Pages:
Author

Topic: Bitcoin kazanmaya çalışmak için çok mu geç?? - page 10. (Read 2626 times)

member
Activity: 378
Merit: 55
btc almak için geç değil
icolara yatırım yapmak için geç değil
madencilik için geç değil.
trade için geç değil
hodl için geç değil

bu teknolojiden kazanç sağlamak için geç değil.

bilgi, sermaye, zaman, sabır lazım sadece.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
Ben bu piyasa için çok geç olduğunu düşünmüyorum.
Hep böyle şeylerde Luca Toni (italyan forvet) aklıma gelir. Adam kaç yaşından sonra profesyonel topçu oldu.
Kaç yaşına kadar da oynadı. Çalışırsak aradaki fark kapanır bence
newbie
Activity: 2
Çok geç değil. Bu tarz değerlerin bir yarılanma ömrü olur. 2017 mesela; elinde Bitcoin olanlar için muhteşem bir seneydi çünkü Bitcoin ilk yarılanma ömrünü tamamladı 2017'de. Standart, daha bilinen değerlerde ikinci, hatta sonraki yarılanma ömürleri tahmin edilebilirken Bitcoin yepyeni ve bambaşka bir değer olarak ikinci yarılanmasının ne zaman olacağını tahmin etmek zor. Ama 2017'ye benzer sürekli ve büyük artışın olacağı bir dönem muhakkak olacak. Bu yüzden asla geç değil.
full member
Activity: 350
Merit: 100
EndChain - Complete Logistical Solution
Hayatta hiç bir şeye geçkalınmaz . Hatalardan ibaret olan seçimler vardır.
newbie
Activity: 98
Hiçbir şey için geç değil tahminlere göre seneler içinde değeri katlanarak artmaya devam edicek
newbie
Activity: 86
Aslında bence sşuan bunu sorana kadar harcadığın vakit için başlayabilirdin. Orda bile geç kaldın. Çünkü bir örnek veriyim yıllar önce 4 lastiğe 20 bitcoin veren birini tanıyorum. Şuan bence aynı konumdasın. Her zaman yükseldi her zaman yükselicek, al!
member
Activity: 350
Merit: 10
W12 – Blockchain protocol
Hiçbirşey için geç değil bir yandan başlamak gerekli ne kadar erken o kadar iyi
newbie
Activity: 84
bir atasözümüz var. zararın neresinden dönsen kardır diye.
member
Activity: 224
Bitcoin ve kripto para dünyası henüz yeni yeni duyulmaya başladı. Önceden başlayanlar tabi ki avantajlı ancak ben geç kalınmış bir durum olduğunu düşünmüyorum. Geç mi kaldım diye düşünerek zaman kaybettiğimizi düşünüyorum Smiley
sr. member
Activity: 370
Merit: 251
Paran varsa hala erken bile sayılabilir, ben kripto paralrın emekleme aşamsında olduğunu düşünüyorum ama küçük yatırımcı için madencilik bile artık çok büyük köhmet.
member
Activity: 252
geç değil. neden geç olsun. altcoin coin değerleri yükselip düşmüyor mu? diğer borsalarda arbitraj imkanı yok mu?

member
Activity: 392
Merit: 13
Hayır tabiki hiçbirşey için geç değil. eskiyi geçtim şuan için yatırım yapmadığın her gün için ileride pişman olacaksın. bu kadarda net konuşuyorum
full member
Activity: 392
Merit: 100
Birçoğumuz eskiden beri, belki 2 belki 3 sene ya da daha fazla, bitcoin kazanmak ya da al sat yaparak kar etmek peşinde.Bazılarımız ise ben gibi daha yeni.
Merak ettiğim aslında bu işlere girmek için çok mu geç olmaya başladı artık,yoksa aslında bir çok insan daha uyanmadı mı hala? Hala şansımız var mı yeni yeni blockchain dünyasındaki fırsatları için?

Vallaha 6 ay önce diyordum ki bu işe girdiğimde ya çok geç kaldık atı alan üsküdarı geçti. Fakat şu son geçtğiğimiz ayda bile 100 kat kazanç getiren Raiblocks , Tron vs.. gibi coinler oldu sadece Bitcoin odaklı düşünmezseniz halen bile geç değil gibi düşünüyorum.
member
Activity: 94
Bence hala geç değil her yeni çıkan altcoin bir fırsat airdropları takip edersen kim bilir belki ilerde değerlenebilir arazi gibi bisey Smiley
member
Activity: 144
Merit: 16
Ben şu bitcoin dünyasında şunu öğrendim abicim bu piyasa nasıl bir piyasa biliyo musun? ne zaman girersen gir, bitcoin değeri fiyatı ne kadar olursa olsun, nasıl spekülasyonlar dönerse dönsün eğer doğru hamleleri yaparsan o krizden bile çok büyük kâr edebilirsin.
member
Activity: 196
Bitcoin özellikle bu aralar çok iyi alım fırsatları verdi ve geç olmadığını gösterdi sadece Bitcoin için değil diğer altcoinler için de bu durum geçerli bana göre. Gelişmiş teknolojilere sahipler ve uzun sürede kazandıracaklar bu nedenle geç mi diye düşünmeden bir yerden başlamak lazım Smiley
member
Activity: 182
Merit: 11
Madencilik yada trade için hiç bir zaman geç değildir. Trade yapacaksanız mutlaka uzun zaman piyasayı incelemeli ve dikkatli hareket etmelisiniz zamanla oturacaktır.
member
Activity: 77
Hiç bir şey için geç kalınmış değil ben ülkemizde hala insanların bitcoin hakkında çok şey bildiğini düşün müyorum.
jr. member
Activity: 34
Merit: 1
Hiç bişey için geç değil. Hala BTC nin 10x yapma potansiyeli var.
member
Activity: 378
Merit: 55
hiç bir zaman geç değil.
btc'yi 300 liradan alan kaç kişi hala satmadan bu seviyelere kadar getirdi. o zamanlar başlayanlar elinde tutmuş olsaydı şimdiye hiç yoktan 100 tane yeni milyoner çıkmıştı türkiye'den bile.

2013 de 20 -200 dolar arasındaydı btc. 200 dolarlık yatırım ortalama 5 btc şimdiki değeri 300bin lira.
2017 ocak ayı eth 15 dolar şimdi 850 dolar. 50 ye katlamış.  kaç kişi tuttu o etheleri
Pages:
Jump to: