Pages:
Author

Topic: Bitcoin'i USD olarak bozup çekmek? - Varlık Barışı - page 27. (Read 17305 times)

legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Binance taki sorun uzun yazışmalarım sonucu artık giderildi, ad soyad Türkçe karakter ile de çekim oluyor artık.

Bunda sanırım ödeme yapan firmanın da değişmesi etkili oldu gibi, yahut sisteme Türkçe karakterler için bir ek kod yazıldı.

2 gündür çekimler denedim ve çok kısa sürede hesaba geçiyor para.
BUSD olacak hesabınızda ve USD olarak hesabınıza geçecek böylece.

Denediğim rakamlar ayrı ayrı birkaç bin dolar şekilde 2 adet, varlık barışı kapsamında.

Haydi gözümüz aydın diyelim.

Tebrik ederim :) Hayırlı uğurlu olsun... Aslında bu Türkçe karakter meselesi diğer diler için de mevcut. Hatta alfabeleri Latin olmayanlar da var sonuçta. Mesela Çinliler, Japonlar bambaşka bir alfabe. Ama Latin kullanıp da bizim gibi özel harfleri olan Fransızlar, İspanyollar da var. Yani sorun eğer buyduysa, onlarda da benzer sorunlar çıkmıştır muhakkak. Şimdiye kadar çözememiş olmaları da büyük hata.

Bunda sanırım ödeme yapan firmanın da değişmesi etkili oldu gibi
Gönderen şirket de mi değişmiş yani? Geçen ay bu konu altında @flipme arkadaşımız, "key vision development limited" üzerinden yollandı demişti. Sizde kim görünüyor gönderen şirket?
jr. member
Activity: 68
Merit: 4
Sorun genel olarak çözüldü sanırım, çünkü benim yazışmalarım en son teknik ekibe gitmişti.
Türkçe karakter olayının ciddiyetini anladılar ve çözdüler yazılımsal olarak gibi geliyor bana.

Tek form veya birden fazla form farketmez haziran sonuna kadar istediğiniz sayıda form doldurup bankaya gidebilir ve formu teslim edebilirsiniz.
Form işi zor bir olay değil.

O tarihten itibaren 3 ay süreniz var getirmek için, çekimleri 10k altı tutmak faydalı olabilir, parçalı getirmek mantıklı olabilir.

Artış vs kar olursa 2 veya 3 form doldurursunuz size kalmış Smiley
jr. member
Activity: 69
Merit: 2
Binance taki sorun uzun yazışmalarım sonucu artık giderildi, ad soyad Türkçe karakter ile de çekim oluyor artık.

Bunda sanırım ödeme yapan firmanın da değişmesi etkili oldu gibi, yahut sisteme Türkçe karakterler için bir ek kod yazıldı.

Denediğim rakamlar ayrı ayrı birkaç bin dolar şekilde 2 adet, varlık barışı kapsamında.

Sevindim sizde de çözülmesine  Smiley Tek form doldurup oradaki rakamı parça parça mı getireceksiniz?
jr. member

hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Sonuç olarak başarıyla dolar cinsinden para çekebilen oldu mu?

Ben çektim hocam, çekim başvurusunu yaptıktan sonra gün içerisinde verdiğim hesaba para yattı, üstteki mesajlarda yaptıklarımın detaylarını da yazmıştım, detay isterseniz bakabilirsiniz.
hero member
Activity: 1316
Merit: 966
Sonuç olarak başarıyla dolar cinsinden para çekebilen oldu mu?
jr. member
member
Activity: 223
Merit: 23
Life one ! Live it...

@Ardaa siz de de isimde Türkçe karakter mevcut mu?

KYC ve Adres onayınız tam mı?

KYC ve adres onayları tamam. Beneficiary name kısmında Türkçe karakter var, i harfini İ olarak büyük harf şeklinde almış. Düzeltilmesi için canlı desteğe yazdım, canlı destek "sizinle irtibata geçilecek" diyip gitti, gelen giden yok, bekliyorum. Siz nasıl düzeltebildiniz? Hızlandırmak için yapabileceğim bir şey var mıdır?

Yok hala bekliyorum, bugün tekrar verification yapmanız lazım deyip durdu sonra Türkçe karakter girmeyin dediler ama reset etmeleri lazım onların onu bekliyorum. Benim durum da çözülmedi, sorun işte o Türkçe karakterler.

Evet güven olsa Türk halkı da eminin elini taşın altına sokar ama şu anda güven yitirildi. Bu nedenle faiz artırma dönemlerinin sonunda faiz indirme ve konuta araç alımına sürekleme ile paralar dolayı olarak alınıyor. ÖTV gibi yollar ile. Yunanistanda sanırım bu kadar yüksek ÖTV yok.

hocam valla sen kısmetsiz adamsın adam akıllı biri düşmemiş şansına 2 dk düzelttiler bizimkini
jr. member

KYC ve adres onayları tamam. Beneficiary name kısmında Türkçe karakter var, i harfini İ olarak büyük harf şeklinde almış. Düzeltilmesi için canlı desteğe yazdım, canlı destek "sizinle irtibata geçilecek" diyip gitti, gelen giden yok, bekliyorum. Siz nasıl düzeltebildiniz? Hızlandırmak için yapabileceğim bir şey var mıdır?

Yok hala bekliyorum, bugün tekrar verification yapmanız lazım deyip durdu sonra Türkçe karakter girmeyin dediler ama reset etmeleri lazım onların onu bekliyorum. Benim durum da çözülmedi, sorun işte o Türkçe karakterler.

Evet güven olsa Türk halkı da eminin elini taşın altına sokar ama şu anda güven yitirildi. Bu nedenle faiz artırma dönemlerinin sonunda faiz indirme ve konuta araç alımına sürekleme ile paralar dolayı olarak alınıyor. ÖTV gibi yollar ile. Yunanistanda sanırım bu kadar yüksek ÖTV yok.
full member
Activity: 322
Merit: 101
..
en kötü durumda olsa olsa sadece yunanistanda olduğu gibi belli bir limit konur para çekimine

yunanistanda oyle mi oldu sanıyorsun hocam Smiley

Buyrun https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/yunanistan-da-bankalar-kapali-atm-lerde-para-sinirli-kredi-karti-gecmiyor-29418116

yok hocam birtek limit kondu sadece filan yazmışsın ya ona dedim.
birtek limit konmadı.bankada paraları olan zedelerin paralarının bir kısmıyla kurtarıldı bankalar.
yani 100 bin doları olan 70k dolar aldı şükür etti hepsnin gitmediğine.

100 bin dolarım varsa 30 unu alsın yeterki kesin olarak ülkede bazı şeyler düzelecek garantisi verilsin,30 değil 50 de veririm 100 bin dolarım olsa ve ülkede bazı sorunları halledeceksek.

Yunanistan halkının elinde altını yoktu, bizim millette altın az çok var herkeste, onlar gibi olmayız kolay kolay.

biten halkın parası değildi ki, yunanistan devletinin parasıydı. bizde de tc devletinin parası bitti. yastık altında altını olan kim kendi eliyle altınlarını gidip devlete verir?
jr. member
Activity: 33
Merit: 10

jr. member

jr. member
Dolarlar Türkiye'deki hesabınıza ulaştı mı? Yoksa hala processing statüsünde mi?
USD çekmeyi defalarca denedim, hepsinde çekim oluyor gibi görünüyor, işlem tamamlanmış gibi oluyor ama failed statüsüne düşüyor ve işlem gerçekleşmiyor.
jr. member
..
en kötü durumda olsa olsa sadece yunanistanda olduğu gibi belli bir limit konur para çekimine

Buyrun https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/yunanistan-da-bankalar-kapali-atm-lerde-para-sinirli-kredi-karti-gecmiyor-29418116

birtek limit konmadı.bankada paraları olan zedelerin paralarının bir kısmıyla kurtarıldı bankalar.

100 bin dolarım varsa 30 unu alsın yeterki kesin olarak ülkede bazı şeyler düzelecek garantisi verilsin,30 değil 50 de veririm 100 bin dolarım olsa ve ülkede bazı sorunları halledeceksek.

Yunanistan halkının elinde altını yoktu, bizim millette altın az çok var herkeste, onlar gibi olmayız kolay kolay.

jr. member
Activity: 59
Merit: 34
Bitcoin'i Tesla olarak bozup Türkiye'ye getirsek avantajı olur mu? Smiley

Dediğiniz mantıklı olabilirdi... Tabi ötv ler mtv ler kdv ler olmasaydı. En son yakın zamanda elektrikli araçlara sağlam bir vergi geldi. Tüm dünyada teşvik edilir bizde yeni vergi kapısı...
full member
Activity: 497
Merit: 119
Bitcoin'i Tesla olarak bozup Türkiye'ye getirsek avantajı olur mu? Smiley
jr. member
AkrepManX an itibariyle arkadaşın hesaptaki problem çözüldü. müşteri temsilcisi Cheesy ç harfini c yapında problem çözüldü ve şuan processing diyor bilginiz olsun konuda emek verdik ama problem çözüldü

Tahmin ettiğim gibi o zaman, ben de istedim değişiklik ama yapmadılar henüz nedense, gelişmeleri bildirirseniz seviniriz.
Online chate adam getirmek sıkıntı ama binance da?
Kolay gelsin, bilgilerindirme için teşekkürler.

bizde 4 gün önce yazmıştık cevap bugün akşam geldi kız hemen değişikliği yapıyorum dedi sonra ben sizi bekliyorum bütün uygulamalardan çıkıp tekrar girmemizi istedi ve hemen çekim yaptık oldu darısı başına inşSmiley

Hocam "oldu" derken, dolarlar Türkiye'deki hesabınıza ulaştı mı?
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
..

jr. member
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
..

Pages:
Jump to: