Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 158. (Read 1109040 times)

full member
Activity: 457
Merit: 101
Harbiden ne alaka? Neye göre fiyatının artışına veya düşüşüne bağlıyorsunuz. Yok senenin ortası, yok 2. altı ay Yok sonu yok başı.. Elin Adamı çıktı, 1 twet attı piyasayı sevdi attı..
member
Activity: 448
Merit: 89
Full Stack Engineer
Uzun zaman olmuş, bu konuyu seviyorum.
İlk gördüğümde hiç birşey bilmiyordum, şimdi üç beş birşeyler öğrenmiş hissediyorum.

Bitcoinin şu an yaşanan tepki alımının ardından 3000$ seviyelerine ineceğini düşünüyorum.
Bu düşüş sanki diğerlerine fark atabilir gibi de geliyor bana.
Bazı grafiklerde 10 yıllık kanalın alt çizgisini aşağı kırmış diye gördüm. Bu düzeltme biraz uzun sürebilir, stop loss kullanmayı unutmayın.

4300 en güçlü destekti gözümde, fakat ufak bir sekme yaşayıp deldi geçti. Bu iş uzar beyler.. Minik bull trendlerin keyfini çıkaralım.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
son bir hafta oldukça hareketli geçti ve üç gündür de bitcoin atak yapmaya çalışıyor. yıl sonuna doğru kayda değer bir artış gelecektir.

Neden ?

Ben olsam yıl sonuna doğru eline verirdim herkesin.

O kadar çok yıl sonu beklentisi var ki? Bunu neye bağladığını kimse söylemiyor ama.

Noel,?  christmas ?  Noel baba mı ?  Tayyip mi ? Daha önce öyle bir yıl sonu oldu diye mi ?

BTC holderların bir çoğu bu yıl sonu yükselir ümidinde.  Bunu fark eden balinalar, yıl sonuna yakın zamanlara kadar şuanki  4300USD fiyatlarından  7000 lere taşısalar ,

sonra bir güzel 4500 lere çaksalar yine hiç şaşırmam.

Yükseliş bekleyenlerin tek bir argümanı var  o da her yıl sonu yükselmiş. Aslında bu argümana göre hareket edenler farkında değiller ama büyük bir düşüşün ardından gelen yıl sonu dip yapmış daha önce.

Benim düşüncem eğer burası dip ise yıl sonuna çift dip olması için güzel bir bahane yaratacakları.
legendary
Activity: 2240
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics
son bir hafta oldukça hareketli geçti ve üç gündür de bitcoin atak yapmaya çalışıyor. yıl sonuna doğru kayda değer bir artış gelecektir.

Neden ?

Ben olsam yıl sonuna doğru eline verirdim herkesin.

O kadar çok yıl sonu beklentisi var ki? Bunu neye bağladığını kimse söylemiyor ama.

Noel,?  christmas ?  Noel baba mı ?  Tayyip mi ? Daha önce öyle bir yıl sonu oldu diye mi ?

BTC holderların bir çoğu bu yıl sonu yükselir ümidinde.  Bunu fark eden balinalar, yıl sonuna yakın zamanlara kadar şuanki  4300USD fiyatlarından  7000 lere taşısalar ,

sonra bir güzel 4500 lere çaksalar yine hiç şaşırmam.
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Şu anda silkeleme olayı yapacak gibi duruyorlar Tradeciler iyi kar etmiş olabilir 3600 den 4300 e çıkış da tekrardan o seviyelere gelebilir onun daha altı olabilirmi onu merak ediyorum açıkcası.
newbie
Activity: 174
Merit: 0
4500 geçerse biraz daha alırım yoksa yaklaşmam.
member
Activity: 189
Merit: 86
Merhaba;

Kısa crypto maceramda çok kıymetli deneyimler edindim. Bunlardan biride kaçınılmazın değiştirilemeyeceği. İlintili olarak => destek noktasından geri dönüşler destek noktasını güçlendirmiyor. YTD

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
bence bunu unutmamak lazim...

member
Activity: 301
Merit: 22
libertas veritas aequitas
Şimdi hedef ufak tefek "sellci"leri fırına verme zamanı. Yok öyle sürüyle hareket etmek.

Yakında kendini balina sanan ufaklıkları patlata patlata gideceğiz..

Yakında yolculuğa çıkıyoruz. Çok uzun değil ama istavritleri oltaya alacağız.

Anlık Btc fiyat: 3638 usd not edelim.

Edit: Operasyonu 3991 usd ile kapatıyorum.
Yarişmacı arkadaşlara başarılar.

Edit 2 : Beklediğimden iyi gitti 4230 usd geldi. Ama artık sağolsunlar beni bile korkak hareket etmek zorunda bıraktırdılar.
Asansor hareketine devam etmesini bekliyorum  bir süre daha...
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
valla dun 600liradan 5 ether aldım. o kadar para duruyordu banka hesabında. batarsa batsın ama batacagını hic sanmam. dibin dibine artık gelmişizdir diye düsünüyorum. ha nereye duser daha fazla 500 lira olur mu olur. ama cıkarken hızlı cıkacagını dusunuyorum. sindire sindire cıkarmazlar. kademe falan bombos artık
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Öyle bir piyasa ki sizin aklınızı oluyor adamlar . Çok güzel yönlendirme yapıyorlar 15 km iken daha çıkar deyip aldırıyorlar 3.500 dolarda iken daha düşer deyip aldırmıyorlar 15 k dan alan adam 3.5 k dan almaya korkuyor

Bu psikoloji en güzel böyle anlatılabilirdi, yükselirken millet gaza gelip alıyor zirvedeyken düştüğünde ise bu sefer kesin patladı şu noktadan sonra alırsam batarım diyerek almıyorsun sonra hoop rüzgar tersine dönüyor, artık bu kumar desen kumar bile değil kumarda en azından bir şans faktörü var, yetenek var dikkat var.

Eyvallah hocam. bu arada mobilden yazıyorum baya karışmış bazı kelimeler kusura bakmayın .
Ben şahsen düşecek ise 3000 dolar veya biraz altına son kez düşeceğini düşünüyorum bunun altı olmaz gibi geliyor eth yine hakeza çok düştü buradan biraz alınsa fena olmaz gibi yani düşse de buralardan çok yukarılara gideceği için fazla koymaz adama.   1365 dolar olması için 12 kat çıkması lazım 3800 dolardan btc 12 kat yapması eth nın eski ath sine yaklaşmasından daha zor bu nedenle biraz ondan biraz bundan alınıp beklenebilir,  yükseliş olursa eğer hiç bir şey yapmaya bile gerek yok  otur çıkmasını bekle her şekilde 7-10 kat yaparsın

Bunlar geçen zamanki çıkışın aynısı olursa geçerli tabi
full member
Activity: 602
Merit: 122
Öyle bir piyasa ki sizin aklınızı oluyor adamlar . Çok güzel yönlendirme yapıyorlar 15 km iken daha çıkar deyip aldırıyorlar 3.500 dolarda iken daha düşer deyip aldırmıyorlar 15 k dan alan adam 3.5 k dan almaya korkuyor

Bu psikoloji en güzel böyle anlatılabilirdi, yükselirken millet gaza gelip alıyor zirvedeyken düştüğünde ise bu sefer kesin patladı şu noktadan sonra alırsam batarım diyerek almıyorsun sonra hoop rüzgar tersine dönüyor, artık bu kumar desen kumar bile değil kumarda en azından bir şans faktörü var, yetenek var dikkat var.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
full member
Activity: 1176
Merit: 159
balinalar şuanki fiyattan halen bir servet sahibi ama iş bu btcleri satmaya geldiğinde işin rengi değişiyor, marketcap 100 miyar $ düştü ama realde marketten çıkan gerçek para bu rakamların çok çok altında 10 da 1 civarı bile olabilir. şuan marketcap 120 milyar $ gözüksede belki 10 milyar$ daha btc satışı olsa btc fiyatı %10 değil %70 daha düşecek. yani aslında panikleme sırası balinalara geldi, birbirilerini silkelemeye başlayacaklar daha da düşerse yakında hatta belkide amaç budur..
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Şimdilik dead cat bounce gibi görünüyor,hala ikna edici bir tepki alımı gelmiş değil.Dibi henüz görmedi gibi,umarım yanılırım.

Bende dibi 3299 bekliyordum ama bırakmadılar.Bakalım nereye kadar düşecek..
Benim düşüncem 3000 3500 dolar arasında bir noktada dip yaşanacak ve arkasından uzun  yeşil çizgi hemen  gelecek eğer dip derken alım için dip noktası bekleniyorsa tam anlamıyla dipten alım fırsatını yakalamak zor , arkadaşlar alım yapmayı düşünen varsa 3000 3500 dolar seviyeleri alım için çok güzel noktalar.
newbie
Activity: 27
Merit: 0
https://i1.imgiz.com/rshots/8564/yasar-usta-saim-bey-efsane-repligi-l-bizim-aile-l-munir-ozkul_8564957-40610_640x360.jpg

Bak beyim, sana iki çift lafım var.koskoca adamsın.paran var, pulun var, herşeyin var.binlerce kişi çalışıyor emrinde.yakışır mı sana ekmekle oynamak.yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak.ama nasıl yakışmaz.sen değil misin öz kızına bile acımayan, bir damlacık saaddeti çok gören.anlamıyor musun beyim, bu çocuklar birbirini seviyor.ama ben boşuna konuşuyorum.sevgiyi tanımayan adama sevgiyi anlatmaya çalışıyorum.hıh.sen büyük patron, milyarder, para babası, fabrikalar sahibi saim bey.sen mi büyüksün.hayır ben büyüğüm, ben, yaşar usta.sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç.gözümde pul kadar bile değerin yok.ama şunu iyi bil, ne oğluma ne de gelinime hiç birşey yapamayacaksın.yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi.çünkü biz birbirimize parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız.bizler birbirimizi seviyoruz.biz bir aileyiz.biz güzel bir aileyiz.bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun.dokunma artık aileme.dokunma çocuklarıma.dokunma oğluma.dokunma gelinime.eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemis olan ben, yaşar usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni.anlıyor musun.vururum ve dönüp arkama bakmam bile
jr. member
Activity: 448
Merit: 2
az önce bir başka başlığa da yazdım bitcoin buralarda kalmaz ve önü çok açık. ilerleyen yıllarda 40-50 bin dolarlar hayal değil hedeftir.
sr. member
Activity: 532
Merit: 256
Merhaba;

Pişman olmayacağımı ümit ederek alım emirilerlerimi iptal ettim. YTD

İyi dileklerimle

Pişman olmayacağımı ümit ederek alım emirilerlerimi girdim. YTD  Smiley

Pişman olmayacağımı ümit ederek hiçbir şey yapmadım. YTD  Smiley

( Şu an için piyasadaki gelişmeleri bekleyip görmek en iyisi   bence)
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Merhaba;

Pişman olmayacağımı ümit ederek alım emirilerlerimi iptal ettim. YTD

İyi dileklerimle

Pişman olmayacağımı ümit ederek alım emirilerlerimi girdim. YTD  Smiley
Jump to: