Pages:
Author

Topic: [ANN][PRE-ICO] Titanium- Dünyanın İlk merkezsiz Bulut Hizmetleri Sağlayıcısı - page 2. (Read 2097 times)

hero member
Activity: 629
Merit: 508
Titanium'da umutlarım büyüktü baya ama bu olay hiç iyi olmadı. Bu saate kadar satmadığıma göre şimdi de artık satmayı düşünmüyorum. Ne olacağı varsa olsun bakalım.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
kesin birşey var arkasında bunun.Bu kadar kolay olamaz çaldırmak kendi cüzdanındaki tokenları
sr. member
Activity: 548
Merit: 251
Arkadaşlar çatallanma kısa zaman içinde gerçekleşecek. Coinlerinizi borsalardan çekin ve MEW'e yada başla bir cüzdana aktarın. Cüzdanlardaki BAR'larınız kadar otomatik olarak elinize TBAR lar geçecek.

Eğer BAR'larınız çatallanma sırasında borsada ise TBAR'larınızı almak için form doldurmanız gerekecek.

Benim elimde var neyseki MEW'de duruyor ama bir ekip nasıl oluyorda kendi cüzdanındaki 16 milyon tokeni çaldırabilecek kadar acemi olabiliyor? Bu saatten sonra Titaniumları satıp satmayacağımı düşüneceğim.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Titanium hacklendi arkadaşlar hepimize geçmiş olsun.

Hadi ya? Elde tutanlara geçmiş olsun fiyatı uzun bir süre düzelmez gibi gözüküyor.. Umarım yeni zinciri hızlıca oluşturup borsalarda listelenirler.
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
Arkadaşlar çatallanma kısa zaman içinde gerçekleşecek. Coinlerinizi borsalardan çekin ve MEW'e yada başla bir cüzdana aktarın. Cüzdanlardaki BAR'larınız kadar otomatik olarak elinize TBAR lar geçecek.

Eğer BAR'larınız çatallanma sırasında borsada ise TBAR'larınızı almak için form doldurmanız gerekecek.
full member
Activity: 504
Merit: 120
Cüzdanlarından 16M token çalınmış. Bundan dolayı yeni bir token oluşturup gerçek token sahiplerine bu token dağıtılacakmış. Yeni tokenin adı TBAR olacakmış.

Telegramdaki açıklama.

Dear Titans,
    Today, in a malicious act, approximately 16mil BAR ICO Tokens were taken from Titanium company wallets. These wallets had been storing 4mil reserve BAR and 12mil team allocation BAR Tokens, recently minted by TBIS engineers. TBIS Inc. CEO, Michael Stollaire, has locked down all company accounts and notified authorities with case sensitive information regarding the perpetrators of this illegal theft.  

For ICO investors and BAR token holders this malicious act means that a large part of the signature token for Titanium’s  ecosystem (BAR) is now in the hands one or more criminals who may at any time choose to devalue the token by selling all of it. While it is the hope of the entire Titanium team that the perpetrators of this act will be brought to justice, we find it necessary to take unprecedented steps to provide a transparent solution immediately:

1)TBIS will fork their ICO token (BAR) and create a second token (TBAR) to be used in Titanium’s ecosystem for goods and services in place of BAR token.
      2)TBAR will be issued to all BAR holders (both ICO participants and those who have acquired bar via exchange purchases or other means, excluding today’s malicious act).          
         -Everyone with BAR currently in an Erc20 wallet will automatically receive TBAR alongside BAR in their wallets.
         -For those who currently have BAR on an exchange, a simple form will be provided for verification before TBAR is released in the same amount as current BAR holding.
      3)Titanium has already asked that both official and unofficially announced exchanges cease allowing BAR token to trade and will ask that TBAR begin trading in place of BAR after distribution.
     4) MVP production and release by March 1st, 2018, will not be affected.

QUICK SUMMARY: Due to a malicious action resulting in illegal theft of 16mil ICO tokens, BAR Token is being replaced with a forked token, TBAR. TBAR will replace all circulating BAR tokens. ***You will see TBAR show up in your Ethereum wallet. Please do not be alarmed, your tokens are safe and you were not compromised. Titanium’s MVP will still be released by target date of March 1st, 2018. ***
sr. member
Activity: 434
Merit: 278

Nası yav biraz detay vereydin?
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
hero member
Activity: 784
Merit: 500
Valla iyi para dağıttılar, katılımcılarıda iyi kazandı hayırlı olsun fakat coinde pek hacim göremedim.. Kendi zincirlerine geçene kadar hacim bu şekilde devam edecek gibi görünüyor, insanlar satın almak için zincire geçmesini bekliyor olabilir.
full member
Activity: 420
Merit: 100
Titanium beni en çok şaşırtan projelerden biri oldu ödül konusunda, helal olsun adamlara sözlerinde durup dağıttılar.şuan fiyatı biraz düşük ama ilerde zincir değiştirip bide masternode olayına girerlerse cidden önü çok açık olacak  bu projenin.piyasada sağlam masternode kurulan coinlerin hali ortada uzun vade çok çok iyi yerlere gelebilir.girmediğim için hala pişmanlık yaşıyorum imzaya
jr. member
Activity: 238
Merit: 2
Yanlız tokenler degişecektir melez birşey yapacaklar 1=1 olmaz muhtemelen yanı 10bin çok az olur masternode için, öyle yazmışlar ama o rakamları net olarak açıklamadılar

Gerçi şunuda hesap etmek lazım şu an BAR'ın tanesi 1 USD civvarında ve 10.000 BAR yaklaşık 10.000 USD yapıypr. Fiyat 1-2 ay içince X5 yaparsa maternod için gereken para 50.000 USD'ye yükselecek.

X5 yapsında masternod oluşturamasakta olur Smiley

Hocam millet ins nin verdigi 3 5 kurusa harika para vs diorda sizin hesabiniza baktim da imzasindaymissiniz suan hesabiniza 27 bin dolarlik bar gelmis gule gule harcayin asil parayi bar dagitmis Grin

Valla iyi dagitmis ama Ins'ci olarak aldigimiz parada oyle 3,5 kurus denilecek rakam degil bana gore 14 bin gibi bir rakami kucumseyemiycem.Tas atip kolumuz yorulmadi Allah bereket versin.Sizin katildiginiz bounty'ler daha ustundeyse sizo takip edip oneri alabilirim.
member
Activity: 378
Merit: 11
Haberler güzel ama daha kaliteli borsaya girmesi lazım bu şekilde hacimle birşey olmaz, kendisinin planları iyi olsada topluluk ne diyor birazda ona kulak versin daha çok yeni proje ama iconun altında gidiyoruz
full member
Activity: 266
Merit: 242
Arkadaşlar aşağıda çok güzel bir röportaj var titanium ile ilgilenenlerin okuması gerekiyor, nasıl büyük bir proje olduğunu görmenizi istiyorum ve elinizdekileri kesinlikle satmayın

https://medium.com/tbis/an-interview-with-michael-stollaire-ceo-of-titanium-42ba7d5c73e

Yakın zamanda yenii ortaklık olacakmı ?
Birden fazla ortaklık daha duyuracağım, nihai hedefimiz Blockchain ittifakı yaratmak ve başarılı olursam blockchain sistemindeki negatif unsurları yok edeceğiz.

Neden kendi zincirinizi yapacaksınız
Cryptokitties örneği Etherum zincirinin talepleri karşılayamadığını gösterdi
En başından itibaren Ethereum zincirini kullanmayı düşünüyorduk. Ancak gelişmeler gösterdi ki Titanium'un gelecekteki gereksinimleri özel bir blokchain oluşturmak gereksinimi doğuruyor.
full member
Activity: 686
Merit: 101
Blog ödülleri ne alemde. Listeye ulaşılamıyor. Hiç kimse için bir ödül görmemiştim. İmzacılara iyi kazandırdı. Hala gördükçe keşke katılabilseydim diyorum. Neyse bilenler yazarsa sevinirim.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Yakin zamamda godex te listelenecek arkadaslar ama hacim yapmasi lazim, buyuk borsalara girebilmesi icin mutlaka yuksek hacimlere erismesi lazim boyle ufak tefek borsalarla hacim yapmayi epey zor
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
imzası 100 kişi katılımlıydı bende girmiştim ama sonra çıktım iş yapmaz diye düşünerek, asrın hatası olmuş, çok iyi bir proje olacaktır gelecek zamanda hala hacim çok düşük ama iyi borsalarda değerlenir
full member
Activity: 686
Merit: 101
İmzası çok hızlı dolmuştu galiba bunun. Proje gerçekten iyiymiş hele imzacılar için. İyi fırsat kaçırmışız. Blog ödülleri dağıtılmamış galiba. Bakalım onlara ne kadar gelecek. Belki üç beş bir şey düşer.
member
Activity: 378
Merit: 11
https://twitter.com/TBISINC/status/963402419257430021

cobinhood a giriyormuş, hayaller paris gerçekler bitlis
bende aldım biraz tutuyorum ama binanceye falan giremez bunlar abd merkezli oldukları için en iyi kraken olur diye düşünüyorum ama oda zor
legendary
Activity: 2254
Merit: 1137
Voise ilede ortaklik kurulmus, titanium kurucusu Michael abi ordada teknik danisman olmua, girmedi proje kalmayana kadar devam ama fatbtc ile olmuyor michael abi, bar'a bir binance yakisir yani

abi masallahin var ha projeyi iyi takip ediyorsun Smiley binance girerse burdan bir x 3 yapar diye dusunuyorum. Umarim kazanciniz daha da artar. Titanium bence bounty ve translate konusunda maksimum kazandiran projelerden biri oldu Smiley
Pages:
Jump to: