Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO]🔥NUCLEUS VISION🔥IoT ve Perakendenin Geleceği (Harvard & MIT takım🌟) - page 4. (Read 2032 times)

full member
Activity: 366
Merit: 101
Sadece imza kampanyasındayım ben, twitter reddit facebook falan uğraşmak istemedim ki imza kampanyasına ayrılan bütçe az olmasına rağmen kazandıracağını tahmin ediyorum yine üç beş bişey. Gayet süper gidiyo proje şuanda, bakalım airdrop bitişinde kampanyayıda bitiricekler mi ?
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
En son açıklamalardan sonra herhangi yeni resmi bir açıklama yapılmadı. Ekip şu an biraz sessiz kalmayı tercih ediyor. Dediğim gibi ödül kampanyası devam ediyor. Raporlarınızı  göndermeyi ihmal etmeyin.
sr. member
Arkadaşlar resmi kanalda duyurulmuş, ödül kampanyalar henüz bitmemiş ve aktifmiş, kampanya kapsamında çalışmaya deam edip roparlarınızı ana konuya atmayı ihmal etmeyin.
Kampanya bitiminde açıklama gelecekmiş.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2461585.4280
member
Activity: 135
Merit: 10
sadaka misali bişey atarlar. bi değeri olmaz da sembolik işte.
sr. member
Whitelist olmayan kişilerin airdropu için bi analarının nikahını istememişler redditler bilmemneler Cheesy ne gerek var bu kadar şeye anlamış değilim...

Yapacak bir şey yok hocam. sonuçta bedava token dağıtıyorlar  Grin ben de sırf bu airdrop için şipşak bir reddit hesabı açtım  ve airdropa kaydımı yaptım. Sizde kaydolun gitsin üşenmeyin. bakarsınız güzel bir getirisi olur.

Akmasada damlar hocam, bulunmasında fayda var. Gerçi herhalde 50.000'den fazla insana token dağıtacaklar. Ne düşer, hatta düşer mi o bile bilinmez Smiley
full member
Activity: 588
Merit: 104
Whitelist olmayan kişilerin airdropu için bi analarının nikahını istememişler redditler bilmemneler Cheesy ne gerek var bu kadar şeye anlamış değilim...

Yapacak bir şey yok hocam. sonuçta bedava token dağıtıyorlar  Grin ben de sırf bu airdrop için şipşak bir reddit hesabı açtım  ve airdropa kaydımı yaptım. Sizde kaydolun gitsin üşenmeyin. bakarsınız güzel bir getirisi olur.
full member
Activity: 350
Merit: 100
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Bende linkteki airdrop'a katıldım. https://nucleusvision.typeform.com  Acaba ne kadar coin verirler herhangi bir bilgi ya da şart yoktu sanki. Bakalım.

full member
Activity: 350
Merit: 110
Kac adet dagitiyorlar airdropta

Bende merak ediyorum açıklamada göremedim. Sanırım belli tarihe kadar kayıt alıp sonrasında kişi başı dağıtılacak tutarı belirleyecekler önceden belirlenmiş arz miktarından.
jr. member
Activity: 31
Merit: 1
Kac adet dagitiyorlar airdropta
full member
Activity: 366
Merit: 101
Bountyler airdropla birlikte dağıtılır gibime geliyor benim. Ne zaman biteceği hala muamma, çabuk bitirsinlerde bari sağa sola köşeye zulalasak 3-5 ay Smiley
hero member
Activity: 868
Merit: 500
STK' da presale' de bitirmişlerdi bountyleri daha dağıtmasalarda , dağıtacaklar bir sıktı olmaz . Ama Balinalara yığdılar tokenleri. En etik ve mantıklı olan 0x gibi ICO yapılması . Millet Whitelist satın alıyordu bunun için . Daha çok yatırımcıda daha az miktarlarda olması herzaman daha olumlu .
sr. member
İco iptal oldu anladık ta, bounty de mi iptal oldu, onunla ilgili bir açıklama var mı,
Hardcapa ulaştıysa bounty yi dağıtırlar herhalde

İco iptal oldu anladık ta, bounty de mi iptal oldu, onunla ilgili bir açıklama var mı,

Bu soruya telegramdan hiçbir yanıt alamıyoruz maalesef. Büyük ihtimal iptal ettiler çünkü bayadır güncellenmiyor.

Ben bountylerin dağıtılacağını düşünüyorum. Proje bounty leri daha en başında miktar olarak belirledi. Bunlarıda isterlerse elbette satmabilirler ama bu noktaya gelmiş büyük bir projenin bu şekilde küçük düşürücü bir hareket yapacağını sanmam.

airdrop'dan ne kadar verecekler belli mi?
1/4 diye bir orandan bahsediliyor hepsi o kadar.

Arkadaşlar topluluğa dağıtılan coinlerden yararlanmak için linkten kayıt olmalısınız.

https://medium.com/@NucleusVision/the-official-nucleus-vision-airdrop-announcement-dbe594370872

ICO'ya kayıt olamadık bari aidroptan 3-5 nucleus gelsin. ben çok önemli bir değere ulaşacağını düşünüyorum

Her türlü toplamakta fayda var. Kesinlikle aynı fikirdeyim. + Merit içinde ayrıca teşekkür ederim.
full member
Activity: 588
Merit: 104
Bounty konusunda hiçbir bilgi vermediler. bir mail adresi paylaştılar sorularınızı oraya sorun diyorlar  Cheesy ama bence bountyleri her türlü dağıtırlar. sonuçta hardcap yapmış proje ve bütçelerinde bountylere ayrılmış bir bölüm var. eğer çok çirkef değillerse dağıtırlar  Smiley
member
Activity: 135
Merit: 10
airdrop'dan ne kadar verecekler belli mi?
newbie
Activity: 122
Merit: 0

Bu soruya telegramdan hiçbir yanıt alamıyoruz maalesef. Büyük ihtimal iptal ettiler çünkü bayadır güncellenmiyor.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Arkadaşlar ICO iptal oldu. Nucleus direkt olarak borsaya girecek, isteyenler borsadan alacak.
Whitelist'e, telegrama ve Reddit'e kayıtlı kullanıcılara ücretsiz token dağıtılacak (1/4 oranında??)
Takım ETH adreslerini toplamak için birkaç sate kadar form oluşturacak

Haydaaaaaa. Oldu mu bu şimdi? Millet whitelist diye birbirini paralıyordu...
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Arkadaşlar topluluğa dağıtılan coinlerden yararlanmak için linkten kayıt olmalısınız.

https://medium.com/@NucleusVision/the-official-nucleus-vision-airdrop-announcement-dbe594370872

Teşekkürler bende katıldım bari biraz airdroptan alalım icoya kimse katılamadı herhalde bu nasıl bir iş anlamadım, bu tarz açgözlü olmayan projeleri seviyorum
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
Public Token Sale has been cancelled as the hard cap was successfully reached during pre sale!

Ben mal gibi niye KYC için evraklarımı gönderdim onu anlayamadım .
Pages:
Jump to: