Pages:
Author

Topic: Bitcoin zengini oldun diyelim, ülkemizde bu parayı en mantıklı nasıl harcarsın? - page 5. (Read 2845 times)

member
Activity: 602
Merit: 32
Faizler çok yüksek olduğunu için 1 milyonum olsaydı , aylık 15k TL faiz verirdi . 10 bin TL ile taksitli ev ve araba alırdım .

%20ile faize yatırıp %25 faizle mülkmü alacaksınız?

Hocam ilkokul? Toplama? Çıkarma? Bölme?

Yani sizin servet zaten 3 yıl gitmez böyle Smiley
member
Hayalimde ki rakama uılaştığımda arkama bakmadan dünya turuna çıkar farklı coğrafyaları ve kültürleri tanımak isterdim. En az birkaç yıl geri dönmezdim. Rusların uzayın sınırına insan gönderdiği program vardı ona katılırdım. Dünyayı uzaydan görebilen sayılı insanların arasına katılma şansım olurdu.

Yalan hocam o ona katılmayın Smiley
Uzaya değil aslında. Hala atmosferde oluyorsunuz.
member
Burda harcayanı siksinler Smiley

Japonyada bi köye yerleşirim Smiley
member
Activity: 560
Merit: 16
Proof-of-Stake Blockchain Network
Bir zengin olalımda orası kolay,yapacak çok şey var çok.Olasılığı oldukça düşük bir ihtimal için şimdiden kafa yormaya değmez.
member
Activity: 392
Merit: 11
içime sinen bir ev, beklentilerimi karşılayacak bir araba, bir de günlük getirisi olan alkollü bir keman açarsam benim için her şey tamam demektir.
member
Activity: 633
Merit: 15
Hayalimde ki rakama uılaştığımda arkama bakmadan dünya turuna çıkar farklı coğrafyaları ve kültürleri tanımak isterdim. En az birkaç yıl geri dönmezdim. Rusların uzayın sınırına insan gönderdiği program vardı ona katılırdım. Dünyayı uzaydan görebilen sayılı insanların arasına katılma şansım olurdu.
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
ya lojistikte değerlendiririm yada gıda sektörüne yatırım yapar patron olurum. eğlence sektörünü mantıklı bulmuyorum özellikle kriz varken.
copper member
Activity: 224
İlk yapacağım iş, ev ve araba almak olurdu. Sonrasında ise avrupa seyahatine çıkardım. Gezerken ticaret için araştırma yapıp oraya ihraç edebileceğim ürünleri tespit eder, sonrada ithalat/ihracat işi yapmaya çalışırdım.
Baktım alacak/satacak ürün bulamıyorum, başkada iş yapmaz o parayı çatır çatır yerdim Smiley
jr. member
Activity: 490
Merit: 4
öncelikse içime sinen bir ev ile araba alırım sonrasında da lojistik sektörüne giriş yaparım. kriz, savaş vs ne çıkarsa çıksın sağlık, gıda ve lojistik ölmez bir sektördür.
member
Activity: 299
ben doğuya fabrika kurarım insanlara iş veririm ülkemi kalkındırırım

yaw he he he:D
member
Activity: 224
Merit: 10
zengin olduktan sonra bu parayı ülkemde harcamaya çalışmak en büyük mantıksızlık olur herhalde Smiley Giderim abi avrupaya, rusyaya, amerikaya, kanadaya. Ne bilim giderim bir yere.
member
Activity: 299
sanki evin arabanın faizi artmıyor , kafalar nasıl güzel nasıl güzel Cheesy 100 binlik araba 200 bin olmuş 1 milyonu faize koyup taksitle ev araba alıcakmış Cheesy

3 sene sonra o 1 milyon 100 bin dolar zor edecek haberi yok şapşığın Cheesy

bir f30 hayalim vardı hala var inşallah nasip olur.. en az x15 yapması lazım aldıklarımın ama olsun
sr. member
Activity: 832
Merit: 250
Faizler çok yüksek olduğunu için 1 milyonum olsaydı , aylık 15k TL faiz verirdi . 10 bin TL ile taksitli ev ve araba alırdım .
newbie
Activity: 3
Merit: 0
biz angara bebesiyiz tabii ki pavyonda yerdik allama Smiley
newbie
ben doğuya fabrika kurarım insanlara iş veririm ülkemi kalkındırırım
newbie
gayrimenkule yatırım yapardım belki yazlık bir yerde bir işletme de açabilirdim
newbie
muhtemelen yer alırım ev alırım araba alırım ve partiler veririm Smiley
newbie
Activity: 70
Evrensel olmayan milli olamaz.

Bu sebeple yurt dışında yeni bir iş kurardım ya da ihracat yapardım.
newbie
Activity: 5
jr. member
Activity: 56
Aramızda bitcoin zengini mi var ? Hani nerde nerde... Smiley şaka bir yana umarım bizim ülkemizde de bitcoin milyarderi hatta triliyonderi Cheesy çıkar. Buna gerçekten ihtiyacımız var. Ne demişler olandan zarar gelmez..
Pages:
Jump to: