Pages:
Author

Topic: [ANN][PRE-ICO] Titanium- Dünyanın İlk merkezsiz Bulut Hizmetleri Sağlayıcısı - page 4. (Read 2097 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 253
Fatbtc haeribde var ayrıca bence 1 yıl içinde eğer btc toparlarsa 10 doları görebilir bu proje hem dediklerini yapmazlarsa kendi tokenlerinin kilitlerinide açamayacak olmaları ve bunu akıllı sözleşmeyle garantılemeleri çok güzel
member
Activity: 378
Merit: 11
İcosundan aldıklarımı 3x ile satmıştım şimdi tekrar 3 kat fazla token olarak geri aldım, çok sönük geçti bu projenin tanıtımı ama şimdi hitbtc borsasına girecekmiş, daha sağlam yerlere girmesini umuyorum
sr. member
Merit: 267
35 milyon dolar toplamışsın ama 2 milyon verip bir binanceye giremiyorsun sonrada daha bu yolun başı çok daha iyi olacak ve değerlenecegiz diyorsun, nerde çer çöp borsa var oralarda yayınlanacak titaniumda rengini belli etti.
hero member
Activity: 629
Merit: 508
31 Ocak'ta FatBtc sitesinde işlem görmeye başlayacakmış. Fatbtc yeni açılan bir çin borsası sanırım bende ilk defa duydum.

https://twitter.com/TBISINC/status/957181604761427968
full member
Activity: 350
Merit: 106
Projeden bu kadar başarı elde etmesini beklemiyordum açıkçası.Öngörğp bountysine katılanlar hayatlarındaki en karlı işi yapmışlar, umarım bazı diğer projelerde olduğu gibi düşüşe falan gidilmezde ne vaadettilerse onu dağıtırlar.amazix ekibi genelde sıkıntısız gerçekleştiriyor dağıtımları bu projede öyle olursa güzel bi araba alır artık imzacılar Smiley
sr. member
Eğer bu ödülleri dağıtırlarsa fena bir para geliyor imzacılara sr.member olan 20k token yanı su an neredeyse 50bın dolar para alıyor. Umarım bu ödülleri dağıtırlar çunku  bu imzaya giren arkadaşlarımız oldu, ben onlar adına çok mutlu olurum
full member
Activity: 266
Merit: 242
Titanyum: Coinomi Android cüzdanında premium öğe olarak listelendi

sr. member
Activity: 448
Merit: 264
bulut projeleri artık bu piyasaya yetmedi mi ya? kaç tane daha örnek çıkacak artık? ben anlamıyorum bu bu kadar geniş bir piyasa mı da bu kadar insan bu tarz projesini blockchain'e taşıyor? yakında bulut hizmetlerçöplüğüne dönecek buralar sanırım.
Adamlar 35 milyon dolarla hardcap yapmış ortaya birşeyler koydular ki demekki insanlar buna güvendi. Neden böyle birşey yazıyorsunuz 50 banka 30 kumar projesi var ama benım bıldıgım 2 cloud projesi var ve en profesyonel ekibide titanium toplamış adamların zaten super çalışan bir şirketleri varmış onun müşterilerini buraya aktarıyorlar
full member
Activity: 196
Merit: 100
DIWtoken.com
bulut projeleri artık bu piyasaya yetmedi mi ya? kaç tane daha örnek çıkacak artık? ben anlamıyorum bu bu kadar geniş bir piyasa mı da bu kadar insan bu tarz projesini blockchain'e taşıyor? yakında bulut hizmetlerçöplüğüne dönecek buralar sanırım.
full member
Tesekkurler kardesim iyi dileklerin icin umarim katılımcılar vaad edilen odülü alabilir.
sr. member
Çok fazla kişide bu kampanyanın imzasını gördüm anladığım kadarıyla güzel bir proje Titanium.Yorumlardan da anladığım kadarıyla keşke ben de katılsaymışım iyi bir miktar dağıtım yapacak gibi. Grin
Hepi topu 100 katilimci var zaten ama aliyagiz207 cok guzel cevirmis konuyu ben bile enviondan cikip girmek istedim hatta sordugumda gir kacirma dedi ama isne nasip girmedik. Yemin ediyorum imzadan cok guzel para kazanilacak arkadaslar ve bunun en buyuk nedeni yagizin projeyi surekli guncellemesi ve insanlari projeye cekmesi oldu, abimdir ve cok saygi duydugum bir insandir. Isini hakkiyla yapan 3-4 tercumandan biri kendiisi. Hali hazirda 3x yapmisti ama dustu bugun yinede guzel primli, sozlerinde durup %5 dagitacaklarmi bakalim
full member
Activity: 252
Merit: 100
The future is your Genome
Çok fazla kişide bu kampanyanın imzasını gördüm anladığım kadarıyla güzel bir proje Titanium.Yorumlardan da anladığım kadarıyla keşke ben de katılsaymışım iyi bir miktar dağıtım yapacak gibi. Grin
member
Activity: 210
Cok guzel bir imza kampanyasi olmus baktim da 100 kisiden bayasi zaten girmis ama kalmis sadece stake kasmamis. Ve sonradan da giren cook kisi var onceden giren arkadaslar iyi bir meblag kazanacaktir. Ufak bir hesaplamayla imza icin 900.000 bar dagitilcak yanlis hesaplama yaptiysam soyleyin. 100 kisi arasinda pay yapilirsa cok iyi miktar gelecek imzasindakilere. Ama tabi soyle bir durum var eger takim bounty icin miktari degistirmediyse gecerli bu durum. Yaklasik 45 m token var bunun %5 i bounty icin bununda %40 ida imza icin ayrilmis durumda.
Toplam satilan tokenin %5 i oluyor yani 35 milyon dolarlik token satildi buna gore 1.7 milyon bounty toplam havuzu oluyor. Imza icin %40 desen ve esit dagitsan 7k dolar yapar zaten borsada fiyat 3x yapmis durumda su an
member
Activity: 490
Merit: 16
Cok guzel bir imza kampanyasi olmus baktim da 100 kisiden bayasi zaten girmis ama kalmis sadece stake kasmamis. Ve sonradan da giren cook kisi var onceden giren arkadaslar iyi bir meblag kazanacaktir. Ufak bir hesaplamayla imza icin 900.000 bar dagitilcak yanlis hesaplama yaptiysam soyleyin. 100 kisi arasinda pay yapilirsa cok iyi miktar gelecek imzasindakilere. Ama tabi soyle bir durum var eger takim bounty icin miktari degistirmediyse gecerli bu durum. Yaklasik 45 m token var bunun %5 i bounty icin bununda %40 ida imza icin ayrilmis durumda.
full member
Ödül kampanyası çabuk tamamlandı, bekleyeceğiz ne verecekler. Fakat kendi blok zinciri oluşturduysa, neden Ethereum ağı kullandılar?

O nereden çıktı erc 20 tokeni titanium kim dedi kendi blockchaini oluşturuldu diye. Öyle birşey yok ben görmedim su an 3.5 dolar gibi işlem görüyor eth bazı takasa girdi
member
Activity: 434
Ödül kampanyası çabuk tamamlandı, bekleyeceğiz ne verecekler. Fakat kendi blok zinciri oluşturduysa, neden Ethereum ağı kullandılar?
full member
Neden bence cok guzel bu projelerinde sonucta cloud hizmete ihtiyaci olacaktir bir sekilde ve birlikte calisirlar. Ben bu projeden cok sey bekliyorum ozellikle takim temel km.taslarini yapmazlarsa kendi tokenlerini serbest birakamayacak olmalari yeni bir akim baslatti.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
[im g]https://i.hizliresim.com/m2Pqy0.jpg[/img]
Bu adam ne yapmaya çalışıyor yahu. Her yerden çıkmaya başladı son zamanlarda.
full member
full member
Pages:
Jump to: