Pages:
Author

Topic: BtcTurk | PRO - page 9. (Read 4317 times)

legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
December 14, 2019, 11:34:01 AM
Ben de genel bir soru sormak isterim... Yeni coinleri sisteminize eklerken neye göre seçim yapıyorsunuz?
Türklerin yoğun olarak ilgilendiği coinleri mi ekliyorsunuz, yoksa kaliteli olduğunu düşündüklerinizi mi? Mesela hot, trx, doge gibi coinler yabancı borsalarda Türkler tarafından yoğun al-sat yapılıyor. Yeni yılda bunları ya da benzerlerini ekleme düşünceniz var mı?
sr. member
Activity: 669
Merit: 318
Kriptopara Alım Satım Platformu
December 13, 2019, 06:49:49 AM

Dash, BtcTurk | PRO'da.

Türk Lirası, BTC ve USDT işlem çiftlerinde Dash alıp satabilirsiniz: https://pro.btcturk.com/basit/al-sat/DASH_TRY
sr. member
December 02, 2019, 10:48:12 AM

Ziraat Bankası BtcTurk’te!

Türkiye’deki tüm bankalardan EFT saatleri içerisinde para yatırabilir, Ziraat Bankası aracılığı ile hafta sonları ve tatil günleri dahil 7/24 kesintisiz Türk Lirası yatırma ve çekme işlemleri yapabilirsiniz.

BtcTurk Ziraat Bankası hesap bilgilerine ulaşmak için Yatır menüsünden TL yatırma talimatı verebilirsiniz.
legendary
Activity: 2058
Merit: 1135
November 23, 2019, 05:50:59 PM
yani güzel tasarım gece modu falan hoş olmuş yalnız bu buy-sell orderlar niye 10 tane ile sınırlı? derinliğe bi baksak mesela, bakamıyoruz.
grafikler de eklenebilir dakikalık-saatlik-günlük-haftalık-aylık fiyatları gösteren...ayrıca fiyatlar piyasadan yüksek, arbitraj falan mı yapılıyor anlamadım.
başarılar...

edit: "gelişmiş al-sat"ta varmış dediklerim pardon Smiley eski siteyi kullanıyordum hep...
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
November 19, 2019, 05:15:22 AM
Öncelikle neden hem btcturk hem btcturk pro diye 2 ayrı konu var
BtcTurk | PRO konu başlığı, BtcTurk | PRO ürünümüz yayına alındıktan sonra açılmıştır. BtcTurk ve BtcTurk | PRO farklı hedef kitlelerine hitap eden iki farklı ürün olarak konumlandırılmıştır. BtcTurk'ün yenileme süreci devam etmektedir.

bunun haricinde örneğin iosta 2 ayrı uygulama var neden?
BtcTurk mobil uygulaması, kriptoparayla yeni tanışan, daha seyrek ya da ihtiyaç halinde alım satım yapan kullanıcılarına, BtcTurk | PRO mobil uygulaması ise, daha profesyonel alım satım yapan kullanıcılara hitap etmektedir.

Bu karışıklığı bence gidermelisiniz markayı btcturk pro olarak revize edecekseniz bence edin ama pro eki çok gereksiz geliyor bana.
Yakın dönemde BtcTurk yenilendiğinde BtcTurk ve BtcTurk | PRO ayrımı daha belirgin olacaktır. Hem web arayüzü hem de mobil uygulamalar da farklı hedef kitlelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilecektir. Şu an, kripto/kripto işlem çiftleri sadece BtcTurk | PRO'da yer alırken, NEO, EOS ve bundan sonra eklenecek diğer kriptoparaların BtcTurk | PRO kullanıcılarına sunulması planlanmaktadır.

Ayrıyeten bu forumda lokal borsalardan en cok destekcisi olan borsa sanırım sizsiniz insanlarda krediniz yüksek ama buradaki düsünceleri bence daha aktif değerlendirmeniz lazım.
BtcTurk olarak BitcoinTalk forumunu en aktif kullanan alım satım platformu olduğumuza inanıyoruz. Kullanıcılarımızın tüm görüş ve önerilerini dikkate alıyoruz ancak BitcoinTalk forumu kullanıcılarının deneyimlerine ayrıca hassasiyet gösteriyoruz.

Yeni komisyon oranlarıyla zaman dolunca 1 haftalık sonuclarınızı değerlendirin hacimde artış olmuş mu? bence olmayacaktır cunku hala cazip değil. Ha tl ye gecerken yine size coin gönderip satıp bankama gecekeceğim ama suan hala binanceten coinlerimi btcturke cekıp alsat yapacak avantajı görmüyorum.
BtcTurk olarak sorumluluklarımızın bilincindeyiz ve Türkiye'de kriptopara ekosisteminin sağlam temellerin üzerinde büyümesini için çalışıyoruz. Kriptopara alım satımının daha da yaygınlaşması için yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Tüm cevaplarınız için öncelikle teşekkür ederim. Sizi eleştiriyoruz çünkü Türkiye'de bu işi en iyi sizin yapabileceğinize inanıyoruz en azından ben inanıyorum. Btcturk ve pro olarak 2 ayrı marka olarak ilerlemeniz bence çok gerekli değil ve kafa karıştırıyor. Tek noktadan ilerlemeye devam edin. Yada büyük farklılıklar yaratınki 2 farklı marka gibi düşünebilelim.
Teşekkürler
sr. member
November 18, 2019, 05:01:16 AM
Öncelikle neden hem btcturk hem btcturk pro diye 2 ayrı konu var
BtcTurk | PRO konu başlığı, BtcTurk | PRO ürünümüz yayına alındıktan sonra açılmıştır. BtcTurk ve BtcTurk | PRO farklı hedef kitlelerine hitap eden iki farklı ürün olarak konumlandırılmıştır. BtcTurk'ün yenileme süreci devam etmektedir.

bunun haricinde örneğin iosta 2 ayrı uygulama var neden?
BtcTurk mobil uygulaması, kriptoparayla yeni tanışan, daha seyrek ya da ihtiyaç halinde alım satım yapan kullanıcılarına, BtcTurk | PRO mobil uygulaması ise, daha profesyonel alım satım yapan kullanıcılara hitap etmektedir.

Bu karışıklığı bence gidermelisiniz markayı btcturk pro olarak revize edecekseniz bence edin ama pro eki çok gereksiz geliyor bana.
Yakın dönemde BtcTurk yenilendiğinde BtcTurk ve BtcTurk | PRO ayrımı daha belirgin olacaktır. Hem web arayüzü hem de mobil uygulamalar da farklı hedef kitlelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilecektir. Şu an, kripto/kripto işlem çiftleri sadece BtcTurk | PRO'da yer alırken, NEO, EOS ve bundan sonra eklenecek diğer kriptoparaların BtcTurk | PRO kullanıcılarına sunulması planlanmaktadır.

Ayrıyeten bu forumda lokal borsalardan en cok destekcisi olan borsa sanırım sizsiniz insanlarda krediniz yüksek ama buradaki düsünceleri bence daha aktif değerlendirmeniz lazım.
BtcTurk olarak BitcoinTalk forumunu en aktif kullanan alım satım platformu olduğumuza inanıyoruz. Kullanıcılarımızın tüm görüş ve önerilerini dikkate alıyoruz ancak BitcoinTalk forumu kullanıcılarının deneyimlerine ayrıca hassasiyet gösteriyoruz.

Yeni komisyon oranlarıyla zaman dolunca 1 haftalık sonuclarınızı değerlendirin hacimde artış olmuş mu? bence olmayacaktır cunku hala cazip değil. Ha tl ye gecerken yine size coin gönderip satıp bankama gecekeceğim ama suan hala binanceten coinlerimi btcturke cekıp alsat yapacak avantajı görmüyorum.
BtcTurk olarak sorumluluklarımızın bilincindeyiz ve Türkiye'de kriptopara ekosisteminin sağlam temellerin üzerinde büyümesini için çalışıyoruz. Kriptopara alım satımının daha da yaygınlaşması için yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.
legendary
November 18, 2019, 04:20:31 AM
Öncelikle neden hem btcturk hem btcturk pro diye 2 ayrı konu var bunun haricinde örneğin iosta 2 ayrı uygulama var neden?
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
November 16, 2019, 02:31:04 PM
4 coin koyup komisyonları sıfır yapsanız dahi kimseyi bulamazsınız. 20-30 coinden aşağı piyasa kalmadı dünya genelinde büyük bitcoin cüzdanı şirketlerinde bile min 4-5 coin var artık ki bunlar cüzdan borsa bile değil. Bitcoin cüzdanları bile 4-5 coin koymuş alternatif oluşturmuşken bir borsada en az 10 tane altcoin olmalı.
hero member
Activity: 1285
Merit: 591
In #Bitcoin me trust
November 16, 2019, 04:57:04 AM
Emre, komisyonlar taker maker olarak eşitlenmedi. Öyle bir çalışma yok. Yanlış bakmış olabilir misin? Sadece ilk işlemde ekranda eski komisyonu görmüş olabilirsin. Ama hesaplama yeni komisyon oranlarından yapılıyor. Ayrıca indirim 15 kasım 00.00 itibarıyla başladı. Yani işlem yaptıysan yeni komisyon oranlarını kullanmaya başlamışsınız. Bir de eskiden 0-100bin, 100bin-500bin, 500bin-1milyon seviyeleri artık 0-1milyon olarak birleştirildi. Bu aralıktaysan %50’ye yakın komisyon indirimine dahil oluyorsun. Yine de hata olduğuna inanıyorsan destek talebi oluşturursan kayıtlar incelenir.
full member
Activity: 475
Merit: 127
November 15, 2019, 06:27:43 PM

BtcTurk'ten büyük komisyon indirimi! Türk Lirası ile işlemlerde hacim kısıtlaması olmadan komisyonları indirdik.

15 Kasım 2019 00.00'dan itibaren geçerli olan yeni komisyon oranlarımıza https://pro.btcturk.com/yardim/komisyonlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

İndirim falan göremedik duyuru geldiğinde açtım baktım komisyonlar taker maker olmak üzere eşitlenmişti 1 saat sonra geri yükseltildi şu an eski komisyon oranları üzerinden gidiliyor bu haberin doğruluk payı yok.

legendary
November 15, 2019, 09:11:02 AM
Binance gümbür gümbür geliyor bu adım yetmez, proje geliştirmenizi tavsiye ederim. Btcturk coin olur, puan sistemi olur bir farklılıklar yaratmanız lazım. Yoksa ezilip gidersiniz.
sr. member
November 15, 2019, 07:36:20 AM
BtcTurk'ten büyük komisyon indirimi! Türk Lirası ile işlemlerde hacim kısıtlaması olmadan komisyonları indirdik.

15 Kasım 2019 00.00'dan itibaren geçerli olan yeni komisyon oranlarımıza https://pro.btcturk.com/yardim/komisyonlar sayfasından ulaşabilirsiniz.
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
October 31, 2019, 05:49:13 PM
BtcTurk'te işlem yaptıktan sonra hesabıma gelen e-faturayı seviyorum. Bu beni güvende hissettiriyor, vergimizi ödüyoruz her vatandaş gibi Smiley

Borsalar çok farklı alanlarda evrilmeye başladı. İşte Binance Angelslar, Huobi Knightslar, lending tokenleri, IEO'lar.

BtcTurk bu ve buna benzer atılımlara nasıl bakıyor açıkcası bilmiyorum, IEO işin uçuk tarafı tabi ona hiç değinmiyorum fakat, uluslararası kullancısı ne durumda onu da bilmiyorum değilse angels ve knights'ın bir anlamı olmayacak.

Ama merak ettiğim konu BtcTurk lendinge nasıl bakıyor? Bunun için de "ayrıca" bddk'dan veya diğer regülasyon kurumlarından izin almak gerekiyor mu?

BtcTurk Pro güzel bir hamle fakat lending borsada lending de olsaydı, parayı direkt hesabıma çekmektense lendingi tercih ederdim.
hero member
In #Bitcoin me trust
October 31, 2019, 04:26:10 PM
Bu iyi bir haber ama anlayamadığım nokta Binance bu kadar coin/token listelemiş adamların elinde dünyanın en iyi yazılımcıları mı var ? Yukarıda belirtiğiniz özelikleri aramanız konusunda bir yorum yapamayacağım ama şahsen ben  olsam nalına mıhına çakar geçerim. Popüler ne var listele aradığını bulamadın mı delist et. Zaten belli bir zaman sonra onlar gelecek listeleme için. Çok mu ticari bakıyorum acaba.

O dediğinizi yapabilmek için, regülasyonlardan ve vergilerden muaf bir ülkede yerleşik olmak gerekiyor. Türkiye'de yerleşik ve olası tüm denetleyicilerle (BDDK, SPK, Hazine, Masak vb.) uyumlu çalışmaya özen gösteren bir firmanın bu dediklerinizi yapması pek mümkün değil. O yüzden, biraz daha geniş perspektiften bakmanızı tavsiye ederim.

X platformda 240 kriptoparanın alınıp satılabilmesi sorunu çözmüyor ne yazık ki. Kaldı ki, her çıkan kriptopara gerçekten bir işe yarasaydı, Coinmarketcap'te listelenen 3000+ kriptoparanın tamamı tüm platformlarda listelenirdi. Piyasa yapıcının olmadığı, sadece kullanıcılarının alım satım emirleri ile büyüyen bir platforma her kriptoparayı eklerseniz, kimse işlem yapamaz. Çünkü, Türkiye'de henüz o kadar alıcı yok.
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
October 31, 2019, 03:46:22 PM

...snip...

* Teknolojisi
* Yazılım desteği
* Topluluk desteği
* Piyasadaki konumu
* Sağladığı fayda(lar) veya avantaj(lar)ı
gibi bazı kriterleri göz önüne alıyoruz.

Bu iyi bir haber ama anlayamadığım nokta Binance bu kadar coin/token listelemiş adamların elinde dünyanın en iyi yazılımcıları mı var ? Yukarıda belirtiğiniz özelikleri aramanız konusunda bir yorum yapamayacağım ama şahsen ben  olsam nalına mıhına çakar geçerim. Popüler ne var listele aradığını bulamadın mı delist et. Zaten belli bir zaman sonra onlar gelecek listeleme için. Çok mu ticari bakıyorum acaba.
sr. member
October 30, 2019, 07:43:26 AM
Ben BtcTurk'un arkasında oldugumu ve her şekilde desteklediğimi buradan başka hiçbir yer kullanmadığımı her yerde defalarca ifade ettim. Ben Btcturk'un vizyonunu çok seviyorum.

Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Fakat benim eleştiri getirdiğim nokta altcoinlerin çeşitli olmaması. Dün nulsta %40 bi artış oldu, ondan önceki gün başka bir altcoin %20  yaptı. Ben bir traderim ve tüm bu fırsatları görebiliyorum. Neden BtcTurk'e geleyim. BtcTurk sadece çok yüklü bitcoini olan adamların trade yapabileceği bir platform keza adamlar sadece btc trade'i yapıyorlar.

Benim tekrar tekrar dikkat çekmeye çalıştığım konu BtcTurk'un az sayıda altcoine sahip olması.

Şunu da unutmamak gerekir ki siz ne kadar önder de olsanız herkes kendi cebini ve kazandığını bilir. Siz şirket karınızı kullanıcıları ile paylaşır mısınız? Vermezsiniz.

E kullanıcı sizde olmayan altcoin karını sizle paylaşır mı? Paylaşmaz.

Ben de diyorum ki BtcTurk içinde barındırdığı altcoin sayısını arttırsın ki biz BtcTurk'u daha çok sahiplenelim, tradelerimizi orda yapalım paramızı orda tutalım.

BtcTurk'te daha fazla sayıda kriptoparanın alınıp satılabilmesi için yazılım ekibimiz çalışmalarına devam ediyor. Kriptoparaları BtcTurk alım satım platformuna ekleme yaklaşımımız ile ilgili BtcTurk CEO'su Özgür Güneri'nin açıklamalarına https://www.youtube.com/watch?v=2Skx-lfQky0 videosundan gözatabilirsiniz.

Ancak özet olarak bir kriptoparayı BtcTurk'te alım satıma açarken
* Teknolojisi
* Yazılım desteği
* Topluluk desteği
* Piyasadaki konumu
gibi bazı kriterleri gözönüne alıyoruz.

sevindirici bir haber diyebilirim, piyasadaki konumu ve olası regülasyonlara karşı hazır olmasını dilediğiniz altcoinler var sanırım, umarım en azından ilk 50'deki altcoinlerden bir kaç tanesini daha eklersiniz. mesela cosmos (atom) chainlink (link) gibi.
sr. member
October 30, 2019, 02:24:23 AM
Ben BtcTurk'un arkasında oldugumu ve her şekilde desteklediğimi buradan başka hiçbir yer kullanmadığımı her yerde defalarca ifade ettim. Ben Btcturk'un vizyonunu çok seviyorum.

Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Fakat benim eleştiri getirdiğim nokta altcoinlerin çeşitli olmaması. Dün nulsta %40 bi artış oldu, ondan önceki gün başka bir altcoin %20  yaptı. Ben bir traderim ve tüm bu fırsatları görebiliyorum. Neden BtcTurk'e geleyim. BtcTurk sadece çok yüklü bitcoini olan adamların trade yapabileceği bir platform keza adamlar sadece btc trade'i yapıyorlar.

Benim tekrar tekrar dikkat çekmeye çalıştığım konu BtcTurk'un az sayıda altcoine sahip olması.

Şunu da unutmamak gerekir ki siz ne kadar önder de olsanız herkes kendi cebini ve kazandığını bilir. Siz şirket karınızı kullanıcıları ile paylaşır mısınız? Vermezsiniz.

Ben de diyorum ki BtcTurk içinde barındırdığı altcoin sayısını arttırsın ki biz BtcTurk'u daha çok sahiplenelim, tradelerimizi orda yapalım paramızı orda tutalım.

BtcTurk'te daha fazla sayıda kriptoparanın alınıp satılabilmesi için yazılım ekibimiz çalışmalarına devam ediyor. Kriptoparaları BtcTurk alım satım platformuna ekleme yaklaşımımız ile ilgili BtcTurk CEO'su Özgür Güneri'nin açıklamalarına https://www.youtube.com/watch?v=2Skx-lfQky0 videosundan gözatabilirsiniz.

Ancak özet olarak bir kriptoparayı BtcTurk'te alım satıma açarken
* Teknolojisi
* Yazılım desteği
* Topluluk desteği
* Piyasadaki konumu
gibi bazı kriterleri gözönüne alıyoruz.
sr. member
October 28, 2019, 04:59:19 PM
Ben trade yapmıyorum pek fakat bana biraz karmaşık geldi. Gözü yormasın diye siyah tema kullanılmış ama ben belki beyaz seviyorum? O yüzden sağ yukarı bir tarafa gece modu özelliği ekleyebilirsiniz.

Ya BtcTurk hoş niye ülkemin girişimcisi para kazanacakken gidip Binanceye para kazandırayım fakat topu topu 6-7 tane coinle  trade yapmıyorum ki ben. O an piyasada bir sürü fırsat oluyor binlerce coin var, bir gün ont oluyor bir gün chilliz bi gün atom ne bilim. Burayı ancak btc al satıp yapan adam kullanır o da milyonlarca dolarlık işlem yapıyorsa.

Onun dışında gerçekten traderlar burayı neden kullanırsın binance gibi bol opsiyonlu bir fırsat varken?
Yabancı platformlara neden gidiyorsunuz? Mesela komisyon az diye mi? Mesela istediğiniz zaman satabiliyorsunuz diye mi?

Yasal yükümlülüklerin olmadığı, vergi ödenmeyen ülkelerde kurulan platformlarda, piyasa yapıcılar da vergi ödemediği için sizin istediğiniz fiyattan işlem yaptığınıza inanmanıza müsade ediyorlar. Ama iş, fiat para ile Bitcoin almaya gelince, nedense ortada ne piyasa yapıcı var, ne de o global platformların hacimleri...

Türkiye'nin önünde uzun bir yol var. Ama bu yolda bir sürü engel var. Siz yanda patikadan yürümeyi tercih ediyor olabilirsiniz, ama birileri herkesin yürümesi için yolu açıyor...

hero member
In #Bitcoin me trust
October 28, 2019, 01:09:50 PM
Ben trade yapmıyorum pek fakat bana biraz karmaşık geldi. Gözü yormasın diye siyah tema kullanılmış ama ben belki beyaz seviyorum? O yüzden sağ yukarı bir tarafa gece modu özelliği ekleyebilirsiniz.

Ya BtcTurk hoş niye ülkemin girişimcisi para kazanacakken gidip Binanceye para kazandırayım fakat topu topu 6-7 tane coinle  trade yapmıyorum ki ben. O an piyasada bir sürü fırsat oluyor binlerce coin var, bir gün ont oluyor bir gün chilliz bi gün atom ne bilim. Burayı ancak btc al satıp yapan adam kullanır o da milyonlarca dolarlık işlem yapıyorsa.

Onun dışında gerçekten traderlar burayı neden kullanırsın binance gibi bol opsiyonlu bir fırsat varken?
Yabancı platformlara neden gidiyorsunuz? Mesela komisyon az diye mi? Mesela istediğiniz zaman satabiliyorsunuz diye mi?

Yasal yükümlülüklerin olmadığı, vergi ödenmeyen ülkelerde kurulan platformlarda, piyasa yapıcılar da vergi ödemediği için sizin istediğiniz fiyattan işlem yaptığınıza inanmanıza müsade ediyorlar. Ama iş, fiat para ile Bitcoin almaya gelince, nedense ortada ne piyasa yapıcı var, ne de o global platformların hacimleri...

Türkiye'nin önünde uzun bir yol var. Ama bu yolda bir sürü engel var. Siz yanda patikadan yürümeyi tercih ediyor olabilirsiniz, ama birileri herkesin yürümesi için yolu açıyor...
sr. member
October 28, 2019, 11:55:37 AM
Ben trade yapmıyorum pek fakat bana biraz karmaşık geldi. Gözü yormasın diye siyah tema kullanılmış ama ben belki beyaz seviyorum? O yüzden sağ yukarı bir tarafa gece modu özelliği ekleyebilirsiniz. Ya BtcTurk hoş niye ülkemin girişimcisi para kazanacakken gidip Binanceye para kazandırayım fakat topu topu 6-7 tane coinle  trade yapmıyorum ki ben. O an piyasada bir sürü fırsat oluyor binlerce coin var, bir gün ont oluyor bir gün chilliz bi gün atom ne bilim. Burayı ancak btc al satıp yapan adam kullanır o da milyonlarca dolarlık işlem yapıyorsa.

Pages:
Jump to: