Pages:
Author

Topic: BtcTurk | PRO - page 10. (Read 4319 times)

newbie
Activity: 2
Merit: 0
October 18, 2019, 09:09:48 AM
Bitstamp ekranının neredeyse aynısı ama eksikleri olsa da başarılı buluyorum Smiley
sr. member
Activity: 669
Merit: 318
Kriptopara Alım Satım Platformu
October 16, 2019, 10:34:45 AM
Merhabalar,

Cekim adresleri asagi kaymiyor, mesela diyelim 30 adet btc cekim adresi kaydettik, ekrana sigdigi kadari (mesela 10-15 tanesi) gorunuyor ve tiklanabiliyor, ondan sonrasi gorunmuyor, hicbir sekildede asagi kaydirilamadigi icin ne altta kalan adreslere tiklanabiliyor nede yeni adres ekleme secenegine tiklanabiliyor (o en altta oluyor herzaman). Bu yuzden yeni adres eklemek istedigimde yada altta kalan adreslere tiklamak istedigimde pro dan cikip normal versiyona geciyorum, bilginize.

Iyi Calismalar

Merhaba, kayıtlı adresler listesindeki kaydırma sorunu, yayınlanan güncelleme ile çözülmüştür. Bilgilerinize sunarız.
sr. member
October 09, 2019, 05:16:59 AM
BtcTurk | PRO'da kripto / kripto paritelerinde komisyon oranları sıfırlandı. Detaylar: https://bitcointalksearch.org/topic/m.52700490
hero member
Activity: 1285
Merit: 591
In #Bitcoin me trust
October 07, 2019, 05:34:30 PM
API'de neden NEO/TL, ETH/BTC vb bazı çiftler yok?
Ne zaman eklenecek?

İşleme açık tüm pariteler API sonuçlarına dahil. Ancak işlem çiftinde son 24 saat içerisinde herhangi bir alış satış işlemi gerçekleşmediğinde API çıktısında yer almıyor.

https://api.btcturk.com/api/v2/ticker
jr. member
Activity: 33
Merit: 10
October 05, 2019, 02:37:09 AM
API'de neden NEO/TL, ETH/BTC vb bazı çiftler yok?
Ne zaman eklenecek?
hero member
In #Bitcoin me trust
October 02, 2019, 12:57:50 PM
Papara gibi aracı kurum kullanmak yerine, Niye banka sayısı artmıyor? Bununla ilgili yasal bir mevzuat vs vs gibi birşey mi var? Papara ilk başlarda güzel ve kullanışlıydı ve cüzzi işlem ücretleri alıyor. Şimdi ise 1000 TL gibi rakamda 10 TL komisyon biraz çok bana göre. Banka sayısı artsa ve 7/24 istediğimiz bankadan direk havale yapabilsek daha güzel olur.

Banka sayısının artması tabi ki kullanıcıların avantajına olacaktır. Ancak her banka hesap açmaya genel müdürlük seviyesinde izin vermiyor. En çok müşterisi olan bankalara bakarsanız, çoğu kriptoparalara mesafeli yaklaşıyor. BtcTurk'ün kullanıcı sayısını dikkate alırsanız, günlük yatırma ve çekme işlem adetleri yüksek ve bazı bankaların otomasyon imkanları kısıtlı.

Papara gibi lisanslı e-para kuruluşları bu tarz prosedürleri ortadan kaldırdığı için tercih ediliyor. Otomasyon imkanı var. Transferler 7/24 anında gerçekleşiyor. Ayrıca bu kuruluşlar çok sayıda banka ile anlaşmalı olduğundan kendi kullandığınız banka ile e-para kuruluşu arasında para transfer edebiliyorsunuz. Önödemeli kartlarıyla, hesabınızdaki parayı, bankaya çekmeden harcayabiliyorsunuz. Kredi kartı kullanmayanlar için kolaylık. Bu hizmetler karşılığında da komisyon alıyorlar. (Her güzelliğin bir bedeli var ne yazık ki)

Daha fazla banka ile anlaşma yapabilmek güzel olurdu. Bakarsanız, ileride bankaların yaklaşımı değişir ve BtcTurk'teki banka sayısı artar Smiley
sr. member
October 02, 2019, 12:37:34 PM
Merhabalar,

Cekim adresleri asagi kaymiyor, mesela diyelim 30 adet btc cekim adresi kaydettik, ekrana sigdigi kadari (mesela 10-15 tanesi) gorunuyor ve tiklanabiliyor, ondan sonrasi gorunmuyor, hicbir sekildede asagi kaydirilamadigi icin ne altta kalan adreslere tiklanabiliyor nede yeni adres ekleme secenegine tiklanabiliyor (o en altta oluyor herzaman). Bu yuzden yeni adres eklemek istedigimde yada altta kalan adreslere tiklamak istedigimde pro dan cikip normal versiyona geciyorum, bilginize.

Iyi Calismalar

Talebiniz yazılım ekibimize iletilmiştir. Geribildiriminiz için teşekkür ederiz.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
October 02, 2019, 02:16:38 AM

Uygulamayı güncelledim ve papara çekimi yaptım. Fakat maksimum ödeme için + işaretini tıkladığımda net olarak miktarı düşmedi sistem. Mesela 1000 tl çekim için 988 lira net geçecek miktar diyelim, altta KDV sekmesi açılmış ve 985 tl çekim vermek gerekiyor, ayrıca birde KDV için hesaplama yapmak gerekiyor. Bunun otomatik olarak sistem tarafından hesaplanıp bizi uğraştırmaması kolaylık olur.

Huzur, sen yatırmayla çekmeyi karıştırıyor olmayasın?

Yani 1000TL bakiyen var. Tamamını çekmek istediğinde,

10TL komisyon + 1,80TL KDV = 11,80TL hesabından düşülür ve Papara hesabına 988,20TL gönderilir. Hesap bu şekilde yapılıyor.

Ama yatırma işleminde, yine 1000TL yatırmak istersen

10TL komisyon + 1,80TL KDV = 988,20TL BtcTurk bakiyene eklenir. (Papara, aracı kurum işlemlerinde, doğrudan kullanıcıdan komisyon almıyor. BtcTurk'ten tahsil edebilmesi için de komisyonu BtcTurk'ün alması gerekiyor)

Papara gibi aracı kurum kullanmak yerine, Niye banka sayısı artmıyor? Bununla ilgili yasal bir mevzuat vs vs gibi birşey mi var? Papara ilk başlarda güzel ve kullanışlıydı ve cüzzi işlem ücretleri alıyor. Şimdi ise 1000 TL gibi rakamda 10 TL komisyon biraz çok bana göre. Banka sayısı artsa ve 7/24 istediğimiz bankadan direk havale yapabilsek daha güzel olur.
member
Activity: 360
Merit: 24
October 01, 2019, 11:35:14 PM
Merhabalar,

Iyi Calismalar
sr. member
October 01, 2019, 05:30:56 AM
Öncelikle çok güzel bir program olma yolunda ilerlemesi çok hoş. Uygulamayla ilgili bence en büyük eksikliklerden birisi bildirimler. SMS ve E-posta bildirimi şeklinde tercih yapabiliyoruz, bunlarda güzel elbette ama bence mobil bildirim şeklinde de seçeneğimiz olmalı. Yani mesela ben SMS almayı ve yollayamı hiç sevmiyorum. Maillerimi de genellikle akşam saatlerinde kontrol edebiliyorum. Mobil bildirim seçeneğini aktif edilse güzel olur.

Bir ikincisi artık ekleyin yeni ve potansiyelli altcoin'leri, bize borsa aratmayın dışarıda  Grin

Merhaba, mobil uygulamamızda, anlık (Push) bildirimler için çalışmalarımız devam ediyor. Kısa bir süre sonra, SMS ve E-Posta ile aldığınız bildirimleri anlık bildirim olarak da alabileceksiniz.

Kriptoparaların platformumuza eklenmesiyle ilgili detaylı bilgi için BtcTurk CEO'su Özgür Güneri'nin konu hakkındaki açıklamalarını izlemenizi tavsiye ederiz: https://www.youtube.com/watch?v=2Skx-lfQky0
hero member
In #Bitcoin me trust
October 01, 2019, 05:24:38 AM

Uygulamayı güncelledim ve papara çekimi yaptım. Fakat maksimum ödeme için + işaretini tıkladığımda net olarak miktarı düşmedi sistem. Mesela 1000 tl çekim için 988 lira net geçecek miktar diyelim, altta KDV sekmesi açılmış ve 985 tl çekim vermek gerekiyor, ayrıca birde KDV için hesaplama yapmak gerekiyor. Bunun otomatik olarak sistem tarafından hesaplanıp bizi uğraştırmaması kolaylık olur.

Huzur, sen yatırmayla çekmeyi karıştırıyor olmayasın?

Yani 1000TL bakiyen var. Tamamını çekmek istediğinde,

10TL komisyon + 1,80TL KDV = 11,80TL hesabından düşülür ve Papara hesabına 988,20TL gönderilir. Hesap bu şekilde yapılıyor.

Ama yatırma işleminde, yine 1000TL yatırmak istersen

10TL komisyon + 1,80TL KDV = 988,20TL BtcTurk bakiyene eklenir. (Papara, aracı kurum işlemlerinde, doğrudan kullanıcıdan komisyon almıyor. BtcTurk'ten tahsil edebilmesi için de komisyonu BtcTurk'ün alması gerekiyor)
sr. member
Activity: 1134
Merit: 342
October 01, 2019, 05:07:48 AM
Öncelikle çok güzel bir program olma yolunda ilerlemesi çok hoş. Uygulamayla ilgili bence en büyük eksikliklerden birisi bildirimler. SMS ve E-posta bildirimi şeklinde tercih yapabiliyoruz, bunlarda güzel elbette ama bence mobil bildirim şeklinde de seçeneğimiz olmalı. Yani mesela ben SMS almayı ve yollayamı hiç sevmiyorum. Maillerimi de genellikle akşam saatlerinde kontrol edebiliyorum. Mobil bildirim seçeneğini aktif edilse güzel olur.

Bir ikincisi artık ekleyin yeni ve potansiyelli altcoin'leri, bize borsa aratmayın dışarıda  Grin
sr. member
October 01, 2019, 04:35:51 AM

Merhaba, geribildiriminiz için teşekkür ederiz. İncelenmesi için bildiriminizi mobil yazılım ekibimiz ile paylaştık.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
October 01, 2019, 04:18:49 AM

sr. member
September 30, 2019, 02:13:51 AM

Tasarım güzel olmuş hayırlı olsun, zaten BTCTürk kendini ispat etmiş bir borsa.

2 eksiklik dikkatimi çekti, ilki Deposit ve withdrawlarda papara aktif değil henüz.
  İkincisi ise uygulama üzerinden withdraw denediğimde diyelim mail onay linkine tıkladım. Linke tıkladığımda açılan sayfada tekrar btcturk proya giriş yap şifreyi 2fayı hallet tekrar maile dön, linke bir daha tıkla ve çekim onayı al. O zaman uygulama üzerinden çekim vermenin bir anlamı yok, biraz kısaltılabilir bu işlem, uygulamaya yönlendirebilir kullanıcıyı.

Merhaba, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

BtcTurk | PRO mobil uygulamasında Papara ile yatırma çekme işlemlerini yapabilirsiniz. Lütfen uygulamanın güncel olduğundan emin olun.

Kriptopara ve Papara TL çekme işlemlerini, onaylayabilmeniz için e-posta adresinize gönderilen bağlantı kişiye özel ve benzersiz bir kod barındırmaktadır. Bağlantıya tıkladığınızda yeniden üye girişine gerek kalmadan, çekme işlemini onaylayabilirsiniz. Bağlantı, daha önce giriş yapmadığınız bir tarayıcıda da açılmış olsa, onayınız sistemimize aktarılıp, çekim talebiniz kuyruğa alınmaktadır.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
September 29, 2019, 03:05:00 AM

Tasarım güzel olmuş hayırlı olsun, zaten BTCTürk kendini ispat etmiş bir borsa.

2 eksiklik dikkatimi çekti, ilki Deposit ve withdrawlarda papara aktif değil henüz.
  İkincisi ise uygulama üzerinden withdraw denediğimde diyelim mail onay linkine tıkladım. Linke tıkladığımda açılan sayfada tekrar btcturk proya giriş yap şifreyi 2fayı hallet tekrar maile dön, linke bir daha tıkla ve çekim onayı al. O zaman uygulama üzerinden çekim vermenin bir anlamı yok, biraz kısaltılabilir bu işlem, uygulamaya yönlendirebilir kullanıcıyı.
member
Activity: 360
Merit: 24
September 29, 2019, 02:48:22 AM
Merhabalar,

Iyi Calismalar
newbie
Activity: 13
Merit: 0
September 10, 2019, 08:28:38 PM
herşey on numara bir de komisyon oranını düşürseniz tadından yennmezzz. (derken bile ağzımın suyu aktı)  Roll Eyes
hero member
Activity: 896
Merit: 630
August 08, 2019, 07:14:29 PM
Türkiye'nin en güvenilir ve kaliteli borsalarından biri, bugüne kadar hiçbir zaman sahte hacim yaparak kullanıcılarını dolandırmaya çalışan diğer Türk borsaları gibi olmadı. Yeni iOS uygulamasıyla birlikte Türk borsaları arasında en kullanışlı borsa olduğunu çok rahat bir şekilde söyleyebilirim. Üstelik bir Bitcointalk üyesi olarak forum üzerinden çok kolay bir şekilde borsa yetkililerine ulaşabilmem ve buralarda yazdığımız sorunlara çok hızlı bir şekilde dönüş yapılması benim için oldukça güven verici bir davranış. Sistemkoin wash trade yapan borsalar kullanıcılarına dandik projeleri sunarak onlara initial exchange offering yaparken, Btctürk sadece kaliteli kripto paraları listeliyor.
sr. member
July 31, 2019, 03:02:49 AM
Komisyon oranlarını yenileyecektiniz , ne oldu bir gelişme var mı ? Roll Eyes

Merhaba, komisyon oranlarıyla ilgili henüz bir güncelleme yapılmamıştır.
Pages:
Jump to: