Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   - page 22. (Read 13195 times)

full member
Activity: 201
Merit: 100
Proof-of-Asset Protocol
twitterina katıldım ama sanırım onay alma süreci yavaş işliyor kendimi listede hala göremiyorum. bu arada youtubeta reklamlarına denk geldim bu kadar reklam tanıtım yapmalarına ragmen icosu hala çok yavaş geçiyor.
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
genelde hard cap yapmayan coinler daha çok prim yapıyor hard cap yapanlarda büyük olasılıkla kaktırıyorlar bakalım bunda durumlar nasıl olcak geçerli bir çalışma merakla bekliyorum sosyal medyadan ne düşerse artık  Wink
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
Yatırım 47 bin Ethereum'a (13.583.000 USD) doğru ilerliyor. 16 Ekimde bitiyor sanırım ico'su. Benim tahminim o tarihe kadar 60K civarında bir yatırım toplar. 17 milyon küsür USD' ye tekabül ediyor ki bu proje için gayet geçerli bir rakam olacaktır bu.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Bir yatırımcı için avantajlı olan şey (yeterli seviyede para toplandığı sürece) projenin mümkünse çok da fazla para toplamamasıdır. çünkü ne kadar çok para toplanırsa, dolaşımda olacak token sayısı o kadar artacaktır.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Arkadaşlar imzasına katıldım ancak benden ödeme bilgisi istemedi . Adresi ne zaman isteyecekler acaba ? Onlar mı bize ulaşacak yine form falan mı dolduracagız ?

https://bitcointalksearch.org/topic/m.21620809
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Arkadaşlar imzasına katıldım ancak benden ödeme bilgisi istemedi . Adresi ne zaman isteyecekler acaba ? Onlar mı bize ulaşacak yine form falan mı dolduracagız ?
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
200k Toplamaları pek mümkün görünmüyor, yarısını toplarlar diyordum ona da çok uzaklar.

5 eth aldık SONM gibi olmaz inş.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Bounty ' leri de daha güncellemediler . Normalde pazartesi sabahtan güncellenmiş oluyordu . Ara ara yavaşlıkları söz konusu . Güzel yatırım toparlayacaklarına halen inanıyorum .

Aynen hala daha hesaplanmamis stakeler. :\ gerci bi sirketle degilde bounty yöneticisi ile ilgili bir durum.
sr. member
Activity: 1022
Merit: 306
yaptıkları yeni kampanya pek işe yaramadı sanırım.sitesine girdigimde icoya son katılan kişinin 5 saat önce ether yolladıgını gösteriyor.ayın 21 inde 43K toplamışlardı şu anda toplanan miktar 46K. ico sonunda toplanan miktar 60Kyı geçemiyecek gibi.
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Bounty ' leri de daha güncellemediler . Normalde pazartesi sabahtan güncellenmiş oluyordu . Ara ara yavaşlıkları söz konusu . Güzel yatırım toparlayacaklarına halen inanıyorum .
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Yuh 200k demekki olursa süper olur! umarim hepsinide topamayi basarirlar  Grin

Nereye 200K Eth toplayacaklar... Bu kadarda bencilce harcap hedefi koyulmaz.. 100K civarlarında kalır bu proje ki bence o kadar 5000-6000 de kalan projeden sonra bu rakam deli bir rakam...

Bahsedilen 57 milyon küsür dolar yatırım. Bugüne kadar bu düzeyde toplayan MobileGo projesi oldu sanıyorum. Alternatif mobil oyun marketi amacıyla düzenlenmiş bir ico bu rakamı topluyorsa, Kripto banka projesi de toparlayabilirdi. Bence yatırımın önüne geçen şey Change ekibinin yönetim hataları. Gerek reklam konusunda olsun gerekse projenin kalantor kesime lanse edilmesi konusunda. Amatör sayılabilecek hareketler yapıyorlar. Bu sebeple bu yatırım 60-70K arasında bir düzeyde kalır gibi geliyor bana. 100K çok iyimser bir tahmin olmuş.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Yuh 200k demekki olursa süper olur! umarim hepsinide topamayi basarirlar  Grin

Nereye 200K Eth toplayacaklar... Bu kadarda bencilce hardcap hedefi koyulmaz.. 100K civarlarında kalır bu proje ki bence o kadar 5000-6000 de kalan projeden sonra bu rakam deli bir rakam...
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
tutuşmuşlar hehe pre-sale döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlardı,icosu çok sönük geçiyor cnbc-asianews haberlerine ragmen. şimdi twitterlarindaki kampanyaya denk geldim iphonela alakalı olan.bi de arkadaşını getir %10u senin olsun diye çingenlik yapmaya başlamışlar.ne yazikki ekip indorse un CEO su dışında icolarla ilgili deneyime sahip herhangi birisini advisor olarak takıma katmadı.

bunun yerine reklamını daha iyi yapacakları ex-dhl ceosunun sözleriyle projeyi tanıtmaya çalıştı.consulting firmlere %4 verirken arkadaşını getirenlere %10 vermeleride çok acemice olmuş,büyük ihitmal boyle birşeye kalkışmadan önce çalıştıkları firmalarada aynı teklifi çekmişlerdir.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Yuh 200k demekki olursa süper olur! umarim hepsinide topamayi basarirlar  Grin
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
200k hardcap bence çok fazla gözüküyor.
Bu ara youtube ve sürekli banner çıkıyor abartmışlar reklam olayını Smiley aslında video reklamı çok etkileyici olmuş.
sr. member
Activity: 1022
Merit: 306
aslında takdir etmek lazım adamları. baktılar ico yavaş ilerliyor,2300 kişi telgramımızda var,7400 kişi facebookumuzda var x kadar kişi twitterimizda.biz bu adamları kullanalım diye düşünmüşler. reklamın iyisi kötüsü olmaz belki bu yeni kampanyanın ico için pek bir getirisi olmaz ama en azından deniyorlar.her gun iconun bitmesine x gün kaldı demektense bu yöntem daha akıl karı duruyor.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
büyük bir kısmını pre-ico da topladılar.icosu gayet sönük kalıyor pre ile karşılaştırınca.şimdide yeni bir kampanya yapmışlar iphone veriyorlar affiliate linkiyle en cok yatırımcı toplayana + her 1 etherlik yatırım yapan kişi getirin 50 coin kazanın..kısacası  oraya buraya linkimizi yapıştırın spam yapın diyorlar..
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
45.657 ETH Toplanmış.. Next Milestone 60.000 ETH olarak gösteriyor... Bence çok iyi gidiyorlar.. Daha kaç Milestone var ki?? 200.000 ETH falan mı toplamayı düşünüyorlar?

Aynen oyle 200k hatta bari da oyle ayarlamislardi sonra 45 ardindan 60k yaptilar 75 100k diye giderler Wink
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
45.657 ETH Toplanmış.. Next Milestone 60.000 ETH olarak gösteriyor... Bence çok iyi gidiyorlar.. Daha kaç Milestone var ki?? 200.000 ETH falan mı toplamayı düşünüyorlar?
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Bonuslu fiyattan alıp giren girdi. Benim anladığım ya da tahminim dersem daha doğru olacaktır ICO lar dan sonrası hayal kırıklığına dönüştüğü için belki ilk bonus yüksekken satın alarak borsalara girdiğin de dump yapacaklar.
Yani ilk açıldığında yatırımını yapan yaptı sağlam yatırımlardan bahsediyorum daha sonra da alacak olanların bir kısmı ICO bitişini bekler yine borsadan ucuza alma peşine düşer. Ether için fiyat düşer ümidi ile bekleyenler de olabilir.
Pages:
Jump to: