Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO]🔥NUCLEUS VISION🔥IoT ve Perakendenin Geleceği (Harvard & MIT takım🌟) - page 6. (Read 2032 times)

full member
Activity: 350
Merit: 110
elinde fazladan whitelist'i olan var mı?

Fazladan varsa benim içinde hiç fena olmaz. Bolca whitelist yapan arkadaşlar varsa ulaşırlarsa iyi olur. DADİ whitelistiyle takas düşünen varsa ulaşsın Cheesy
member
Activity: 135
Merit: 10
elinde fazladan whitelist'i olan var mı?
full member
Merit: 100
Süreç çok uzamadı mı arkadaşlar sizce de? Tamam on numara proje hype var falan ama en azından ico tarihini falan açıklayın millet ona göre yatırımlarını ayarlasın.

Bir süredir yeni bir gelişme olmadı. Herkes bekliyor. Bizde bekliyoruz. Ben büyük bir haber gelecek ve ardından hemen ICO'yu başlatacaklar diye düşünüyorum. Fırtına öncesi sessizlik.

Ekip sessiz kalsa da hype çok fazla yine de. Gonetwork projesi gibi uzun süredir bekleniyor ve 10 saniyelik bir ico izletecek gibi bize yine..
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
ben böyle cimrilik görmedim arkadaş ya. imzaya bounty havuzunun sadece %5'ini ayırmak ne demek. dalga mı geçiyor bunlar anlayamadım.

Aslında cimrilik demek çok doğru olmayabilir çünkü ödül için ayrılan toplam bütçe, ETH 400 $ iken, toplamda 1 milyon dolardı. Şimdi bunun çok daha üzerinde. Sadece imza için ayrılan bütçe düşük (%5), ki bu rakam konu ilk açıldığında haklı olarak tenkit edildi. Ancak geliştirici takım bu oranlarla devam etmeyi uygun buldu.

20%: Reddit Campaign
10%: Twitter Campaign
5%: Telegram Campaign (Now Closed)
5%: Facebook Campaign
15%: Creative Campaign (Artwork and Videos)
10%: Bug Hunt and Creative Development (Now Closed)
20%: Articles, Reviews, Publications
10%: Translation Campaign (Now Closed)
5%: Signature Campaign

Bitcointalkın popülerliği düşükçe projelerin imza kampanyalarına ayırdıkları paylar da böyle yavaş yavaş düşecek gibi görünüyor zamanla.
Reddit'in büyüklüğünü ve önemini yeni yeni anlıyor projeler...
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
Süreç çok uzamadı mı arkadaşlar sizce de? Tamam on numara proje hype var falan ama en azından ico tarihini falan açıklayın millet ona göre yatırımlarını ayarlasın.

Bir süredir yeni bir gelişme olmadı. Herkes bekliyor. Bizde bekliyoruz. Ben büyük bir haber gelecek ve ardından hemen ICO'yu başlatacaklar diye düşünüyorum. Fırtına öncesi sessizlik.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
imzaya %5te verir isterse %1de verir. beğenmiyorsanız bunların imzasına girmezsiniz bu kadar basit  Grin
full member
Activity: 336
ben böyle cimrilik görmedim arkadaş ya. imzaya bounty havuzunun sadece %5'ini ayırmak ne demek. dalga mı geçiyor bunlar anlayamadım.

Aslında cimrilik demek çok doğru olmayabilir çünkü ödül için ayrılan toplam bütçe, ETH 400 $ iken, toplamda 1 milyon dolardı. Şimdi bunun çok daha üzerinde. Sadece imza için ayrılan bütçe düşük (%5), ki bu rakam konu ilk açıldığında haklı olarak tenkit edildi. Ancak geliştirici takım bu oranlarla devam etmeyi uygun buldu.

Bitcointalkın popülerliği düşükçe projelerin imza kampanyalarına ayırdıkları paylar da böyle yavaş yavaş düşecek gibi görünüyor zamanla.
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
epeydir ses soluk çıkmadı

şimdi tutup ''ya biz hallettik satış işini falan , airdrop yapalım size eheh'' falan derlerse varya

hepinizi nucleus telegramına beklerim

ingilizce olarak da çok acaip sövebiliyorum
member
Activity: 189
full member
Activity: 588
Merit: 104
Bounty dağılımından ekipteki kimsenin haberi bile yoktur. Olsa bile umurlarında olduğunu sanmıyorum. Bounty konusu sanıldığı kadar önemsenen birşey değil. Eğer proje ekibi bountycileri çok önemsiyorsa bilinki o proje patlak bir projedir.
sr. member
bu proje çok güzel ve yatırımcısına kazandıracak. bounty konusuna gelince kesinlikle adil olmadıklarını düşünüyorum. biraz saçmalamışlar dağılımlarda ve bu nsanlardan tepki topluyor. sonuçta boounty hunteralrda icoya katılıyorlar çoğu zaman. bu onları küstürmek anlamına gelir. hele imza için verilen %5 tam bir komedi olmuş.

Bencede %5 gerçekten uygun bir rakam değil. Bu sitedeki yatırımcı profili sosyal medyadan (heleki hesapların çoğunun fake olduğu düşünülürse) çok daha güçlü ve hedef kitle olarak en büyük önceliğin verilmesi gereken platform.
full member
Activity: 364
bu proje çok güzel ve yatırımcısına kazandıracak. bounty konusuna gelince kesinlikle adil olmadıklarını düşünüyorum. biraz saçmalamışlar dağılımlarda ve bu nsanlardan tepki topluyor. sonuçta boounty hunteralrda icoya katılıyorlar çoğu zaman. bu onları küstürmek anlamına gelir. hele imza için verilen %5 tam bir komedi olmuş.
sr. member

full member
Activity: 462
Merit: 107
sr. member
Bana da geldi tutanota.com mu nedir oradan mail adresi alıp atıyor şerefsizler. İşin enteresan tarafı kaydolduğum diğer icolarla alakalı da atıyorlar mail adreslerini nereden ele geçiriyorlarsa artık.

Evet diğer ICO'lar içinde geliyor. Özellikle takip edilen büyük ICO'lar hype'lanan ICO'lar lütfen dikkatli olun arkadaşlar. Telegram'a ve websitesine bakmadan hareket etmeyin.
member
Activity: 243
Bana da geldi tutanota.com mu nedir oradan mail adresi alıp atıyor şerefsizler. İşin enteresan tarafı kaydolduğum diğer icolarla alakalı da atıyorlar mail adreslerini nereden ele geçiriyorlarsa artık.
sr. member
Arkadaşlar aman dikkat az önce güya nucleustan gelmiş gibi yazılmış ve pre-sale'in başladığı belirten bir mail aldım. İnternet sitesinde de, telegram kanalında da böyle bir bilgi yok. Sakın inanmayın kesinlikle dolandırıcılardan Satışlar henüz başlamadı.

SCAM.

SCAM.
full member
Activity: 392
Merit: 101
Beyler ICO fiyatı ne olacak ? Whitelist zamanını kaçırdık şimdi etherdelta'dan filan toplamaya çalışacağız başka çaremiz yok Smiley
ico fiyatı 1 cent olması lazım. ether karşılığı netlesmedi sanirim.
full member
Merit: 110
Beyler ICO fiyatı ne olacak ? Whitelist zamanını kaçırdık şimdi etherdelta'dan filan toplamaya çalışacağız başka çaremiz yok Smiley
full member
Activity: 336
capimiz garanti olsun ya
gerçi telegramında estiriyo olmaları lazım bununla ilgili
şu 'ilk gelen alır' bıdısı yüzünden bi ton icoya mal gibi baktık kaldı öyle

dün matrixchaine 4 kere göndermeyi denedim

500k gas 99gwei

4 kere fail yedim

212 kişiyle hardcap yaptı adamlar. epey arttı bu durum. küçük de olsa cap garantilemeleri lazım ya . harbiden çok bunaldık şu durumdan  Cry

Kesinlikle katılıyorum bende girmeye uğraştım ama aynı problemle karşılaştım scriptle hallediyorlar sanırım işlemi biz girene kadar hardcap yapılıyor. ve yanlış bilmiyorsam 6 kat civarı yaptı çıktığı gibi Embarrassed
Pages:
Jump to: