Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   - page 23. (Read 13195 times)

full member
Activity: 308
Merit: 105
bunları anlamadım gitti çok hızlı başladılar sonra bir durdu şimdi çok ağır ilerliyor. sanırım büyük yatırımcıların paraları o ilk giren yüklü paralar.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Yatırım yapacak olan varsa şu an bonus devam ediyor.

%15 bonuslu alabilmek için son bir saat süre kaldı bence bonusu geçirmemek lazım daha sonra ne olur bilinmez. Gas limiti 25.000 olarak ayarlayın öyle gönderin sorun çıkmasın.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Pre - Sale zamanında bu kadar sıkıntılı süreç yoktu . Son günlerde yine aşırı şekilde bir yüklenme sağlanacaktır ıco ' suna ..

Umarim son gunlerde iyi yatirim alir ve hard capa ulasirlar. Bu proje simdiye kadarki en iyi imzam olacak umutluyum..
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Iyi reklam yapıyorlar yanlız youtube videolarında cok sık görmeye basladım. Ama ilk günlerdeki yatırım hızı son derece düşmüş durumda yapılan reklama nazaran
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
bugun az biraz facebooktaki soru-cevap canlı yayınını izledim.ekip çok genç kişilerden kurulu romanyalı-estonyalı cogunlukta.düzgün soru soran kişi çıkmadı neredeyse q&a da. benimde sordugum  milestonela alakalı sorularımı yanıtlamadı beyefendi. aslında birini yanıtlar gibi oldu daha dogrusu geçiştirdi.telegramınada üye oldum şu son gunlerde biraz daha ilgi artmış gibi duruyor projeye.

İlginin artması beni samimi olarak projeye çok güvendiğim için sevindirir. Yatırım yapmadım ama toplam alınacak yatırıma göre karar vermek için bekliyorum. Son güne kadar bekleyip, ico sonunda ico fiyatı altına düşüp düşmeyeceği konusunda kendimce bir tahminde bulunacağım. Ona göre karar vereceğim. Change benim kanıma göre su götürmez bir şekilde iş yapacak bir projedir. Her şekilde içinde olmaya çalışıyorum. Bu benim kanaatim, yanılıyor da olabilirim. Yorumumu okuyacak kişilere kendi araştırmalarını yapmalarını tavsiye ederim.
sr. member
Activity: 1022
Merit: 306
bugun az biraz facebooktaki soru-cevap canlı yayınını izledim.ekip çok genç kişilerden kurulu romanyalı-estonyalı cogunlukta.düzgün soru soran kişi çıkmadı neredeyse q&a da. benimde sordugum  milestonela alakalı sorularımı yanıtlamadı beyefendi. aslında birini yanıtlar gibi oldu daha dogrusu geçiştirdi.telegramınada üye oldum şu son gunlerde biraz daha ilgi artmış gibi duruyor projeye.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
45k toplamışlar. Bazı projelere çok para alıyor ama verdikleri hizmet aynı değerde olmuyor. Herşey dereyi geçene kadar. Ama ben bu projeden ümitliyim.
sr. member
Activity: 1022
12 milyon dolar toplamışlar bence bu para proje için yeterli olacaktır.anakonuda milstonelardan bahsediliyor,sanırım whitepepperda yer alıyor bu bölüm.

bende aranıza katıldım ödül konusunda, hala yatırım yapma konusunda tam emin olamadım.%15 bonusu kaçırmamak için şu milestone olayını iyice bir araştırdıktan sonra son kararımı verecegim.
hero member
Activity: 518
Merit: 500
45k çok az kaldı bakalım geçince sonra kilometre taşına geçicek ama onun ne olduğunu bulamadım  Grin
full member
Activity: 168
Merit: 100
There's still time to get in at the 15% bonus rate.

Learn more at: www.change-bank.com.

sr. member
Activity: 672
monaco daki sıcrayış. polybus ve tenx in toplamda aldığı 110 milyonluk yatırım,centranın 18 milyonluk pre-icosu, scam soylentileri dolanan bankera ve şimdide change.bu banka-card projeleri icolardan  çok ekmek yicek gibi duruyor. toplanan yatırımlar gercekten harika.

ten x ico fiyatı 70 centti şu anda 4 kusur dolardan işlem görüyor(x6) monaconun son artışı malum 10x yaptı. centradan beklenti cok yuksek vsvs kısaca soylemek istedigim eger ekip iyiyse bu tarz banka-kart projeleri benim için yatırım yapılabilir projeler.(bankera hariç) bununda icosuna girmeyi düşünüyorum.

bu kadar güzel ico'lar var iken bizde gittik tası topragı primalbase'e yatırdık Cheesy extra ters bir durum olmaması durumunda ekim başlaması ile bitcoin , etherium ve bir sürü alt coinde canlılık bekliyorum. çook fazla moon görücekmişiz gibi geliyor
full member
Activity: 266
Merit: 242
bence güzel para toplandı arkadaşlar çoğu ico 2 milyonu zor topluyor şu dönemde, hem belirsizliklerde bu kadar toplanmasını ben çok başarılı buluyorum
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Bence projenin takipçileri ilk bonusdan faydalanmak için ellerinden geleni yaptılar daha sonra ICO başladığında gönderilen yatırımların epeyce azalacağını tahmin etmiştim ama bu kadar düşmesini beklemiyordum.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
pre icoya katılanların coinlerin dağıtımı ne zaman yapılcak ben göndermiştim şuanda adreste coin çekilmiş ama cüzdana gelen gidecen bişey yok!
pre ico katılan varmı başka onda durum nasıl.

Normal ico ya katıldım hemen gönderdiler, pre-ico da durum farklı mı oluyor?

yani ilginç bir durum bu. sonuçta pre-ico daha erken alması gerekiyor ki bir anlamı olsun alan kişiler için. ben pre-ico katılacam ama normal icoya katılandan sonra veya beraber tokenleri alacaksam nasıl bir aptallık olur bu düşünmek bile istemiyorum yani.

hem presale'den katılanlara hem de normal ico'dan katılanlara tokenleri anında gönderildi. zaten gönderilmemesi gibi bir şey söz konusu değil, çünkü gönderim akıllı sözleşme ile otomatik yapılıyor.

zaten mantıklı olan ve olması gereken o. ben çok detayına bakmadım sadece  @torikan arkadaşın dediği üzerine bir yorum yaptım ve eğer öyle bir durum varsa saçma bir şey dedim. bilgilendirme için teşekkürler bu arada.
full member
Activity: 266
Merit: 190
Toplam yatırım ilerlemiyor. Çok yavaşlamış. Günlerdir bakıyorum 43K ETH 44K olamadı. 1000 ethereum kadar yatırımı alamadılar kaç gündür.

piyasanın karışıklığına veriyorum . Bitmiyor olumsuz haberlerin ardı arkası . Piyasa düzelir düzelmezse güzel yatırım toparlayacaklarına eminim.

bence bunun nedeni yukarida belirttigim gibi bonusun azalmis olmasidir. saglik olsun..
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Toplam yatırım ilerlemiyor. Çok yavaşlamış. Günlerdir bakıyorum 43K ETH 44K olamadı. 1000 ethereum kadar yatırımı alamadılar kaç gündür.

piyasanın karışıklığına veriyorum . Bitmiyor olumsuz haberlerin ardı arkası . Piyasa düzelir düzelmezse güzel yatırım toparlayacaklarına eminim.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Bende imzasına girdim ama konuda falan son tarih verilmemiş . Ne zaman acaba bilen var mı ?
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Bankera ile bunun arasında kalmıştım yeni farkettim bu sefer doğru yere girmişim Smiley an itibariyle 44k ether toplanmış
full member
Activity: 201
Merit: 100
Proof-of-Asset Protocol
ceosu televizyona çıkmış btc ile ilgili sorulara yanıt verdi ardındanda kendi icosundan bahsetti.ben hala yatırım yapıp yapmamakta kararsızım.pre icosunda çoşup icoda bu kadar az toplaması benide tedirgin ediyor.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Pages:
Jump to: