Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 162. (Read 1109040 times)

legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
2014-2015 in hızlandırılmış versiyonunu yaşıyoruz hala orda da böyle dipler yaptı, sonra çıktı sonra yine düşüp dip zirvesini yaptı 2016 ile yükseliş sinyallerine başladı 2017 .ikip attı malumunuz bu 3 yıllık süreci 1,5 yılda yaşayabiliriz daha düşeceğini biliyorsan sat ama kaçırırsan bir daha bu rakamları göremezsin gibi..5000 de satsan kaçtan alacaksın 4000 den mi ya inmezse oraya , kalakalırsın öylece , 4500 alım koysan %10 kar için bu riski alıyorsun demektir. Bitcoin çok düştüğünde artık düşecek yeri kalmayınca yükseliş hamleleri gelecektir, o dibi görebiliyorsan sat emin değilsen bekle  Kiss
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
 Aylarca beklenen 4k geldi sonunda.Benim için en acısı buraya düşeceğini bile bile lades olmak.Ben hala 2k küsüre kadar düşebileceğini düşünüyorum yükselişten önce.En azından buraya düşmeden satım fırsatı versin.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
4870$

şaka gibi herşey.başım dönüyor su anda resmen.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
koyabashi yoksa senmi geldin? tez mi geldin, sen mi geldin hayiii koyabashi
full member
Activity: 602
Merit: 122
İnsanoğlu geçmişi ve deneyimlerini ne kadar çabuk da unutuyor, ortalık kan gölüne dönünce herkes birbirini suçlamaya dalga geçmeye başlamış Cheesy Bitcoin benzer senaryoları defalarca yaşamış vakti zamanında %87 değer kaybı yaşayıp düşüşe geçtiği rakamın onlarca kat üstüne çıkmış bir emtia var ortada hemen yelkenler indirilmiş bakıyorum.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Kasayi 2020 bitcoin yarilanmasina kadar kitledim. 2020 ye kadar anca biriktirme zamani olabilir.. Bu yasadiklarimiz onu gösteriyor.
full member
11700>9990>8500>7600>6800>6500>?

ilk yükselişte 5870$ den geri döneceğini düşünüyorum elimde usd olsaydı değerlendirirdim, ilk fırsatta usdye geçeceğim titanik gibi batıyoruz.

Seni dinleyip btc - eth almasaydım 5 bin zarara girmiyecektim Smiley Bu işi biliyorsun dostum.Çok şükür ki yarıda çıkıp 10 bin zarar yerine 5 bin ettim.Kısmet artık napalım sağlk olsun

geçen sene keşke daha erken alsaydım, bu sene keşke daha evvel satsaydım diyorum sürekli. bu piyasada keşkeler hiç bitmez, geçen sene sabırsızların paralarını alıyorlardı ellerinden bu sene sabredenlerin.
newbie
Activity: 174
Merit: 0

ilk yükselişte 5870$ den geri döneceğini düşünüyorum elimde usd olsaydı değerlendirirdim, ilk fırsatta usdye geçeceğim titanik gibi batıyoruz.

Seni dinleyip btc - eth almasaydım 5 bin zarara girmiyecektim Smiley Bu işi biliyorsun dostum.Çok şükür ki yarıda çıkıp 10 bin zarar yerine 5 bin ettim.Kısmet artık napalım sağlk olsun
full member

sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Yine düşüyor bu sene bize para kazanmak yok sanırım ben bunu anladım bir iki kuruş kazandık sonra geri aldılar hemde fazlasıyla
Neyse 1000 dolar olsun herkes alsın
newbie
Activity: 174
Merit: 0
Bitcoin haberleri bölümüne dün konu açtım , Tom Lee konuştuysa bitcoin düşecek satıyorum dedim ve iyide etmişim Smiley
member
Activity: 301
Merit: 22
libertas veritas aequitas
Ver elini 4binler ben geliyorum.

Edit: 5199 ile kapattım ben herşeyi .
daha cesur arkadaşları piste alalım Smiley
full member
Activity: 350
Merit: 110
Merhaba;

Piyasanın Craig Wright'ın sözlerinden etkilenmesinin nedeni kendisinin Satoshi olduğu iddası ve buna bağlı olarak elinde BTC'nin bebeklik evrelerinde 1 milyon BTC kazmış olduğu üzerine kurulu. Buna inanan salaklar sayesinde bunu bir şans olarak görenler gene dump dalgasını tetiklediler.
2 k’ya düşme ihtimali dışında sonuna kadar katılıyorum.Bu piyasa ne çektiyse korkak,saf ve cahil yatırımcı yüzünden çekti.McAfee başta olmak üzere “yalancı çoban”lara prim veren tüm gerizekalılara ana avrat sövüyorum.

Onun dışında bu İsviçre’deki ETF çok önemli bir olay olmasına rağmen neden hiç dillendirilmiyor?Muhtemelen büyük abiler yeterince toplayamadı.Sanırsam yükseliş öncesi son silkelemeler bunlar,zira önümüzde Bakkt ve onaylı ETF gibi çok olumlu gelişmeler var.Yılın son ayından ve 2019’dan oldukça umutluyum.
member
Activity: 189
Merit: 86
Merhaba;

Piyasanın Craig Wright'ın sözlerinden etkilenmesinin nedeni kendisinin Satoshi olduğu iddası ve buna bağlı olarak elinde BTC'nin bebeklik evrelerinde 1 milyon BTC kazmış olduğu üzerine kurulu. Buna inanan salaklar sayesinde bunu bir şans olarak görenler gene dump dalgasını tetiklediler.

Bianance'ın hf sonrasında aldığı tavırın önümüzdeki günlerde bu 2 coin'in nerede yer alacağı hakkında bir fikir verebiliyor. Piyasa limoni olduğu için çok derinine araştımadım ama $BTC'nin 2K altı ihitmal dahilinde görünmeye başladı artık. Cross finger.

Bunun yanında İsviçre'de Amun Crypto'nun "Crypto" ETF'i kabul edildi. "Crypto" derken ETF %48 $BTC, %30 $XRP, $ETH ve $LTC'den oluşuyor. Bugün itibarı ile 6 İsviçre borsasında $HODL ticker'ı ile işlem görmeye başlayacak. Herşey güzel de $XRP kısımı ile ilgili gerçekten geçerli bir argüman oluşturamadım. Ticari kaygılarla eklenmiş olabilir. Sonuç itibarı ile çok ihtimal vermesemde bu ETF bir dalga yaratabilir.

İyi dileklerimle
newbie
Activity: 21
Merit: 1
2018 in kayıp hatta kara bir yıl olduğuna artık ben de inanıyorum.
Ama böyle kalmayacak heralde, yükseliş gelecek öyle ya da böyle.
full member
Activity: 336
Merit: 154
''3 gündür bitcoinden bahsettiğim eş,dost,akraba kim varsa herkes aradı.'' diyenler için avatar hazırladım.

Eserimin adı : Doktor bu ne? Smiley

full member
bitmex bu piyasanın kanseri bitmex olmasaydı çoktan yükseliş görmüştük çok defa, şuan long açanlar çoğunlukta bitmex zaten kullanıcıları kendi patlatıyor ama balina olsam short açar sonra da alttan btcleri toplar long açar parayı götürürdüm, bu şekilde 1 ileri 1 geri parayı götürüyorlar ama piyasada yerinde sayıyor, beklemekten yorulan mecbur bitmexte kaldıraçlı işlem açıyor elindekini kaybediyor, böyle böyle bitirdiler piyasayı işte..
jr. member
Activity: 266
Merit: 2
alt tarafı 800 dolar düştü. hani 6200'den sayarsak 1000 dolar geriledi. ikisinin arasındaki yüzdesel farkı çok değil. balinalar 6000'in üzerinden çok güzel milyarlarca dolar paraya geçtikleri anlaşılıyor. bu parayı ne zaman kullanacak olurlar ise o zaman ralli için gün saymak baya yakın olacak.
newbie
Activity: 21
Merit: 1
Geçen sene BTC forkları oluyordu, onlar bittikten sonra da büyük yükseliş gelmişti.
Bu seneki kayda değer ilk fork fuck gibi oldu şimdilik. Bu inişin hemen yükselişi de olmalıydı ama 24 saattir aynı seviyelerde sayılır.
full member
https://www.binance.com/en/trade/PAX_BTC

balinanın biri sanırım karaza market sell yapmış, 0.09$ den pax satmış. 1590 sata alım emri giren köşeyi döndü. ara ara bende böyle emirler giriyorum gece yatmadan bunlar için ama yakalamak şans işi.

Jump to: