Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   - page 25. (Read 13195 times)

sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Pre - Sale zamanında bu kadar sıkıntılı süreç yoktu . Son günlerde yine aşırı şekilde bir yüklenme sağlanacaktır ıco ' suna ..
hero member
Activity: 896
Merit: 519
43.039 ETH
Already Contributed

ICO yavaş mı ilerliyor yoksa bana mı öyle geldi. Satış başlayalı 2 gün oldu öyle aman aman bir yatırım almadı sanırım herkes bonustan yararlanmak için ön satış zamanında yapacağı yatırımı yaptı. Bonus süreleri de diğer ICO lara göre az bir zaman ayırılmış %15 bonusla alabilmek için altı saat süre kaldı ondan sonra galiba %10 a düşürecekler. Bonus zamanın bitince daha da yavaşlayacaktır ether fiyatı da artıyor. 200.000 ether acaba çekme ihtimalleri var mı yoksa zor boş yere 1 ay bekleyecekler hayır bari 100.000 ether'e çekseler millet bastırır tamamlanması için miktar çok olunca herkes rahat rahat bekliyor gözlem yapıyor.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
43 bin ethereum' dan bahsediyoruz burada ama hiç kimsede 43 bin ethereum toplamış bir projenin imzasında, icosunda gibi bir heyecan yok. İnanılmaz bir şey bu.

Icoları patlata patlata ruhsuzlaştık mı ne yaptık azizim ?
hero member
Merit: 630
https://etherscan.io/address/0x71b1ee0848c4f68df05429490fc4237089692e1e#internaltx

43.000 lerde.pre-salein ekmeğini yiyorlar hala.%20  bonus dün bitti bugun %15 bonus başladı. milestonesta ki grafiğe göre  en az 120K toplamasını umuyorum ama çok iyimser bir beklenti sanırım.
full member
Activity: 210
Merit: 100
bu kadar uzatmalari gereksiz yatirimini yapacak zaten yapti. bosuna yatirimcilari bekletiyorlar biraz daha toplarlar sonlarinda belki bakalim. fena bir proje degil ama yuzde 20 bonus cok fazla degil. sonunda girenler olur belki 1 ay beklemek istemeyen parasini sonunda koyar
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
TR de başlığı yok sanıyordum, watchlist bakmaktan güncelden uzak kaldım.

Son dakikacılar ile hardcap' in yarı oranına ulaşabilir yatırım. Siteye de güzel bir bildirim sistemi koymuşlar. Gerçeği yansıtıyor mu bilinmez ama sol alt köşeden çıkıp, kimin ne kadar yatırım yaptığını gösteren küçük animasyonlu bir pencere var. Hoşuma gitti.

Animasyon doğru çalışıyor, gönderdiğim miktarı ve öncesi gelenleri inceledim, doğru..
hero member
Bu ay ICO lar için kötü bir zamanlama oluyor iyi yatırım toplayanlar oldu onlar için de kötü olmasa bile yatırımcı açısından baktığımızda hüsranla sonuçlanabiliyor. Change iyi başlangıç yaptı sonra duruldu süreyi bir ay yapmaları bence lüzumsuz neden diye sorarsanız yatırım yapmak için bekleyenler daha iyi fırsat kollamak için bekleyecekler bu esnada yatırımlar başka ICO'lara kayabilir. Ne kadarlık bir yatırım toplayacağı zaten ilk başlangıçta belli oluyor süreyi uzatmak zaman kaybına dönüşebilir.
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
Son dakikacılar ile hardcap' in yarı oranına ulaşabilir yatırım. Siteye de güzel bir bildirim sistemi koymuşlar. Gerçeği yansıtıyor mu bilinmez ama sol alt köşeden çıkıp, kimin ne kadar yatırım yaptığını gösteren küçük animasyonlu bir pencere var. Hoşuma gitti.
hero member
Merit: 630
bence iyi başlamadı icosu bunun en büyük nedenide şu anki piyasaların durumu.ilk gün %20 bonusla en az 50K yı geçmeleri gerekiyordu.hardcapten umudu kesmemek için. 41K da kaldılar.

daha önümüzde uzun bir süreç var ama şimdilik hardcap mümkün değil gibi.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
şöyle bir göz gezdirdim. estonya merkezlı ve estonyalılara kapalı mı şımdı bu. zıkıcez bare bızımkılerı zıkmeyelım mı dıyolar yanı. bu dunyanın olayı yasakları kaldırmak degılmıydı ben mı yanlıs bılıyorum. yatırım yapmayı yasaklamak ne oluyor aq.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.21621360
full member
Activity: 154
Trsekkurler paylaşım icin bir bakalım biz de
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Token Satışı başladı!

Toplanan Miktar: 40,719 ETH
Hard Cap: 200,000 ETH

1 ETH = 600 CAG (%20 Bonus ile)
Minimum Katılım Bedeli: 0.5 ETH

https://www.change-bank.com/
hero member
Activity: 1260
Merit: 644
şöyle bir göz gezdirdim. estonya merkezlı ve estonyalılara kapalı mı şımdı bu. zıkıcez bare bızımkılerı zıkmeyelım mı dıyolar yanı. bu dunyanın olayı yasakları kaldırmak degılmıydı ben mı yanlıs bılıyorum. yatırım yapmayı yasaklamak ne oluyor aq.
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
forumda pek katılan yok sanırım icosuna.

şu anda 40.000 ethereuma ulaşıldı presalede toplananlarla birlikte. bende 4 etherlik küçük bir yatırım yaptım. hardcap şuanda biraz zor gibi gözüküyor. başlarındaki genco tam bir tüccar 4 günden beri bi konuda antlaşmaya çalışıyoruz türkçe yazışsak kesin kayserilidir derdim.işgüzarın teki, projesinide iyi pazarladı şu ana kadar.saygı duydum çok genç olmasına ragmen hemen herşeyin farkında, egoda yok gibi..

bizim iş yattı ama projeye güveniyorum o yüzden küçük bir miktar bonustan yararlanmak için yatırım yaptım.
full member
Activity: 168
hero member
Activity: 629
Merit: 508
icosu başladı sitesinden takip ediyorum. daha 5 etherin üstünde yollayanı görmedim. hep 1 ether 0.5 etherlik katılım oluyor.

takip etmek için;

https://etherscan.io/address/0x4E86721a4e00D7167c11D9CfD2480403Bb630378

Direkt deposit adresinden takip etmek daha iyi bence. Sitedeki kafasına göre bildirim veriyor gibi geldi bana.
full member
Activity: 336
Şu an mevcut toplanan miktar 38k ethere pre-sale dahil mi? Değilse iyi başlangıç ancak hard cap çok uçuk ulaşamazlar.
full member
Activity: 201
Proof-of-Asset Protocol
icosu başladı sitesinden takip ediyorum. daha 5 etherin üstünde yollayanı görmedim. hep 1 ether 0.5 etherlik katılım oluyor.

takip etmek için;

hero member
Bunun da hard cap 200.000 ether olarak belirlenmiş. Birbirlerine bakarak mı cap belirlemeye başladı ICO'lar. Bu kadar parayı ne yapıyorlar ki. İlk günlerde bakalım ne kadar toplanacak, çoğunluk zaten ön satışta göndereceğini gönderdi bundan sonra aynı başarıyı sürdürebilir mi.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
7 saat sonra %20 indirimli icosu başlıyor. ben pre-icodan katıldığım için icosuna  katılmıyacagım. gene acele ettim ve pre-icodan aldım.aslında pek fark olmadı pre icodan %30dan almıştım şimdi % 20 den satıyorlar.hedefim şöyleydi:  hemen deltada işlem görür %30 u tutar kalanı satarım sermayeyi geri alırım diye düşünmüştüm. ama kazın ayağı oyle değilmiş. pre-ico da hardcap yapamadılar.  pre ile normal ico arasında 3 gün bekleme süresi koydular  ve benim planlarım yattı.

Planiniz güzelmis aslinda ama ICO bittikten sonra bir dump yerse coin bu ihtimali göz önünde bulundurmamissiniz umarim üzmez sizi CHANGE.
Pages:
Jump to: