Pages:
Author

Topic: Bitcoin kazanmaya çalışmak için çok mu geç?? - page 5. (Read 2626 times)

jr. member
Activity: 630
Merit: 1
Gec oldugunu sanmiyorum. Belki aslinda daha yeni basliyodur firsatlar. Yarinin ne getirecegi hic bilinmez onemli olan bugun ucuz olan ve gelecekte patlama yapabilecek projeler bulmak. Firsatlar bitmez ve hergun bir yenisi dogar onemli olan birini yakalamaktir. Eminim bitcoin ilk ciktiginda 3 5 dolardan satanlar iyi kar ettiklerini sanmistir. Daha sonra olanlar ise firsatin nerelere varacaginin bir gostergesi.
jr. member
Activity: 124
Merit: 2
Bende geç değil. Özelliklede yılbaşından sonraki düşüşte yani şuanda alım çok iyi fırsat.Ama altcoinlerde çok terste insan var maalesef.
jr. member
Activity: 378
Bence hiçbirşey için geç değil özellikle böyle dalgalı bir piyasada, önemli olan dalgalanmaların dibini ve zirvesini yakalayabilmek 1 btc si olan bi arkadaşım şu an 6 btc ye sahip tabi bunun terside olabilir onun kazandığı 5 btc kimbilir kimlerin yada kimin kaybettiği 5 btc.
jr. member
Activity: 140
Hiçbir zaman geç değildir. Bitcoin ve ethereum şimdiden fiat paraya alternatif oldular. Bitcoin, ethereum veya başka bir coin, gelecek bunların bence.
jr. member
Activity: 84
Bitcoin 100 bin dolarda olabilir 1 dolarda olabilir bu tamamen yatırımcının desteğine bağlı bir durum. Bana kalırsa bi süre böyle devam edecek ve yeni bir şahlanma daha olacak diye düşünüyorum fakat bu kez 20 bin doları geçecek bana göre
jr. member
Activity: 112
Yaklaşık 3 4 senedir bitcoini takip ediyorum o dönemden beri hep bu soru sorulduğunu görüyorum ve her zamanda pişmanlık duyanlar oldu demem o ki özellikle bitcoin için geç kaldım demek mümkün değil ne zaman ne olacağı hiç belli değil
jr. member
Activity: 126
Hiç birşey için geç değildir. Her zaman bir şans vardır.
newbie
Activity: 98
Merit: 0
Aylar öncesinde çok fazla araştırmadığım için bana fazla olumsuz gelen bir konuydu belkide risklerinden dolayı pek fazla güven duymamıştım ama sonradan araştırıp öğrenmeye başladıkça ve tabiki bu konu ile alakalı yakınlarımında destek ve yol göstermesiyle bitcoin için geç olmadığını anladım, yeretki sabırlı mantıklı çok iyi araştırın inceleyin..
newbie
Activity: 47
Ben de çok yeniyim ama miner alıp sanayi tipi elektrikle yapmaya çalışıyorum. Hatta ekran kartı da almak üzereyim araştırma yapıyorum. Çok geç olduğunu düşünmüyorum hala kazanılabilir.
newbie
Çok geç degil ama bence şuan altcoinlerle kazanmak daha rısksız suan daha mantıklı olan bence bu .
newbie
Activity: 17
Artı ve eksi yönlerini çıkaralım.
Eksi yönleri;
1. Düne göre bugün block çıkarmak daha zor.
2. Çıkardığınız block sonrası kazanacağınız ödül bugün daha az.
3. Bitcoin geçen seneye göre çok daha fazla insan tarafından bilinmekte.
4. Faucets daha az cazip
5. Sosyal medya bounty kampanyaları daha az gelir getirici
6. Sahte linkedin, tweeter hesaplarıyla çakallık peşinde koşanların sayısı geçen seneye göre bugün çok daha fazla.

Gelelim artı yönlerine;
Eksi yönlerin hepsi yarın bugünden daha ağır olacak.
full member
Activity: 392
Merit: 101
hocam biraz geç değil, aslında çok geç niye derseniz, kazılan btc kazıldı, alınan btc alındı artık bundan gayrı ne olur bilinmez.
full member
Activity: 420
Merit: 100
tamam bir bitcoini 10 dolarlara alıp da dünya zenginler sıralamasına giremedik belki ama şuan için hala bir çok insandan daha şanslıyız bence. daha bir kaç yıl bizim gibi küçük yatırımcılar bu piyasadan ekmek yer
newbie
Activity: 196
Neden geç olsunki giderek büyüyen bir pazar ve günlük hayata uygulanabilirliği ne kadar tartışılsa da birçok projenin adaptasyon sürecini aşarak kullanılıyor hale gelmesi muhtemel.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Ucu açık olan piyasalarda hiç bir şey için geç kalınmış denilemez. Bugün bitcoin revaçtadır yarın bir başkası hareketlenir. Bir noktadan sonra ise olay tam anlamıyla nasip meselesi haline dönüşüyor. Ama emek şart tabikii Wink
member
Activity: 294
Merit: 10
Barış Özcan'ın bitcoin ile alakalı videosunu izlediğimde mining işinin 2149 yılında biteceğini söylemişti ki ayrıca 1800 tane de kripto para var o yüzden hiç bir zmaan geç değil sadece biraz daha zor ve maliyetli olur.
member
Activity: 97
Merit: 10
Renewable Energy Cryptocurrency
Arkadaşım bende yeni sayılırım ama sana şunu söyleyebilirim şans hiçbir zaman bitmez bu piyasada. Sadece bitcoin olarakda sınırlamamanı tavsiye ederim sana. Adını duymadığım coinlere yorumlar ve araştırmalar sonucu girip kendi çapımda kazandığım oldu. Körü körüne girme sadece. İyi şanslar
newbie
Activity: 33
Yarın da başka bir girişimci bitcoin ile tanışacak. Bence hiçbir zaman geç değildir.
jr. member
Şu an bitcoinden kazanmaktan ziyade altcoinlere yogunlaşabilirsin aslında. Altcoinlerin 3x 4x apma ihtimali bence daha fazla. Sonuçta 1 btc 42 bin tl civarı. Zor bir ihtimal.
newbie
Activity: 30
Altcoin kazabilirsiniz. Mine edilebilen ve ileride değeri artacağını düşündüğünüz bir kaç altcoin bulup onları mine ederek iyi paralar kazanabilirsiniz.
Pages:
Jump to: