Pages:
Author

Topic: Bitcoin'i USD olarak bozup çekmek? - Varlık Barışı - page 31. (Read 17305 times)

legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Bende de durum sizinle aynı, olmuyor. BUSD bakiyesinden çekiyorsunuz çekerken USD olarak yollayacağını vaad ediyor değil mi? İşlemler tamamlanıyor ama çekim failed duruma düşüyor, para BUSD bakiyesine geri yükleniyor. Ben 1000 USD denedim, belki sınırı bize belirtmeden 100-300 USD gibi çok küçük meblağlara izin veriyordur

Belki de sorun "BUSD" olarak çekmekle ilgilidir. @AkrepManx de mi BUSD ile USD çekmek istedi acaba!
Bildiğim kadarıyla USDT'yi çevirirken USD yerine BUSD seçmek komisyon açısından çok daha uygun. Ben de öyle yapmayı düşünüyordum hatta... Birinde (USDT>USD) %1'e yakın komisyon çıkarken, diğerinde (USDT>BUSD) neredeyse sıfıra yakın komisyon var.

Çekim ekranında da BUSD bakiyesinin USD olarak gönderileceği yazıyor aslında. Yani BUSD çekiminin USD ile aynı olduğu vurgulanmış. Bu bizim ülkemize çekimde bi sıkıntı mı oluyor emin olamadım ondan!

USD olarak çekmeyi denesin bakalım yapamayanlar.

@darkworld hocam, siz ne olarak çekim yaptınız?
jr. member
Activity: 68
Merit: 4
Aynen hocam aynen o şekilde oluyor, 130 usd ile denedim, 30 kez denedim olmadı.
2 ayrı banka denedim olmadı.

Arkadaş nasıl yapabildi bizden farkı nedir onu öğrenmemiz gerekiyor.

Oluyorsa herkezde olmalı, arkadaştan ayrıntılı açıklama bekliyorum açıkçası.

Önceki sorularım hala geçerli?

jr. member
Activity: 33
Merit: 10
çok hızlı şekilde işlem tamamlandı Smiley

100 dolar çektim 30 binance komisyon aldı elime geçen net tutar 58 $ merakım biraz pahalıya mal oldu Cool olsun insanlara yol gösterebildiysem ne mutlu bana Lips sealed

Çook ilginç bir gelişme, defalarca denedim olmadı, ülke olarak Türkiyedemisiniz?

İsminizde Türkçe karakterler geçiyormu?

Herşeyim tam iken bende neden olmuyor acaba?

Hocam türkçe karakter var ismimde Türkiye'deyim

Peki bende neden olmuyor ki?
Herşeyim tam onaylı.

Beneficiary Name zaten sistemden geliyor direkt.

Beneficiary Account Number a ne yazdınız IBANI mı yoksa uzun hesap numarasını mı?

Banka adı zaten standart Türkçe karakter olmadan olan banka adı?

Beneficiary Address kısmına kendi adresinizi mi yazdınız banka genel merkez adresi mi bazı yerlerde bu farkediyor?

Birde bunun 2. alanı var.

Herşeyi giriyorum mail onay 2 adımlı doğrulama tamam ok oldu başarılı diyor sonra Fiat Withdrawal History e bakıyorum failed diyor, olmuyor bir türlü, yeminle Çıldıracağım.

Bende de durum sizinle aynı, olmuyor. BUSD bakiyesinden çekiyorsunuz çekerken USD olarak yollayacağını vaad ediyor değil mi? İşlemler tamamlanıyor ama çekim failed duruma düşüyor, para BUSD bakiyesine geri yükleniyor. Ben 1000 USD denedim, belki sınırı bize belirtmeden 100-300 USD gibi çok küçük meblağlara izin veriyordur
jr. member

100 dolar çektim 30 binance komisyon aldı elime geçen net tutar 58 $ merakım biraz pahalıya mal oldu Cool olsun insanlara yol gösterebildiysem ne mutlu bana Lips sealed

Çook ilginç bir gelişme, defalarca denedim olmadı, ülke olarak Türkiyedemisiniz?

Peki bende neden olmuyor ki?
Herşeyim tam onaylı.

Beneficiary Name zaten sistemden geliyor direkt.

Beneficiary Account Number a ne yazdınız IBANI mı yoksa uzun hesap numarasını mı?

Banka adı zaten standart Türkçe karakter olmadan olan banka adı?

Beneficiary Address kısmına kendi adresinizi mi yazdınız banka genel merkez adresi mi bazı yerlerde bu farkediyor?

Birde bunun 2. alanı var.

Herşeyi giriyorum mail onay 2 adımlı doğrulama tamam ok oldu başarılı diyor sonra Fiat Withdrawal History e bakıyorum failed diyor, olmuyor bir türlü, yeminle Çıldıracağım.

hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Ben de yakın zamanda varlık barışı yolu ile paramı çekmeyi düşünüyorum, başlığı baştan sona okudum, çok faydası oldu. Para 1000 dolar da olsa, 100bin dolar da olsa %25-30 civarı vergi oranları gelirse gerçekten çok yüksek, insanlar burada kolay para kazanıldığını sanıyor ama hiç öyle değil, geceleri uykusuz kalmak, aldığınız riskler, sinir stres zaten yetiyor yıpranmaya, o zamana kadar yapan olur zaten ama eğer işlemi bir kaç ay içerisinde gerçekleştirmiş olursam buraya yine yazarım süreçle ilgili bilgiyi.
member
Activity: 223
Merit: 23
Life one ! Live it...

jr. member

member
Life one ! Live it...

Kendinizi ateşe atıp denediğiniz için teşekkürler hocam Smiley Sanırım henüz kimse denemedi bu başlıkta yazanlar arasında. Peki neden 58 dolar geçti ki elinize? 100-30=70 olması gerekmiyor muydu?
O 30 dolarlık komisyon da doğrudan Silvergate bankasının işlem ücreti aslında. Başka nereden/kim kesinti yaptı ki?

İşlemle ilgili buraya ekran görüntüsü de atabilirsiniz iyi olur aslında. Tescilli bir örnek olarak tutarız burada 😉👍

Ben de geçen gün KYC'me artı olarak adres doğrulama da yapmıştım. Öyle hazırda bekletiyordum. Adres doğrulaması yaklaşık 6 günde onay aldı.

Meritlerimi ateşliyorum hemen...

Merit için teşekkür ederim hocam.

sender's charges 12 $ ücret kesmiş yurt dışı havalelerinde bankalar komisyon alıyor zaten binance çekim yaparkende bankanız komisyon alabilir diye uyarı yapıyor.

https://prnt.sc/10i6l11

Bu 12$ sabit mi acaba yoksa miktarla değişkenlik gösteriyormu?

hocam swift ücretleri bankadan bankaya değişiyor ama genelde bu civarlarda kullandığınız bankanın swift masraflarına internetten bakabilirsiniz.
member
Activity: 210
Merit: 30

Kendinizi ateşe atıp denediğiniz için teşekkürler hocam Smiley Sanırım henüz kimse denemedi bu başlıkta yazanlar arasında. Peki neden 58 dolar geçti ki elinize? 100-30=70 olması gerekmiyor muydu?
O 30 dolarlık komisyon da doğrudan Silvergate bankasının işlem ücreti aslında. Başka nereden/kim kesinti yaptı ki?

İşlemle ilgili buraya ekran görüntüsü de atabilirsiniz iyi olur aslında. Tescilli bir örnek olarak tutarız burada 😉👍

Ben de geçen gün KYC'me artı olarak adres doğrulama da yapmıştım. Öyle hazırda bekletiyordum. Adres doğrulaması yaklaşık 6 günde onay aldı.

sender's charges 12 $ ücret kesmiş yurt dışı havalelerinde bankalar komisyon alıyor zaten binance çekim yaparkende bankanız komisyon alabilir diye uyarı yapıyor.

Bu 12$ sabit mi acaba yoksa miktarla değişkenlik gösteriyormu?
member
Life one ! Live it...

legendary
Activity: 1820
Merit: 1123

member
Life one ! Live it...

member
Activity: 1254
Merit: 43
bugün sırf merakımdan denedim:) şuan olumsuz bir sonuç yok bakalım ne olacak

Çekim Talebi Gönderildi
Çekim talebiniz gönderildi. Emir durumunu kontrol etmek için Geçmişe bakabilirsiniz.

hocam sonuçlandığı zaman sonucu buraya da yazarsanız en azından biz de bilgilenmiş oluruz..
member
Life one ! Live it...
bugün sırf merakımdan denedim:) şuan olumsuz bir sonuç yok bakalım ne olacak

Çekim Talebi Gönderildi
Çekim talebiniz gönderildi. Emir durumunu kontrol etmek için Geçmişe bakabilirsiniz.
jr. member
Beyler siz de deneyin belki benim olmaması farklı bir nedendir ama kimse denemiyor seçenek var diyorsunuz sadece.
Adres ve kimlik bilgilerim tam 50 bin dolar günlük limitim bile var ama olmuyor işte.

Failed diyor aynı banka bilgileri ile kraken gönderiyor misal.

Failed tan başka birşey demiyor bunu belirttim zaten.

Bir zahmet siz de denermisiniz gönderim yapmayı 100 dolar vs gönderin kendinize.

Supportu da berbat kaç kere yazdım çözdük oldu deneyin diyorlar sonuç 0.

Bir zahmet siz de deneyin bakalım olacak mı?
member
Activity: 1254
Merit: 43
denedim binance ile usd çekim olmuyor daha önce de ifade etmiştim, tüm onaylarım mevcut üstelik.

Hocam olmuyor diyorsunuz başka da birşey demiyorsunuz. Olmuyor tamam da nasıl olmuyor?

Bunlardan hangisi mesela?:

Gönderim yaparken Binance hata mı veriyor?
Binance gönderiyi yapıyor ama bankaya mı ulaşmıyor ve Binance'a geri dönüyor?
Binance gönderiyi dolar olarak yapıyor ama para bankaya TL olarak mı yatıyor?
jr. member
denedim binance ile usd çekim olmuyor daha önce de ifade etmiştim, tüm onaylarım mevcut üstelik.
member
Life one ! Live it...
binance 'da usd çekim için herşey çıkıyor deneyen olmadı mı?
jr. member
3 günde geldi, kesinti burdaki banka da kesinti yapiyor ordan gönderirken de yapmışlar ama 5 bin euroda bunlar en fazla 100 euro olur totalde.

binance usd göndermiyor kesin, deneyin görün,
krakende usd gönderimi iptal.
jr. member
Activity: 69
Merit: 2
Evet Krakende euro SWIFT ile gönderdiler ufak miktar denedim,
adres ve kimlik doğrulamasındaki miktar limitleri aşırı büyük para yoksa yeterlidir.
pro için milyon dolarlik olmak lazım sanırımi?

Ne kadar sürdü gelmesi, kesinti olarak ne kadar gitti totalde? Eğer problemsizse euro da denenebilir, limit yükseltme olmadan da parça parça getirilebilir sanırım en kötü. Tek işlem olması gerekmiyor diye anlıyorum.
Bakalım ticketa ne zaman cevap gelecek, redditte çok fazla post var uzun süredir cevap bekliyorum diye.
Pages:
Jump to: