Pages:
Author

Topic: [ANN][PRE-ICO] Titanium- Dünyanın İlk merkezsiz Bulut Hizmetleri Sağlayıcısı - page 9. (Read 2097 times)

full member
Activity: 266
Merit: 242
https://medium.com/@TBIS/titanium-the-ehi-advantage-a0eda0f45f16

Aşağıda, Titanium'un
EHI müşterilerinin kısa bir bölümü yer almaktadır:

· Accenture

· Apple

· Applied Materials

· Boeing

· Cargill

· Citizens Bank

· eBay

· Exelon

· ERCOT

· General Electric

· Hewlett-Packard

· Honeywell

· IBM

· Intel

· Microsoft

· PayPal

· Pfizer

· Santa Barbara Bank and Trust

· Synchrony Financial

· The Bank of Scotland in Ireland

· The Federal Reserve Bank

· The Royal Bank of Scotland

· TrueCar.com

· Universal Studios

· Walt Disney
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
2,119,472 dolar ile devam ediyor proje ico başladı artık, 5 milyon toplarsa kendileri için yeterli olur. Projenin zaten kendi içinde çeliştiği çok nokta var EHI denilen firmanın bu kadar büyük müşterileri varsa topluluk fonlamasına ihtiyacı olmadan direk bu buyuklerden alacakları parayla zaten sistemi blockchaine enteğre eder bana inandırıcı gelmedi
full member
full member

Yatırımlar hızla devam ediyor arkadaşlar
sr. member
Kendi çapında bir proje presale e göre fena bir rakam degil yarın ico başlıyor 35 milyon hardcap var ama 5 mikyon belki toplayabilir. Büyük yatırımcı girmeyecektir projeye, bitcointalk konusu ve içeriği zengin ama çelişkiler olduğunun herkes farkında. Birde bu EHI denilen firma hakkında doğru dürüst bir bilgi bulamadım ben internette
full member
Activity: 364
Merit: 100
bar token ile ilgili whitepaperlarını okudum. yahu o nedir öyle bütün firmalar sanki bunlarla birlikte çalışıyorlarmış gibi bir görüntü var. gerçekten öyleyse önü açık ama sanmıyorum. benim kaçırdığım bir nokta olmalı. piyasanın en büyük şirketlerinin logoları falan. ne oluyor
hero member
Activity: 629
Merit: 508
Presale'de 1 milyon 572 bin dolar toplandı. ICO'su 1 ocak'ta başlayacakmış. Katılmak isteyenlere duyurulur.
member
Activity: 308
Merit: 10
cloud sistemler gerçekten ciddi yatırım gerektiriyor fakat güven önemli diye düşünüyorum bu güveni nasıl sağlayacaklar
sr. member
yatırım yapılmıyor projeye, ben ımzasına girmiştim ama sonra çıkmak geldi içinden bende çıktım başka bir projeye girdim. Cloud sistemlerinde yapmak istedikleri yapının ciddi para istediği aşikar ama burdan alacakları yatırım ile o yol haritasını yapamazlar zaten süreside bıraz kısa geldi bana
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
$1,572,182 olmuş bile bu adamlar hızlı gıdıyor sabah baktığımda 1.2 falandı gun içinde iyi yatırım almışlar eğer 10 milyon falan toplanırsa bile bu proje bence çok başarılı olmuştur diyebilirim. Çok fazla reklam yapmıyorlar INS gibi başarılı bir pr yapmaları gerekiyor proje güzel çunku
full member
Soft cap - 1M
Hard cap - 35M and
Total supply - 60M.

60 mılyon coın olması iyi, en guzelıde ekıp elındekı tokenlerı yol harıtasındakı ana taşları yapamazlarsa alamayacak oylama olacak ve yatırımcı prjeynın yolunda gıdıp gıtmedıgıne bakarak serbest bırakması yonunda olumlu veya olumsuz oy kullanabılecek
member
Activity: 378
Merit: 11
$1,228,763 dolar toplanmış henuz presale devam edıyor 1 ocakta ico başlayacak, hunterlar için kazançlı olacak gibi görünüyor
member
Activity: 560
Merit: 11
100 kişi ile sınırlı katılım alması ve özellikle jnr. member üyelerini dahil etmemesi projelerine son derece güvendiklerini gösteriyor. Kasap Bahtiyar abiden yürek yemiş olmalılar. Tutabilecek bir proje gibi gözüküyor ama ne kadar yatırım topladıkları ve yatırımdan sonra ne yapacakları dikkatle izlenmeli.
sr. member
Softcap'ı geçmiş durumda şuan. 1 milyon 200 bin dolar para toplanmış şuana kadar. Hardcap belli değil sanıyordum ama sitede yazdığına göre 35 milyon dolarmış galiba. Takipteyiz bakalım...
30 milyon diye biliyorum ben, gerçi 30 da yapsa 35 de yapsa her sekilde über bir ico olur ama o rakamlara çıkması bıraz zor ekp amerikalı bır tek o avantajları var abdliler icoya katılabılıyormu bılmıyorum ama katılırsa çok ıyı para toplanır
hero member
Activity: 629
Merit: 508
Softcap'ı geçmiş durumda şuan. 1 milyon 200 bin dolar para toplanmış şuana kadar. Hardcap belli değil sanıyordum ama sitede yazdığına göre 35 milyon dolarmış galiba. Takipteyiz bakalım...
full member
full member
full member
full member