Pages:
Author

Topic: [ANN][PRE-ICO] Titanium- Dünyanın İlk merkezsiz Bulut Hizmetleri Sağlayıcısı - page 5. (Read 2097 times)

full member
Activity: 266
Merit: 242
DUYURU
Phore, bugün, Titanyum Altyapı Hizmetleri  CEO'su ve kurucusu Michael Stollaire'in Phore projesine Teknik Danışman olarak katılacağını açıkladı. Bay Stollaire halihazırda üç projenin Teknik Danışmanı olarak görev yapıyor; Electroneum, HTMLCoin ve Bounty0X.

Bu ortaklıklar, blok zincirinde  sunulan hizmetlerin daha merkezsiz, verimli ve topluluk olarak benimsenmesine yardımcı olacaktır.

Sayın Stollaire'ın ağ altyapısı hizmetleri ve blok zincir teknolojilerindeki deneyimi, bütün katkıda bulunduğu projelere ve merkezi olmayan sistemler devreye girdiğinde toplu olarak değer katmaktadır. Hem geleneksel bulut hem de merkezi olmayan hizmetler arasında çok sayıda büyük altyapı hizmetleri kabiliyeti olsa da, bu ortaklıklar, mevcut 'kurumsal' güç bulutu / sanallaştırma dünyasına gerçek ve son derece rekabetçi bir alternatif sunma yeteneğini artırmaya hizmet ediyor.
full member

Bir maraton olacağını düşündüğüm yarış, 100 metrelik sprint oldu.

Böyle bir şeyin gerçekleşmesini beklemiyordum, ama gerçek şu ki oldu.

Benim sayemde değil, Titanium Takımın'dan dolayı ... ve bu SİZ'i içeriyor.

1.000.000 BAR veya 1 BAR satın alsanızda, her biriniz önemlisiniz.

Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çünkü SİZ OLMASANIZ Titanium olmazdı.

Tarihteki en hızlı satan ICO'lardan biriyiz ve yine, bence bu benim sayemde değil.

Sizin sayenizde.

Kuşkusuz, benim için kutlama dinlenmek için iyi bir zaman ... ama sadece bir süreliğine.

Çünkü şimdi, gerçek iş başlıyor. Leasing ofisleri, gezegende en iyi personeli bulma ve vizyonee fikirlerimi oluşturma ? GERÇEK.

Bu zaferin gelecek başarılara kıyasla önemsiz görüneceğini size söylediğimde bana güvenin.

Nerede olursanız olun, hoş bir sabah, gün veya akşam dilerim.

Ama, burada daha iyi bir umut var... YARIN.

Dünya bir Bilgisayar.

21. yüzyılın merkezi olmayan İnternet v3.0'ız.

Biz devrimiz.

Ama en önemlisi?

BAŞARDIK!

Güçlü kalın

Michael Stollaire
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
İmzasından ayrıldığım için çok pişman oldum, bundan çıktım başka projeye girdim ordanda hava aldık imzadan çıkarıldık bittikten sonra haksızlığa uğradım sonra hardcap yaptı. Nasip bunlar işte.
sr. member
Activity: 630
Merit: 253
İmzasına girmekte geç kaldık, 100 kilik sınır her zaman gelmez ayrıca bu proje çok güzeldi ne yatırım yaptım ne ödül aldım, öyle izledik durduk en başından beri keşke kıyısından köşesinden bende girseydim. Şimdi 1.75milyon dolar ödülü dağıtacaklarmı onu görecegiz bakalım
member
Activity: 210
Merit: 11
Rutbem yetmedi yeteydi girecegim ilk proje olurdu ben çok beğeniyordum bu projeyi, ceo da çok aktifti zaten her projenin içine girmeye başlamıştı. Bakalım şimdi nasıl bir borsaya çıkacak
full member
Activity: 616
Merit: 100
Harbiden şu projeye giremediğime üzülüyorum. Çok sağlam bir projeye benziyor. 100 katılımcı sınırı ve garip detaylar yok. Resmen kılçıksız proje diye bağırıyor.
sr. member
Activity: 1667
Merit: 271
Mükemmel proje idi, ceo ile anlaşabilsem %35 bonus ile tokjen alıcaktım ama  bi kaç btc eksiğim vardı, hayırlısı olsun, imza kampanyasına girdik, oradan gelir 3 5 bir şey, ALLAH Bereket versin, bakalım hangi exchangelere girecek x3 x5 yapması muhtemel diye düşünüyorum YTD.
hero member
Activity: 629
Merit: 508
Son zamanlarda çıkan en iyi ico'lardan biriydi. Beklediğim şekilde hardcap yaptı.
7-10 gün sonra bounty'ler dağıtılacakmış. Tüm katılımcılara hayırlı olsun.
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
Titanium hardcap arkadaşlar tüm yatırımcılara, ödül avcılarına hayırlı uğurlu olsun. Umarım en kısa zamanda iyi bir borsaya girer. Uzun vadede çok karlı olacak.
sr. member
Merit: 267
30, 639, 519 dolar olmuş 35 minyonda bitiyor sanıyorum artık titaniumun hardcap yapması gerekiyor 2 gun kaldı herhalde, ödül miktarıda çok güzel umuyorum herkes çok kazanır.
sr. member
Merit: 253
Titanium ceo'su piyasadaki bilinen butun sağlam coinlere veya token projelerine teknik danışmanmı olmaya çalışıyor ne yapıyor anlamadım ama adam gayet başarılı demek ki bilinen projelerde adı yer alıyor
full member
Siacoin benzeri bi proje anladığım kadarıyla ? zaten belli başarıya ulaşmış projelerin hemen arkasından tabiri caizse çakmaları da geliyor Smiley yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Siacoinde cloud sistemi üzerine kuruluysa evet aynısıdır o zaman, çakma demekten ziyade aynı sektörde demeke daha dogru olur çunku birbirisinin aynısı dolu proje var
full member
Activity: 350
Merit: 110
Siacoin benzeri bi proje anladığım kadarıyla ? zaten belli başarıya ulaşmış projelerin hemen arkasından tabiri caizse çakmaları da geliyor Smiley yanlışım varsa düzeltin lütfen.
full member
Michael Stollaire'ı teknik danışman olarak Bounty0x'e katılacak

member
Activity: 210
Merit: 11
çok temiz bir ico sureci oluyor gerçekten çok güzel iş başardılar arada dumplar olmasa belki hardcap yapabılırlerdi, ayrıca yol haritalarını beğendim tercümede harika elinize sağlık
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Çok güzel bir ico oluyor benim beklediğimden çok daha hızlı yatırım aldı dump dalgasına denk gelmese hardcap yapılırdı, acaba bu rakam ethereumun yenı fıyatına göre guncellenıyormu
full member
Vay arkadaş proje kısa sürede hardcap'e gidecek gibi duruyor. Ne zaman baksam 3-5 milyon dolar artıyor.

Maşallah diyelimde nazar değmesin Smiley

Hocam çeviri için ellerine sağlık. Çok güzel olmuş. Ayrıca konuyu güncel tuttuğunuz içinde ayrıca teşekkür ederiz.

Teşekkürler Hocam, bir mukabele. Sizinde çevirilerinize olan özeniniz ve konularınızı aktif tutmanız takdire şayandır.
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
Vay arkadaş proje kısa sürede hardcap'e gidecek gibi duruyor. Ne zaman baksam 3-5 milyon dolar artıyor.

Maşallah diyelimde nazar değmesin Smiley

Hocam çeviri için ellerine sağlık. Çok güzel olmuş. Ayrıca konuyu güncel tuttuğunuz içinde ayrıca teşekkür ederiz.
full member
full member
Pages:
Jump to: