Pages:
Author

Topic: [ANN][PRE-ICO] Titanium- Dünyanın İlk merkezsiz Bulut Hizmetleri Sağlayıcısı - page 10. (Read 2097 times)

full member
Activity: 266
Merit: 242

BBB CEO'su ile yapılan toplantı gerçekten iyi geçti. Her şeyden önce, bulut servisleri ile BBB'yi Titanyum'a dönüştürmek istiyor, şaka yapmıyor. Tüm bankalardaki karar mercilerini tanıyor, bu nedenle Fintech Titanium'a sahip olacak. Haftalık radyo ve TV yayını yapıyor, Titanium hakkında konuşacak. Tüm BBB ofisleri, bağlı kuruluşları ve onaylanmış şirketleri Titanium hakkında konuşmamı istiyor ve devam ediyor. Yani, toplantı çok başarılı geçti.

full member
full member
member
Activity: 210
Merit: 11
Proje güzel birşey ama henüz softcap yapamamışlar sitelerine baktımda çubuk ne zamandır aynı yerde kalmış hızlıca softcap yapmagı gereken bır proje benım gozumde
member
Activity: 378
35 milyon token varmış sadece bu iyi birşey oluyor dimi arkadaşlar, ne kadar az token o kadar iyi diye görüyorum hep. 30 milyon dolar hardcap rakamı biraz yüksek onu 10 mılyon falan yapsalar daha gerçekci olurmuş
full member
full member
full member
Titanium Blockchain (TBIS)

full member

Promosyon paketleri hazır, güzel iş yapıyorlar
member
Activity: 378
Proje yavas yavas yayılmaya başlıyor gordugum kadarıyla türkçe forum epey aktif ve imzasına katılanlar çok olmuş
verecegı payda gayet guzelmıl rutbem yetmedı katılmaya
tercüme üçün teşekkurler
full member
full member
full member
Gayet sağlam  bir proje, eğer tutarsa çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum, çeviri için teşekkür ederim, keyifle baştan sona okudum ve imza kampanyasına katılma kararı aldım. bir miktar da token almak istiyorum. Hayırlı olsun
Teşekkurler, bende projeye ınanıyorum ABD ekibi projesi umuyorum iyi geçecek, https://tbis.io/pre-sale-form/ buradan satışa katılabılırsınız su an 1 mılyon dolarlık soft cap tamamlandı.
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Titanium hem proje olarak sağlam hem ekibide proje üzerinde çalışıyor.Elektroneum ile ortaklık yapacak olmalarıda güzel bir gelişme bana göre acaba Elektroneum ile ne kadar para toplayacaklar bu da benim için ayrı bir merak konusu. Smiley
sr. member
Activity: 1667
Merit: 271
Gayet sağlam  bir proje, eğer tutarsa çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum, çeviri için teşekkür ederim, keyifle baştan sona okudum ve imza kampanyasına katılma kararı aldım. bir miktar da token almak istiyorum. Hayırlı olsun
hero member
Activity: 629
Merit: 508
Bence başarılı olabilecek bir proje gibi gözüküyor. Ekibe şöyle hızlı bir bakış atınca alanında uzman ve belirli bir kurumsal geçmişi olan kişiler olduğu anlaşılıyor. İmza kampanyasına bende katılmaya karar verdim. Umarım başarılı olurlar.
full member

Elektroneum'un reddit sayfasında titanium mesajları dolanıyor sanıyorum ortaklaşa birşeyler yapılabilir

Edit:

https://youtu.be/GcgE5Fvzco0

ETN ile ödeme kabul ediliyormuş
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Proje mantıklı . Ekip de oldukça kalifiyeli gibi duruyor . Gün yüzüne çıkmamış aşırı rağbet görmemiş projeler iş yapıyor . Kazandırıyor da . Detaylı bir şekilde incelemek gerekiyor . Çeviri için teşekkürler .
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Alright! You are about to become BAR Bounty Hunter🤠

Rule 1: Tell everyone about Titanium.

Rule 2: Tell EVERYONE about Titanium.

Rule 3: You HAVE TO register yourself with Titan. To do so, click on @tbis_bot and press the start button. Once the start button is pressed, you need to type 'Titan Bounty' in that chat itself and Titan will guide you. Once done, continue reading the rules here.

Rule 4: Add a maximum of 3 people each day and each week win a maximum of 21 BARs for participation. MAKE SURE you add him directly and NOT by sending him the group invite link.

Rule 5: You must then post the usernames you have added to the bounty thread on bitcointalk 1 time per week to receive your tokens.

The Bitcointalk bounty link is:https://bitcointalk.org/index.php?topic=2526642

. VERY IMPORTANT: Read every instruction that Titan gives you carefully. People trying to cheat will be disqualified immidiately. Titan can automatically detect suspicious behaviour.

su sekılde bır uygulaması var telegram kanalına 3 kısı ekleyene token verıyorlar
full member

Softcap 1 milyon arkadaşlar ve benım çok inandığım bir proje yavaş yavaş softcap tutarına yaklaşılıyor
Pages:
Jump to: