Pages:
Author

Topic: Bitcoin kazanmaya çalışmak için çok mu geç?? - page 7. (Read 2626 times)

full member
Activity: 476
Merit: 100
öğrenmenin yaşı olmadığına inanan bir toplum bilincine sahibiz. Bu yüzden bir işe niyetlenmek en önemlisi sonra makaleleri okuyarak bir şekilde öğreniliyor bazı şeyler
member
Activity: 154
Merit: 10
Tabi ki ilk girenler kadar şanslı değilsiniz bence, cünkü diğer altcoinlerin piyasa değerleri toplamı bitcoinle rekaber edebilecek düzeyde. Altcoinleri ayakta tutacak kadar yatırım yapılıyor, alcoinler üretilmeye devam ettiği sürece bitcoinde aşırı sıçramalar olmaz bence, 3 geri 2 ileri yada 2 ileri 3 geri ortalama da yerinden saydırır gibi. Eskiden girenler kazanacaklarını kazandılar.
newbie
Activity: 35
Merit: 0
Hiç birşey için hala geç değil yeni girenlerin düşüncesi 10 lira verip milyon dolarlar kazanmaksa o çok zor önceden öyle olabilirdi ama şimdi 10 yerine 100 veya 1000 atacaksın ki kazanasın. Bitcoin için belki geç gibi geliyor ama bence değil ve hala geç olduğunu düşünüyorsan projesi iyi olan ucuz coinlere para at derim...
newbie
Activity: 1
100.000 dolar olsa anlarım ama bugün Bitcoin 10.000 dolar. Ve herşeye herkese rağmen sapasağlam duruyor. Bugün acaba alsammı diye düşünen yarın keşke alsaydım diyecek. Biraz daha param olsun onuda yatırırım bugün hiç düşünmem. YTD
member
Merit: 25
Hic birsey icin gec degil. Arastirmani guzel yapip, yatirimini guzel sec. ICO' lara katilip parani 2'ye 3'e katlayabilirsin.. Bir koseye de uzun vaideli yatirim yapabilecegin bir coin almani tavsiye ederim. Iyi sanslar simdiden.   Smiley
jr. member
Activity: 39
Merit: 2
Bitcoin kazanmak hiçbir zaman geç değildir herzaman güzel bir yatırımla güzel kazanç elde edilebilir.
newbie
Activity: 9
bence çok geç çünkü şuan olmuş btc 10.000 küsür dolar. Sen bu saatten sonra ne kadar artabiliceğini düşünüyorsunki çok zor ihtimal .
member
Activity: 210
çok geç değil tabi ki birazcık gecikmiş denilse yanlış olunmaz ama simdi başlanılmaması için aman aman su sebebten dolayı sakın başlama denilebilecek bir sebep göremiyorum Sad
member
Activity: 210
Ben neredeyse hic yoktan 1 bitcoin esigini gectim biraz dikkat ve emek istiyor ilk zamanlar tum gun borsada takaslar yapardim. Ugras verdim baya ama oldu.
newbie
Activity: 95
Tabi ki hala daha çok erken elimizdeki coinleri artıra bilmek için çünkü bir gün keşke demek istemiyordur kimse ...
jr. member
Activity: 294
Merit: 5
Bir Çin atasözü der ki; "Bir ağaç dikmek için en uygun zaman 20 yıl öncesidir. En uygun ikinci zaman ise şu andır.

cok diye oturmuş bu söz. ağzına sağlık.
daha dünya da yeni yeni tanınmaya başlamışken hala geç değil. tabi 5 yıl sonra ulan keşke demek istemeyen bir kaç kere daha düşünmeli.
member
Activity: 224
Kripto paraların genelini düşündüğümüzde daha işin çok başında olduğumuz görülüyor ve bu nedenle bu piyasaya girmek için hiçte kötü bir noktada değiliz
newbie
Activity: 30
Bu saatten sonra bulaşılmaz derim. Bilmiyorum ama içgüdülerim o yönde altcoinlere yardırsın girmek isteyen.
newbie
Activity: 98
Bence geç değil amaç bence bitcoin' in ucuzlamış bi şekilde alıp artmasını bekleyip artıktan sornada satıp kÂr'a geçmektir .
newbie
Activity: 10
Bir Çin atasözü der ki; "Bir ağaç dikmek için en uygun zaman 20 yıl öncesidir. En uygun ikinci zaman ise şu andır.
member
Activity: 147
Hazır Bitcoin 4-5bin Dolar birden düşmüşken giriş için tam sırası...
member
Bitcoin kazanmaktan kastımız ne önce bunu yanıtlamak gerek bence eğer kazmayı söylüyorsaniz bence Türkiyede gereksiz masraflı onun dışında bu seviyelerden alış yapılabilir
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Pazar araştırması yapın yakın çevrenizde. 10 kişiye sorun bitcoin diye bakalım kaç tanesi biliyor çıkacak..

Geçen bir arkadaşa kargocu paket getirmiş. Bitcoin balon demiş, geç kaldın artık. Bitcoin çakıldı.
Sonra tekrar başka bir paket getirdiğinde Waves demiş. Waves fırladı.
Şimdi sonraki ziyareti bekliyor Smiley
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Asla geç değil ama onemli olan ilk fırsatta ise atılım yapmak . Ne kadar gecikirse o kadar çok fırsat kacirirsin . Ki Türkiyenin çoğunluğunun hala fazla bilgisi yok .
Yatırım yapan para yatıran var ama mining o kadar çok bilinmiyor .
member
Activity: 364
Merit: 20
bitcoin kazanmak için geç değil bu gidişle hiç bir zaman geç olmayacak.
her dönem kendi fırsatıyla geliyor. ayrıca piyasa sadece bitcoinden ibaret değil sadece günlük alsattan da oluşmuyor.
bunun miningi var hodl'ı var icosu var bountysi var. kocaman bir deniz.
Pages:
Jump to: