Pages:
Author

Topic: Bitcoin kazanmaya çalışmak için çok mu geç?? - page 6. (Read 2626 times)

member
Activity: 518
Merit: 10
hiç bir şey için geç sayılmaz, biraz ilgin birazda bilgin varsa çok para kazabilirsin  Grin
jr. member
Activity: 252
Merit: 2
Bana kalırsa asla geç değil. Çünkü çok büyük bir iş ve ben en az 3 yıl daha kazandırir gibi geliyor. Girip kısa zaman içinde büyük kazanç yapıp gelecekteki iş için sermaye sağlayabilirsiniz.
member
Activity: 308
ben bitcoinin uzun vadede daha değerleneceğini düşünüyorum. şirketler yavaş yavaş bu piyasaya ayak uydurmaya başladı bile. kar marjı olarak ben bitcoin almak kazanmak veya tutmak yerine diğer coinler daha mantıklı geliyor.
full member
Activity: 238
Merit: 100
Bitcoinin genel ve uzun vadede ki amacını düşündüğümüzde çokta geç sayılmaz sonuçta görünen o ki para birimi olarak kullanılması daha zaman var gibi
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
Staker.network - POS Smart Contract ETH Token
Bitcoin kazanmaktan kastınız mining ise; evet artık eskisi kadar koşay kazanılmayacak maalesef. İlk başayanlar güzel kar etti. Ama Bitcoin kazanmak genel anlaöda, trade yaparak da olabilir. Özellikle altcoinlerde dipten alıp yüksekten satarak eldeki Bitcoin miltarınızı arttırabilirsiniz. Ya da güvendiğiniz; gelecek gördüğünüz bir altcoin in de madenciliğini yapabilirsiniz. Alım satım yapmak bu aralar pek karlı değil. Çünkü Bitcoin bi türlü stabillleşmedi. Ne olacağı belirsiz. Alacağınız bir coin:token elinizde de kalabilir. Bu yüzden iyi araştırmak lazım.
jr. member
Activity: 157
Merit: 3
Özellikle madencilik için çok olumsuz konuşulmuş, ben hiç bir şey için geç olmadığına inanıyorum. Kısmetse önümüzdeki hafta 1 i kesin belki 2 s9 alacağım. Bir ucundan yavaş yavaş başlayalım bakalım

Ürünleri nereden almayı planlıyorsunuz Tr den mi yoksa yurtdışı mı ?
jr. member
Activity: 54
Merit: 1
mining'in kolay zamanlarını düşünürsek geç kalınmış gibi görünebilir ama ben hala başlanabileceğini düşünüyorum. Alıp satmak için zaten hiçbir zaman geç değildir.
member
Activity: 140
Merit: 15
madencilik olarak dusunursen artık cok gec bu saatten sonar madencılıge ayıracagın parayla bıtcoın alıp beklesen daha cok getırır. Ama al sat ıcın hıc bır zaman gec degıl dogru yerlerde dogru hamlelerı kullanman lazım. Ornek verıcek olursak ya btc artıs azalısına gore usdt gecersın ya da btc de kalıp altlar uzerınden oynayabılırsın kı altlar daha cok katlarsın paranı. son olarak güzel icolara yatırım yapabılırsın, icolar tutarsa ve ıyı bır borsaya gırerse x5 x6 getırıyor ılk gırıste.
member
Activity: 263
Merit: 11
Para Basan Adam
Özellikle madencilik için çok olumsuz konuşulmuş, ben hiç bir şey için geç olmadığına inanıyorum. Kısmetse önümüzdeki hafta 1 i kesin belki 2 s9 alacağım. Bir ucundan yavaş yavaş başlayalım bakalım
newbie
Activity: 154
Merit: 0
bitcoinde hiç bir şey için geç değildir hocam, bu çok çok önemli bir şey, size abi tavsiyesi.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
Bence daha yeni başlıyor. Marketin dip yaptığı bugünlerde bize müthiş yatırım fırsatları tanıyor. Yüksekten girenler üzülmesin her gecenin sabahı vardır. Sadece yükselen bir piyasa kesinlikle sağlıklı değildir. Bu düşüşler bitcoinin yerini sağlamlaştırıyor.
member
Activity: 490
SEND AND RECEIVE MONEY INSTANTLY
Artık gerçekten çok zor bir hal aldı. Mevcut teknoloji ile BTC madenciliği çok ekonomik değil. Yüksek yatırım ve düşük elektrik faturası yöntemi ile kar edilebilir ama bu da ülkemizde pek mümkün değil.

Bence BTC madenciliği için bir sonraki hamle ekran kartlarının teknoloji yükseltmesi ile olacak. Çünkü mevcut teknoloji ile gidebileceği yer çok ilerisi değil. Artık binlerce PC yada cihaz aynı anda çalışarak 1 2 yıl önceki tek PC'nin yaptığı işi yapamıyor. Bekleyelim ve görelim.
member
Activity: 231
hayır değil, bunun madenciliğini yapabilirsiniz, alıp satabilirsiniz, borsası da çok karlı
member
Activity: 602
Merit: 12
Hocam bu zorlukta ve bu popülaritesi artmış Ken mining yapmak artık. Çok. Geç.  Onun. Yerine al sat daha mantıklı
member
Activity: 308
Her ne kadar bitcoin son zamanlarda çok fazla insan tarafından duyulmuş olsa da mining hala fazla derecede yapılmıyor. Bunlar arasında en büyük sorun malzeme maliyeti yer alıyor. Ne kadar surede kurtarır fazla kazandırdı mi emin değilim zamanında iyi kazandırdı

mining Türkiye için biraz sıkıntılı artık. Ekran kartı bol değil artık madencilerin kapıştığı için fiyatlar çok yukarı çekildi. yurtdışından getirmeye kalksan çok zahmetli. elektrik desen ayrı bir sıkıntı.

mining konusunda en güzel ekmeği uzak doğu ülkeleri yiyor. malzemeyi üreten kendileri zaten.
full member
Activity: 434
Merit: 112
Her ne kadar bitcoin son zamanlarda çok fazla insan tarafından duyulmuş olsa da mining hala fazla derecede yapılmıyor. Bunlar arasında en büyük sorun malzeme maliyeti yer alıyor. Ne kadar surede kurtarır fazla kazandırdı mi emin değilim zamanında iyi kazandırdı
member
Activity: 173
Merit: 50
çok geç olduğunu düşünmüyorum bitcoinin gideceği çok yol var.
member
Activity: 294
Bitcoin mining yaparak kazanmak git gide zorlasmakta. Cihaz alimi yaparken cok dikkatli olunmali. Eski yavas cihazlarla bir de elektrik sogutma vs gibi durumlari dusunuldugunde yapilacak yatirimin miktari daha da cok artiyor, Onun icin harcanacak para ile direk olarak Bitcoin alimi da yapilabilir. Ozellikle bu donemlerde Bitcoinin fiyatinin dustugunde alim yapmak mantikli olabilir. USDT  kullanarak al sat yapilarak kaanc saglamak mumkun. Dusus te olan market ten firsatlar cikabilir. Ya da alim bekleme yapmak suretiyle uzun vade de kazanc saglanabilir.
member
Activity: 140
Merit: 11
amacın çok kısa zamanda çok büyük kar yapmaksa, evet geç olabilir. Bitcoin 2017 yılında yaptığı peak kadar kuvvetli bir yükselişi 2018 de yapmayabilir. Ama bu demek değil ki artış olmayacak. Yani amacın herhangi birşey kazanmaksa bence geç değil. Ayrıca hiç birşey koymadan kampanyalar sayesinde de kazanabilirsin. Bence girmek için değer.
jr. member
Activity: 98
Merit: 2
Hic bir şey icin geç olmadigini dusunuyorum, aksine bitcoin alinmadigi her gun is isten geciyor gibi tabiki yatirimini onceden yapıp dusuk fiyattan bitcoin sahibi olanlar avantajlı, ilk girenler kadar kazanamiyacigimiz açık. Gectigimiz yıllarda da almak icin geç mi deniliyordu ben kazandırmaya devam edecegini ve almak icin hala geç olmadıgı kanisindayim.
Pages:
Jump to: