Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO]🔥NUCLEUS VISION🔥IoT ve Perakendenin Geleceği (Harvard & MIT takım🌟) - page 8. (Read 2035 times)

full member
Activity: 588
Merit: 125
Cidden tanıtım videosunu izledim bildiğin black mirrorun bir bölümündeki olaylardan esinlenmişler sanki bakalım ne olacak göreceğiz
full member
Activity: 420
Merit: 100
Arkadaşlar takip edebildiğim kadarıyla henüz ICO ile ilgili hiçbir bilgi yok. Tarih de belli değil limit olup olmadığıda. Paylaşılan tek şey henüz ICO'nun başlamadığı ve dolandırıcılara dikkat edilmesi gerektiği. 2018'in ilk çeyreğinde tarih açıklanacak hep beraber bekliyoruz.

Geç yapsınlar iyi olur.matrix var 2 gün sonra ona gireceğim buna para kalmayacak gibi duruyor.İlk çeyrek dediğine göre martın sonuna kadar yolu var heralde.
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
Arkadaşlar takip edebildiğim kadarıyla henüz ICO ile ilgili hiçbir bilgi yok. Tarih de belli değil limit olup olmadığıda. Paylaşılan tek şey henüz ICO'nun başlamadığı ve dolandırıcılara dikkat edilmesi gerektiği. 2018'in ilk çeyreğinde tarih açıklanacak hep beraber bekliyoruz.
full member
Activity: 392
Merit: 101
Arkadaşlar bir iki sorum var. Bunun whitelistindeyim ancak alıp alamayacağımız bile belirsiz çok ilgi var. Ben 10k dolarla girmeyi düşünüyorum ama whitelisti kaçıran arkadaşlarımda benimle birlikte almak istiyor 30-40k dolar tek kişi girebiliyor mu bir kişinin üst limiti nedir? Birde bu gas price ve gas limit bunları kaç yapmak lazım gerekirse 300-500 dolar fee vermeye razıyım yeterki alabilelim.

üst limit henüz belli değil diye biliyorum.detaylar ilerleyen günlerde açıklanacak demişlerdi.gas price da ico sürecinde belirtilir. şu an bilgi yok sanırım. tahminimce üst limit çok yüksek olmayacaktır. pre-salede büyük yatırımcılara satış yaptılar çünkü.whitelist de çok kalabalık olduğu için düşük tutarlar muhtemelen.
member
Activity: 154
Merit: 10
Arkadaşlar bir iki sorum var. Bunun whitelistindeyim ancak alıp alamayacağımız bile belirsiz çok ilgi var. Ben 10k dolarla girmeyi düşünüyorum ama whitelisti kaçıran arkadaşlarımda benimle birlikte almak istiyor 30-40k dolar tek kişi girebiliyor mu bir kişinin üst limiti nedir? Birde bu gas price ve gas limit bunları kaç yapmak lazım gerekirse 300-500 dolar fee vermeye razıyım yeterki alabilelim.
full member
Activity: 392
Merit: 101
bir bu bir de bluzelle katılmayı çok istediğim icolar. ikisinden de whitelist aldım bekliyorum bakalım.
member
Activity: 164
Merit: 10
Bundan oldukça fazla umutluyum hatta tek katılacağım ICO Q12018 için.
newbie
Activity: 112
Merit: 0
Whitelist'i kaçırdığım için karalar bağladığım proje.. İnşallah bir alım fırsatı verilir de yüzümüz güler.. Aksi taktirde piyasaya çıktıktan sonra beni benden alacak yükselişler yakalayacağından şüphem yok.. Umarım psikolojimi bozmazsın Nucleus..
hero member
Activity: 756
Merit: 500
whitelist kaydı yaptırdım. 1 eth ile katılmayı düşünüyorum. proje çok iyi görünüyor. bi 5x falan görürsem çıkarım diye düşünüyorum. umarım monetha gibi olmaz.
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
Whitelist' e katıldım . ICO için ETH biriktirmeye başladım . Tek beklediğim ICO bu .
sr. member
arkadaşlar merhaba, ben şans eseri bu ICO'yu keşfedip whitelist'e kaydoldum. ancak sonraki süreçler nasıl oluyor hiç bir fikrim yok. Mesela token'lar piyasaya çıktığında yeni bir borsaya girerse cüzdanda tuttuğum token'ları buraya aktarıp hemen satmam mı gerekiyor maksimum kâr için? çünkü gördüğüm kadarıyla bir markete yeni giren bir coin çok yüksekten başlayıp ani bir düşüş yaşıyor ve kolay kolay tekrar ilk giriş seviyesine ulaşamıyor. ICO'yu satın aldıktan sonraki süreç için bilgi verebilir misiniz? nasıl bir yol haritası izlemek gerekir?

Yol haritası aslında piyasaya giren coin'in yol haritasına,projeye ve ekibin vaadedilenleri yapıp yapmamasına göre değişiyor. Kimi zaman coin piyasaya girdikten bir süre sonra değer kazanıyor, kimi zaman uzun bir süre bekletiyor, kimi zamanda yok olup gidiyor.

Piyasaya girer girmez satanlar genelde ödül avcıları ya da kısa zamanda karın alıp çıkmak isteyenler oluyor. Projeye güvenenler uzun vade bekleyip, projede tutarsa çok daha fazla kar elde edebiliyor.

Şu anda borsalarda gördüğünüz coinlerin çok büyük bir kısmı ICO ile arz edildir.

Bir de şuna dikkat etmek lazım. Coin piyasaya girdiğinde fiyatı çok yüksekten giriyor. Ancak bu seviyelerde alıcı olmadığı için anında ilk alıcının pasife yazdığı alım seviyesine fiyat otomatik olarak düşüyor. Dolayısıyla sanki çok büyük bir düşüş yapmış gibi görünüyor. Aslında fiyat belkide ICO fiyatının üstünde tutunduğu halde ciddi bir düşüş yapmış gibi görünebiliyor
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Çok güzel bir proje, belki de ilk defa bir ico'ya katılma isteğim var. Ticaretin içinde kesinlikle olması gereken bir pazarlama yardımcısı.

Kısaca özetlersek,
İşyerine müşteri gelecek, direkt sana onun adı, nelerden hoşlandığı, sevdiği renk..vs bilgileri gelecek, hiç tanımadığın müşteriye adıyla hitap edeceksin, beğendiği tarzı bildiğin için ona göre ürün önereceksin. satışın gerçekleşmemesi çok zor. üstüne bir de alışveriş bitince hediye ncash kazanacaksın.

Biraz Black Mirror dizisinde gibi hissettiren çok önemli bir proje bence.

Evet Black Mirror'dan bir kesit gibi.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Çok güzel bir proje, belki de ilk defa bir ico'ya katılma isteğim var. Ticaretin içinde kesinlikle olması gereken bir pazarlama yardımcısı.

Kısaca özetlersek,
İşyerine müşteri gelecek, direkt sana onun adı, nelerden hoşlandığı, sevdiği renk..vs bilgileri gelecek, hiç tanımadığın müşteriye adıyla hitap edeceksin, beğendiği tarzı bildiğin için ona göre ürün önereceksin. satışın gerçekleşmemesi çok zor. üstüne bir de alışveriş bitince hediye ncash kazanacaksın.

Biraz Black Mirror dizisinde gibi hissettiren çok önemli bir proje bence.
newbie
Activity: 38
Merit: 0
arkadaşlar merhaba, ben şans eseri bu ICO'yu keşfedip whitelist'e kaydoldum. ancak sonraki süreçler nasıl oluyor hiç bir fikrim yok. Mesela token'lar piyasaya çıktığında yeni bir borsaya girerse cüzdanda tuttuğum token'ları buraya aktarıp hemen satmam mı gerekiyor maksimum kâr için? çünkü gördüğüm kadarıyla bir markete yeni giren bir coin çok yüksekten başlayıp ani bir düşüş yaşıyor ve kolay kolay tekrar ilk giriş seviyesine ulaşamıyor. ICO'yu satın aldıktan sonraki süreç için bilgi verebilir misiniz? nasıl bir yol haritası izlemek gerekir?
sr. member

Yoğun bir hype var ancak bunun belirli sebepleride var. Altı boş bir hype yapılmıyor. Ortada patentlenmek için bekleyen halihazırda çalışan ve kullanılan bir ürün var. Bu ürün hepimizin alış veriş alışkanlıklarını etkileyebilecek kadar da önemli.

Bende ICO tarihini yakın olarak takip ediyorum. Henüz bir açıklama yok.
full member
Activity: 322
Merit: 112
Bi projede hyğe olması yeterli öyle çok kallavi bişey sunmasına gerek yok çoğu zaman, bundada yeteri kadar hype var ve tahminim 2 veya 3x çok rahat yapacaktır kısa vadede,uzun dönemde ise yolu dahada açık.Bence kaçırdım diye üzülenler experty baksın derim.o projede aynı bunda olduğu gibi hype üst seviyelerde geziyor
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Whitelist'e katıldık bakalım. Güzel bir proje olduğu konuşuluyor.
sr. member
Activity: 308
Merit: 250
whitelist kaydı bitti sanırım. bu icoyuda kaçırdık. bir çok takip ettiğim uzmanlar bu ico hakkında yazıyorlardı. güzel yerlere gelecektir bence.
full member
Activity: 490
Merit: 193
Whitelist kaydı yaptırdım ama bi tarih belirlememeleri kötü olmuş hergün takip ediyorum ne zaman yapılacak diye,Açıklayında ona göre program yapalım bari yada en azından hergün girip kontrol etmek zorunda kalmayalım.Aklımdan gidecek kaçıracağım diye üzülüyorum
full member
Activity: 420
Merit: 100
Çok sağlam bir proje gibi geldi bana whitelist ini kaçırdığıma bayağı üzüldüm icoda açılma şansı var mı diğer kullanıcılara acaba bir bilgi var mı açılırsa süper olacak
Pages:
Jump to: