Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO]🔥NUCLEUS VISION🔥IoT ve Perakendenin Geleceği (Harvard & MIT takım🌟) - page 2. (Read 2040 times)

full member
Activity: 420
Merit: 100
simdi kardesim adam yatirim yapmamis. ortada para falan yok. dolayisiyla risk te yok. kyc nin mantigi nedir bu durumda. seviyesiz bir takim iste ne olacak. insanllah 50 satoshilere duser tokenlarin degeri. zaten o hype i yaratamadilar. belli yani. 100 satoshiye dogru gidiyor degeri.

aynen çok saçma bir şey bu kyc mantığı nedir?Saçmalıktan başka bir şey değil sadece kimlik bilgisi toplamak için yapmışlar başka açıklaması yok aslında forum olarak dur demeliyiz bu kyc işine
full member
Activity: 364
Merit: 100
simdi kardesim adam yatirim yapmamis. ortada para falan yok. dolayisiyla risk te yok. kyc nin mantigi nedir bu durumda. seviyesiz bir takim iste ne olacak. insanllah 50 satoshilere duser tokenlarin degeri. zaten o hype i yaratamadilar. belli yani. 100 satoshiye dogru gidiyor degeri.
full member
Activity: 686
Merit: 111
bounty için kyc nedir arkadaş? İyiden iyiye abarttıyorlar bu işi. Dersin ki bin dolarlık token verecekler. Normal icolarda bile kyc şartını sorgularken bountylerde kyc?

Oldu canım.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Arkadaşlar KYC maili Nucleustan geliyor. KYC doldurulmalı. Son tarih 6 Mart. KYC ok.

Ancak birde 1500 nCash kazandığınızı söyleyen bir mail daha geldi bana. Kesinlikle SCAM. Sakın linke falan tıklamayın. Bilgi vermeyin.

kyc isteyen mailde herkesin e-maili açıkça yazılmış, tam amatör işi, biride listeyi almış, herkese pishing atmış, valla 3 kuruşluk token verecekler diye atmadığımız takla kalmadı. birde elimizdekinden olucaz, bunların amatörlükleri yüzünden.
kyc mevzusu yüzünden iyice soğudum bounty olaylarından
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
Arkadaşlar KYC maili Nucleustan geliyor. KYC doldurulmalı. Son tarih 6 Mart. KYC ok.

Ancak birde 1500 nCash kazandığınızı söyleyen bir mail daha geldi bana. Kesinlikle SCAM. Sakın linke falan tıklamayın. Bilgi vermeyin.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
geçenlerde telegramda airdropa 100 binin üzerinde başvuru olduğunu söylemişlerdi. yani kişi başına düşecek olan miktarı siz düşünün. Airdrop bekleyenler boşuna güzel getiri ümit etmesin bence  Wink Binance a girmesi ekibin fiyatı umursadığını gösteriyor. Alım için güzel bir sinyal bence.

Airdrop olayı için de KYC zorunluluğu varmı acaba Grin Grin yani dediğiniz gibi 1000 kişi katılmışsa ve KYC zorunluluğu da varsa pekte bir anlamı olmayacak gibi bu airdrop olayının.
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
Bunlarada gonderelim ne olacak sanki. Eger birisi benim pasaportumla bana bise yapabiliyosa zaten okadar guclu adam herseyi yapar Smiley
full member
Activity: 700
Merit: 134
Nucleus.Vision gibi bir adresten gelen bir mail var, zaten spam bölümüne düşüyor. Dikkatsizlik ile private keyinizi girmeyin, cüzdan bilgileri vererek ödül alınmaz Cheesy
Tecrübesiz arkadaşlar varsa üstüne atlamasın, sonra niye cüzdan boş derler (:
hero member
Activity: 1008
Merit: 533
National security card ve other denilen iki kısım var. Kimliğimizin resmini hangisine göndermemmiz gerekiyor arkadaşlar. Pasaportumuz yok malesef. Yukarda bir arkadaş sadece pasaport oluyor demiş de ondan soruyorum

ben nüfus cüzdanı gönderdim, sadece pasaport demiyor, ehiyet nüfüs cüzdanı, pasaport olabilir benim analdığım.

Ben yanlış anlaşılmışım sanırım . Sadece pasaport demedim pasaportla yapılıyor dedim  Grin. Diğerleri de opsiyon olarak verilmiş ama ben hep pasaport verdiğim için o şekil konuştum. Bazı icolar local idleri kabul etmedikleri için kimlikle filan hiç uğraşmıyorum  Wink
legendary
National security card ve other denilen iki kısım var. Kimliğimizin resmini hangisine göndermemmiz gerekiyor arkadaşlar. Pasaportumuz yok malesef. Yukarda bir arkadaş sadece pasaport oluyor demiş de ondan soruyorum

ben nüfus cüzdanı gönderdim, sadece pasaport demiyor, ehiyet nüfüs cüzdanı, pasaport olabilir benim analdığım.
newbie
Activity: 87
Merit: 0
hero member
Activity: 756
Merit: 500
bounty icin kyc istenmesi cok sacma degil mi ? ha borsadan almissin ha bountyden almissin ne farki var ki bunun? buna bi cozum bulunmasi gerekiyor
sr. member
Arkadaşlar daha önceden belirtmişlerdi zaten bounty için KYC isteneceği. Doldurulması gerekiyor. Zaten yazmışlar formu doldurmazsanız nCash göndermeyiz diye. Ayın 6'sı son gün dikkat
Bakalım elimize ne geçecek
legendary
Arkadaşlar bounty'ye katılanlar maillerini kontrol etsinler. bir tane mail gelmiş. bountyler için KYC doğrulaması istiyorlar. KYC si de bayağı sıkıntılı. pasaportu istiyorlar ek olarak da pasaportu tutarken çekilmiş bir selfie istiyorlar. Göndermeye değer mi bilemedim.

banada gelmiş şimdi doldurdum gönderdim. valla vermediğimiz yer kalmadı zaten kyc için bilgileri, bi yere daha göndermekten birşey olmaz dedim  Grin
hero member
Arkadaşlar bounty'ye katılanlar maillerini kontrol etsinler. bir tane mail gelmiş. bountyler için KYC doğrulaması istiyorlar. KYC si de bayağı sıkıntılı. pasaportu istiyorlar ek olarak da pasaportu tutarken çekilmiş bir selfie istiyorlar. Göndermeye değer mi bilemedim.
hero member
geçenlerde telegramda airdropa 100 binin üzerinde başvuru olduğunu söylemişlerdi. yani kişi başına düşecek olan miktarı siz düşünün. Airdrop bekleyenler boşuna güzel getiri ümit etmesin bence  Wink Binance a girmesi ekibin fiyatı umursadığını gösteriyor. Alım için güzel bir sinyal bence.
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖

Whitelist' e katılmama rağmen ICO yapmamalarından dolayı hep sinir olacağım bir proje olacak . Çok da iyi kazandıracak yatırımcılarına ama bundanda kazanmayayim .
newbie
Activity: 15
Merit: 0
çeviri için teşekkürler hocam. proje çok destek gördü fiyat biraz düşerse uzun vade alıcam Smiley
full member
Activity: 366
Merit: 101
Bounty'lerde bitti, sayımlar 9. haftada yanlıştı inşallah düzeltip tekrar göndermeden bizle paylaşırlar bidaha uğraşmak istemiyorum Sad
sr. member
Arkadaşlar Binance'den 1 saat önce resmi açıklama internet sitelerinde yayınlandı. Nucleus.Vision nCash kısaltması ile son dönemlerin en yoğun işlem gören üç borsasından biri olan Binance'da (https://coinmarketcap.com/exchanges/volume/24-hour/) listelendi.

İlgilenenler için: https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360001198991
Pages:
Jump to: