Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   - page 26. (Read 13195 times)

hero member
Activity: 896
Merit: 630
7 saat sonra %20 indirimli icosu başlıyor. ben pre-icodan katıldığım için icosuna  katılmıyacagım. gene acele ettim ve pre-icodan aldım.aslında pek fark olmadı pre icodan %30dan almıştım şimdi % 20 den satıyorlar.hedefim şöyleydi:  hemen deltada işlem görür %30 u tutar kalanı satarım sermayeyi geri alırım diye düşünmüştüm. ama kazın ayağı oyle değilmiş. pre-ico da hardcap yapamadılar.  pre ile normal ico arasında 3 gün bekleme süresi koydular  ve benim planlarım yattı.
full member
Activity: 196
Merit: 101
imza sığmıyor neye göre karar vermişler ki buna ? bi kaç boşluk silip sığdırmaya çalıştım  Smiley
jr member imzası demi o member değil arasında fark var ondan olabilir.

Junior ile Member e aynı imzayı vermişler ondan olmuyor. Nasıl bi kafayla bunu yapmışlar onu sorguluyorum.

Bir sorum olacak.
İlk imza kampanyam benim. İmza kampanyası için formu dün doldurup yolladım, listeyi her pazartesi düzenliyorlarmış. Formu gönderdiğim andan itibaren attığım postlar kabul ediliyor mu ? Yoksa listeye eklendikten sonra mı sayılacak ?
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
ben pre sale girdim umarım sonm gibi olmaz ordan azım pis yandığından pre sale girmeye çekiniyorum riski katlıyorsun ama aynı seviede kar etmedikten sonra pre sale ne önemi var bakalım
bunda da aldırım riksten kazanç çıkmazsa birdaha pre sale girmem
full member
Activity: 266
Merit: 190
Toplanan para gercekten harika simdiye kadarda cok fazla giren olmamis imza kampanyasina umarim iyi biseler kalir ilk imza kampanyamda..
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Bu ekip güzel iş yapacak .. Yatırımları da güzel toparladılar ilk etapta .

İmza kampanyasında da güzel bir kazanç sağlayacak gibi duruyor .
hero member
Merit: 519
Yarın cumartesi günü Türkiye saatin göre saat 17:00 de ICO başlıyor sanırım, sitenin aşağı taraflarında bir sayaç daha var ama çalışmıyor 8 gün 10 saat olarak kalmış o şekilde. Toplam ne kadar topladı 50.000 ether'di yanlış hatırlamıyorsam ulaşdı mı bu miktara. 
newbie
Activity: 7
Merit: 0
çok iyi yatırım toplamış adamlar,duruma göre belki bende girerim
hero member
Activity: 518
Merit: 500
imza sığmıyor neye göre karar vermişler ki buna ? bi kaç boşluk silip sığdırmaya çalıştım  Smiley
jr member imzası demi o member değil arasında fark var ondan olabilir.
full member
Activity: 196
Merit: 101
full member
Activity: 308
Merit: 105

yokmuş böyle bir olay gene birileri dolandırıcılık yapmaya çalışıyor şimdi telegramdan açıkladılar. daha önce slack notification olarak geliyordu bu tarz mailler şimdi direk açtıkları sahte internet sitesi üzerinden yollamışlar. herşey aynı sonu com yerine co
Mailleri nereden buluyorlar bu adamlar da gonderıyorlar merak edıyorum
bir sekılde ilgilenilen iconun mail db sini çekiyorlarmı yoksa içeridenmı sızdırıyorlar anlamadım
bende hangi ıco ile ilgilensem kesin fake mail geliyor

slack profilinde yazıyor e-mailler oradan buluyorlar.
sr. member
Merit: 250

yokmuş böyle bir olay gene birileri dolandırıcılık yapmaya çalışıyor şimdi telegramdan açıkladılar. daha önce slack notification olarak geliyordu bu tarz mailler şimdi direk açtıkları sahte internet sitesi üzerinden yollamışlar. herşey aynı sonu com yerine co
Mailleri nereden buluyorlar bu adamlar da gonderıyorlar merak edıyorum
bir sekılde ilgilenilen iconun mail db sini çekiyorlarmı yoksa içeridenmı sızdırıyorlar anlamadım
bende hangi ıco ile ilgilensem kesin fake mail geliyor
hero member
Bana çok saçma gelmişti kendi ayaklarına sıkmış olurlardı gerçek haber olsaydı.

En son sabahleyin gönderilen mail içeriği kısaca şu şekilde:

PRE-ICO CLOSES IN 9 HOURS!
25% discount is only available during pre-sale.

Direkt site tarafından gönderilen postaları dikkate almalısınız. Aklına yatmayan mantıklı gelmeyen bilgileri de doğrulatarak teyit etmelisin. Hatta direkt olarak siteden geldiğini görsen de dikkatli olmakta fayda var kolayca başka yerden gönderilmiş gibi mail atılabiliyor.  

hero member
bu adamlar ne yapmaya çalışıyor  %30 dan yararlanmak için pre-sale kayıt olup yatırımımı yapmıştım. şimdi yeni mail yolladılar son 4 saat için özel promo yapıyorlarmış %45 indirimli olarak. bi daha hic bir projenin pre-saeline katılmayacağım.

attıkları mailde şu;

PRE-ICO CLOSES IN 4 HOURS!

We have received a great support from the community, and we want to thank you.

For this reason, we have created a special deal valid only for pre-sale.

You can now get tokens at 45% discount during the last 4 hours of pre-sale!

Don't miss this big opportunity.

hero member
bu adamlar ne yapmaya çalışıyor  %30 dan yararlanmak için pre-sale kayıt olup yatırımımı yapmıştım. şimdi yeni mail yolladılar son 4 saat için özel promo yapıyorlarmış %45 indirimli olarak. bi daha hic bir projenin pre-saeline katılmayacağım.

attıkları mailde şu;

PRE-ICO CLOSES IN 4 HOURS!

We have received a great support from the community, and we want to thank you.

For this reason, we have created a special deal valid only for pre-sale.

You can now get tokens at 45% discount during the last 4 hours of pre-sale!

Don't miss this big opportunity.

hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
Ön-Satış başladı!

Toplanan Miktar: 23,059 ETH
Ön-Satış Max Cap: 50,000 ETH

1 ETH = 650 CAG (%30 Bonus ile)
Minimum Katılım Bedeli: 10 ETH

https://bepartof.change-bank.com/

Toplam 34 bin küsür ether toplanmış siz bu mesajı yazdıktan sonra. Bu harika ve sevindirici. İmza kampanyasına katılan arkadaşlar inşallah hepimiz iyi rakamlar alacağız gibi görünüyor. Bir ico' da daha emeklerimiz boşa gitmeyecek umuyorum.
hero member
imza kampanyasınıda güncellemişler şu ana kadar toplanan rakam 10 milyon doları geçmiş hala indirimli olarak alım yapılılabiliyor.gecen günlerde 30 dakikalık canlı soru-cevap yaptılar.

https://www.facebook.com/changefinance/videos/1619687404749365/

ben kucuk bir miktarla katıldım pre-icosuna.

10 ether küçük miktar mı oluyor sizin için. Sizin adınıza sevindim hayırlı olsun bol kazançlar.
hero member
imza kampanyasınıda güncellemişler şu ana kadar toplanan rakam 10 milyon doları geçmiş hala indirimli olarak alım yapılılabiliyor.gecen günlerde 30 dakikalık canlı soru-cevap yaptılar.

https://www.facebook.com/changefinance/videos/1619687404749365/

ben kucuk bir miktarla katıldım pre-icosuna.
sr. member
Merit: 251
Bu proje için blog yazdım, ethereum adresimi istememişlerdi güvenim biraz kırılmıştı ama ICO dönemi iyi gidiyor. Umarım kimseyi mağdur etmezler

ether adresini imza kampanyasındada istemediler.monetha gibi sanırım ico bittikten sonra maille iletişim kuracaklar.imzasına gireli 4 gunu geçti hala listede kendimi göremiyorum 3 gün daha beklicem olmazsa çıkacağım imzasından. proje ne kadar güzel olsada bu ödüller için daha profesyonel çalışan birisini bulmalılar.

Twitter kampayasını güncellemişler . Geçen ana konu da yanlış hatırlamıyorsam denk geldim. Bu haftanınkiler Pazartesi güncelleneceğini bildirdiler .

Bakalım bekliyorum bende . Ayın 4 ' ünde dahil oldum kampanya'ya ..
hero member
Bu proje için blog yazdım, ethereum adresimi istememişlerdi güvenim biraz kırılmıştı ama ICO dönemi iyi gidiyor. Umarım kimseyi mağdur etmezler

ether adresini imza kampanyasındada istemediler.monetha gibi sanırım ico bittikten sonra maille iletişim kuracaklar.imzasına gireli 4 gunu geçti hala listede kendimi göremiyorum 3 gün daha beklicem olmazsa çıkacağım imzasından. proje ne kadar güzel olsada bu ödüller için daha profesyonel çalışan birisini bulmalılar.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Pages:
Jump to: