Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO]🔥NUCLEUS VISION🔥IoT ve Perakendenin Geleceği (Harvard & MIT takım🌟) - page 7. (Read 2035 times)

full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
capimiz garanti olsun ya
gerçi telegramında estiriyo olmaları lazım bununla ilgili
şu 'ilk gelen alır' bıdısı yüzünden bi ton icoya mal gibi baktık kaldı öyle

dün matrixchaine 4 kere göndermeyi denedim

500k gas 99gwei

4 kere fail yedim

212 kişiyle hardcap yaptı adamlar. epey arttı bu durum. küçük de olsa cap garantilemeleri lazım ya . harbiden çok bunaldık şu durumdan  Cry
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Bu ara hangi icoya niyetlensem giremiyorum anında tükeniyor bunda da benzer bir şey yaşayacağız gibi duruyor ama umarım alabiliriz.
member
Activity: 434
Merit: 11
Nucleus favori ICOlardan birisi. Selfkey gibi 11 dakikada satis kapanmasin. Bounty ve whiteliste katildik bakalim. hayirlisi. Proje uzerinde HYIP var
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
önce gelen alır şekli olmayacak di mi hocam ?

5 whitelistle pusuya yattım bekliyorum

garanti di mi caplerimiz ?

Hocam kolay gelsin hiç belli olmaz ne olacağı. Herkes pusuya yatmış aslan gibi ICO'ya saldıracak. Kısa sürede, biz daha alım yapamadan saniyeler içinde hardcap yapması ihtimaller dahilinde. Daha önce örneklerini biliyorum. Dolayısıyla whitelistteyiz kesin aldık demek için biraz erken ama alma şansımız yüksek.
Biz aldıktan sonra hardcap, tadından yenmez Smiley
sr. member
Activity: 329
Merit: 250
Whitelist kapanmış  Sad yatırım yapılabilecek bir projeydi 44 bin üye var telegramda advisorlar sosyal medyada bilinen elemanlar girenler iyi para kazanacak ve biz yine kaçırdık Cheesy
newbie
Activity: 154
Merit: 0
Bu ay başlar diyordum fakat şubattan bile şüphe ediyorum,sanırım martı bulacak. Aid WePower ve nucleus icolarini bekliyordum. Aid dün 1bucuk saatte hard cap yaptı bundan ve we powerdan hard cap konusunda hiç şüphem yok açıkçası. Wepower ve nucleus dan herkesin beklentisi çok yuksek, tek endisem borsalara girdikten sonra piyasanın yine yapacagini yapip beklentilerin tersinde hareket etmesi, sabırlı yatirimcinin uzun vadede cok uçuk karlar sağlayacağını düşünüyorum
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
Bu projede hype iyi whitelist kaydını yaptırdık ama bluzelledki gibi cücük kadar kişibaşı yatırım miktarı olacağını düşünüyorum.Piti iyi yapmışsın fazla almakla
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
önce gelen alır şekli olmayacak di mi hocam ?

5 whitelistle pusuya yattım bekliyorum

garanti di mi caplerimiz ?
sr. member
Arkadaşlar konu takibim altında. Henüz ICO ile ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. ICO'nun şubat sonuna doğru yapılacağına dair söylentiler dolaşıyor. Şu an için sadece 2018'in ilk çeyreği olarak biliyoruz. ICO tarihi ve yeni haberler geldikçe buradan paylaşmaya devam edeceğim.
sr. member
Umarım istedigin gibi olur kardeşim, ama benim bu projede içime sinmeyen birşey var çok iyi bir topluluk yakaladı ama bu süreci lehlerine çevirmekte geç kalacaklar gibi hissediyorum.
Saol dostum. Girmeye çalışacagız bakalım sonumuz nr olacak. Gerçi öyle tahmin ediyorum ki bu kadar tantanadan sonra kısa vadede iyi borsalara yüksekten girecektir. Bi bakıp bir kısmını kısa vadeli bir kısmınıda uzun vadeli tutulabilir.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Umarım istedigin gibi olur kardeşim, ama benim bu projede içime sinmeyen birşey var çok iyi bir topluluk yakaladı ama bu süreci lehlerine çevirmekte geç kalacaklar gibi hissediyorum.
sr. member
Hocam bu proje hakkında çok fazla ilgi oldugunu gördüm kanal 20bın kişiyi geçmiş siz ne diyorsunuz, tercüman olarak fikriniz önemli ico sürecini uzatmaları bu yakalanan hype düşmesine sebep olurmu acaba, ben sıkılmaya başladım çünkü geçen zamandan
Aynı şeyi bende bir süre önce düşündüm. Hype yavaş yavaş azalmaya başladı. Ancak takım gerçekten ne yaptığını çok iyi biliyor ve ben daha tüm kozlarını oynamadıklarını düşünüyorum. Sanki bekledikleri bir şey varda o gerçekleştiği an ICO'yu hemen sonra başlatacaklar gibi hissediyorum. Takım inanın bana 3-5 milyon dolara oynamıyor. Bütün güçleriyle hardcap'e oynuyorlar.

Ben ICO'ya katılmak için whitelist'e kayıt yaptırabilen şanslılardanım. Katılabileceğim maksimum rakamlada ICO'ya katılmaya çalışacağım.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
çok degişik ilerliyor ico sureci hala belli degil çok fazla ilği oldu muhtemelen kısa sürede hardcap yapacaklar ama neden bu şekilde yavaş gidiyor anlamadım
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Alması zor aşırı ilgi olan projeler genelde çıktıktan sonra beklenen patlamayı yapamıyor. İlgili olan herkes aldığından hype yapılamıyor sanırım.

Valla bunda ilgili herkes alamayacak gibi duruyor whitelisti kaçıran bir çok insan var ben whitelistte olmama rağmen umarım alırım diyorum. Gerçi Enigma'da da aynı durum olmuştu ama 1-2 ay süründürdü sonra uçuşa geçti belli olmuyor.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Alması zor aşırı ilgi olan projeler genelde çıktıktan sonra beklenen patlamayı yapamıyor. İlgili olan herkes aldığından hype yapılamıyor sanırım.
member
Activity: 152
Merit: 10
ImmVRse | Disrupting the VR industry
Web sitelerinde Whitelist is closed uyarısı var.
Artık bunun icosuna katılamıyoruz heralde?
Fırsatı kaçırdık galiba.

Kapanalı çok oldu whitelist'in eğer kayıt yaptıramadıysanız giremezsiniz.Varsa giren tanıdık falan ortaklaşa girmenizi tavsiye ederim.Proje gerçekten kazandıracak cinsten.ICO dan alamayan birçok kişi borsaya çıkınca yüklenecek diye tahmin ediyorum
full member
Activity: 434
Merit: 109
Web sitelerinde Whitelist is closed uyarısı var.
Artık bunun icosuna katılamıyoruz heralde?
Fırsatı kaçırdık galiba.
sr. member
Activity: 630
Merit: 253
Hocam bu proje hakkında çok fazla ilgi oldugunu gördüm kanal 20bın kişiyi geçmiş siz ne diyorsunuz, tercüman olarak fikriniz önemli ico sürecini uzatmaları bu yakalanan hype düşmesine sebep olurmu acaba, ben sıkılmaya başladım çünkü geçen zamandan
sr. member
Arkadaşlar takip edebildiğim kadarıyla henüz ICO ile ilgili hiçbir bilgi yok. Tarih de belli değil limit olup olmadığıda. Paylaşılan tek şey henüz ICO'nun başlamadığı ve dolandırıcılara dikkat edilmesi gerektiği. 2018'in ilk çeyreğinde tarih açıklanacak hep beraber bekliyoruz.

Geç yapsınlar iyi olur.matrix var 2 gün sonra ona gireceğim buna para kalmayacak gibi duruyor.İlk çeyrek dediğine göre martın sonuna kadar yolu var heralde.

Ne yalan söyleyeyim benim de işime geliyor geç olması. Elimden geldiğince yüklü girmek istiyorum. Ancak şu an için satamadığım coinler var. Onlardanda uygun bi fiyattan çıkıp parayı buraya aktarabililirsem gerçekten mutlu olacağım.
Pages:
Jump to: