Pages:
Author

Topic: [ANN][PRE-ICO] Titanium- Dünyanın İlk merkezsiz Bulut Hizmetleri Sağlayıcısı - page 8. (Read 2097 times)

full member
Activity: 266
Merit: 242
full member

DUYURULAR: Yarın bir milyon Coinomi kullanıcısı Titanium ICO'yu duyacak ve doğrudan Coinomi'den BAR'ları satın alabilecek
full member
Küçük işletmeler altyapıların bağımsızlığını kutluyorlar

full member
Şimdi Titanyum İnternet için Yeni bir Çağı Amaçlıyor

member
Activity: 336
Merit: 17
Çeviri gerçekten güzel olmuş.  Projede iyi yerlere gelir inşallah. Denemekten zarar gelmez bir bakmışız 5x-10x olur bu aralar ne olacağı belli değil 
full member

Güzel bir blog makalesi arkadaşlar
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Az toplanılmış ama ne kadar az toplanan projeler varsa bunların hepsi genel hatlarıyla çok çabuk pump oluyor belki buda aynı etkiyi verebilir.

Denemekte fayda var nasolsa bu aralar her coin x3 yapıyor. Smiley
jr. member
Activity: 378
Merit: 1
Buna benzer projeler vardı sanırım sia sc ve storj buna benzerdi sanırım. Bir miktar alıp denenebilir .
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001

$3,089,559 toplanan yatırım arkadaşlar.
fena rakam değil son zamanlardaki icolara göre. aslında proje partneerlerine bakılırsa ciddi bir proje olacak. umarım başarılı olur ve devlerin desteğini alır. başarılar.
full member

$3,089,559 toplanan yatırım arkadaşlar.
member
Activity: 378
Merit: 11
Aldıgı yatırımın çok olması onemlı degıl az yatırım alıp borsada 50x olan projeler bılıyoruz. Aldıgı az yatırım sadece bounty hunterlar cıın kotu cunku toplam satılan tokene gore odul verılıyor
sr. member
Activity: 1667
Merit: 271
token alıcam bende bu projeden, fakat softcapi geçti herhalde ama, baya az bir yatırım aldı, neden böyle oldu bilemedim. umarım iyi yatırım alır, biraz bekleyip bende token alacağım.
hero member
Activity: 629
Merit: 508
Şuana kadar ki aldığı yatırım beklentimin altında kaldı. Son güne kadar bekleyeceğim hala bu rakamlarda olursa bende yatırım yapmayı düşünüyorum bence iş yapar bu proje.
full member
Azure'den Titanyum'a geçiş hakkında @BittrexExchange'e başvurunun yapıldığını kanıtlayan bir ekran görüntüsü, çünkü Titanyum Altyapı Hizmetleri'nin (IaaS) plansız kesintileri ASLA yoktur!

sr. member
Activity: 1667
Merit: 271
çok iyi yerlere geleceğine inandığım proje, hem airdropuna, hem imza kampanyasına katıldım, bugünde bir miktar bar satın alacağım, hatta buna yatırım yapan Amerikada yaşayan bir kaç Türk ile konuştum, arkasında güzel bir ekip var.  Gazamız mübarek olsun.
full member
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Şu kampanyaya katılamadım ya gerçekten üzüldüm. Pundi X bir kitledi bizi mahfetti resmen bir şeyler kazansak bari. Blog falan yazacağım titanium için.
Çok abartılacak bir proje değil ödüller güzel yeterli seviyede ama para toplayamaz bu proje işte anca 3-4 milyonda kalacak gibi şu an durumları iyi değil. Hem ether hem btc yükseldi kimse icoya yatırım yapmaz
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Şu kampanyaya katılamadım ya gerçekten üzüldüm. Pundi X bir kitledi bizi mahfetti resmen bir şeyler kazansak bari. Blog falan yazacağım titanium için.
full member
Pages:
Jump to: