Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO]🔥NUCLEUS VISION🔥IoT ve Perakendenin Geleceği (Harvard & MIT takım🌟) - page 10. (Read 2040 times)

sr. member
Activity: 994
Merit: 391
Bounty yapacaklar mıymış hocam bilgi var mı?

Hocam bounty devam ediyor. linki ekliyorum
https://bitcointalksearch.org/topic/1m-bountyico-nucleusvision-the-future-of-iotretail-1m-bounty-2461585

Kaliteli bir proje 10 ETH yatırımı hak ediyor bence. Ama katılan sayısı çok  fazla hardcap ı çok hızlı yapabilir.

Açıkçası benimde aynı korkum var. Bende gireceğim projeye ve tüm hazırlıkları başlamadan tamamlamakta ve çok çabuk davranmakta fayda var. Daha önceden dakikalar içinde hardcap yapan projeler olmuştu. Umarım coin'i aldıktan sonra hardcap'i görürüz Smiley
member
Activity: 378
Merit: 11
ne oldugu konusunda hiç bir fikrim yok geliştirilmiş bir sensör var ama reelde nerelerde kullanılacak veya nasıl uygulanacak pek bir belirsizlik var magazada dıyor sensor için ama benı nasıl tanıyacak sensör benım trendlerimi takıp edecek, gereksiz bir hype yaratılmış
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Valla telegramina dun gireyim bir bakayim dedim 20bin kisi var. nasil bu kadar cok ilgi topladilar anlamadim. Localde ilgi yok. Bole asiri ilgi alan projelee genelde borsaya girince eksi aciyor.
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
Kaliteli bir proje 10 ETH yatırımı hak ediyor bence. Ama katılan sayısı çok  fazla hardcap ı çok hızlı yapabilir.
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
Bounty yapacaklar mıymış hocam bilgi var mı?
sr. member
Arkadaşlar takımdan açıklama geldi. Henüz token satışlarının başlamadığını söylüyorlar. Nucleus takımından hiç kimsenin whitelist'e girmeniz için slot satmayacağı, önemli haberler için telegram kanalının mutlaka kontrol edilmesi gerektiğini söylüyorlar. Anladığım kadarıyla birileri kendilerini Nucleus takımından olarak tanıtıp, whiteliste sokmak vaadiyle insanlardan para topluyormuş.
Dikkat edin lütfen
member
Activity: 308
Merit: 10
gelecek iot projelerinde olduğu düşünüldüğünde mantıklı bir bir proje gibi duruyor. youtube videosunu inceledim beğendim
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
Whiteliste bende girdim takibimde olan bi projeydi zaten ama nedense bi bluzelle gibi tam güven sağlamadı yani kazandıracağını düşünüyorum katılacağım ICO ya fakat biraz temkinli yaklaşıyorum.oda teknolojinin biraz ütopik olmasından kaynaklı sanırım
sr. member
White list alımları bitmiş.

https://bitcointalksearch.org/topic/wtb-nucleusvision-whitelist-email-2650044

İlk defa whitelist satın alan birini görüyorum . Demekki adam güveniyordu projeye ama whitelist' i kaçırdı.

Adamın biri 0.2 etherden satış için fiyat vermiş Smiley

Dün forumda yazacak fırsatım olmadı, zaten pek zamanda tanımadılar. Mail geldi 5 saat içinde whitelist'i kapatıyoruz diye. Maili gördüğümde zaten whitelist kapanmıştı. Sebep olarakta aşırı yoğunluk gösterilmiş. Allan'tan vaktinde kaydolmuşum.

Eğer bu bir pazarlama stratejisiyse gerçekten çok takdir ettim. Dahiyane bir fikir. Bu kadar akıllıca hareket eden bir ekip büyük işler çıkartabilir.

Bu arada toplamda 47,156 başvuru olmuş
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
White list alımları bitmiş.

https://bitcointalksearch.org/topic/wtb-nucleusvision-whitelist-email-2650044

İlk defa whitelist satın alan birini görüyorum . Demekki adam güveniyordu projeye ama whitelist' i kaçırdı.
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
Whiteliste girdik bakalım ufakta olsa icoya katılmayı düşünüyorum
sr. member
Ben pek sevememiştim bu projeyi ama beğenilen bir proje  olmuş genellikler hep övülüyor  .

Bende ilk ICO rating sitelerinde görmüştüm projeyi. Genel olarak puanları çok iyiydi merak edip bi bakayım dedim. Okuduktan sonrada hoşuma gitti. Geliştirici ekip ve yatırımcılar çok güçlü. Ellerinde üründe var. Dolayısıyla karlı olma ihtimali yüksek. ICO'danda almayı planlıyorum
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
Ben pek sevememiştim bu projeyi ama beğenilen bir proje  olmuş genellikler hep övülüyor  .
sr. member
Bende girdim whitelist e, icoya da katılacağım. Projeye girerken günlük hayatta kullanılır kullanılmaz gibi kriterlerden çok hype var mı ekip iyi mi ona bakmak gerekiyor. Çıkan projelerin hangisi kullanılıyor ki zaten hayal satıyorlar. Bizde o hayali alıp satıyoruz. 2-3x yapar çıkarım icodan

Bende yaptım whitelist'e kaydımı ve ICO'yada bir terslik olmazsa gireceğim. Katılıyorum, çoğu zaman hayal alıp hayal satıyoruz ancak bu proje, mutlaka görmüşsünüzdür işleri bunda bir adım daha öteye taşımış. Geliştirdikleri sensörün patent başvurusunu gerçekleştirmişler. Senserön Ar-Ge si 3 sene sürmüş. Şu an pazarladıkları teknoloji, 10 farklı mağazada kullanılıyor ve veri aktarıyor.
member
Activity: 378
Merit: 11
Abi ben bunu okudum okudum birşey anlamadım kimsede anlamamış herhalde adam böyle beyin arası sinir ağları çizerek millletin aklını dolandıracak hımm adamlar yapmış dedirtecek birşeymi yapmışlar nedir, saçma sapan birşey olmuş sanki bilim projesimi bu şimdi
full member
Activity: 490
Merit: 193
Bende girdim whitelist e, icoya da katılacağım. Projeye girerken günlük hayatta kullanılır kullanılmaz gibi kriterlerden çok hype var mı ekip iyi mi ona bakmak gerekiyor. Çıkan projelerin hangisi kullanılıyor ki zaten hayal satıyorlar. Bizde o hayali alıp satıyoruz. 2-3x yapar çıkarım icodan
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Çok iyi proje forumda fazla ilgi görmemesine sevindim ilgi görmeyenler daha fazla iş yapıyor. Whiteliste kaydoldum eğer ico tarihinde uygun durumda olursam yüklü girmeyi düşünüyorum.
sr. member
Arkadaşlar bir süre önce Nucleus Vision tarafından gerçekleştirileceği duyurulan ve şirketin kurucusu ve CEO'sunun katılacağı AMA bugün gerçekleşti. 2 saate yakın süren AMA'da CEO potansiyel yatırımcıların pek çok merak ettiği soruyu cevapladı. İzlemek isteyen arkadaşlar linkten ulaşabilirler.

https://www.youtube.com/watch?v=rGSHoM0Lvns
sr. member
tamam proje guzel ama. gunluk hayatta henuz yeteri kadar yer bulmadi blockchain teknolojileri. nasil buyutecekler bu sartlar altinda ekosistemi. iot la olan bagi guclu yonlerinden biri. takipteyim

Blockchain günlük hayata yeni yeni girmeye başladı. Kesinlikle önümüzdeki 5 sene içinde aklın hayalin almadığı alanlarda kullanılmaya başlanacak. Bu teknolojiyi en çok kullanacak sektörlerden biride bence pazarlama olacak. Nucleus Vision bu noktodaki açığı bence çok iyi görmüş, ayrıca girdikleri piyasa genişlemeye ve dallanıp budaklanmaya çok müsait.

Pazarlama sektörü haricinde güvenlik sektöründeki çalışmalarıda çok önemli.
full member
Activity: 364
Merit: 100
tamam proje guzel ama. gunluk hayatta henuz yeteri kadar yer bulmadi blockchain teknolojileri. nasil buyutecekler bu sartlar altinda ekosistemi. iot la olan bagi guclu yonlerinden biri. takipteyim
Pages:
Jump to: