Pages:
Author

Topic: [ANN][PRE-ICO] Titanium- Dünyanın İlk merkezsiz Bulut Hizmetleri Sağlayıcısı - page 7. (Read 2097 times)

sr. member
Activity: 1848
Merit: 345
full member
Activity: 350
Merit: 106
Sitesine baktımda satış hiçte fena gitmiyor aslında 35 milyon tokenin 8 milyondan fazlası satılmuş görünüyor ve kalanda satılacak gibi duruyor.@gökhan17 üzüldüm senin aduna seninle birlikte bikaç kişiyi daha mağdur etmişti galiba sylon.Ama yapacak bişey yok malesef en kötü tarafıda bu
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Bundan cıkıp appcoıne gırdım 5 hafta kaldıktan sonra sylon benı multı hesapla katıldım diye çıkardı, çok buyuk hata yaptık herhalde keşke kalsaydım titaniumda guzel çıkış yakaladılar
full member
Activity: 266
Merit: 242
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Gider daha telegram kanalı 10bın uzerıne çıkmış ben artık hardcap yapacagını duşunuyor yavaş girdi ama sonradan yaptığı atılımlar ile güzel yol aldı
hero member
Activity: 629
Merit: 508

Gayet guzel ilerliyor benım beklentımı şu an karşıladı arkadaşlar, hardcap 3/1 ı tamamlandı denebılır

Bende en az 10 milyon toplar diye düşünüyordum. Benimde beklentim karşılanmış oldu. Titanium teknik olarak nasıl çalışacak vs. pek anlamam bu konulardan ancak ceo'su Michael Stollaire baya aktif bir abi'ye benziyor. Boş çıkmaz bu proje inanıyorum.
full member

Gayet guzel ilerliyor benım beklentımı şu an karşıladı arkadaşlar, hardcap 3/1 ı tamamlandı denebılır
sr. member
vay 10 milyon dolar toplanmış bu ortaklık haberi iyi yansıdı bence bu şekilde devam edilirse hardcap yapması ihtimal bu projenin
member
Activity: 210
Merit: 11
100 katılımcı sınırı bence iyi olmuş umuyorum iyi kazanç elde eder arkadaşlar, benım zaten rutbe yetmıyordu keske yeteydı katılmak ıstedıgım projelerden birisiydi
full member
Activity: 686
Merit: 101
Şu kampanyaya katılamadığıma gerçekten üzülüyorum nedense çok iyi fiyat yapacak diye hissediyorum. Katılamasamda başarılı olursa piyasa güveni açısından olumlu bir izlenim bırakacak.
sr. member
ELECTRONEUM ile ortaklık kurmaşarının haberi hiç ortalıkta görünmüyor, ortaklık mı yoksa müşteri olma haberimi hocam ben anlayamadım ama böyle bir habere rağmen fiyat patlamamış.
full member
BÜYÜK RÖPORTAJ! ELECTRONEUM DANIŞMANLARI ve TITANIUM CEO'su! MICHAEL STOLLAIRE!

full member
RESMİ BİLDİRİM: Electroneum ortaklığı ilanından sonra gelen yoğun istekler e-posta sunucumuzu zorluyor. Sipariş sistemimizde bakım yapmamızı, normal olarak milyar dolarlık şirketler için ayrılan Kurumsal sınıf servislerine geçmemizi sağlamıştır. Bunun müşterilerimiz için yarattığı rahatsızlıktan dolayı, %15 olan bonus2u 11.01 11:11 PM tarihine kadar uzatmaya karar verdim. Bu sorunu en kısa sürede düzelteceğiz, sabrınız ve anlayışınız için teşekkürler

member
Activity: 168
Merit: 10
benzer birkaç proje var ama iyi bir tanıtım raklam olayına girilirse bence başarılı olabilrcek bir proje.
full member

@TBISINC en sevdiğim ICO'dur, % 15 ICO başlangıç bonusu birkaç saat içinde sona eriyor:
member
Activity: 210
Merit: 11
İYİ para denebılır daha ico surecıne epey bır zaman var bu sekılde devam ederse 7-8 mılyon dolar toplayabılır eğer bunu başarırsa bounty odulude fena olmaz %5 verılmıs ve katılımcı sınırlı, ben boyle pprojelerı ve odullerı begenıyorum rank yetmedıgınden katılamadım ımzaya, tercümede çok güzel olmuş elinize saglık
sr. member
Ethereumun yukselısı ico surecındekılere yaradı gerçekten swissborg galiba hardcap yaptı hem etherın yukselmesı hemde guzel bir yatırım aldılar, umuyorum benım girdigim icoda aynısını yapar
full member
full member
IP Tv olarak büyük bir kesinti yaşıyorlar

Proximus suffers major TV outage
https://www.telecompaper.com/news/proximus-suffers-major-tv-outage--1226905
full member