Pages:
Author

Topic: [ANN][PRE-ICO] Titanium- Dünyanın İlk merkezsiz Bulut Hizmetleri Sağlayıcısı - page 11. (Read 2097 times)

full member
Activity: 266
Merit: 242

Tshirt ve gearbox hedıyesı var token sahıplerıne arkadaşlar
member
Activity: 168
Merit: 10
Güzel projeymiş çeviride çok uzun adamlar wp yimi koymuşlar nedir elinize sağlık zor olmuş belli, imzasına gırecektım baktım en az full ıstıyormus
full member

Telegram kanalında cok guzel stıckerlar yapmıslar
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Projenın bounty durumu çok ıyı bırde az rutbeden almamaları ıyı oluyor havuz bir çok multi hesapla katılan newbielerden arınıyor, projeye gelirsek güzel hatta çok guzel ama bazı tutarsızlıklar olduğu aşikar bunların açıklamalarının gelmesi lazım
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Çok sağlam ilerliyorlar
https://medium.com/@TBIS/what-is-tbis-6047ba9952bd

burada bir yazı okudum ve çok hoşuma gitti proje birde telegram kanllarında sureklı bır logolar dönuyor çok guzel tasarımlar var, gizli bir cevher görüyorum ben bu projede, benım atıl durumda olan nas cıhazım var ıcındekı 8 tb hdd var bunları cloud hızmetı verebılecegım bu tıtanıum sayesınde
full member
Minimum yatırımın % 70'ine ulaşılmıştır. Desteğiniz için teşekkürler

sr. member
Bence proje çok iyi ama katılıyorum arkadaşlara nedense ilgi görmemiş çok daha iyi olmasını beklerdim en azından bounty havuzu rakamı bence güzel ve imzaya ayrılan kısımda gayet yeterli
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
bende sosyal medya kampanyasına katıldım ama bakalım nasıl bir sonuç alacağız. proje için reklam yapılıyor ve bazı liste sitelerinde yayınlanıyor ama nedense beklenen ilgiyi görmemiş gibi.
full member
https://tokenmarket.net/ico-calendar/upcoming

Titanyum: Dünyadaki 1 numaralı ICO listeleme sitesinde listelenmiştir!
sr. member
Arkadaşlar amazix ekibinin yönettiği bir proje unutmayın ımzaya ve twitter face e gırenler varsa haftaya yaymanız gerekıyor ıstenılen şartları sonra stake vermezlerse üzülürsünüz, devamlılık ve sureklılıği yapmalısınız
sr. member
Imzam bıtınce tıtanıum ımzasına gırecegım, hem toplam odul mıktarı %5 bence cok ıyı ayrıca ımzaya ayrılan pay ve en az full member almasıda çok ıyı olmus, mıllet 50 hesap açıyor newbie alan ımzalara sonra forum çöplük oluyor ben bu projeyı sevdim bıraz tutarsızlık olsada fena durmuyor ama pek ilgi görmedi telegram kanalında da 450 kişi var
member
Activity: 378
Merit: 11
Öncelikle tercüme çok akıcı olmuş tek seferde konuyu kavradım, ingilizceden tr geçişlerinde cümleler çok uzun oluyor iyi kotarmışsınız onu, ikincisi wp yi okudum ve proje çok hoşuma gitti . Bu arkadaşların EHI denilen ve hali hazırda çalışan müşterilerinin olduğu bir firmaları var ve onları Titanium şirketine devredecekler. Portfoyu aktaracaklar, CEO ve Ekip zate çok tecrübeli dünki çocuk değiller, ayıca şu yapı taşı uzerıne ekıbın tokenlerını serbest bırakma çok guzel yanı adamların kazanacağı parayı yatırımcısının oyları belirleyecek, harika düşünülmüş bir sistem.
sr. member
Activity: 628
Merit: 251
Birbirine benzer birçok proje var fakat iyi bir reklam kampayası yürütülürse Titanium'un kazançlı olacağını düşünüyorum. Websitesi fazla hoşuma gitmedi ayrıca Siacoin ve Storj gibi büyük rakipleri varken neden insanlar Titanium'u tercih etmeli?
full member
Activity: 350
Merit: 106
İlk diyor ama siacoin zaten bu işe yaramıyor mu ben mi yanlış biliyorum, bide son zamanlarda bikaç proje daha cardı bununla ilgili yanlış hatırlamıyorsam.sağolun çeviri için
sr. member
AÇIKLAMA çok guzel olmuş ben çok begendım projeyı bu sekılde bozmadan devam ederşerse guzel olabılır, ceonun geçmişine baktımda adam bankalarda ibm de falan sıstem uzmanı olarak çalışmış yıllardır. Musterı portfoyu abartılı olmus ama iş yapabılır bu proje
member
Activity: 112
Merit: 11
bu oylama olayı dogruysa çok ıyı duşunmuşler demektir adamlar ne kadar köfte o kadar para misalı çalışacaklar keşke butun projelerde böyle bir şart olsa o zaman eşek gibi yol haritasına uymak zorunda kalırlar
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
TBIS ekibi vaatlerimizi yerine getirmeye kararlıdır. Ürünümüze inanıyoruz ve başarısından sorumlu olduğumuz için iyi niyet göstermek istiyoruz. Dolayısıyla, bir tamamlama temelli serbest bırakma modeli uyguluyoruz. TBIS platformunda yer alan aktif kullanıcılar, son tarihlerin ve kilometre taşlarının karşılanıp karşılanmadığının belirlenmesinde bir oy verilecek. TBIS ekibi her kliometre taşını serbest bıraktıklarında oy kullanılacak ve TBIS kullanıcıları kilometre taşına "tam" veya "eksik" vermek için zaman ayıracaklar. Oyların çoğunluğu bu özelliği "eksiksiz" olarak işaretliyorsa, bu kilometre taşı aşamasındaki rezervler serbest bırakılacaktır.

Bir kilometre taşının "eksik" olduğu düşünülürse, eksikliklerimizi belirlemek için toplulukla görüş alışverişinde bulunacağız ve gerekli olanları belirleyeceğiz. Oylama, ardından dondurma periyodu, en fazla üç defa daha oyla tekrarlanacaktır. Üç başarısız oyun olması halinde, kilit  ekibin takdirine bağlı olarak, nihayi oylamadan bir ay sonra en kısa sürede serbest bırakılacaktır. Bu, TBIS platformunun uzun vadeli işlevselliğini, oy manipülasyonu veya çekişmeli konular üzerinde kilitlenmesini önler.

token satış gelirlerinin % 30'unu ve % 10'unu kilitleyecektir, bu şekilde oylama sonrası serbest kalacak

Bak bu guzel aciklama yani yol haritasindaki temel taslara uymazlarsa yatirimcisi bu adamlarin tokenlerini serbest birakmama icin oy kullanacak ana 3 sefer red olursa oylama sonucu yinede tokenler serbest kalacak o zaman ne anladik ama prestij olarak kotu olur. Bu fena durmuyor ama wp i okudum biraz kafam yatti
full member
TBIS ekibi vaatlerimizi yerine getirmeye kararlıdır. Ürünümüze inanıyoruz ve başarısından sorumlu olduğumuz için iyi niyet göstermek istiyoruz. Dolayısıyla, bir tamamlama temelli serbest bırakma modeli uyguluyoruz. TBIS platformunda yer alan aktif kullanıcılar, son tarihlerin ve kilometre taşlarının karşılanıp karşılanmadığının belirlenmesinde bir oy verilecek. TBIS ekibi her kliometre taşını serbest bıraktıklarında oy kullanılacak ve TBIS kullanıcıları kilometre taşına "tam" veya "eksik" vermek için zaman ayıracaklar. Oyların çoğunluğu bu özelliği "eksiksiz" olarak işaretliyorsa, bu kilometre taşı aşamasındaki rezervler serbest bırakılacaktır.

Bir kilometre taşının "eksik" olduğu düşünülürse, eksikliklerimizi belirlemek için toplulukla görüş alışverişinde bulunacağız ve gerekli olanları belirleyeceğiz. Oylama, ardından dondurma periyodu, en fazla üç defa daha oyla tekrarlanacaktır. Üç başarısız oyun olması halinde, kilit  ekibin takdirine bağlı olarak, nihayi oylamadan bir ay sonra en kısa sürede serbest bırakılacaktır. Bu, TBIS platformunun uzun vadeli işlevselliğini, oy manipülasyonu veya çekişmeli konular üzerinde kilitlenmesini önler.

token satış gelirlerinin % 30'unu ve % 10'unu kilitleyecektir, bu şekilde oylama sonrası serbest kalacak

full member
Activity: 364
Merit: 100
ben bu projeyi biraz detayli inceledim. cok tutarsiz seylerle karsilastim. clientte gosterdikleri o portfoye sahip bir olusum icoya ihtiyac duymaz mesela. bar tokenlari ne amacla kullanacagiz ilreride nasil degerlenecek falan cozemedim meseleyi. telegramda da uc bes kisi donusumlu geyik havasinda konusuyorlar. ciddiyetsiz buldum.
Pages:
Jump to: