Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   - page 29. (Read 13195 times)

hero member
Activity: 896
Merit: 519
İmza kampanyasına katılmak istiyorum ancak SR member için kod neden düzgün çalışmıyor bu şekilde kabul ederler mi yoksa boş yere katılmış olmayayım. Belli bir kural var mı post sayısı veya herhangi bir başka kural mevcut mu.
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Membet imzasını biri kopyalabilir mi mobildeyim bir türlü kopyalayamadım.

Code:
[center] [b]CHANGE—First Global Crypto Bank | [url=www.change-bank.com]ICO[/url] |[url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2087937]Discussion[/url][/b][/center]

Bakalım imzasına katıldık . Ekip iyi duruyor . Alacağı yatırımda hatrı sayılır olacağını düşünüyorum açıkcası . Güzel projeler geliyor . Change ile de başarı sağlanacağına sıcak bakıyorum .
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Membet imzasını biri kopyalabilir mi mobildeyim bir türlü kopyalayamadım.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
daha önce bu başlıga gözucuyla bakmıştım.dün instagramdaki reklamları görünce daha detaylı inceleyip imzasını tasımaya karar verdim. singapur menşeililer ve ekip cok genç duruyor. youtubetaki videolarda ekip uyeleri projeyle ilgili kısa videolarla kendilerini tanıyor vs.benim ilgimi çekti monetha için ayırdgım etherlerin bir kısmıyla buna yatırım yapmayı ciddi olarak düşünüyorum.

telegramınada katıldım 700 küsür kişi var.güzel bişeyler olacak gibi.
full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
İnstagramda reklamını görünce benim de ilgimi daha da çekti. Daha önce öyle üstün körü bakmıştım şimdi detaylı inceleyeceğim monetha da sosyal medyadan yürümüştü. Başarılı oldu bakalım buna ne olacak.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
bu projenin reklamını gördüm instagramda. konusunu görüyordum ama o zamana kadar ilgimi çekmemişti. şimdi biraz detaylı inceledim ve imza kampanyasına girmeye karar verdim. hayırlısı olsun artık.
xnd
sr. member
Activity: 297
Merit: 250
@DEVRAWL
proje benim hoşuma gitti.dedikleri gibi ilk merkezsiz bankamı emin degilim.sanki daha önce buna benzer bir proje vardı diye hatırlıyorum.pre-ico 9unda başlıyor.takımla ilgili sürekli bilgilendirici detaylar veriyorlar hepsinin yaşı çok genç.güzel bir yatırım alacaklarını düşünüyorum.
full member
Activity: 224
Merit: 105
MFG Token Sale - 1st of January
blog post sayısı 300 e yaklaşıyor bu arada.bi şey geleceginden degilde maksat steemi biraz daha sık kullanayım diye düşünüyodum.

Kardesim steem ismini ögrenebilirmiyim? Biraz türk cevrem olsun orda. Ingiliz postlar okuyup dururyorum Cheesy
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
blog post sayısı 300 e yaklaşıyor bu arada.bi şey geleceginden degilde maksat steemi biraz daha sık kullanayım diye düşünüyodum.
sr. member
blogunu yazarken kimkibu yerine kimkibı yazdım menejerede mesaj attım hala duzeltmediler bir sorun olur mu acaba?
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
CHANGE—First Global Crypto Bank | ICO |Discussion

imza sığmıyor, 150 karakteri geçiyor, bu sorunu nasıl aştınız? teşekkürler.

problem değil, o haliyle olduğu gibi bırakabilirsiniz. sizin hatanız değil.
sr. member
Activity: 1664
Merit: 271
CHANGE—First Global Crypto Bank | ICO |Discussion

imza sığmıyor, 150 karakteri geçiyor, bu sorunu nasıl aştınız? teşekkürler.
full member
Activity: 224
Merit: 105
MFG Token Sale - 1st of January
Arkadaslar bu sistem yeni bir icaat degil.

Basarisiz bir sekilde zaten birkac ICO buna benzer bir sekilde gerceklesmisti.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Bu da muhakkak güzel bir yatırım alır kredi kart ve nabka projeleri çok arttı ama bunun ayrıca bir de yatırım özelligi olacak galiba
kendılerının paltformundan sepet yapılabılecek kendı uzmanlarının yatırım danısmanlıgından faydalanılacak gibi duruyor
çeviri için teşekkurler
sr. member
monaco daki sıcrayış. polybus ve tenx in toplamda aldığı 110 milyonluk yatırım,centranın 18 milyonluk pre-icosu, scam soylentileri dolanan bankera ve şimdide change.bu banka-card projeleri icolardan  çok ekmek yicek gibi duruyor. toplanan yatırımlar gercekten harika.

ten x ico fiyatı 70 centti şu anda 4 kusur dolardan işlem görüyor(x6) monaconun son artışı malum 10x yaptı. centradan beklenti cok yuksek vsvs kısaca soylemek istedigim eger ekip iyiyse bu tarz banka-kart projeleri benim için yatırım yapılabilir projeler.(bankera hariç) bununda icosuna girmeyi düşünüyorum.

full member
Activity: 266
Merit: 242
Güzel bir proje gibi,Bir ton kart projemiz oldu biri tamamlanmadan digeri çıkıyor piyasaya
centra card ile hemen hemen aynı gibi.MasterCard olan her yerde geçecekmiş öyle yazıyor
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Bu tim draper bunadamı bulaşmış bir şekilde en son tezosu destekleyecegini açıklamıştı durum ortada
bu proje iş yapabilir ama çok fazla kripto kart olmaya başladı tek endişem o
full member
Activity: 361
Merit: 101
Nedeni belli Amerika vatandaşlarını dolandıramazsın. Öperler.
Alakası yok. SEC regülasyonları ile ilgili. ICO'lara kafayı takmışlar. Şimdilik Amerika'yı askıya aldılar gibi.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Estonyadan yatırım kabul edilmemesi tamamen saçmalık. Adamlar e-estoniadan referans alıp reklam yapıyorlar, ki kaldı ki Estonya kendi coinini üretmeye çalışıyor. Kripto paralara şuana kadar en sağlıklı yaklaşan devlet. Amerika gibi bir kısıtlama olduğunuda sanmıyorum Estonyada. Biraz mantık hatası var gibi sebebini merak ettim açıkçası.
abd yatırımı almayanlar sadece kumar projeleri başka böyle bir şey görmedim.
Tamamen scam başka açıklaması olamaz  Wink  UZAK DURUN!

sadece kumar projeleri değil şu an piyasadaki projelerin en az %90'ı token satışı sırasında amerikan vatandaşı olup olmadığınızı soruyor, ve abd vatandaşlarının yatırım yapmasına izin vermiyor.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Estonyadan yatırım kabul edilmemesi tamamen saçmalık. Adamlar e-estoniadan referans alıp reklam yapıyorlar, ki kaldı ki Estonya kendi coinini üretmeye çalışıyor. Kripto paralara şuana kadar en sağlıklı yaklaşan devlet. Amerika gibi bir kısıtlama olduğunuda sanmıyorum Estonyada. Biraz mantık hatası var gibi sebebini merak ettim açıkçası.
abd yatırımı almayanlar sadece kumar projeleri başka böyle bir şey görmedim.
Tamamen scam başka açıklaması olamaz  Wink  UZAK DURUN!
Pages:
Jump to: