cap ve bu vurulduğunda satış otomatik olarak kapatılacaktır.
Bu ilk satışta verilen 200.000 ETH Değeri Change jetonları, tüm Change belirteçlerinin %40'ını kapsar.
%15'i Ar-Ge ve nimetlere verilen ödüller olarak zamanla topluluğa dağıtılacaktır. %10, erken yatırımcılara ve destekçilere ve gelecekteki ortaklıklara tahsis edilmiştir.
%15, mevcut takım ve en önemlisi, gelecekteki takım üyelerinin motivasyon paketleri için ayrılmıştır.
Son %20, Change tarafından ağ gelir dağılımları yoluyla gelecekteki sürdürülebilirliğe erişmek için topluluğun gözetiminde tutulacaktır.
Akıllı Sözleşmeden Değişim Belgelerinin (CAG) teslimatı, ETH gönderildikten hemen sonra gerçekleşir.
Topluluğumuzun üyelerinin https://goo.gl/cvWxYG adresindeki kapsamlı yatırım rehberimizi izlemelerini şiddetle tavsiye ederiz.
CAG, jeton satışı bittikten sonra devredilebilir ve Kasım ayında borsalarda işlem görmesini bekliyoruz.

Dediğiniz gibi 50K etheri bir geçebilirselerdi belki iyi bir ivme kazanabilirdi 50k eth'den sonra ancak o miktarı aşamayınca da tüm umutlar elde kalıyor maalesef, 50K eth'nin ben yüksek bir yatırım olmadığını düşünüyorum böyle bir proje için ancak son zamanlarda yaşanan kötü olaylar sanırım yatırımları yavaşlattı.
Pages:
Jump to: