Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO]🔥NUCLEUS VISION🔥IoT ve Perakendenin Geleceği (Harvard & MIT takım🌟) - page 3. (Read 2035 times)

sr. member
Activity: 448
Merit: 250
CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR
KYC yaptırıpda ICO ya almayan proje olarak hep aklıma gelecek . Bizi kandırıp bilgilerimizi iye aldılar .
newbie
Activity: 87
Merit: 0
Binance Nucleus Vision'u listeledi.

Çoğu iconun paraya kıyıp yapamadığını Nucleus Vision yaptı.

Aynen öyle adamlara helal olsun bastılar parayı girdiler yok aman oylamaya girelim şöyle yapalım uğraşmadılar en temizide bu basıp parayı girmek çok mantıklı bir hamle
full member
Activity: 434
Merit: 109
Binance Nucleus Vision'u listeledi.

Çoğu iconun paraya kıyıp yapamadığını Nucleus Vision yaptı.
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
Arkadaşlar birileri sanırım nCash token'ın sahtesini yapmış. ethplorer'da görünüyor. Ancak resmi kanaldan bunun SCAM olduğunun açıklaması geldi.

XYZ:"are those etherscan tokens fake? That might be a major level scam in the making if they are.."
Admin "It’s fake"

Dikkat edin özellikle bu coin üzerinden çok fazla dolandırıcılık yapmaya çalışanlar çıkıyor.

Token'ın transferlerini takip ettim. Öyle tahmin ediyorum ki 2 farklı token 2 farklı borsanın adresine gönderilmiş. Ancak şu an için resmi olarak Nucleus hiç bir borsada işlem görmüyor. Hatta coinlerin oluşturulup oluşturulmadığı bile belli değil.

nCash HENÜZ PİYASAYA ÇIKMADI. ŞUAN PİYASADAKİ nCash'ler SCAM

sr. member
Airdroptan ne gelecek ki zaten bende katıldım ama umudum pek yok 5-10 dolar verir vermez, asıl icosu için o kadar bekledikten sonra yapılmamasına sinir oldum ben, kyc kayıtlarını sildilermi biliyormusunuz
Haklısın airdrop'a katılım 50.000 kişiden fazla dolayısıyla toz değerinde coin anccak ya gelir ya gelmez.
Bu arada KYC için yanlış hatırlamıyorsam kimlik yada pasaport falan istenmemişti. Sadece mail adresi üzerinden kayıt yapılmıştı. Dolayısıyla da silinecek bir bilgi yok. Kastettiğin mail adresleri ise, sileceklerini zannetmiyorum.
member
Activity: 378
Merit: 11
Airdroptan ne gelecek ki zaten bende katıldım ama umudum pek yok 5-10 dolar verir vermez, asıl icosu için o kadar bekledikten sonra yapılmamasına sinir oldum ben, kyc kayıtlarını sildilermi biliyormusunuz
full member
Activity: 366
Merit: 101
Biraz can sıkmaya başladı, tarihler belli değil ve sayımlar doğru düzgün açıklanmadı. Tekrar hesaplanması için mail atmıştım fakat sayımlar hala devam ediyor güncellenecektir diye cevap aldım. Bakalım emeğimiz çöp mu olacak 2-3 ay boyunca...
sr. member
Resmi telegram kanalında sürekli airdrop tan gelecek coinlerle ilgili soru soruluyor. Ancak henüz bir açıklama yok. Yakın zaman içinde açıklanacakmış.
sr. member
Arkadaşlar Nucleus'tan Airdrop'un başvurularının sonlandığına dair gece geç saatlerde açıklama geldi. Ancak henüz ne zaman dağıtılacağına dair henüz herhangi bir bilgi yok.

Beklemedeyiz hepberaber
member
Activity: 154
Merit: 10
Ben bu nucleus vision tokenin airdrop ödülüne katıldım acaba ne zaman dağıtım olacak merak ettim valla inşallah sorunsuzca dağıtırlarda beklemeyiz güzel şöyle 100 dolar edecek airdrop gelse

Sadece whitelistte olanlara airdrop şeklinde yapsalardı ya da atıyorum 10 bin kişi airdropa katılabilir şeklinde yüksek bir miktar beklenebilirdi ama sanırım herkes girebildi airdropa bu kadar dağıtmazlar.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Ben bu nucleus vision tokenin airdrop ödülüne katıldım acaba ne zaman dağıtım olacak merak ettim valla inşallah sorunsuzca dağıtırlarda beklemeyiz güzel şöyle 100 dolar edecek airdrop gelse
sr. member
Arkadaşlar bir süredir sessizlik var. Resmi kanaldan bounty lerle veya whitelist'e katılan veya katılmayanlara dağıtılacak token ile ilgili herhangi bir açıklama henüz gelmedi. Gelir gelmez paylaşacağım.
sr. member
CEO Abhishek Pitti nin resmi kanalda da yayınlanan son iki videosunu aşağıdaki Youtube linklerinde bulabilirsiniz. İlk videoda geliştirilen teknoloji hakkında ikinci videoda ise scammers lara karşı uyarılar yer alıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=lbl5ad-8LZw&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=gwjsc_h1G40
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Kampanyaya katılan arkadaşlar için son haftanın (9. hafta) güncel google listesi aşağıdaki linktedr.

https://drive.google.com/file/d/1Ik55CSrPXz_fzM5xxqgPPRkoKpJ9GXjU/view?usp=sharing

Bununla beraber kampanya katılımcılarından ETH adreslerinin ve KYC dokümanlarının isteneceğine dair bir mail daha geldi ancak henüz link konulmamış, beklemede kalın diyorlar. Dikkatli olmakta ve bunca emekten sonra maili kaçırmamakta fayda var. Benim haricimde de maili alan buraya yazsın ki ben de kaçırabilirim.

Acaba bana neden 0 yazmışlar twitterda. Delirtiyorlar böyle saçma sapan hareketlerle insanları. Retweet yapıyorum işte nesi yanlış olabilir. Ulan sylon gibi bir adamdan bile şimdiye kadar kesik yemedim swisborg gibi bunun projeler kesik atıyor ve nedenini öğrenemiyorsun ya deliriyorum.
full member
Activity: 784
Merit: 120
İlginç ve güzel bir proje bende katıldım. Bakalım ne olacak.
sr. member
Kampanyaya katılan arkadaşlar için son haftanın (9. hafta) güncel google listesi aşağıdaki linktedr.

https://drive.google.com/file/d/1Ik55CSrPXz_fzM5xxqgPPRkoKpJ9GXjU/view?usp=sharing

Bununla beraber kampanya katılımcılarından ETH adreslerinin ve KYC dokümanlarının isteneceğine dair bir mail daha geldi ancak henüz link konulmamış, beklemede kalın diyorlar. Dikkatli olmakta ve bunca emekten sonra maili kaçırmamakta fayda var. Benim haricimde de maili alan buraya yazsın ki ben de kaçırabilirim.

Bende mail aldım, sanırsam nat. id isteyecekler. Ve bu signatüre kampanyasını çözemedim hocam sadece 30 stake mi sayılmış benim bi kontrol etme şansınız var mı acaba ?

@Alicaan

Listeye baktım sadece 5. hafta için sana 30 pay vermişler diğer haftalar için bir şey görünmüyor.
Anladığım kadarıyla imzayı uzun süredir taşıyorsun. Mutlaka ekibe mail at ve forumdaki yöneticilerede pm at. Forumda bounty konusunun altınada yazmayı ihmal etme.
full member
Activity: 366
Merit: 101

Bende mail aldım, sanırsam nat. id isteyecekler. Ve bu signatüre kampanyasını çözemedim hocam sadece 30 stake mi sayılmış benim bi kontrol etme şansınız var mı acaba ?
sr. member

member
Activity: 378
Merit: 11
Proje tam yılan hikayesi bunlar hype olunca muhtemelene balinalarla anlaştılar ve ico olmadan proje bitti son zamanlarda aynısını wepowerda yaptı ama onlar 4 mılyon dolar kadar kucuk bır rakamı yınede yatırımcısına ayırdılar
newbie
Activity: 85
Merit: 0
Hala sonuçlanmadı mı airdrop?
Pages:
Jump to: